Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Μην μας κρατάς με την αγωνία. Συνέχισε. Η Στέλλα είναι καλά ?
ενημέρωσε μας αν είναι καλά η...Θεία Στέλλα......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενημέρωσε μας αν είναι καλά η...Θεία Στέλλα......
....ανησυχούμε...
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.266
Κριτικές
23
Like
6.467
Πόντοι
3.446
Απο ιαματικη πηγη εμαθα οτι οι απαγωγεις εβγαλαν τη Στελλα στο κλαρι και τη γαμανε ινδοι και πακιστανοι.
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Εκείνη τη μέρα που μου είπαν για τα λυτρα ήμουν σε απόγνωση. Δεν ήξερα τι να κάνω. Προσπαθουσα να βάλω τα πραγματα σε μια σειρά. Τους αλβανους οι αστυνομία δε θα μπορούσε να τους βρει άμεσα γιατί ήταν εξαφανισμένοι και γω δεν είχα ιδέα που είχαν τη γυναίκα μου. Όμως μετά σκέφτηκα όταν με κάλεσαν με βιντεοκληση ήταν και ο Κώστας το παχυδερμο εκεί. Άρα δε μπορεί να μην έχει καμία σχέση με την απαγωγή. Επίσης σκέφτηκα και να είχε σχέση με την απαγωγή κάποια στιγμή θα γυρναγε σπίτι του. Έτσι θα πηγαινα ξανά στο χωριό μήπως βρω απαντήσεις.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.378
Πόντοι
4.096
Η συνέχεια:
Οι αχτίδες του λιγοστού φωτός δραπέτευσαν από τα κάγκελα που κρατούν τη λεβεντιά της κοινωνίας μαντρωμένη και χαιδεψαν απαλά τα μισάνοιχτα μάτια του Μανωλάκη.
Ήταν η πρώτη του νύχτα στη φυλακή.
Η υγρασία και το σκληρό στρώμα τον είχαν χτυπήσει στη μέση...
-Μανωλάκης:"Τι σκατόμερος είναι αυτό;;;Τι σκληρό κρεβάτι;;;
-συγκάτοικος troubaman:Σκάσε ρε μαλακισμένο ακόμη δε ξύπνησα καλά καλά
Να σαι σίγουρος πως τα καβλιά των συγκρατούμενων σου είναι πολύ πιο σκληρά.
Ο ευγενικός(παρά την τρομακτική όψη)trouba αφού σηκώθηκε από το κρεβάτι,ξεκίνησε το καθημερινό επί τόπου τροχάδι και τα πρωινά πους απς του που σε κάθε κάμψη έπαιρνε και μια γενναία τζούρα από οσμή κοπράνων αρουραίου.
Κατόπιν κάθησε δίπλα στον τρομαγμένο Μανωλάκη και του είπε
"Έχουμε λίγο χρόνο ως το κάλεσμα για το πρωινό συσσίτιο...έλα κάτσε κοντά μου ρε πούστη δε σε γαμάω μη φοβάσαι...είπαμε τοίχο τοίχο εδώ αλλά εσένα τα κωλομάγουλα έγιναν τοιχογραφία"
-Μανωλάκης:"Άσε τις μαλακίες και μίλα μου καλύτερα.Μη ξεχνάς είμαι μέσα για φόνο.Και όχι μόνο έναν"
Ο trouba έβγαλε να στρίψει ένα τσιγαράκι "έλα ρε μόρτη για δώσε υπότιτλους...τί έκανες;Ποιόν σκότωσες και γιατί;"
-Μανωλάκης:Έπιασα τη μονάκριβή μου γυναίκα να τη γαμάνε κάτι άξεστοι χωριάτες.Μετά πλήρωσα κάτι αλβανούς να τους δείρουν μα τη γάμησαν κι εκείνοι.
-trouba:Έλα ρε φίλε σοβαρά;Πολύ λυπάμαι...για συνέχισε
-Μανωλάκης:Δεν άντεξα να βλέπω τα άξεστα τέρατα με τα τεράστια καυλιά να γαμούν τη γυναίκα μου και να βογκάνε όλοι μαζί...
Δε ξέρω κι εγώ πόσα λίτρα σπέρμα της γέμισαν κάθε τρύπα της...
-trouba:Και εσύ;Τι έκανες;Έκατσες με σταυρωμένα τα χέρια;;;
-Μανωλάκης:...και τα πόδια μη σου πω...τα τέρατα με έδεσαν χειροπόδαρα ώστε να απολαύσουν ανενόχλητοι το κορμί της γυναίκας μου.
Ακόμη θυμάμαι την κακομοίρα πόσο υπέφερε...φώναζε διαρκώς ααααχ και αχχχχχ μαζί με τα βογγητά των άξεστων γαμιάδων της.
Μετά αφού την έχυσαν με έλυσαν μου σκασαν ένα μπουκέτο και πήραν την γυναίκα μου στο διαμέρισμά τους που ήταν στον από πάνω όροφο
Δεν άντεξα και πήγα πάνω να δω τι γίνεται.
Χτύπησα την πόρτα και μ άνοιξε ένας εκ των αλβανών
"Καλώς τον τώρα ξεκίνησε το αληθινό γλέντι"
Με χτύπησε στο κεφάλι έπεσα κάτω και με έδεσαν πάλι.
Έβλεπα να γαμούν δύο τη γυναίκα μου και ένας προσπάθησε με βια να παραβιάσει την κωλοτρυπίδα μου.
Χωρίς σάλιο μπήκε μέσα μου και άρχισε να με γαμάει.
Παράλληλα έβλεπα τη μονάκριβή μου γυναίκα τη Στέλλα μου να τη σκίζουν δυο πουτσες στο μουνί της.
Μετα ηρθαν και οι χωριατες και τις φυτεψαν ταυτοχρονα αλλες 2 πουτσες στην κωλοτρυπιδα της
Στο τελος την εχυσαν ολοι και την εκαναν σα το συντριβανι των ευχων στη Ρωμη να αναβλυζει χυσια απο καθε τρυπα της...
Μονο απο τα ματια της δεν ξεχειλιζε σπερμα.
Ταυτοχρονα ο χοντροπουτσοκεφαλος του γαμια μου χτυπαγε τον προστατη οπως εμπαινε και με εκανε να χυσω κι εγω απο υπερτατη καβλα.
Μετα τον οργασμο μου ενοιωσα ενα δεσιμο για το γαμια μου τον Ερικ.
Του ζητησα να βλεπομαστε που και που αλλα αρνηθηκε και με ταπεινωσε.
Ενοιωσα θιγμενος,θολωμενος.
Μου ειχαν παρει την πρωκτικη παρθενια μου και γυρευα αποκατασταση καθως εχω τιμη και ηθος"
-trouba:"Λοιπόν;Τι σε έκανε να κάνεις φόνο;Εδώ στη φυλακή πάντως μην αγχώνεσαι υπάρχουν πολλά πρόθυμα παληκάρια να σε κάνουν αρραβωνιαστικιά τους μη σου πω και νυφούλα"
-Μανωλάκης:Σκάσε ρε και μη κρίνεις.Εγώ είμαι άνδρας με Α κεφαλαίο και η Στέλλα μου με λατρεύει.
Γι αυτό και δεν άντεξα την ξεφτύλα της απόρριψης.
Πήγα στην κουζίνα βρήκα ένα δωμάτιο σα γιάφκα γεμάτη καλαζνικοφ πήρα ένα και το άδειασα στους γαμιάδες της γυναίκας μου και τον δικό μου...
Κι έτσι βρέθηκα εδώ"
Trouba:"Καλώς ήλθες στον παράδεισο αγαπητέ Μανωλάκη!Εδώ θα χορτάσεις πούτσα χωρίς συνέπειες!"
σα το συντριβανι των ευχων στη Ρωμη
κλαιω τυπε
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.378
Πόντοι
4.096
Εκείνη τη μέρα που μου είπαν για τα λυτρα ήμουν σε απόγνωση. Δεν ήξερα τι να κάνω. Προσπαθουσα να βάλω τα πραγματα σε μια σειρά. Τους αλβανους οι αστυνομία δε θα μπορούσε να τους βρει άμεσα γιατί ήταν εξαφανισμένοι και γω δεν είχα ιδέα που είχαν τη γυναίκα μου. Όμως μετά σκέφτηκα όταν με κάλεσαν με βιντεοκληση ήταν και ο Κώστας το παχυδερμο εκεί. Άρα δε μπορεί να μην έχει καμία σχέση με την απαγωγή. Επίσης σκέφτηκα και να είχε σχέση με την απαγωγή κάποια στιγμή θα γυρναγε σπίτι του. Έτσι θα πηγαινα ξανά στο χωριό μήπως βρω απαντήσεις.
Τυπε τα φραγκα τα θελει η Στελα για να κοψει μισθο στους γαμιαδες της
Μη σε τουμπαρουν και τ ακουμπησεις....θα βαρανε 8ωρα μετα
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Έχοντας αρκετό δρόμο πριν φτάσω σταμάτησα σε ένα καφέ ήμουν αυπνος πολλες ώρες και χρειαζόμουν καφέ οπωσδήποτε. Αφου πηρα τον καφέ και εφευγα με πλησίασε ένας γνωστός απ το χωριό και αφου με χαιρέτησε μου είπε. Να βρεθουμε καμια μερα για καφε να τα πουμε. Να ναι και η γυναίκα σου ε;εγώ έμεινα τι πραγμα. - κοιτα να ξέρεις εγώ δεν είμαι παλιομοδητης σαν τους άλλους στο χωριό. Δικαίωμα σου και μαγκιά σου να είσαι κακολντ. - τι είμαι; - κακολντ. Κοίτα αν θες παντως κάποιους ποιο προικισμενους απ τον ξάδερφο σου τον Κώστα να αναλάβουν τη γυναίκα σου ευχαρίστως να το κάνω δε με πηραζει να βλέπεις . - τι λες ρε τι να αναλάβεις ;δεν είμαι ανωμαλος τη γυναίκα μου την θέλω για μενα δε θέλω να την αγγίζει κανένας άλλος κατάλαβες;αυτός ψιλογελασε που θυμωσα και είπε - ελα τώρα αφου ανεβάσατε και βίντεο.. Πάντως η γυναίκα σου είναι καταπληκτική, μεγάλο αστέρι. - τι είναι αυτά που λες ρε τι βίντεο ανεβάσαμε;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Εκείνη τη μέρα που μου είπαν για τα λυτρα ήμουν σε απόγνωση. Δεν ήξερα τι να κάνω. Προσπαθουσα να βάλω τα πραγματα σε μια σειρά. Τους αλβανους οι αστυνομία δε θα μπορούσε να τους βρει άμεσα γιατί ήταν εξαφανισμένοι και γω δεν είχα ιδέα που είχαν τη γυναίκα μου.
Την πήγανε κωριό Κούξι να ντοκιμάσει ξαντέρφια...
Μετά άλλο κωριό,γκυρίσει μετά από τούρ σκιπτάρ....
:2on1::pipa1::fuck2:
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Ελα ρε μην ντρέπεσαι εμένα, στο βίντεο η γυναίκα σου φαίνεται φοβερή όπως και από κοντά με τα ρούχα φαινόταν καυλα αλλά γυμνή είναι ακόμα καλυτερη. Καλά έκανες και ανέβασες το βίντεο καυλωσε όλη η περιφερεια με τη σωματαρα της γυναίκας σου μπραβο. - τι λες ρε καραγκιόζη ποιο βίντεο; που είδες εσυ τη γυναίκα μου ;τον επιασα απ το γιακά τον έβγαλα απ το μαγαζί και του είπα θα τον ξυλοφορτωσω αν δεν μου δειξει το βίντεο. Τι εννοείς δηλαδή δεν το ανέβασες εσυ ;το ανεβασαν χωρίς να σε ρωτήσουν ;οχι ρε φίλε αυτό δεν ήταν σωστό από μέρους τους. - δείξε μου τη σελίδα σιγουρα μπερδευεις τη γυναίκα μου με άλλη. Αυτός μου είπε τη σελίδα και τον τίτλο του βίντεο. Εγώ τον αφησα και έφυγα στο αμάξι. Έφτασα στο χωριό και πηγα στο πατρικο μου. Μπήκα στη σελίδα και έβαλα το βίντεο να παιζει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Απο ιαματικη πηγη εμαθα οτι οι απαγωγεις εβγαλαν τη Στελλα στο κλαρι και τη γαμανε ινδοι και πακιστανοι.
Ρε σώτο αυτοί προτιμούν τον Manolakh τον μπούστη....
Πάει και βρίσκει γαμιάδες στα Οινόφυτα ο ξεφτιλισμένος.....
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.378
Πόντοι
4.096
Ρε σώτο αυτοί προτιμούν τον Manolakh τον μπούστη....
Πάει και βρίσκει γαμιάδες στα Οινόφυτα ο ξεφτιλισμένος.....
Σκαστε γουρουνια
ερχεται η συγκινητικη στιγμη που ο Μανωλιος θα τον παιζει κλαιγοντας βλεποντας το βιντεο της συμβιας του
Δεν εχετε καθολου τσιπα ρε νιαμου?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Σκαστε γουρουνια
ερχεται η συγκινητικη στιγμη που ο Μανωλιος θα τον παιζει κλαιγοντας βλεποντας το βιντεο της συμβιας του
Δεν εχετε καθολου τσιπα ρε νιαμου?
pig hair flip GIF by Tirol
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Ο τίτλος ήταν στα αγγλικά λεγοταν my wife fuck with my cousin's big dick. Όταν έβαλα να παιζει το βίντεο. Έδειξε πρωτα εμένα σε μια καρέκλα στο καθιστικό με τον ξάδερφο τον πουστη, γρηγορα κατάλαβα ήταν μια απ τις πρωτες μέρες που μέναμε στο σπίτι της θείας. Φαινόταν να βλέπουμε τηλεόραση. Η κάμερα ήταν κρυμμένη αλλά ποιος ο λόγος να είχε κρυφη κάμερα για κάτι τέτοιο ;μετά από λίγο ο Κώστας σηκώθηκε και πηγε προς την κουζίνα. Μετά το πλανο άλλαξε έδειχνε η γυναίκα μου να είναι στημένη πανω σε τραπεζι μάλλον και ο χοντρό Κώστας να έχει κολλήσει πισω της και να της χουφτωνει τα βυζιά. Ενώ αυτή του έλεγε αχ σταματα τι κάνεις εκεί; πω πω κοριτσαρα μου τι βυζάρες εχεις;μετά έβαλε τη βρωμο χερουκλα του στον κωλο της και της χουφτωνε αγαρμπα το κωλομέρι. Ωρε τι κωλάρα ειν αυτή;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Αιντε Μανωλιο,βραδιασε.Συνεχισε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και κατι ακομα..Εψαξα αυτο το βιντεο αλλά δεν υπαρχει,μάλλον θα το κατεβασαν
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μάγκες ο λογαριασμός του Μανωλάκη έχει μπλοκαριστεί. Όποτε μην περιμενετε άδικα. Πιθανοτα και αυτός θα μπλοκαριστεί. Χωρίς να παραβει τους όρους του σάιτ. Στα καλά καθούμενα.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Μάγκες ο λογαριασμός του Μανωλάκη έχει μπλοκαριστεί. Όποτε μην περιμενετε άδικα. Πιθανοτα και αυτός θα μπλοκαριστεί. Χωρίς να παραβει τους όρους του σάιτ. Στα καλά καθούμενα.

ΜΑΝΟΣ : ρε Ημίθεε, ρε Σούπερμαν

7 μηνύματα από το 2015 ................ και γράφεις αυτό το τιτανομεγιστοτεράστιο ποστ ?

ΡΗΣΠΕΚΤ και κλαίω ρε, από τα γέλια.

κι επίσης ρησπέκτ σε όλα τα αστέρια που με έχουν κάνει να λιώσω στα γέλια, μου έχει βγει ο φρέντο από την μύτη ρε μάγκες και σας ευχαριστώ όλους : Μοντιλιάνι, Νιου, Σάββας, Ισίδωρος, Μαρκίς, Βλάσσης, Ρσότος, Τρούμπαμαν κλπ κλπ

το νήμα είναι έπος. Τέλος.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ΜΑΝΟΣ : ρε Ημίθεε, ρε Σούπερμαν

7 μηνύματα από το 2015 ................ και γράφεις αυτό το τιτανομεγιστοτεράστιο ποστ ?

ΡΗΣΠΕΚΤ και κλαίω ρε, από τα γέλια.

κι επίσης ρησπέκτ σε όλα τα αστέρια που με έχουν κάνει να λιώσω στα γέλια, μου έχει βγει ο φρέντο από την μύτη ρε μάγκες και σας ευχαριστώ όλους : Μοντιλιάνι, Νιου, Σάββας, Ισίδωρος, Μαρκίς, Βλάσσης, Ρσότος, Τρούμπαμαν κλπ κλπ

το νήμα είναι έπος. Τέλος.
Ασ διαμαρτυρηθούμε όλοι ειρηνικά για την ψυχολογική βία που υπέστη κάθε φιλησυχος χρήστης τον σάιτ που αποφασίζουν αφθερετα και αυταρχικά να μπλοκάρουν λογαριασμους χωρίς λόγο.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Έχοντας αρκετό δρόμο πριν φτάσω σταμάτησα σε ένα καφέ ήμουν αυπνος πολλες ώρες και χρειαζόμουν καφέ οπωσδήποτε. Αφου πηρα τον καφέ και εφευγα με πλησίασε ένας γνωστός απ το χωριό και αφου με χαιρέτησε μου είπε. Να βρεθουμε καμια μερα για καφε να τα πουμε. Να ναι και η γυναίκα σου ε;εγώ έμεινα τι πραγμα. - κοιτα να ξέρεις εγώ δεν είμαι παλιομοδητης σαν τους άλλους στο χωριό. Δικαίωμα σου και μαγκιά σου να είσαι κακολντ. - τι είμαι; - κακολντ. Κοίτα αν θες παντως κάποιους ποιο προικισμενους απ τον ξάδερφο σου τον Κώστα να αναλάβουν τη γυναίκα σου ευχαρίστως να το κάνω δε με πηραζει να βλέπεις . - τι λες ρε τι να αναλάβεις ;δεν είμαι ανωμαλος τη γυναίκα μου την θέλω για μενα δε θέλω να την αγγίζει κανένας άλλος κατάλαβες;αυτός ψιλογελασε που θυμωσα και είπε - ελα τώρα αφου ανεβάσατε και βίντεο.. Πάντως η γυναίκα σου είναι καταπληκτική, μεγάλο αστέρι. - τι είναι αυτά που λες ρε τι βίντεο ανεβάσαμε;
Ελα ρε Μανωλακη.....που εισαι????νομιζα οτι δεν θα ξαναγραψεις.....σε πιεσανε οι αλλοι και εφαγες κραξιμο....να ξερεις παντως οτι εχεις ενα φιλαρακι εδω.....αστους να σε βριζουν και να σε λοιδορουν.....εγω σε θαυμαζω για το κουραγιο και την επιμονη σου στην αναζητηση της Αληθειας.....να κανονισουμε να βγουμε και με την Στελλα...οι 3μας...να παμε σε κανενα ταβερνακι να πιουμε τα κρασακια μας....
 

Συνημμένα

  • panourgias-tzouli.gif
    panourgias-tzouli.gif
    85,1 KB · Εμφανίσεις: 67

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ασ διαμαρτυρηθούμε όλοι ειρηνικά για την ψυχολογική βία που υπέστη κάθε φιλησυχος χρήστης τον σάιτ που αποφασίζουν αφθερετα και αυταρχικά να μπλοκάρουν λογαριασμους χωρίς λόγο.
Τωρα το διαβασα....γιατι ρε Μαγκες???ευτυχως ειναι ο Κωστακης το ανιψουδι και θα μας λεει που και που κανενα νεο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom