Νέα

Έγινα sugar daddy, αλλά είμαι πολύ μπερδεμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Αααα ρε αθάνατο πυρφορισταν…στο ντουμπαι και στις αραβικές χώρες οι sugar daddies τις χεζουν στον στόμα τις καριολες, και εδώ τις πληρώνεται και σας τρέχουν κιόλας
Πες τα .Εκει υπαρχουν ΑΝΤΡΕΣ ομως κι οχι μαλακοβιόληδες οπως στην πολιτισμένη χωρα μας.Εδω σκεψου οτι υπαρχουν ανδρες(ο θεός να τους κανει)που πληρωνουν απλά για να πιουν ενα ποτό με μια τσουλα και να κουβεντιασουν.Σε αυτες τις χωρες που αναφερεις οι ανδρες τις εχουν ξεφτιλισει τις γυναικες και καλα κανουν.Εδω στην Ελλαδιτσα που ειναι φουλ στον πολιτισμό και στον φεμινισμό οι γυναικες εχουν παρει θεση ανωτερη απο εμας...Εκει φτασαμε
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
984
Like
3.132
Πόντοι
446
Αν είχαμε τα λεφτά που έχουν στο Ντουμπάι και εδώ στον καθένα θα μας παρακαλούσαν να τις χέσουμε

Δεν διαφωνώ ότι στο ντουμπαι τα πορτοφόλια είναι εκτός ελληνικής πραγματικότητας, αλλά έχω δει κ αρκετά φραγκάτους με τα εδώ δεδομένα να τους κάνει ότι θέλει ένα ξεκωλακι και αυτοί να τρέχουν σαν αγαπουλιδες, ενώ θα μπορούσαν να ξεσκίζουν κάθε μέρα διαφορετική γκομενα
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
ο ελληνας φλωρος οσα λεφτα και να ειχε επειδη ειναι μαλακας και πουστροφέρνει παλι δεν θα εκανε αυτα που κανουν στις αραβικες χωρες...Εδω κυριαρχει η αποψη...Οτι θελει το γυναικάκι μου
Το κακο ειναι οτι την πληρωνουμε εμεις οι λιγοι που απομειναμε αρσενικά
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
Πες τα .Εκει υπαρχουν ΑΝΤΡΕΣ ομως κι οχι μαλακοβιόληδες οπως στην πολιτισμένη χωρα μας.Εδω σκεψου οτι υπαρχουν ανδρες(ο θεός να τους κανει)που πληρωνουν απλά για να πιουν ενα ποτό με μια τσουλα και να κουβεντιασουν.Σε αυτες τις χωρες που αναφερεις οι ανδρες τις εχουν ξεφτιλισει τις γυναικες και καλα κανουν.Εδω στην Ελλαδιτσα που ειναι φουλ στον πολιτισμό και στον φεμινισμό οι γυναικες εχουν παρει θεση ανωτερη απο εμας...Εκει φτασαμε
Ναι μήπως πρέπει να τις λιθοβολούμε αν δεν μας κάτσουν κιόλας? Τι λες ρε τύπε?
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Δεν διαφωνώ ότι στο ντουμπαι τα πορτοφόλια είναι εκτός ελληνικής πραγματικότητας, αλλά έχω δει κ αρκετά φραγκάτους με τα εδώ δεδομένα να τους κάνει ότι θέλει ένα ξεκωλακι και αυτοί να τρέχουν σαν αγαπουλιδες, ενώ θα μπορούσαν να ξεσκίζουν κάθε μέρα διαφορετική γκομενα
σωστος και παλι...δεν φταιει οτι δεν εχουν λεφτα.Φταιει οτι οι ελληνες οι περισσοτεροι ειναι θυματα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
ο ελληνας φλωρος οσα λεφτα και να ειχε επειδη ειναι μαλακας και πουστροφέρνει παλι δεν θα εκανε αυτα που κανουν στις αραβικες χωρες...Εδω κυριαρχει η αποψη...Οτι θελει το γυναικάκι μου
Το κακο ειναι οτι την πληρωνουμε εμεις οι λιγοι που απομειναμε αρσενικά
Κατούρα και λίγο μεγάλο αρσενικό εσύ
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
Δεν διαφωνώ ότι στο ντουμπαι τα πορτοφόλια είναι εκτός ελληνικής πραγματικότητας, αλλά έχω δει κ αρκετά φραγκάτους με τα εδώ δεδομένα να τους κάνει ότι θέλει ένα ξεκωλακι και αυτοί να τρέχουν σαν αγαπουλιδες, ενώ θα μπορούσαν να ξεσκίζουν κάθε μέρα διαφορετική γκομενα
Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει τύπε μου. Αν τον άλλον δεν τον καλύπτει να γαμάει κάθε μέρα και άλλο μουνί γιατί να το κάνει αν ο ίδιος είναι οκ
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Ναι μήπως πρέπει να τις λιθοβολούμε αν δεν μας κάτσουν κιόλας? Τι λες ρε τύπε?
οχι βρε ουτε καν...Πρεπει μαλλον να καθομαστε να μας γαμάνε με στραπόν να μας βριζουν και να τρωμε και παντόφλα .Πανω απ ολα σεβασμος στις γυναικες ,ετσι δεν ειναι???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατούρα και λίγο μεγάλο αρσενικό εσύ
απο εσενα πολυ πιο αρσενικο ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ...
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
οχι βρε ουτε καν...Πρεπει μαλλον να καθομαστε να μας γαμάνε με στραπόν να μας βριζουν και να τρωμε και παντόφλα .Πανω απ ολα σεβασμος στις γυναικες ,ετσι δεν ειναι???
Τράβα μια μαλακία να ηρεμίσεις. Δεν φταίνε οι γυναίκες για τα προβλήματά σου
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.256
Like
34.921
Πόντοι
9.931
οχι βρε ουτε καν...Πρεπει μαλλον να καθομαστε να μας γαμάνε με στραπόν να μας βριζουν και να τρωμε και παντόφλα .Πανω απ ολα σεβασμος στις γυναικες ,ετσι δεν ειναι???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


απο εσενα πολυ πιο αρσενικο ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ...
Εχεις δικιο τυπε κανένας σεβασμος στις γυναίκες, μονο απαξίωση και σκουπιδιασμα... :jerking::jerking::jerking::jerking2::jerking2::jerking2:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
984
Like
3.132
Πόντοι
446
Πες τα .Εκει υπαρχουν ΑΝΤΡΕΣ ομως κι οχι μαλακοβιόληδες οπως στην πολιτισμένη χωρα μας.Εδω σκεψου οτι υπαρχουν ανδρες(ο θεός να τους κανει)που πληρωνουν απλά για να πιουν ενα ποτό με μια τσουλα και να κουβεντιασουν.Σε αυτες τις χωρες που αναφερεις οι ανδρες τις εχουν ξεφτιλισει τις γυναικες και καλα κανουν.Εδω στην Ελλαδιτσα που ειναι φουλ στον πολιτισμό και στον φεμινισμό οι γυναικες εχουν παρει θεση ανωτερη απο εμας...Εκει φτασαμε

Επειδή έχω μείνει για λίγο καιρό στα εμιράτα, που είναι και από τα πιο ανοιχτόμυαλα ισλαμικά κράτοι, εκει το να είσαι ΑΝΤΡΑΣ όχι μόνο δεν είναι κατακριτέο, αλλά είναι και το νορμαλ - θεμιτό. Όπως και το ότι οι γυναίκες ξέρουν την θέση τους και σέβονται πραγματικά τους αντρες (χωρίς να σημαίνει ότι τις κακοποιεί κάποιος, απλά υπάρχει σεβασμός και ο καθένας έχει τον ρόλο του)

Εδώ εάν κάποιος φαίνεται σαν αντρας, καταλήγει να περιθωριοποιείται από τις ίδιες τις γυναίκες και την κοινωνία…έτσι οι περισσότεροι καταλήγουν ευνουχισμένοι παντοφλακιδες και μουνοδουλοι
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
οχι βρε ουτε καν...Πρεπει μαλλον να καθομαστε να μας γαμάνε με στραπόν να μας βριζουν και να τρωμε και παντόφλα .Πανω απ ολα σεβασμος στις γυναικες ,ετσι δεν ειναι???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


απο εσενα πολυ πιο αρσενικο ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ...
Και μόνο που έχεις την ανάγκη να το τωνίσεις τόσο έντονα τα λέει όλα
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Επειδή έχω μείνει για λίγο καιρό στα εμιράτα, που είναι και από τα πιο ανοιχτόμυαλα ισλαμικά κράτοι, εκει το να είσαι ΑΝΤΡΑΣ όχι μόνο δεν είναι κατακριτέο, αλλά είναι και το νορμαλ - θεμιτό. Όπως και το ότι οι γυναίκες ξέρουν την θέση τους και σέβονται πραγματικά τους αντρες (χωρίς να σημαίνει ότι τις κακοποιεί κάποιος, απλά υπάρχει σεβασμός και ο καθένας έχει τον ρόλο του)

Εδώ εάν κάποιος φαίνεται σαν αντρας, καταλήγει να περιθωριοποιείται από τις ίδιες τις γυναίκες και την κοινωνία…έτσι οι περισσότεροι καταλήγουν ευνουχισμένοι παντοφλακιδες και μουνοδου

Και μόνο που έχεις την ανάγκη να το τωνίσεις τόσο έντονα τα λέει όλα

Γέλα κοριτσάκι μου γέλα όσο θες.
μιλησε ο αντρας ο μουνοδουλος τωρα ο χεστης....να σου πω πουτσο εχεις?ή στον εκοψε καμια γυναικα?
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
984
Like
3.132
Πόντοι
446
Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει τύπε μου. Αν τον άλλον δεν τον καλύπτει να γαμάει κάθε μέρα και άλλο μουνί γιατί να το κάνει αν ο ίδιος είναι οκ

Δεν διαφωνώ, δεν λέω ότι όλοι πρέπει να γαμάνε 50 γκόμενες το μήνα, αλλά πρέπει να μπαίνει ένα όριο.

Έχω δει άνθρωπο που μένει σε έπαυλη εκατομμυρίων, να τον κάνει ότι θέλει ένα ξεκωλακι το οποίο είχε γαμηθει (ενώ νταραβεριζόταν μαζί του) με άλλους 5-6 (από αυτούς που ξέρουμε μόνο) και αυτός να λέει «ναι αλλά μου βγάζει κάτι στοργικό και θέλω να την προστατεύσω» και ταυτόχρονα να βρίζει αυτούς που την γαμαγαν λέγοντας πως την εκμεταλλεύτηκαν…πυρφορισμος στο μεγαλείο του
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.010
Πόντοι
506
μιλησε ο αντρας ο μουνοδουλος τωρα ο χεστης....να σου πω πουτσο εχεις?ή στον εκοψε καμια γυναικα?
η ντροπη των ανδρων εισαι χαχαχαχα πες κι αλλα γελαωωω
Σοβαρά πήγαινε να γαμήσεις να ξελαμπηκάρεις ή πήγαινε ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό, Δεν είναι ντοπή
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Σοβαρά πήγαινε να γαμήσεις να ξελαμπηκάρεις ή πήγαινε ζήτα βοήθεια από κάποιον ειδικό, Δεν είναι ντοπή
xaxaxaxaxaxa σ ευχαριστω παντως με εκανες και γελασα .Να σαι καλα και να θυμασαι παντα σεβασμος στις γυναικες.Καλο απογευμα φιλε χαχαχαχα
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
318
Like
888
Πόντοι
81
Αααα ρε αθάνατο πυρφορισταν…στο ντουμπαι και στις αραβικές χώρες οι sugar daddies τις χεζουν στο στόμα τις καριολες, και εδώ τις πληρώνεται και σας τρέχουν κιόλας
Τύπε, ο Έλλην προσπαθεί να κάνει νοικοκυρά την πουτάνα και την πουτάνα νοικοκύρα κι είναι πλάσμα αψυχολόγητο με ψυχή μαύρη άβυσσο σαν τον πρωκτό του Cthulhu.
lhdtqgxyqna81.jpg
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom