Νέα

Εφορευτική επιτροπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εφορευτική επιτροπή Σας εχουν καλεσει ? Πηγατε ?

  • Με καλεσαν και πηγα

    Ψήφοι: 44 27,7%
  • Με καλεσαν ΔΕΝ πηγα και δεν εγινε τιποτα

    Ψήφοι: 47 29,6%
  • Δεν πηγα και ειχα κυρωσεις (πειτε τι )

    Ψήφοι: 4 2,5%
  • Δεν με καλεσαν ποτε

    Ψήφοι: 64 40,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    159

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.729
Like
17.878
Πόντοι
3.656
6 ωρες την απασχολω και της δινω 50 ευρω


Ξέχασα τα γαλάζια σπίτια καθαρίζονται γρήγορα ..........


Επειδή είναι φιλικά προς το περιβάλλον και ενεργειακά ....


μη φανταστείς ότι υπονοώ ότι οι άπλες γαλάζιοι μένετε σε τρύπες ....
ή δεν έχετε μαντήλι να κλάψετε !
concept-of-an-apartment-or-living-room-that-is-too-small-to-fit-a-sofa.jpg

Warsaw-Small-Apartment_1.jpg
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.056
Like
702
Πόντοι
96
Η δικη μου, η καθαριστρια του κουμπαρου μου και δυο τριων φιλων μου. Σου φαινονται λιγα ή πολλα?
Εγω ξερω αυτες που δουλευουν για 400-500 ευρω 10 ωρα και ειναι η πλειοψηφια
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
20
Γεια σας συναγωνιστες να κανω και γω μια ερωτηση μιας και βρισκομαστε σε mood εκλογων. Εχει κανεις απο σας κρατησει επαφες (το λιγοτερο) απο κανενα νετο που ηταν μαζι εφορευτικη επιτροπη;
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
645
Like
1.158
Πόντοι
206
Εμένα 2 φορές με είχαν καλέσει και τους έγραψα. Βέβαια δεν πήγα να ψηφίσω γιατί αν πήγαινα θα με κρατούσαν εκεί. Τα 40 ευρω που δίνουν είναι λίγα, ασε που είναι και μικτά. Προσωπικά, επειδή είναι και Κυριακή και επειδή κάθεσαι τουλάχιστο 12 ώρες με λιγότερα από 160 ευρώ καθαρά δεν θα πήγαινα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Οι μπάτσοι στις εκλογες παίρνουν 200ευρω έξτρα από το μισθό και τη Δευτέρα τζάμπα ρεπο. Οι δικάστες χίλια ευρώ έξτρα.. Ρε Μητσοτάκη δε γαμιεσε λέω εγώ κι οι ψευτοεκλογες σας..
Nα πουμε να σου δωσουν κανενα επιδοματακι για να πας να ψηφισεις τύπε, νομιζω το εχεις πελωρια αναγκη.

Το να σου πω οτι αυτα τα επιδοματα ισχυουν 50 χρονια τωρα και οτι εσενα σου φταιει παλι ο Μητσοτακης, ας μην το πω καλυτερα.

Καλυτερα αγορι μου. Κατσε σπιτι σου. Πού να τρεχεις να ψηφιζεις τωρα.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
2 φορες εχω πάει. την μιά φορα ημουν μονος μου με την δικ. αντιπροσωπο. οι αλλοι δεν ηρθαν. ειχα βγάλει ολη την δουλεια μονος μου σχεδον. ευρτυχως αυτη ητα ενταξει ατομο με δηλωσε βοηθο της και πληρωθηκα καλα. μιλάμε καμιά 20ρια χρονια πριν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Φυσικα.
Αν υπαρχει καποιος στην ελληνικη επικρατεια που παιρνει αποδειξη απο καθαριστρια, θα ηθελα να τον γνωρισω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

2 φορες εχω πάει. την μιά φορα ημουν μονος μου με την δικ. αντιπροσωπο. οι αλλοι δεν ηρθαν. ειχα βγάλει ολη την δουλεια μονος μου σχεδον. ευρτυχως αυτη ητα ενταξει ατομο με δηλωσε βοηθο της και πληρωθηκα καλα. μιλάμε καμιά 20ρια χρονια πριν.
Τι βοηθο σε δηλωσε ρε τύπε, δεν προβλεπεται πουθενα βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου. Απο πού πηρες λεφτα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.504
Κριτικές
36
Like
38.239
Πόντοι
19.795
Φυσικα.
Αν υπαρχει καποιος στην ελληνικη επικρατεια που παιρνει αποδειξη απο καθαριστρια, θα ηθελα να τον γνωρισω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι βοηθο σε δηλωσε ρε τύπε, δεν προβλεπεται πουθενα βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου. Απο πού πηρες λεφτα?
Γεωργιανη ειναι;
Το μαυρα αφορουσε το ενσημο, οχι την αποδειξη.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.294
Like
2.340
Πόντοι
456
Τι βοηθο σε δηλωσε ρε τύπε, δεν προβλεπεται πουθενα βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου. Απο πού πηρες λεφτα?
Ο γραμματέας της εφορευτικής επιτροπής ορίζεται από τον Δικαστικό Αντιπρόσωπο του εκλογικού τμήματος, Πρόεδρο της εφορευτικής επιτροπής.
Μαλλον αυτο εννοει.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
Φυσικα.
Αν υπαρχει καποιος στην ελληνικη επικρατεια που παιρνει αποδειξη απο καθαριστρια, θα ηθελα να τον γνωρισω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι βοηθο σε δηλωσε ρε τύπε, δεν προβλεπεται πουθενα βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου. Απο πού πηρες λεφτα?
τοτε πριν 20 χρονια υπηρχε. πληρωθηκα οπως πληρωνεται ο δικ. αντιπροσωπος. ειχε δικαιωμα να ορισει βοηθο του. 2 ατομα βγαλαμε ολη την δουλεια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
τοτε πριν 20 χρονια υπηρχε. πληρωθηκα οπως πληρωνεται ο δικ. αντιπροσωπος. ειχε δικαιωμα να ορισει βοηθο του. 2 ατομα βγαλαμε ολη την δουλεια.
Οχι αγαπητέ μου, ούτε πριν 20 χρονια υπηρχε βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου, ούτε ποτέ. Εκτος αν εννοεις γραμματέας, που παιρνει κανενα κατοσταρικο.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.187
Πόντοι
456
Για εμενα επιβαλλεται να επιστρεψει το παλιο καθεστως. Να μη παιρνουν δραχμη.
Η εφοσον δεν ερχονται να πηγαινουν στο δικαστικο αντιπροσωπο.

Μονο ετσι κατανοει ο μπετοβλακας ελληνας. Προτιμα να του πει δουλευε τσαμπα για να βοηθησεις (=εισαι καλος ανθρωπος) παρα να του δωσεις 40 (γι αυτα τα ψιχουλα θα δουλεψω εγω?) Του εβαλες τιμη και τωρα θιχτηκε η περηφανεια του.

Ψυχολογια δουλου 101.

Καλυτερα ξανα τσαμπα. Ουτως η αλλως παλι ιδιος αριθμος ηρθε και τωρα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
Σήμερα στη Δράμα φώναξαν για εφορευτική επιτροπή άνθρωπο με επιχείρηση 100-150 ατομα:confused:
Θα αφήσω το γάμο δλδ ο επιχειρηματίας - παραγωγός οινοποιία να πάει για πουρνάρια ......
Καλά τόσο χαζοί είναι όσοι στήνουν τις εκλογές;;
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
Οχι αγαπητέ μου, ούτε πριν 20 χρονια υπηρχε βοηθος δικαστικου αντιπροσωπου, ούτε ποτέ. Εκτος αν εννοεις γραμματέας, που παιρνει κανενα κατοσταρικο.
πολυ πιθανόν γιατι έιχα πάρει 30 χιλιάρικα τοτε με τις δραχμές είμασταν ακομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom