Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
===========74==========


Εαν το παραπάνω σκηνικό συνέβαινε τώρα που είμαι 34 θα ήξερα να το διαχειριστώ ή ετσι θέλω να  πιστευώ. Το μόνο σίγουρο είναι ότι στα 34 μου δεν θα έπινα ότι να ναι λίγο αψέντι για αρχη, μπυρες στη συνέχεια και Jack Daniels στην συνεχεια, πολύ jack daniels. Επίσης εαν μου συνεβαινε τώρα αυτό θα έφευγα απο το δώματιο. Αν είναι δυνατόν σεξ με μια ξένη σε ένα δωματιο ξενοδοχείου που στον ίδιο χώρο κοιμαται ο αντρας της.
Σημασία όμως δεν έχει τι θα έκανα εγώ τώρα ή τι θα έκανε οποιοσδήποτε άλλος στη θέση μου αλλά τι έκανε ο 19 χρονος Μάρκος.

Το μυαλό μου ήταν θολωμένο, η κάβλα μου χτυπαγε κόκκινο και η Ingrid  δεν άφηνε πολλα περιθώρια. Ήταν απο εκέινες τι στιγμές που όλα ψιλογυρίζουν εσυ προσπαθεις να κοντρολάρεις το μυαλό σου και την σούρα σου και στην προσπάθεια αυτή ξεθαβεις τις σκέψεις που σε οδήγησαν στο ποτό, τότε τρομάζεις , η καρδια σου χτυπάει πιο γρηγορα, κλεινεις τα μάτια σου και αφηνεις την σούρα να σε νικήσει. Έτσι και εγώ στην μοναδική μου προσπαθεια να επαναφερω το μυαλο μου σε λειτουργια θυμηθηκα τον Μητσαρα.

Χωρις δευτερη σκέψη και αδιαφορώντας για τον παραξενο τύπο στο διπλανο κρεβατι πέταξα την Ingrid απο πάνω μου στο κρεβατι και σηκώθηκα όρθιος. Έβγαλα το μποξερακι αφού ήταν το μόνο που είχε απομεινει πάνω μου και όρμησα παθιασμένα πάνω στην Ingrid. Χωρις πολλά πολλά μπήκα μέσα της με μια βίαιη κίνηση κανοντας την να φωναζει δυνατα. Τελείωσα την εσπρωξα και γυρισα στο κρεβατι ανικανος να κανω οτιδήποτε άλλο. Βρισκόμουν σε μια κατασταση που όλα γυρνανε το σωμα δεν υπακουει και εσυ ορκιζεσαι ότι δεν θα ξαναπιεις. Η Ingrid δεν το εβαζε κατω συνεχισε να με χαιδευει με το χερι της και να μου γλυφει τον λαιμό. Λίγο πριν με παρει ο ύπνος ο περιεργος τύπος αναψε το φως και στεκόταν γυμνός δίπλα απο το κρεβατι μου, ενω με το δεξι του χέρι έπιανε την πούτσα του.
-Για τέσσερα λεπτά γαμησι κουβάλησες τον μικρό?

Έσβησε το φως και έπεσε πάνω στην Ingrid  συνεχιζοντας αυτό που εγω αφησα στην μέση.

Σηκώθηκα και παραπατώντας πήγα προς το μπάνιο όπου και ξέρασα, κατούρησα και χτυπώντας απο τοίχο σε τοιχο έφτασα στο μονο κρεβατι που κοιμόταν ο αγνωστος τυπός πριν λίγο και κοιμηθηκα….



Κανεις δεν είχε τραβηξει τισ βαριές κουρτινες που είχε για συσκοτιση και ετσι 06 00 το πρωι ο ήλιος με χτύπαγε στα ματια. Έτσι βρισκόμουν στην διαδικασία που πόναγε το κεφαλι μου και προσπαθουσα να συνηδειτοποιησω τι είχε συμβεί.

Ο κάρκίνος του κυριου Μήτσου, η Ingrid,  ο περιεργος τυπος που την γαμαγε μετα απο εμενα διπλα μου, δεν ήξερα εαν ονειρευομαι ή εαν όλα αυτά είναι αλήθεια Το στόμα μου είχε στεγνωσει και ήθελα νερό οπωσδήποτε.

Σηκώθηκα και πήγα σε ένα μικρο ψυγειακι που είχε στην άκρη του δωματίου. Το ανοιξα βρηκα κάτι εμφιαλωμένα νερά και πήρα ένα. 
Το παγωμένο νερό κύλησε σαν βαλσαμο μέσα μου. Κοντοσταθηκα εκει και κοιτούσα το δωματιο.

Που έχω μπλέξει πάλι σκεφτηκα. Και δεν έβαλα και προφυλακτικο ο μαλακας….
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
574
Κριτικές
18
Like
1.949
Πόντοι
1.196
Ωραίος φίλος, συνέχισε!
 

GeorgioSKG

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
50
Like
36
Πόντοι
0
Ποδηλάτη αν και νέο μέλος διαβάζω εδώ και καιρό τις ιστορίες σου. Όποτε προλαβαίνεις ανέβαζε!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Δεν μ αρεσει η εξελιξη χωρις τον...Σόφτυ.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Έρχεται δυνατή συνέχεια.

Τύπε εισαι ωραιος, ο τροπος γραφης σου μοιαζει λιγο με Παραλίμνιο, αλλα το πας αργα... σε ανακάλυψα χθες και τα διαβασα σε 1,5-2 ωρες ολα... Αλλα το ξεκινισες 4 χρονια πριν...
Δεν θελω να σε πιεσω, αλλα παει πολυ αργα αδερφε...
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Κάτι θα έχουμε σήμερα!!!!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Ποδηλατη, επιτελους βαλε τον σόφτυ και βγαλε τον κόφτη!
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.020
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Τύπε εισαι ωραιος, ο τροπος γραφης σου μοιαζει λιγο με Παραλίμνιο, αλλα το πας αργα... σε ανακάλυψα χθες και τα διαβασα σε 1,5-2 ωρες ολα... Αλλα το ξεκινισες 4 χρονια πριν...
Δεν θελω να σε πιεσω, αλλα παει πολυ αργα αδερφε...

Δε νομίζω ότι μοιάζουν και τόσο, αλλά έχουν και οι δύο ενδιαφέρον.
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
===========75===========


Μάζεψα γρήγορα τα ρούχα μου πήρα το κινητό μου και βγήκα από αυτό το δωμάτιο, εφυγα απο εκείνο τον οροφο, αλλά παρεμεινα στο ξενοδοχείο. Όχι μόνο δεν χαιρέτησα την Ingrid αλλα οι κινήσεις μου ήταν τετοιες ωστε να μην αντιληφθεί ουτε αυτή αλλα ουτε και ο άντρας που κοιμόταν δίπλα της ότι την κάνω.
Καθισα στον καναπέ της υποδοχής και προσπαθούσα να σκεφτώ τρόπο να παω σπίτι. Το κεφαλι μου δεν είχε συνελθει ακόμη και δεν είχε την πρόθεση να το κανει πριν το μεσημέρι.
Πήρα το κινητο μου και καλεσα την Μήτσο.

-Τι έγινε μικρέ? Πώς και Ξύπνιος 6 το πρωι?
-Κύριε Μήτσο μπορειτε να έρθετε να με πάρετε?
-Που είσαι?
-Στο ξενοδοχείο Mirabelo..
-Σε 5 λεπτά θα είμαι εκεί.

Σηκώθηκα απότομα απο τον καναπε  κίνηση που με έκανε να ζαλιστώ. Βρισκόμουν σε μια πολύ περίεργη κατασταση… Ένα συνονθύλευμα συναισθηματων βάρυνε την ψυχή μου και μπλόκαρε το μυαλό μου. Συναισθήματα πολλά αλλά ούτε ένα θετικό. Απο που να το έπιανα και που να το αφηνα.

Χωρις να καταλαβω πότε πέρασε η ώρα άκουσα μια κόρνα έξω και είδα τον Κύριο Μήτσο με το λευκό βανακι που είχε για τις υδραυλικές εργασίες να με περιμένει απέξω.

Περπατησα σιγά σέρνοντας τα πόδια μου και μόλις άνοιξα την πόρτα του συνοδηγού συνειδητοποίησα ότι εαν ήθελε η Ingrid να επικοινωνησει μαζί μου δεν θα με έβρισκε και θα χρειαζομασταν πάλι μεσαζοντες.

-Μισό λεπτό είπα κυριε Μήτσο πριν πω καν καλημέρα.

Άφησα την πόρτα μισανοιχτη κίνηση που σήμαινε ότι δεν θα αργήσω και  με βήμα λίγο πιο γρηγορο αυτή την φορά κατευθύνθηκα προσ την ρεσεψιον.

Η βάρδια είχε αλλαξει και δεν ήταν το ίδιο άτομο που μας σέρβιρε πριν απο λίγο.

-Μπορώ να αφήσω ένα μήνυμα?
-φυσικά κύριε..

Αμέσως μου έδωσε ένα κομμάτι χαρτι ενα φακελο και ένα στυλο.

Έγραψα το κινητο μου και το ονομα μου. Και το έσπρωξα προς τον υπάλληλο.

-Για ποιο Δώματιο είναι?

Προσπάθησα να θυμηθώ ποιο δωματιο ήταν αλλά αδύνατο. Παρόλο την φωτογραφική μου μνήμη, μου ήταν αδυνατο σε αυτή την κατασταση να θυμηθω.
Δεν θυμαμαι είναι για την κυρία Ingrid.
Δεν την γνωρίζω!!! Μήπως έχετε επίθετο?
Οχι. Είναι σουηδέζα.
Δυο ορόφους σουηδούς έχουμε…
Οκ ευχαριστώ.
Πήρα το φακελο και βγήκα στο πάρκινγκ. Πλησιασα στο αυτοκινητο τησ Ingrid και στερεωσα το φακελο σαν κλήση παρανομου παρκαρισματος στον υαλοκαθαριστηρα του αυτοκινητου.

Μετά πήγα προς το βανακι του Μητσου μπήκα μέσα και έκλεισα την πόρτα.

-καλά είσαι Μικρε?
-Έτσι και έτσι….
-Φόρτωσες την σουηδεζα έμαθα…

Δεν είπα κάτι απλά γύρισα τον κοιταξα και κούνησα καταφατικά το κεφαλι μου. Ήταν απίστευτο πόσο γρήγορα διαδιδονται τα νεα σε αυτο το νησί και ακόμα πιο απίστευτο το πόσο ήρεμος και χαμογελαστός ήταν ο κυριος Μήτσος, θαρρείς και ο καρκινός χτύπησε τα άρχιδια του χειροτερου εχθρου του και όχι τα δικα του.

Μικρε που θες να σε παώ σπίτι? Ή μήπως θες να παμε για ψάρεμα μιας και πρώτη σου φορά ξύπνησες πρωί….

Και πάλι δεν μίλησα γυρισα τον κοιταξα και αυτή την φορά δεν χρειαστηκε να γνεψω. Ο κυριος Μήτσος άρχισε να γελά δυνατα. Τόσο δυνατα που μια στιγμή θεωρησα ότι την αρρώστια του κυριου Μήτσου την ονειρευτηκα.

Στην υπόλοιπη διαδρομη δεν μιλήσαμε άλλο και ο Μήτσος με πήγε σπίτι. Αυτός δεν κατεβηκε όταν φτασαμε. Πέριμενε στη θέση του οδηγού και μόλις κατεβηκα και έκλεισα την πόρτα με φωναξε.

-Μικρέ εγώ θα πάω Αθήνα αυριο.
-Αθήνα? Τι έγινε…
-Τίποτα μικρέ για ένα τσεκ απ…

Αμέσως συνηδειτοποίησα ότι δεν το ονειρευτηκα απλά ο Μητσαρας αντιμετωπιζε με περισσεια υπερηφάνεια την ασθενεια του. 

-Θέλετε να έρθω και εγω μαζί σας..
- όχι μικρέ… έχεις την καριέρα σου εδώ… ήσουν πολύ καλός χθές…

Άνοιξε το ντουλαπακι έβγαλε ένα καπέλο το φόρεσε έπιασε και τα γυαλιά ηλίου που κρεμόταν απο ένα κορδονι στο στηθος του και τα στερεωσε στο προσωπο του, έλυσε το χειρόφρενο και εξαφανιστηκε. Κατευθυνθηκα προς στο σπίτι. Ήθελα να κάνω ένα ντουζ να ξεπλυθώ και να συνελθω….

Δεν πρόλαβα να κάνω 3 βηματα και χτύπησε το κινητο μου.


Η Ingrid θα είναι σκεφτηκα..

Έβγαλα το κινητο απο την τσέπη και ξαφνιαστηκα.

Τι θέλει η μανα μου τέτοια ώρα?

Μάρκο είπε με ένα λυγμό στην φωνή της.
-ΤΙ έγινε ρε μάνα ?
Μάρκο ο πατερας σου πεθαίνει…
-Τι λες μάνα? Τι εγινε?
-Έπαθε έμφραγμα στον υπνο του.
-Είναι στο νοσοκομείο αλλά οι γιατροι δεν δίνουν πολλές ελπίδες… πρέπει να τον χειρουργήσουν…
Πλάκα μου κάνεις. Καλά έρχομαι εκεί.

Τα γονατα μου δεν με κρατησαν. Λύγισαν… έκανα δυο βηματα και καθισα κάτω κοίταξα ψηλά και φώναξα… Γιατιιιιιιιιιιιιιιιι σε εμένα όλα αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Δε νομίζω ότι μοιάζουν και τόσο, αλλά έχουν και οι δύο ενδιαφέρον.

Για τον τροπο γραφης μιλησα, αν δεις το υφος ειναι παρομοιο, σε κραταει σε αγωνια. Γενικα και τα 2 θεματα ειναι αρκετα καλογραμμενα.
Του Παραλιμνιου φυσικα ειναι πιο καλτ. Μπουνιδια σε πορτιεριδες, μπαφους, παρκακμιακες γκομενες, δουλεια σε καλτ εστιατορια με ακομα πιο καλτ ιδιοκτητες.
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Για τον τροπο γραφης μιλησα, αν δεις το υφος ειναι παρομοιο, σε κραταει σε αγωνια. Γενικα και τα 2 θεματα ειναι αρκετα καλογραμμενα.
Του Παραλιμνιου φυσικα ειναι πιο καλτ. Μπουνιδια σε πορτιεριδες, μπαφους, παρκακμιακες γκομενες, δουλεια σε καλτ εστιατορια με ακομα πιο καλτ ιδιοκτητες.

Καλός και ο παραλίμνιος, αλλά η πραγματική πηγή εμπνευσης μου ήταν το Mybike.gr και ενα μέλος πριν 12 χρόνια που έγραφε μια ιστορία με το όνομα η θολή γραμμή του ορίζοντα!!! Μου άρεσε ποθ σε ένα forum με συγκεκριμένη θεματολογία κάποιος έγραφε ένα μυθιστόρημα. Ήθελα χρόνια να το προσπαθήσω και πριν 4 χρόνια ήρθε το πλήρωμα του χρόνου....

Εχει διαβασει κανεις άλλος την ιστορία που αναφερω???
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.020
Like
10.163
Πόντοι
2.606
Για τον τροπο γραφης μιλησα, αν δεις το υφος ειναι παρομοιο, σε κραταει σε αγωνια. Γενικα και τα 2 θεματα ειναι αρκετα καλογραμμενα.
Του Παραλιμνιου φυσικα ειναι πιο καλτ. Μπουνιδια σε πορτιεριδες, μπαφους, παρκακμιακες γκομενες, δουλεια σε καλτ εστιατορια με ακομα πιο καλτ ιδιοκτητες.

τώρα ναι, συμφωνούμε.
αυτό εννοούσα.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Καλός και ο παραλίμνιος, αλλά η πραγματική πηγή εμπνευσης μου ήταν το Mybike.gr και ενα μέλος πριν 12 χρόνια που έγραφε μια ιστορία με το όνομα η θολή γραμμή του ορίζοντα!!! Μου άρεσε ποθ σε ένα forum με συγκεκριμένη θεματολογία κάποιος έγραφε ένα μυθιστόρημα. Ήθελα χρόνια να το προσπαθήσω και πριν 4 χρόνια ήρθε το πλήρωμα του χρόνου....

Εχει διαβασει κανεις άλλος την ιστορία που αναφερω???

νοτ μι
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
μπραβο σου ομως.

εδω εχω διαβασει 3-4 μονο επεισοδια.

τωρα για το τελευταιο,

...ρε τον πουστη τον Μητσο... χαλί να γινει για τους φιλους οταν τονε χρειάζονται!
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Ο Παραλιμνιος ειναι μελος του σαιτ και εχει γραψει και αυτος ιστοριες απο την ζωη του ( αληθινες, ή οχι ενας Θεος ξερει).

δεν το ηξερα οτι ειχε γραψει παρομοια.

κατι μηνυματα του ασχετα που εχω διαβασει ... δεν μου ειχε μεινει κ η καλυτερη εντυπωση γι αυτον...

μηπως τονε μπερδευω...?

θα το ξανακοιταξω
 

GeorgioSKG

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
50
Like
36
Πόντοι
0
Αγαπητέ ποδηλάτη μην πτοηθείς σε περίπτωση άσχημων κριτικών. Συνέχισε την ιστορία σου. Θα ακούσεις πολλά. Μην την αφήσεις ατελείωτη. Όσο μπορείς προχώρα την.
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Η ιστορία θα ανεβαινεινκαι εδώ παράλληλα. Για κάποιον που τη θέλει οργανωμένη. Έτσι θα μπορείτε να την προτείνεται σε φίλους σας χωρίς να ντρέπεστε.

Παρακαλώ μπειτε και προωθήστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom