Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
ΩΩωωωω the plot thickens!Πόσα παιρνει η μύριαμ απο το γέρο για να σου κάθετε;ο παπακαλιάτης θα πλήρωνε για το σεναριο,εν τω μεταξύ αρχισε να γραφει και ο παραλήμνιος ξανά.Τι οιστρος σας εχει πιάσει ρε πουστηδες;Αντε περιμενουμε την συνεχεια,φίλος.
Υ.Γ:αμα η μυριαμ αποδειχτει πουτανακι,ετοιμασου να γεμισει το inbox σου pm για το τηλέφωνο
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
H Mυριαμ πηδιεται κ με τον πατερα..και με τον γιο....??!!!!
ΟΥΑΟΥ!!! Τι πρωτοτυπο!!! :new_shocked:
Σορι ποδηλατη... αλλα σε προλαβε ο Παπακαλιατης πριν μερικα χρονια...
Βαλε λιγο φαντασια παραπανω.... :grin:
Υπάρχει απο ακόμα πιο παλιά ανάλογη σειρά https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1_(%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%80%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE_%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AC)
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Καμμία σχέση ρε φίλος
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
Υπάρχει απο ακόμα πιο παλιά ανάλογη σειρά https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1_(%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BF%CF%80%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE_%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AC)
A...Nαι.. Σωστος dude...  αυτην την σειρα εννοουσα!

@Ποδηλατη κ εμεις σ'αγαπαμε... και ας εισαι μεγαλο τρολακι!!! :grin:
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
ποια eurovision και μαλακιες? Λίγο πριν βγω για ποτάκι ανεβάζω συγκλονιστικό 39 επεισόδιο!!!
καλό σαββατοβραδο!!!
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
=======39=======
Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο. Και δεν αναφέρομαι στο γεγονός ότι πέτυχα  τυχαία την Μύριαμ  να βγαίνει από το γραφείο του Πατέρα μου αλλά στο ότι δεν βγήκε τυχαία ότι οι ταξιτζήδες ξέρουν τα πάντα!!!!
-Τι έχεις μικρέ?
-Τίποτα..
-Μπορείτε να με πάτε εκεί που με πήρατε?
Και ενώ ο συγκεκριμένος ταρίφας παρ’ελπίδα δεν άνοιξε καθόλου το στόμα του καθόλα την διάρκεια της διαδρομής για το γραφείο του πατέρα δεν έκανε το ίδιο στην επιστροφή. Είχε σκάσει να μάθει τι έγινε και αποφάσισα να γυρίσω πίσω. Και με ταλέντο που και ο καλύτερος μπάτσος σε ανάκριση θα ζήλευε προσπαθούσε να μάθει αυτό που θέλει με συνεχόμενες κλιμακούμενες ερωτήσεις!!! Αλλά δεν ήξερε που έπεσε!!!
Από τις απαντήσεις μου όχι μόνο άκρη δεν έβγαλε αλλά κατάφερα να μπερδέψω και εμένα τον ίδιο.

Μετά από λίγο έφτασα σπίτι. Με βοήθησε κατέβηκα και πήγα μέσα. Πιο πολύ νευριασμένος και λιγότερο στεναχωρημένος προσπαθούσα να καταλαβω τι συμβαίνει. Κάθε γκόμενα που γαμούσα είχε κάποια σχεση με τον πατερα μου. Δεν μπορούσα να το χωνέψω. Το μόνο που δεν είχα δει ακόμη ήταν τον πατέρα μου να βγαίνει από το μπουρδελάκι της Ντόροθυ….
Τα έβαλα κάτω και σκέφτηκα. Αποκλείεται να είναι γκόμενα του πατέρα μου, γιατί αν ήταν δεν θα την εμφάνιζε στο γραφείο. Μην ξεχνάμε ότι η τωρινή γκόμενα του πατέρα μου εκτός από απίστευτα ζηλιάρα, τυγχάνει και γραμματέας του πατερα μου. Οπότε κάτι άλλο συνέβαινε. Γνωρίζοντας καλά τον πατέρα μου κατέληγα σε ένα και μόνο συμπέρασμα. Η κοπελίτσα αυτή ήταν βαλτή από τον πατέρα μου. Έτσι εξηγούνται όλα φώναξα:
Ο πατέρας με φυγαδευει από την Αθήνα.
Μου αλλάζει κινητό.
Κάνει μήνυση στην Έλενα για να νευριάσει και αυτή.
Είναι συνέχεια από πάνω μου μέχρι που τυχαία με πηγαίνουν στο φυσιοθεραπευτήριο του φίλου του. Εκεί υπάρχει κάποια Μύριαμ που αναλαμβάνει αποκλειστικά εμένα όμως πάντα υπο την καθοδήγηση του Γιατρού. Δεν την είδα ποτέ να ασχολείται με άλλον ασθενή. Είναι πάντα διαθέσιμη όποτε της στείλω μηνυμα για καφέ και έδειχνε από το πρώτο ραντεβου πόσο γουστάρει.
Πλέον ο θυμός είχε πολλαπλασιαστεί. Θα τον βρίσκω πάντα μπροστά μου αυτόν τον Μαλάκα σκεφτηκα.. Από μικρό παιδί μέχρι και σήμερα έχει βαλθεί να μου κατατρεψει την ζωή. Και αμέσως προσπάθησα αλλά μάταια να θυμηθώ την τελευταια φορά που ο πατερας μου έκανε κάτι, που με έκανε ευτυχισμένο.

Και ενώ ήμουν μόνος στο σπίτι και ένιωθα να βουλιάζω στις σκέψεις μου χτύπησε το τηλεφωνο μου.  Και ήταν η έλενα.

-Που είσαι μικρέ μου?
-Ελενα?
-Ναι εγώ είμαι. Και μάντεψε που?
-που?
-μόλις προσγειώθηκα στα Γιάννενα. Σελ λίγο θα είμαι στο Du lac (ξενοδοχείο). Μόλις τακτοποιηθώ θέλω να σε δώ.
- Έγινε…

Νομίζω είχα καιρό να χαμογελάσω. Πως σου είναι η ζωή την ίδια μέρα που σου επιφυλάσσει ένα ασχημο νέο την ίδια στιγμή σου παρουσιάζει το καλυτερο προσωπό της.
Χωρίς δεύτερη σκέψη μπήκα προσεχτικά στο μπάνιο να κάνω ένα ντουζ και να ξυρίσω τα αρχιδια μου. Δεν ήθελα η Έλενα να με βρει έτσι. Μπήκα ετοιμάστηκα ντύθηκα και περίμενα για τηλέφωνο. Ενώ είμαι στο σαλόνι και περιμένω μπήκε μέσα η μάνα μου.
- Τι κάνει το αγόρι μου? Καλά? Έφαγες?
- Ναι ρε μάνα μια χαρά είμαι…
- Έβαλες και τα καλά σου? Επιτέλους αγόρι μου επέστρεψες!!! Ετοιμάζεσαι να βγείς?
- Ναι.
- Με την Μύριαμ?
- Περίπου
- Τι εννοείς περίπου.
- Όχου ασε με ρε μάνα με την ανάκριση.

Χτύπησε το τηλ. Η Έλενα ήταν ήδη ξενοδοχείο.

Αμέσως ζήτησα ταξί και παρακαλούσα να μην έρθει ο πρωινός.
Μίση ώρα αργότερα ήμουν στο ξενοδοχείο….
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Αναμένουμε συνέχεια τύπε! :cheesy:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
Ελα...για παμε στο γαμησι που θα πεσει στο χοτελι...
Θελουμε αναλυτικα το πως εγινε... το κουτσος vs μιλφαρας!!! :grin:
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Ελα...για παμε στο γαμησι που θα πεσει στο χοτελι...
Θελουμε αναλυτικα το πως εγινε... το κουτσος vs μιλφαρας!!! :grin:

Χαχαχαχαχα. Είσαι ο μόνος που νιώθει την ιστορία.
Αυριο ανεβαινει γιατι είναι μεγάλο επεισόδιο!!! πριν παω για ποτό!!!
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
τι εγινε το 40? μπηκες χθες το βραδυ, γιατι δεν το ανεβασες? 40 πυρετο ανεβασαμε!!!
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
καλά πάει το θέμα, περιμένουμε συνέχεια
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
τιποτα? σαββατοκυριακο ερχεται.
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Μισοτελειωμενο ειναι!!! σημερα το βραδακι πριν παω για ποτακι θα το ανεβασω!!!
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
Τελικά το προηγούμενο Σάββατο δεν πήγα για ποτό. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom