Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ρε συ.....δεν σε επιασε ο Θειος που τον επαιζες με τα εσωρουχα της θειας και σε πλακωσε στις καρπαζιες???δεν ειχες τρελλαθει στην μαλακια????
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Όλο τετοια φορουσε . Οι βυζάρες της ήταν παντα έξω. Και φρόντιζε η πουτανα παντα να φοράει μπλουζες με πολυ λεπτά ραντακια και να φαίνονται οι ραντες απ το σουτιέν
οταν σε πλακωσε στα κλωτσιδια ο Θειος Μανωλης εκανες τον Γαλλο ομως.....οσο ηταν μπροστα ο Θειος εκανες τον......μολις εφευγε ομως.....????
 

Συνημμένα

  • a1ee9ad3679e76b4f5ad9da966cc897c.jpg
    a1ee9ad3679e76b4f5ad9da966cc897c.jpg
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 31

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Δεν ντράπηκες να γαμησεις τη γυναίκα του θείου σου;
Να ντραπω;πλακα κανεις;ρε φίλε η πουτανα μας είχε φτάσει όλους στο απροχώρητο. Η καυλα είχε χτυπήσει κόκκινο. Συνέχεια κυκλοφορουσε γυμνή μέσα στο σπίτι. Και να τα κουνηματα να τα σκιψιματα. Μας έκανε τα καυλιά τέντα συνέχεια. Έτσι τις πρωτες μέρες η μαλακία για τη Στέλλα πηγαινε συννεφο. Τρελενομουν να την περνω μάτι και αυτή όμως τρελενομαι ακόμα πιο πολυ να την κοιτάμε. Δεν περιμενα όμως ότι θα ήμουν τόσο τυχερος και θα της τον καρφωνα κιόλας. Όταν όμως πρωτη φορα την επιασα με τον θείο Κώστα. Επαθα πλακα .Τότε αρχισα να έχω ελπίδες. Ειχα τρελαθει όταν την είδα να ξενογαμιεται. Κάθε μέρα τον έπαιζα για τη Στέλλα. Όπου δεν άργησε να έρθει η σειρά μου να τη γαμησω.
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
οι ράντες;;; και συ τις λιγουρευόσουν έ;; ήθελες να φτιάξεις σφεντόνες!!!!
Χα και σφεντονες έκανα. Και δεν είχα αφήσει σουτιέν και στρινγκακι της Στελλιτσας που να μην το έχω χυσει. Τον έπαιζα στα εσώρουχα της συνέχεια.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.917
Κριτικές
60
Like
24.228
Πόντοι
20.486
Να ντραπω;πλακα κανεις;ρε φίλε η πουτανα μας είχε φτάσει όλους στο απροχώρητο. Η καυλα είχε χτυπήσει κόκκινο. Συνέχεια κυκλοφορουσε γυμνή μέσα στο σπίτι. Και να τα κουνηματα να τα σκιψιματα. Μας έκανε τα καυλιά τέντα συνέχεια. Έτσι τις πρωτες μέρες η μαλακία για τη Στέλλα πηγαινε συννεφο. Τρελενομουν να την περνω μάτι και αυτή όμως τρελενομαι ακόμα πιο πολυ να την κοιτάμε. Δεν περιμενα όμως ότι θα ήμουν τόσο τυχερος και θα της τον καρφωνα κιόλας. Όταν όμως πρωτη φορα την επιασα με τον θείο Κώστα. Επαθα πλακα .Τότε αρχισα να έχω ελπίδες. Ειχα τρελαθει όταν την είδα να ξενογαμιεται. Κάθε μέρα τον έπαιζα για τη Στέλλα. Όπου δεν άργησε να έρθει η σειρά μου να τη γαμησω.
Κάτσε ρε γιατί μας έχετε μπερδέψει .
Εσύ είσαι Αλβανός η συγγενής . Η πούτσα πέφτει σύννεφο .
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Ρε συ.....δεν σε επιασε ο Θειος που τον επαιζες με τα εσωρουχα της θειας και σε πλακωσε στις καρπαζιες???δεν ειχες τρελλαθει στην μαλακια????
Ναι ρε γαμωτο τι καντεμια κι αυτή. Όντως με είχε πιασει ο μαλακας να τον παιζω με ένα σουτιέν της γυναίκας του. Ευτυχώς που είναι τέρμα φλώρος και δεν έφαγα ξυλο. Ασε τι λεει ουτε καρπαζιές ουτε τιποτα. Μόνο με κατσαδιασε. Ευτυχώς δεν είναι κανα θηρίο σα τον Κώστα γιατί μια καρπαζιά θα ήταν αρκετή να παω νοσοκομείο. Το κακό είναι εκείνη τη μέρα δεν προλαβα να χυσω πάνω στο σουτιέν. Και έφυγα από κει καυλωμενος και τελείωσα στο σπίτι.
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
οταν σε πλακωσε στα κλωτσιδια ο Θειος Μανωλης εκανες τον Γαλλο ομως.....οσο ηταν μπροστα ο Θειος εκανες τον......μολις εφευγε ομως.....????
Σιγά μη με πλακωσε στα κλωτσιδια αυτός ο φλώρος. Απλα στην αρχή τον λυπομουνα λίγο που του γάμαγε τη γυναίκα ο Κώστας μετά όμως είχα την τυχη να δοκιμάσω και γω του μουνακι της γυναίκας του
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτσε ρε γιατί μας έχετε μπερδέψει .
Εσύ είσαι Αλβανός η συγγενής . Η πούτσα πέφτει σύννεφο .
Εγώ είμαι ο ανιψιός
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Ρε συ.....δεν σε επιασε ο Θειος που τον επαιζες με τα εσωρουχα της θειας και σε πλακωσε στις καρπαζιες???δεν ειχες τρελλαθει στην μαλακια????
Αλλά τις πρωτες μέρες έχεις δίκιο όντως είχα τρελαθει στη μαλακία. Το θέμα της μαλακίας ήταν παντα οι βυζάρες και η τουρλωτη κωλαρα της θείας Στέλλας. Η τα τσιμπουκόχειλα της. Εχει η καριόλα και φάτσα για χυσιμο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Αλλά τις πρωτες μέρες έχεις δίκιο όντως είχα τρελαθει στη μαλακία. Το θέμα της μαλακίας ήταν παντα οι βυζάρες και η τουρλωτη κωλαρα της θείας Στέλλας. Η τα τσιμπουκόχειλα της. Εχει η καριόλα και φάτσα για χυσιμο.
Κωστή , δεν πιστεύω απο τότε να ξαναήρθαν στο χωριό μαζί με την Στέλλα μετά απο αυτά που έγιναν ε ;
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
Κωστή , δεν πιστεύω απο τότε να ξαναήρθαν στο χωριό μαζί με την Στέλλα μετά απο αυτά που έγιναν ε ;
Αυτός όχι. Όμως τις μέρες που έμεναν χωριστά ο Κώστας πήρε τη Στέλλα και την ξανά έφερε στο χωριό αυτή τη φορά στο σπίτι ενός φίλου του. Τρεις μερες δεν βγήκαν απ το σπίτι. Ήταν η Στέλλα και μια παρεα από 5 άντρες τουλάχιστον
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Κάτσε ρε γιατί μας έχετε μπερδέψει .
Εσύ είσαι Αλβανός η συγγενής . Η πούτσα πέφτει σύννεφο .
ιδια απορια εχω και εγω.....ποτε κανει τον θειο....ποτε κανει τον ανηψιο....ποτε κανει την Στελλα.....τον πουστη...πουθενα δεν τον πιανεις....
 

Συνημμένα

  • split-movie.jpg
    split-movie.jpg
    33,1 KB · Εμφανίσεις: 33

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
ιδια απορια εχω και εγω.....ποτε κανει τον θειο....ποτε κανει τον ανηψιο....ποτε κανει την Στελλα.....τον πουστη...πουθενα δεν τον πιανεις....
Τι λέτε ρε ο ανηψιός ειμαι δεν είπα ποτε ότι είμαι άλλος
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ναι ρε γαμωτο τι καντεμια κι αυτή. Όντως με είχε πιασει ο μαλακας να τον παιζω με ένα σουτιέν της γυναίκας του. Ευτυχώς που είναι τέρμα φλώρος και δεν έφαγα ξυλο. Ασε τι λεει ουτε καρπαζιές ουτε τιποτα. Μόνο με κατσαδιασε. Ευτυχώς δεν είναι κανα θηρίο σα τον Κώστα γιατί μια καρπαζιά θα ήταν αρκετή να παω νοσοκομείο. Το κακό είναι εκείνη τη μέρα δεν προλαβα να χυσω πάνω στο σουτιέν. Και έφυγα από κει καυλωμενος και τελείωσα στο σπίτι.
τι τερμα φλωρος.....ετσι και σε παρει χαμπαρι οτι λες μαλακιες θα σε κουρεψει με την ψιλη....τεντιμποι!!!!!!!
στην επιγραφη θα γραφει """Γαμησα την θεια μου την χορευτρια".....
 

Συνημμένα

  • 4000-730x547.jpg
    4000-730x547.jpg
    55 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Τι λέτε ρε ο ανηψιός ειμαι δεν είπα ποτε ότι είμαι άλλος

Εάν είσαι ο ανιψιός ανέβασε υλικό με την Στέλλα.

Ο Μανώλης σε έχει πιάσει πολλές φορές να βγάζεις φωτογραφίες.

Επίσης θελουμε να δούμε φωτό του Κώστα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.839
Πόντοι
8.346
ιδια απορια εχω και εγω.....ποτε κανει τον θειο....ποτε κανει τον ανηψιο....ποτε κανει την Στελλα.....τον πουστη...πουθενα δεν τον πιανεις....
Πηρε την Στέλλα και η Patricia??
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Αλλά τις πρωτες μέρες έχεις δίκιο όντως είχα τρελαθει στη μαλακία. Το θέμα της μαλακίας ήταν παντα οι βυζάρες και η τουρλωτη κωλαρα της θείας Στέλλας. Η τα τσιμπουκόχειλα της. Εχει η καριόλα και φάτσα για χυσιμο.
ετσι...!!!!φτιαξε μας με την Θεια.....για πες καμμια λεπτομερια ....οχι πως το επαιζες....για τα τσιμπουκια της θειας....
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
τι τερμα φλωρος.....ετσι και σε παρει χαμπαρι οτι λες μαλακιες θα σε κουρεψει με την ψιλη....τεντιμποι!!!!!!!
στην επιγραφη θα γραφει """Γαμησα την θεια μου την χορευτρια".....
Θα μου κλάσει. Ο κερατάς. Λες και μόνο εγώ του γάμησα τη γυναίκα
 

Kwsths18c

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
79
Like
64
Πόντοι
0
ετσι...!!!!φτιαξε μας με την Θεια.....για πες καμμια λεπτομερια ....οχι πως το επαιζες....για τα τσιμπουκια της θειας....
Η καριόλα η Στέλλα ειναι μαστορισα στα τσιμπουκια. Στην αρχή με έπαιζε με τη γλώσσα στον πουτσο μου. Και ρουφαγε μόνο το πουτσοκεφαλο με τα τσιμπουκόχειλα της. Μετά όμως άρχισε να το ρουφάει μέχρι τη μέση. Εκεί καυλωσα τρέλα. Και όταν ρουφηξε όλο τον πουτσο μου στο στόμα της τα είδα όλα. Με το ζόρι κρατήθηκα να μη χυσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom