Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Να ρωτήσω από περιέργεια πως αποκτά κανείς sugar baby ;
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Προσωπικα θα καυλωνα πολυ να ηξερα πως καποια που μεσα της δε θελει ουτε να με βλεπει,μονο και μονο επειδη της δινω μερικα "χαρτακια",με αφηνει να της δινω το μουνι στο χερι...
Υπάρχει πάντα ο κίνδυνος, αν τους δώσεις πραγματικά το μουνί στο χέρι, να αρχίσουν να σου στέλνουν μηνύματα και να σε πρεσάρουν με όποιο τρόπο μπορούν. Ειδικά αν πάρουν γραμμή ότι τις έχεις μόνο για τέτοιες δουλειές, σκυλιάζουν
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Εξάλλου αν η άλλη σε βλέπει μόνο ως τσέπη, το καταλαβαίνεις. Δεν είναι κάτι δύσκολο. Δεν το ευχαριστιέσαι και κάνει μπαμ η ηδονή, ο τρόπος, η συμπεριφορά κτλ.
Δεν έχουν όλοι την διαύγεια για να το καταλάβουν.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Να ρωτήσω από περιέργεια πως αποκτά κανείς sugar baby ;
Το μόνο εύκολο εάν έχεις χρήματα. Μπαίνεις σε μια παρέα απλά ...λες στις πιτσιρικές ότι το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι να βρεις ένα ταλεντακι στο παρασύνθημα, να του δίνεις ένα ή δύο χήνες και απλά να το γαμας. Θα εμφανιστούν μερικά να σε βρίσουν και να σου πούνε ότι είσαι ανώμαλος , άρρωστος θα προσπαθήσουν να σε βοηθήσουν να το λύσεις και στο τέλος θα βρεθείς σε ένα από αυτά που σε έβριζαν daddy
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι και το απόλυτο να έχεις το βαριέσαι ...
Θα κρατήσω μόνο αυτή την γραμμή ως απόλυτη συμφωνία αλλά θα το εξηγήσω λίγο αλλιώς. Αν μας τύχουν 1-2-3 γυναίκες σε όλη μας την ζωή να περάσουμε φίνα σε όλα με φοβερά γαμήσια, ωραία παρέα, υπέροχα συναισθήματα, βάρβαρες εντάσεις κτλ, μετά νιώθουμε ότι οκ για αυτή την ζωή, ότι οκ κλείσαμε ως άνδρες κι απλά περιφερόμαστε χωρίς απωθημένα, με ρέγουλα στο σεξ, στην παρέα, στις σχέσεις, κτλ.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Κατά φωνή.

Αυτός ο πούστης ο Ωρίωνας έχει 5-6 κοριτσάκια που τα ταΐζει.

Αυτός θα σου πει.
Δεν είμαι πια πούστης, εντάξει; Σκύλιασα.

White Dog GIF
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Να ρωτήσω από περιέργεια πώς αποκτά κανείς χρήματα;
Μπούκα , ένοπλη , απάτη , υπεξαίρεση , κληρονομιά τα γρήγορα , ανάπτυξη επιχειρηματικής δράσης επί πενταετία τα μέσου χρόνου , αναρρίχηση στην ιεραρχία με παχυλά bonus τα πολύ μακροπρόθεσμα
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Μη σκέφτεσαι πολύ για να απαντήσεις Ρίο.

Είναι γνωστές οι περιπέτειες σου στα λιμάνια που συχνάζεις.

Είναι ναυτικός ο τύπος και δεν το υπολογίζει το χρήμα.


Εμείς έχουμε σκυλιάσει που έχει μαζευτεί εδώ μέσα και μας κάνει και ε-πήδηξη
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Δεν είμαι πια πούστης, εντάξει; Σκύλιασα.

White Dog GIF
Χυλόπιτα πάλι, ε;
Μη σκέφτεσαι πολύ για να απαντήσεις Ρίο.

Είναι γνωστές οι περιπέτειες σου στα λιμάνια που συχνάζεις.

Είναι ναυτικός ο τύπος και δεν το υπολογίζει το χρήμα.


Εμείς έχουμε σκυλιάσει που έχει μαζευτεί εδώ μέσα και μας κάνει και ε-πήδηξη
Κοίτα να φτιάξεις κανένα ρύζι εσύ σχιστομάτη και άσε τις φιλοσοφίες για τους Καπετάνιους.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δεν έχουν όλοι την διαύγεια για να το καταλάβουν.
Στην αρχή όλοι είμαστε ζωντοβολα. Έπειτα κάποιοι το καταλαβαίνουν και κάποιοι δυστυχώς όχι. Κι εμένα μου έχει τύχει γυναίκα να χορεύω συρτάκι για να την ευχαριστήσω (τηρουμένων των αναλογιών) αλλά τότε ήμουν 24-25. Δηλαδή μαλάκας. Ποιος άνδρας είναι φτασμένο μυαλό σε αυτή την ηλικία; Θυμάμαι τον εαυτό μου τώρα και γελάω. Κι όμως καθόμουν σούζα, ταέκαρα αν με θέλει, που είναι κτλ. Πράγματα δηλαδή που αν τα έκανα τώρα θα με έφτυνα. Μετά σιγά-σιγά έστρωσα στην πορεία. Συνάντησα και οκ γυναίκες (κάτι που εκτός από σωστή διαχείριση ή χημεία εμπεριέχει και τύχη) και τελικά καλά πέρασα με αποτυχίες κι επιτυχιές. Τώρα πια στα 40κάτι ότι γίνει το καταλαβαίνω και ασχολούμαι όσο πάει καλά. Δεν έχω όμως απωθημένα. Είμαι σίγουρος ότι αν δεν είχα φάει αποτυχίες, το πιθανότερο θα ήμουν ακόμα με μυαλό 24-25. Και πραγματικά είναι συντριβή για έναν άνδρα να δαγκώνει λαμαρίνες σε πιο μεγάλες ηλικίες. Όταν είσαι μικρός, περνούν όλα στο ντουκου λίγο πολύ. Γι αυτό προτείνω κάθε πράγμα στον καιρό του κι ο κολιός τον Αύγουστο.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Εγινα λοιπόν οπως λεει η μοδα της εποχης sugar daddy,αλλά δυστυχως....

Εγω 44 αυτη 23,ηταν απολύτως ειλικρινης μαζί μου.

Σε εκτιμώ,μαρεσει η παρέα σου,αλλά δεν εχουμε σχέση,μονο συναλλαγη.

Εγω όμως-φανταζομαι πάρα πολλοί την πατάνε ετσι-την ψιλοδάγκωσα τη λαμαρίνα και κάνω κινησεις που προσιδιάζουν σε κανονική σχεση

πχ Πού πήγες,με ποιον ησουνα,πηδηχτηκες με αλλον? κλπ τέτοια πραγματα που εκνευρίζουν πολύ την κοπέλα.

Το περίεργο ειναι οτι κάνει μετριο γαμησι,πιο πολύ δεθηκα συναισθηματικα-ρομαντικά θα ελεγα,όπως κάποτε στο σχολείο ας πουμε!!!

Τι να κανω,πώς να ξεμπλέξω?

Δινω λεφτα και αισθάνομαι μαλάκας,προδομένος αν και επαναλαμβανω η κοπέλα ηταν 100% ειλικρινης μαζι μου σε βαθμο κυνικότητας(δεν μπορουμε να εχουμε σχεση λογω ηλικίας,αν και το στυλ μου ειναι αρκετα νεανικο και ανετα κυκλοφορουσαμε μαζι)

Αν μια μερα δεν με παρει τηλέφωνο,νιωθω οπως ειπα απογοητευση,οτι μου εφαγε τα λέφτα,με κοροιδεψε!!!κλπ

υγ Επισης απαγορευεται δια ροπάλου η εμφάνιση σε κεντρικά μαγαζιά οπου μπορουνε να μας δουνε...Μονο ξενοδοχεια,βολτα με ταμαξι,απομονωμενα εστιατόρια κλπ
Γραψτην στα αρχιδια σου και τραβά παρακάτω σε δουλεύει το πιτσιρικη
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736

Από τα μέσα της δεκαετίας του 80 ...το όνομα αλλάζει
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Επειδή δεν τα πάω καλά με τις ζάχαρες…

Πως λέγετε ο παππούς μου… που είχε γκομενα την νονά μου ?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom