Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αυτός όχι. Όμως τις μέρες που έμεναν χωριστά ο Κώστας πήρε τη Στέλλα και την ξανά έφερε στο χωριό αυτή τη φορά στο σπίτι ενός φίλου του. Τρεις μερες δεν βγήκαν απ το σπίτι. Ήταν η Στέλλα και μια παρεα από 5 άντρες τουλάχιστον
θα μας τρελλανεις και εσυ σαν τον θειο σου?????ο Κωστας ποιος ειναι ????εσυ πως ξερεις οτι 3 μερες δεν βγηκαν απο το τσαρδι???και πως ξερεις οτι ηταν 5????εκτος απο αυνανας εισαι και ματακιας???
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
ρε συ....μαζι σου ειμαι...αστον τον Κερατα....για την θεια πες και την παρτουζα με τον κολλητο...
Στην αρχή δεν έγραφα λεπτομέρειες γιατί λυπομουνα λίγο τον κερατά. Αλλά το παιζει μάγκας εδω και μου φαίνεται θα γραψω τα πάντα εδώ . Συντομα θα γραψω για το κάθε γαμησι με τη γυναίκα του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEW(3)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Η καριόλα η Στέλλα ειναι μαστορισα στα τσιμπουκια. Στην αρχή με έπαιζε με τη γλώσσα στον πουτσο μου. Και ρουφαγε μόνο το πουτσοκεφαλο με τα τσιμπουκόχειλα της. Μετά όμως άρχισε να το ρουφάει μέχρι τη μέση. Εκεί καυλωσα τρέλα. Και όταν ρουφηξε όλο τον πουτσο μου στο στόμα της τα είδα όλα. Με το ζόρι κρατήθηκα να μη χυσω
πω....πω....πω....τι λες????εδω παραλιγο να χυσουμε εμεις......και δεν της φαινοτανε.....!!!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Στην αρχή δεν έγραφα λεπτομέρειες γιατί λυπομουνα λίγο τον κερατά. Αλλά το παιζει μάγκας εδω και μου φαίνεται θα γραψω τα πάντα εδώ . Συντομα θα γραψω για το κάθε γαμησι με τη γυναίκα του.
ετσι...δωσε ζουμερες λεπτομεριες....μην τον λυπασαι...πες κι οτι τον ψιλοεπερνε.....!!!!!ο Ερικ τον ξεκωλιασε????
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Ο
θα μας τρελλανεις και εσυ σαν τον θειο σου?????ο Κωστας ποιος ειναι ????εσυ πως ξερεις οτι 3 μερες δεν βγηκαν απο το τσαρδι???και πως ξερεις οτι ηταν 5????εκτος απο αυνανας εισαι και ματακιας???
Ο Κώστας ειναι ο άλλος θείος μου ο ξάδερφος του κερατά. Ο πρωτος διδάξας. Αυτός γαμησε πρωτος τη Στέλλα όταν ήρθε με τον κερατά της στο χωριό. Και να τα μάθω δεν ήταν δυσκολο. Σε ένα χωριό όλα μαθαίνονται
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ο

Ο Κώστας ειναι ο άλλος θείος μου ο ξάδερφος του κερατά. Ο πρωτος διδάξας. Αυτός γαμησε πρωτος τη Στέλλα όταν ήρθε με τον κερατά της στο χωριό. Και να τα μάθω δεν ήταν δυσκολο. Σε ένα χωριό όλα μαθαίνονται
και εσυ ποιος εισαι????
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αν είναι αδερφή δεν το γνωρίζω. Ουτε αν τον γαμησε κάποιος
ενταξει....δεν επιμενω.....αλλα πολυ τις ψωλες κοιταγε....εσυ που εισαι περπατημενος τι σου λεει αυτο???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο Κωστάκης ο ανιψιός. Συνονοματος με το θείο
απο την μερια της Στελλας της Πατρινιας....
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Χα χα. Μαλον τις κοιταγε και απορουσε με τον εαυτό του. Που είναι ο πιο μικροτσούτσουνος απ όλους.
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Πάντως την πρωτη φορα που μου έκανε πιπες η Στέλλα αν ήθελε με είχε τελειώσει άνετα στο στόμα της. Είναι πολυ δυσκολο να κρατηθεί κανεις μαζί της έτσι όπως ήταν γονατιστή και μου το ρουφαγε. Να βλέπω τη φάτσα της με τα τσιμπουκόχειλα πανω στον ποττσο μου και από κάτω τις βυζάρες της. Η πουτανα ήξερε ποσο με καυλωνουν οι βυζάρες της και όταν δε τις τα χουφτωνα τα έπιανε και έπαιζε με αυτά όσο μου ρουφαγε τον πουτσο. Με καυλωνε πολυ όταν τον ρουφαγε χωρίς να τον κρατάει με τα χέρια
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
ενταξει....δεν επιμενω.....αλλα πολυ τις ψωλες κοιταγε....εσυ που εισαι περπατημενος τι σου λεει αυτο???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


απο την μερια της Στελλας της Πατρινιας....
Οχι ανιψιός απ τη μεριά του κερατά ειμαι
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.441
Πόντοι
456
Πω πω έχει ξεφύγει το τρολάρισμα.Κωστάκη να μας πεις λεπτομέρειες.Και μόλις τελειώσεις άλλαξε προφίλ και μπες με της κολλητής της Στέλλας και πες μας τι γαμήσια πέσανε και με αυτή.Που σίγουρα της τα είπε όλα η Στέλλα και θα ήθελε και αυτή μετά.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Πάντως την πρωτη φορα που μου έκανε πιπες η Στέλλα αν ήθελε με είχε τελειώσει άνετα στο στόμα της. Είναι πολυ δυσκολο να κρατηθεί κανεις μαζί της έτσι όπως ήταν γονατιστή και μου το ρουφαγε. Να βλέπω τη φάτσα της με τα τσιμπουκόχειλα πανω στον ποττσο μου και από κάτω τις βυζάρες της. Η πουτανα ήξερε ποσο με καυλωνουν οι βυζάρες της και όταν δε τις τα χουφτωνα τα έπιανε και έπαιζε με αυτά όσο μου ρουφαγε τον πουτσο. Με καυλωνε πολυ όταν τον ρουφαγε χωρίς να τον κρατάει με τα χέρια
σε τετοια φαση να υποθεσω?????
 

Συνημμένα

  • 12002596_722315981207031_8688698056901909204_o.jpg
    12002596_722315981207031_8688698056901909204_o.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 30

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Σε λίγο θα αρχίσει να μπερδεύει τα nickname o μαλάκας ο μανωλιος
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Στη χθεσινη παρτουζα η Στελλα ηταν ευτυχισμενη. Ο Μανωλιος λεει, της ειχε παρει δωρο ενα κολλιε και ηθελε να το γλεντησουμε. Μας παρακαλεσε να μην τη χυσουμε ολοι μαζι στο προσωπο για να εχει φρεσκο προσωπο για τον αντρα της.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Αυτός όχι. Όμως τις μέρες που έμεναν χωριστά ο Κώστας πήρε τη Στέλλα και την ξανά έφερε στο χωριό αυτή τη φορά στο σπίτι ενός φίλου του. Τρεις μερες δεν βγήκαν απ το σπίτι. Ήταν η Στέλλα και μια παρεα από 5 άντρες τουλάχιστον
Αυτό άραγε είναι το ίδιο σημείο στο οποίο έχει μείνει η ιστορία ; Και αν ναι πόσο περίπου καιρό έχει που έγινε ; Γιατί ο Μανωλάκης με το τσιγγέλι μας τα λέει και έχουμε απορίες :sad2:

Έτσι όπως πάμε βλέπω κατα το τέλος του 2023 να τελειώνει την ιστορία :confused:
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Οχι ανιψιός απ τη μεριά του κερατά ειμαι
λοιπόν ας συγκεντρωθούμε γιατί στο τέλος θα χαθούμε ....εσύ είσαι ο Κωστάκης (το υποκοριστικό λόγω....ηλικίας όχι λόγω μικρής τσουτσούς...) και είσαι ανηψιός του Μανωλάκη (εδώ το υποκοριστικό είναι λόγω μικρής ψωλής) δηλαδή ανηψιός του κιαρατά (εμείς έτσι τον λέμε τον κερατά) και ανηψιός της Στέλλας (που την κάρφωσες και στον πήρε και τσιμπούκι) και ανηψιός του Κώστα (αυτός την ξεπάτωσε πρώτος τη θεία Στέλλα) μέχρι εδώ καλά;;
δώσε τώρα λεπτομέρειες για τις τρύπες την θείας και του θείου
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
λοιπόν ας συγκεντρωθούμε γιατί στο τέλος θα χαθούμε ....εσύ είσαι ο Κωστάκης (το υποκοριστικό λόγω....ηλικίας όχι λόγω μικρής τσουτσούς...) και είσαι ανηψιός του Μανωλάκη (εδώ το υποκοριστικό είναι λόγω μικρής ψωλής) δηλαδή ανηψιός του κιαρατά (εμείς έτσι τον λέμε τον κερατά) και ανηψιός της Στέλλας (που την κάρφωσες και στον πήρε και τσιμπούκι) και ανηψιός του Κώστα (αυτός την ξεπάτωσε πρώτος τη θεία Στέλλα) μέχρι εδώ καλά;;
δώσε τώρα λεπτομέρειες για τις τρύπες την θείας και του θείου
Kαλησπερα Φιλε μου....τα εχει κανει μανταρα....απο παραμυθα σε παραμυθα μας παει...ουτε θυματε τι γραφει....ποιανου γιος ειναι δεν μας ειπε????και πως ειχε προσβαση στο σπιτι της γιαγιας......και στα συρταρια ο Πεοτριβης γυναικοπιπις.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom