Νέα

Ετεροφυλική Έχω περάσει πολλά στη ζωή μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podhlaths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 225K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Είμαι στο επεισόδιο που τον στέλνει στα γαμίδια η Ντόροθυ και

αυτός κλαίει. Αρχίζει να έχει ενδιαφέρον !  :o
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
πωπω εγω ειμαι ακομα στο 7 !! τι λετε να συνεχισω??
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τα διαβασα ολα. Καλα ειναι.
Μονο που ρε ποδηλατη το γαμας σε μερικα σημεια. Προσπαθεις να δωσεις την εικονα μια συνεχομενης ροης, αλλα καταληγεις σε υπερβολη.
Δηλαδη βγαινεις ραντεβου καθε φορα με την νεα γκομενα, ενω το σπερμα σου κολυμπαει ακομα στον κολπο της προηγουμενης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Το μπου ειναι μαγικο....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Τα διαβασα ολα. Καλα ειναι.
Μονο που ρε ποδηλατη το γαμας σε μερικα σημεια. Προσπαθεις να δωσεις την εικονα μια συνεχομενης ροης, αλλα καταληγεις σε υπερβολη.
Δηλαδη βγαινεις ραντεβου καθε φορα με την νεα γκομενα, ενω το σπερμα σου κολυμπαει ακομα στον κολπο της προηγουμενης.
Ρε τυπε αν ειχες και συ σπιτι στο Κολωνακι με θυρωρο,γεματη πορτοφολα,κονε με μπαρμαν και μονιμη στυση 18αρη,δεν θα προλαβαινες τα παντελονια να ανεβασεις.Εν τω μεταξυ δεν γραφει οτι της πιπωνει ολες,οι καλυτερες μεχρι στιγμης του 'χουν ξεφυγει :2funny:
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
========35========
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι η Μύριαμ δεν μου ζήτησε εξηγήσεις. Της είχα πει ψέματα ότι η Αστυνομία με ζήτησε, αλλά από την άρχη κατάλαβε, ότι πήγαμε εκεί  καθαρά από δική μου πρωτοβουλία.

-Για να σου αποδείξω ότι ξέρω να οδηγώ σήμερα έχει καφέ στο κέντρο της πόλης.
-Για να αποδείξεις εσύ ότι ξέρεις να οδηγείς πρέπει να σέρνεις έναν ανάπηρο μέσα στην πόλη με πατερίτσες. Πολύ ωραία ήταν και στον Φρόντζο.

Και τελικά καταλήξαμε στην ίδια καφετέρια.
Ενώ το σώμα μου βρισκόταν για καφέ με την Μύριαμ το μυαλό μου ήταν αλλού.
Άραγε θα με έπαιρνε τηλέφωνο ο μπάτσος για να μου δώσει το τηλέφωνο της Έλενας?
Και αν ναι, όταν θα την έπαιρνα τι θα μου έλεγε? άραγε να μου είχε κρατήσει μούτρα? Και ενώ έκανα ότι ακούω τις ιστορίες που είχε η Μύριαμ να μου διηγηθεί χτύπησε το τηλέφωνο μου.
-Αγνωστος αριθμος-
Ποιος να είναι σκέφτηκα αφού τον αριθμό αυτό δεν τον έχουν πολλοί…. Και αμέσως απάντησα.
-παρακαλω?
-Ναι γεια σας ο Αστυνομικός της τροχαίας είμαι που μιλήσαμε πριν από λίγο, ο Μάρκος?
-ο ίδιος…
- Κατάφερα και βρήκα το τηλεφωνο που μου ζήτησες.  Σημειώνεις?
Αμέσως κοίταξα τριγύρω να βρω ένα σημειωματάριο. Τότε αμέσως η Μύριαμ μου έδωσε το κινητό της για να σημειώσω το νούμερο.
Αφού μετέφερα αυτό στο κινητό μου και αφού ευχαρίστησα τον ευγενικό αστυνομικό που με εξυπηρέτησε και μάλιστα γρήγορα δεν κρατιόμουν. Ήθελα όσο τιποτα στον κόσμο να μιλήσω με την Έλενα. Αλλά δε θα ήταν κομψό μπροστά στην Μύριαμ. Έτσι αποφάσισα να της τηλεφωνήσω από το δωματιο μου όταν θα είμαι μόνος.
-Μύριαμ νομίζω ήρθε η ώρα να πηγαίνουμε. !!! Η Μύριαμ με ένα μορφασμό που έκανε έδειξε να δυσανασχετεί...
-Κάτσε λίγο ακόμα. Ακομα δεν ηρθαμε. Περναω πολυ ωραια μαζι σου.
Και με κοιταξε με ενα βλεμμα ολο υπονοούμενα.
-Και εγω περνάω μαζί σου ωραία Μυριαμ αλλά ήδη έχει αρχίσει να με ενοχλεί το πόδι. Μάλλον δεν κάνεις καλή δουλειά το πρωί της  είπα και έκλεισα το μάτι.
-Μπορώ αν θέλεις να σου κάνω μια απογευματινή συνεδρία που θα ξεχάσεις τον πόνο. Είπε και αυτή τη φορά έκλεισε αυτή το μάτι.
Μετά από λίγη ώρα ήμουν στο δωμάτιομου ολομόναχος.Αφού η μάνα είχε παέι για δουλειά στο τσιπουράδικο.
Πήρα το κινητό στα χέρια μου και το κοιτούσα κάτι μέσα μου μεέκανε να δειλιάσω, αλλά τελικά κάλεσα την Έλενα.
-Παρακαλώ ποιος είναι?
-Μάρκος….
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ουτε ο γκεουλας ο παπακαλιάτης δεν τα κανει αυτα...

Αυτός είναι ειδικός στις μάνες, όχι στις θείτσες. Κι επίσης ειδικός να δίνει κώλο σε κάτι αραπάδες φίλους του που τους πληρώνει κιόλας!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Ρε ποδηλάτη,πόσα θες να μας τρελανεις ρε φίλε;σου εριξε σποντα η πιτσιρικα για  :fuck1: ,η μανα σου ελειπε απο το σπιτι,κι εσυ γυρισες μονος σου για να παρεις τηλεφωνο τη θείτσα???? :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ουτε ο γκεουλας ο παπακαλιάτης δεν τα κανει αυτα...
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
==========36=========
-Ποιος Μάρκος? Ξέρω πολλούς Μάρκους. Δεν φανταζεσαι πόσους? Και δεν θέλεις να μάθεις κιόλας….
-Με ξέχασες κιόλας?
-Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος για να σε θυμάμαι?
-άκουσον μεν πάταξαν δε…
- Α τώρα σε θυμήθηκα ο μικρούλης ο “μορφωμένος” το παιδάκι του μπαμπά. Αυτός που είναι μάγκας με τα λεφτά του μπαμπά και σαν υπάκουο σκυλάκι βάζει την ουρά στα σκέλια, όταν του υψώσουν λίγο την φωνή. Αυτός που σε μια δύσκολη κατάσταση, όχι μόνο δεν αναλαμβάνει τις ευθύνες που του αναλογούν, αλλά τρέχει μακριά να γλιτώσει. Και καλά να παρατήσει την θεία που γαμούσε και καλά να της φορτώσει όλες τις ευθύνες του τροχαίου, αλλά να της ζητά ποινικές ευθύνες. Και σαν να μην έφταναν όλα αυτά παρατάει και τον δήθεν κολλητό του στα κρύα του νερού.
Τελικά είχες δίκαιο δεν ξεχνιέσαι εσύ αγόρι μου, γιατί είσαι και πολύ μεγάλος μαλάκας.

Και πριν προλάβω να πω λέξη μου έκλεισε το τηλ.

Και καλύτερα που μου το έκλεισε. Δεν ήμουν σε θέση να απαντήσω. Είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό και τα μάτια βουρκωμένα. Όλοι οι φόβοι μου είχαν επιβεβαιωθεί και τα πράγματα είχαν πάρει την χειρότερη δυνατή τροπή.
Τι θα κάνω? Ψέλλισα..
Ευτυχώς έλειπε η μάνα από το σπίτι. Δεν είχα όρεξη να εξηγώ. Έτσι ανήμπορος στο κρεβάτι άρχισα να χτυπιέμαι βρίζοντας και κατηγορώντας μόνο εμένα. Αυτό που με πλήγωνε περισσότερο από όλα ήταν ότι η Έλενα είχε δίκαιο. Και εγώ στην θέση της το ίδιο θα υπέθετα. Αλλά τι εννοούσε ότι της ζητάω ποινικές ευθύνες? Κάτι θα έκανε ο πατέρας μου πάλι.
Και ενώ χιλιάδες σκέψεις πέρασαν από το μυαλό μου κατέληξα πάλι στην πιο λάθος κίνηση. Προσπάθησα να την ξανακαλέσω τρεις φορές. Και τις τρεις μου το έκλεισε.
Ένοιωθα το δωμάτιο να με πνίγει!! Ήθελα εκείνη τη στιγμή να πάω Αθήνα και να την συναντήσω. Έπρεπε να της εξηγήσω τι είχε συμβεί στην πραγματικότητα…
Θα της στείλω ένα μήνυμα σκέφτηκα… Αυτή θα είναι η τελευταία μου ευκαιρία.
Έψαξα το κινητό, βρήκα την επαφή.. Σύνθεση νέου μηνύματος….
Έλενα άφησε με να σου εξηγήσω. Έκανα εγχείρηση στο πόδι. Ο πατέρας μου με φυγάδευσε Γιάννενα και μου έσβησε όλα τα τηλέφωνα. Έκανα τα πάντα για να επικοινωνήσω μαζί σου. Σε παρακαλώ σήκωσε το…
Το μήνυμα εστάλη… το μήνυμα παραδόθηκε…
Κι όμως τίποτε…
Το κάθε δευτερόλεπτο μου φαινόταν αιώνας.
Ήθελα να πάρω το μπουκάλι με το ουίσκι και να το πιω όλο. Αλλά δεν μπορούσα ακόμα. Κάθε πρωί έκανα μια ένεση με αντιπηκτικό και έπαιρνα μια χούφτα χάπια. Σε καμία περίπτωση δεν θα το διακινδύνευα.
Σηκώθηκα κούτσα, κούτσα και έβαλα το ράδιο τέρμα. Άρχισα να ψάχνω τους σταθμούς για να βρω έναν με καψουροτράγουδα. Δόξα τω θεώ στα Γιάννενα έχουμε αρκετούς. Όλα τα cd που είχα σπίτι ήταν με πανκ και ροκ και δεν με εξέφραζε τίποτα από όλα αυτά εκείνη τη στιγμή.
Και ενώ βρισκόμουν σε μια περίεργη κατάσταση χτύπησε το τηλέφωνο. Ήμουν σίγουρος ότι είναι αυτή. Έψαξα και πάλι το κινητό.
«ΜΥΡΙΑΜ»
-Ναι…
-μάρκο είσαι καλά?
-Έτσι και έτσι… Τι έπαθες?
-έχω ένα προαίσθημα ότι κάτι έχεις. Βλέπω συνέχεια την εικόνα σου μπροστά μου και έχω ένα άσχημο προαίσθημα. Θέλεις να έρθω από εκεί?
-Ναι έλα, μόνος μου είμαι…

Και πριν προλάβω να σκεφτώ τι έκανα κάλεσα την Μύριαμ να έρθει σπίτι μου ενώ ήμουν ολομόναχος!!

Σε λίγα λεπτά κάποιος χτυπούσε το κουδούνι.

-Μισό λεπτό έρχομαι…
Πήγα σιγά σιγά και άνοιξα την πόρτα..

-Μάρκο τι εχεις?
-Τίποτα…
-Τι τίποτα? Τι τραγούδια είναι αυτά?.....
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
=========37========
-Γιατί τι έχουν τα τραγούδια?
- Άσε μας ρε Μάρκο που μέχρι χθες νόμιζες ότι ο Καρράς είναι ιδιοκτήτης του Πόρτο Καρρας στην Χαλκιδική…
-Τι?
-Τίποτα πλάκα κάνω. Απλά εμένα μου παρουσιάστηκες ως  ροκάς…
-Μάλλον δεν σου είπαν ότι σακάτης κατάντησα γυρνώντας μεθυσμένος από μπουζούκια..’
-Μου το είπαν..
-Μισό λεπτό δεν θυμάμαι να σου είπα τίποτα εγώ.
-Εσύ όχι, αλλά το έλεγε ο πατέρας σου, στον γιατρό.
-Τι άλλο είπε?
-Τίποτα… Άστα αυτά τώρα και έλα πές μου τι έχεις!!! Και με περίσσεια άνεση πέρασε και κάθισε στο σαλόνι..
-Τίποτα..
-Μόνος είσαι?
-Ναι η μάνα μου είναι στην δουλειά.
-Δεν ήξερα ότι δουλεύει η μητέρα σου.
-Μάνα μου δεν είναι αυτή που κουβαλά ο πατερας μου, αυτή μας προέκυψε στην πορεία…
-Το ξέρω ρε Μάρκο… Βλέπω μια αντιπαλότητα με τον πατέρα σου ή μου φαινεται?
-Βλέπω ότι ξέρεις πολλά για μας ή μου φαίνεται?
Επαγγελματικό ενδιαφέρον. Πάντα έτσι κάνω με τους ασθενείς μου.

Πήγα προς το cd player το χαμήλωσα. Και κοίταξα δίπλα ήταν τα cd μου. Αμέσως μου πέρασε από το μυαλό να βάλω να παίξει μια συλλογή με ροκ μπαλάντες που είχα πάρει από ένα μαύρο. Τα τραγούδια αυτού του cd πάντα θεωρούσα ότι θα αποτελούν την καλύτερη μουσική υπόκρουση όταν θα βρεθώ μόνος με γκόμενα, αλλά στην δεδομένη χρονική στιγμή έδεναν γάντι και με την ψυχοσύνθεση μου. Πάτησα το play και κάθισα δίπλα στην Myriam πρώτο τραγούδι ήταν το You are my love των Liverpool express. 
Αν και το πράμα πήγαινε εκεί από την αρχή, πιστεύω ότι δεν το τραγούδι δεν άφηνε άλλα περιθώρια.
Κάθισα δίπλα στην Μύριαμ και απλά την κοίταξα. Αμέσως τα σώματα μας κόλλησαν και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα. Ξεκίνησα να χαϊδεύω και να χουφτώνω σαν λιγούρης. Είχα κλείσει τα μάτια και είχα πέσει πάνω της. Δεν είχε πολλά περιθώρια.
Η κάβλα σε συνδυασμό με τον θυμό που μου προκάλεσε η Έλενα, η ρομαντική ατμόσφαιρα που προερχόταν από τα τραγούδια και η απειρία μου, συνέθεταν έναν πολύπλοκο καμβά και μια σεξουαλική εμπειρία που όμοια δεν έχω ξαναζήσει.
Ενώ η Μύριαμ ήταν κυριολεκτικά εγκλωβισμένη  εγώ τις αφαιρούσα τα ρούχα ένα ένα χωρίς δυσκολία. Πλέον καταλαβαίνω ότι αυτό συμβαίνει γιατί όταν μια γυναίκα αποφασίζει να γαμηθεί επιλέγει προσεχτικά τα ρούχα της να αφαιρούνται πανεύκολα. Δεν χρησιμοποίησα προφυλακτικό, αλλά δεν μου ζητήθηκε κιόλας. Τελείωσα πάνω στην κοιλιά της 2 τραγούδια μετά. Και αμέσως έπεσα δίπλα στον καναπέ. Πλέον είχε εξαφανιστεί ο θυμός και τα νεύρα και με είχε συνεπάρει η Μουσική. Ήμουν έτοιμος να βάλω τα κλάματα.  Σηκώθηκα και μπήκα στο μπάνιο. Αφού έπλυνα το καυλί μου έριξα λίγο νερό στο πρόσωπο. Βγήκα έξω πήρα μια πετσέτα και την έδωσα στην Μύριαμ. Αν θέλεις έχει ζεστό νερό.  Ευχαριστώ είπε και τράβηξε την πετσέτα βιαια σα να μου λέει είσαι και πολύ μεγάλος μαλάκας που δεν έμεινες ούτε ένα λεπτό στην αγκαλιά μου μετά.
Ακόμη και σήμερα θεωρώ την μεγαλύτερη αντρική υποκρισία την αγκαλιά μετά το σεξ. Απλά έχω συμβιβαστεί ότι μια αγκαλιά και ένα φιλί μετά σε γλιτώνει από πολλά περισσότερα από όσα προσπαθείς να αποφυγεις μη πραγματοποιώντας την.
Και ενώ η Μύριαμ είναι στο μπάνιο χτυπάει το τηλέφωνό μου. Εκείνη τη στιγμή συνειδητοποίησα την γύμνια μου, επίσης  συνειδητοποίησα ότι δεν είμαι στην γκαρσονιέρα μου αλλά στο πατρικό μου και ανά πάσα στιγμή μπορεί να μπουκάρει μέσα η μάνα.
Σηκώνομαι ψάχνω το εσώρουχο μου, χαμηλώνω την Μουσική και ψάχνω το κινητό. Η Έλενα με έπαιρνε πίσω. Τρέχω γρήγορα και βγαίνω στο μπαλκόνι. Δεν ήθελα να ακούσει τίποτα η Μύριαμ.
-Ελενα?
-Μάρκο συγγνώμη για πριν αλλά…..
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Και ξαφνικά συνειδητοποιείς οτι εισαι ξεβράκωτος στο μπαλκόνι :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
=========37========
-Γιατί τι έχουν τα τραγούδια?
- Άσε μας ρε Μάρκο που μέχρι χθες νόμιζες ότι ο Καρράς είναι ιδιοκτήτης του Πόρτο Καρρας στην Χαλκιδική…
-Τι?
-Τίποτα πλάκα κάνω. Απλά εμένα μου παρουσιάστηκες ως  ροκάς…
-Μάλλον δεν σου είπαν ότι σακάτης κατάντησα γυρνώντας μεθυσμένος από μπουζούκια..’
-Μου το είπαν..
-Μισό λεπτό δεν θυμάμαι να σου είπα τίποτα εγώ.
-Εσύ όχι, αλλά το έλεγε ο πατέρας σου, στον γιατρό.
-Τι άλλο είπε?
-Τίποτα… Άστα αυτά τώρα και έλα πές μου τι έχεις!!! Και με περίσσεια άνεση πέρασε και κάθισε στο σαλόνι..
-Τίποτα..
-Μόνος είσαι?
-Ναι η μάνα μου είναι στην δουλειά.
-Δεν ήξερα ότι δουλεύει η μητέρα σου.
-Μάνα μου δεν είναι αυτή που κουβαλά ο πατερας μου, αυτή μας προέκυψε στην πορεία…
-Το ξέρω ρε Μάρκο… Βλέπω μια αντιπαλότητα με τον πατέρα σου ή μου φαινεται?
-Βλέπω ότι ξέρεις πολλά για μας ή μου φαίνεται?
Επαγγελματικό ενδιαφέρον. Πάντα έτσι κάνω με τους ασθενείς μου.

Πήγα προς το cd player το χαμήλωσα. Και κοίταξα δίπλα ήταν τα cd μου. Αμέσως μου πέρασε από το μυαλό να βάλω να παίξει μια συλλογή με ροκ μπαλάντες που είχα πάρει από ένα μαύρο. Τα τραγούδια αυτού του cd πάντα θεωρούσα ότι θα αποτελούν την καλύτερη μουσική υπόκρουση όταν θα βρεθώ μόνος με γκόμενα, αλλά στην δεδομένη χρονική στιγμή έδεναν γάντι και με την ψυχοσύνθεση μου. Πάτησα το play και κάθισα δίπλα στην Myriam πρώτο τραγούδι ήταν το You are my love των Liverpool express.  
Αν και το πράμα πήγαινε εκεί από την αρχή, πιστεύω ότι δεν το τραγούδι δεν άφηνε άλλα περιθώρια.
Κάθισα δίπλα στην Μύριαμ και απλά την κοίταξα. Αμέσως τα σώματα μας κόλλησαν και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα. Ξεκίνησα να χαϊδεύω και να χουφτώνω σαν λιγούρης. Είχα κλείσει τα μάτια και είχα πέσει πάνω της. Δεν είχε πολλά περιθώρια.
Η κάβλα σε συνδυασμό με τον θυμό που μου προκάλεσε η Έλενα, η ρομαντική ατμόσφαιρα που προερχόταν από τα τραγούδια και η απειρία μου, συνέθεταν έναν πολύπλοκο καμβά και μια σεξουαλική εμπειρία που όμοια δεν έχω ξαναζήσει.
Ενώ η Μύριαμ ήταν κυριολεκτικά εγκλωβισμένη  εγώ τις αφαιρούσα τα ρούχα ένα ένα χωρίς δυσκολία. Πλέον καταλαβαίνω ότι αυτό συμβαίνει γιατί όταν μια γυναίκα αποφασίζει να γαμηθεί επιλέγει προσεχτικά τα ρούχα της να αφαιρούνται πανεύκολα. Δεν χρησιμοποίησα προφυλακτικό, αλλά δεν μου ζητήθηκε κιόλας. Τελείωσα πάνω στην κοιλιά της 2 τραγούδια μετά. Και αμέσως έπεσα δίπλα στον καναπέ. Πλέον είχε εξαφανιστεί ο θυμός και τα νεύρα και με είχε συνεπάρει η Μουσική. Ήμουν έτοιμος να βάλω τα κλάματα.  Σηκώθηκα και μπήκα στο μπάνιο. Αφού έπλυνα το καυλί μου έριξα λίγο νερό στο πρόσωπο. Βγήκα έξω πήρα μια πετσέτα και την έδωσα στην Μύριαμ. Αν θέλεις έχει ζεστό νερό.  Ευχαριστώ είπε και τράβηξε την πετσέτα βιαια σα να μου λέει είσαι και πολύ μεγάλος μαλάκας που δεν έμεινες ούτε ένα λεπτό στην αγκαλιά μου μετά.
Ακόμη και σήμερα θεωρώ την μεγαλύτερη αντρική υποκρισία την αγκαλιά μετά το σεξ. Απλά έχω συμβιβαστεί ότι μια αγκαλιά και ένα φιλί μετά σε γλιτώνει από πολλά περισσότερα από όσα προσπαθείς να αποφυγεις μη πραγματοποιώντας την.
Και ενώ η Μύριαμ είναι στο μπάνιο χτυπάει το τηλέφωνό μου. Εκείνη τη στιγμή συνειδητοποίησα την γύμνια μου, επίσης  συνειδητοποίησα ότι δεν είμαι στην γκαρσονιέρα μου αλλά στο πατρικό μου και ανά πάσα στιγμή μπορεί να μπουκάρει μέσα η μάνα.
Σηκώνομαι ψάχνω το εσώρουχο μου, χαμηλώνω την Μουσική και ψάχνω το κινητό. Η Έλενα με έπαιρνε πίσω. Τρέχω γρήγορα και βγαίνω στο μπαλκόνι. Δεν ήθελα να ακούσει τίποτα η Μύριαμ.
-Ελενα?
-Μάρκο συγγνώμη για πριν αλλά…..
καλα ρε παπαρα εχει κολησει πανω σου σα βδελα η πιτσιρικα και συ ακομα κυνηγας τη θειτσα τη πινεις και δε μας δινεις  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: κανονισε τωρα μετα απο κανα 2μηνο η συνεχεια
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
========38======
-Δεν πειράζει.. Εγώ συγγνώμη. Σε έπαιρνα να σου πω ότι δεν φταίω εγώ. Εγχειρίστηκα και βρέθηκα στα Γιάννενα. Με νέο κινητό και έχοντας απολέσει όλα τα αποθηκευμένα νούμερα.
-Πως είναι το πόδι? Ο Κώστας μου είχε πει ότι έπαθες βλάβη στο γόνατο.
-Γενικά καλά, αλλά όχι σε θέση να πάρω το λεωφορείο και να έρθω να σε βρω… Μου λείπεις…
-Αλήθεια το λες μικρούλι μου? Και εμένα μου λείπεις.. Απλά όταν με ενημέρωσαν ότι ζήτησες την ποινική μου δίωξη και όταν έκοψες κάθε επαφή μαζί μου σκέφτηκα διάφορα.
-Κοίτα Έλενα δεν σου κρύβω ότι είμαι μπερδεμένος. Ο πατέρας μου, μου είπε ότι είχατε κοινό παρελθόν..
-Αλήθεια είναι… αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με εσένα. 
-Παρόλα αυτά τα συναισθήματα μου δεν έχουν αλλάξει για σένα. Μακάρι να μπορούσα να σε είχα τώρα εδώ και να σε αγκάλιαζα..
-Μάρκο μου…
Και στην άλλη άκρη της γραμμής ακούστηκε ένας λυγμός. Από εκείνους τους λυγμούς που σου βγαίνουν ακούσια και προδίδουν όσα ώρα προσπαθείς να κρύψεις. Ένας λυγμός που μόνο κάποιος που δεν έχει καθόλου συναισθήματα θα έμενε απαθής στο άκουσμα του.
-Μόλις μπορώ να περπατήσω χωρίς πατερίτσες θα έρθω να σε βρω…
-θα σε περιμένω…

Έκλεισα το τηλ και μπήκα μέσα. Λίγα λεπτά αργότερα βγήκε η Μύριαμ από το μπάνιο και ήρθε έχοντας τυλιγμένη την πετσέτα γύρω από το σώμα της και πάνω από το στήθος της και κάθισε δίπλα μου. Άρχισε να μου τρίβει το πόδι ενώ με ρώτησε…
-Τι έχεις?
-Τίποτα απλά από στιγμή σε στιγμή θα έρθει η μάνα μου και καλό θα ήταν να μην σε βρει εδώ και μάλιστα έτσι…
-Καλά κατάλαβα…
Και γρήγορα σηκώθηκε και άρχισε να ψαχνει τα ρουχα της στο πάτωμα. Χαιρετηθήκαμε και  αποχώρησε.

Πήγα μέσα και ξάπλωσα. Αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Με έτρωγε η κόντρα του πάτερα μου με την Έλενα. Την επόμενη μέρα έπρεπε να ξεκαθαρίσω την παρεξήγηση.

Αφού ξύπνησα και ετοιμάστηκα ζήτησα ένα ταξί για το γραφείο του πατέρα μου. Θα έπρεπε να τον αιφνιδιάσω γιατί από το τηλέφωνο θα απέφευγε να συζητήσει οτιδήποτε…

Αφού έφτασα έξω από το γραφείο και πριν ο ευγενικός ταξιτζής κατέβει για να μου δώσει τις πατερίτσες που είχε βάλει στο πίσω κάθισμα. Είδα κάτι που με ξάφνιασε και ενώ αρχικά με έβαλε σε σκέψεις, μετά με έκανε να ερμηνεύσω κάθε περίεργη συμπεριφορά που είχε η Μύριαμ απέναντι μου.
Είδα την Μύριαμ να βγαίνει από το γραφείο του πατέρα μου.
Γρήγορα φώναξα τον Ταξιτζή και του είπα ότι μετάνιωσα και ότι θέλω να με πάει πίσω στο σπίτι…
 
OP
OP
podhlaths

podhlaths

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
207
Like
240
Πόντοι
21
H Mυριαμ πηδιεται κ με τον πατερα..και με τον γιο....??!!!!
ΟΥΑΟΥ!!! Τι πρωτοτυπο!!! :new_shocked:
Σορι ποδηλατη... αλλα σε προλαβε ο Παπακαλιατης πριν μερικα χρονια...
Βαλε λιγο φαντασια παραπανω.... :grin:


Αυτο κατάλαβες εσυ???? Με λυπεί που το κοινό μου βλέπει και παπακαλιάτη αλλα τι να κάνω. Σας αγαπώ με τα ελλατωματα σας!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
H Mυριαμ πηδιεται κ με τον πατερα..και με τον γιο....??!!!!
ΟΥΑΟΥ!!! Τι πρωτοτυπο!!! :new_shocked:
Σορι ποδηλατη... αλλα σε προλαβε ο Παπακαλιατης πριν μερικα χρονια...
Βαλε λιγο φαντασια παραπανω.... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom