Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τωρα για προσφατες εμπειριες, σε χθεσινη βολτα φυλης και περιξ (δεν ειχε μπαλα και επαιζε πολυς κοσμος γενικα) σε εναν οικο που ειχε ησυχια η τσατσα με τρελανε στο χαδι και το χουφτωμα. Και οταν ειπα να φυγω, με πηγε μεχρι εξω. Δε ξερω αν ενεργει συνολικα ετσι αλλα ομολογω οτι μου ξυπνησαν φαντασματα 15ετιας.  :heavymetalbig:
Πιστεύω ότι ο συνάδελφος αναφέρεται στην υπηρεσία του Ρεμούνδου 21 όροφος την ψηλή μελαχρινή αρκετά καλοστεκουμενη συνήθως έτσι ενεργεί είναι λίγο πιο διαχυτικη πάντως δεν γίνεται φορτική ή πιεστική είναι καλή γυναίκα σωστη στη δουλειά δεν ενοχλεί την ξέρω χρόνια.
Αν θέλει ο φίλος ας με επιβεβαιώσει ή το αντίθετο
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Τις 10 ερωτήσεις παίζουμε; :uglystupid:
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
....μόνο ο Τάκμαν έπρεπε και όφειλε να είναι ο επίτημος πρόεδρας του νήματος ταύτου...
:woldman:
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστές
Πρωινηβαρδια στην διδύμου 22 ξανθια τσαχπίνα γεματουλα τσατσά εχει τυχη κανεις να παει μαζί της?  Της έριξα εγω προταση δεν ηταν θετική αλλά ουτε αρνητική Ισως επειδη δεν με ξερει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλησπερα συναγωνιστές
Πρωινηβαρδια στην διδύμου 22 ξανθια τσαχπίνα γεματουλα τσατσά εχει τυχη κανεις να παει μαζί της?  Της έριξα εγω προταση δεν ηταν θετική αλλά ουτε αρνητική Ισως επειδη δεν με ξερει.

Σήμερα θα πάω μια βόλτα από εκεί, κάτσε να την τσεκάρω μιας και λες ότι την είδες "χαριτωμένη"...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Είδα Ευάρα μετά από ούτε θυμάμαι πόσο... Ρε πούστη μου, στη σαλαμούρα μπαίνει; Είναι πιο όμορφη από ποτέ... :smitten: :smitten: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Εγώ ψηνόμουνα να "πάρω" μία στα γούστα μου στο Μετάξι  :erection: αλλά μου είπε ευγενικά ότι δεν "δουλέυει" και τις είπα  :'( "κρίμα θα περνάγαμε καλά".Δυό τρείς φορές της το είχα πεί αλλά δεν  :huh:. Έχω πάρει όμως κοπέλα πού έγινε μετά από λίγους μήνες "υπηρεσία" μετράει αυτό?
παίχτη μήπως εννοείς την Λαρίσα από μετάξι;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Δε θα το 'λεγα... Εκφέρω γνώμη γιατί την είδα κι εγώ προσφάτως
Τύπε, είχα να τη δω πολύ καιρό και ξεπρόβαλε από το πουθενά σαν αερικό.
Με κοίταξε με κείνο το γατίσιο βλέμμα, ενώ εγώ ένιωθα σαν το μαθητούδι με τον ανομολόγητο πόθο για τη δασκάλα του.
Η καρδιά μου φτερούγιζε, τα μηνίγγια μου σφυροκοπούσαν, καυτός ιδρώτας κυλούσε στο μέτωπό μου.
Τι να σκεφτόταν άραγε για μένα; Σα να την ακούω: "Πάλι για βόλτα ήρθε αυτός ο μαλάκας..."
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Τύπε, είχα να τη δω πολύ καιρό και ξεπρόβαλε από το πουθενά σαν αερικό.
Με κοίταξε με κείνο το γατίσιο βλέμμα, ενώ εγώ ένιωθα σαν το μαθητούδι με τον ανομολόγητο πόθο για τη δασκάλα του.
Η καρδιά μου φτερούγιζε, τα μηνίγγια μου σφυροκοπούσαν, καυτός ιδρώτας κυλούσε στο μέτωπό μου.
Τι να σκεφτόταν άραγε για μένα; Σα να την ακούω: "Πάλι για βόλτα ήρθε αυτός ο μαλάκας..."

Βρε μουνάρα είναι ακόμα, αλλά όχι ότι είναι και πιο μουνάρα από ποτέ, εκεί έγκειται η διαφωνία μου
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βρε μουνάρα είναι ακόμα, αλλά όχι ότι είναι και πιο μουνάρα από ποτέ, εκεί έγκειται η διαφωνία μου
Είναι πιο σέξι τελοσπάντων κι αυτό δεν επιδέχεται αμφισβητήσεως...
URL]]
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εμενα μαγκες δεν μου ετυχε να παω με τσατσα αλλα με την κοπελα που καθαριζε το μπουρδελο.Συνέβη πριν απο 20 περιπου χρονια στην Τανταλου 9 στο Βαρδαρι.Ηταν κατα τις 9 το πρωί τα μπουρδελα δεν ειχαν ανοιξει ακομα και ημουν φουλ γκαβλομενος.Παω στο εν λογο μαγαζι η τσατσα ειναι στην πορτα και μου λεει οτι δεν ήρθε η κοπελα ακομα αλλα αν ηθελα με το ιδιο κοστος μπορουσα να πηδηξω την κοπελα που καθαριζε και τα λεφτα θα τα μοιραζοτανε .Η κοπελα ηταν γυρω στα25 και αρκετα εμφανησιμη παρα το φτωχο της ντυσιμο.Δεχτηκα και εκανα το πιο παθιασμενο πηδημα που εκανα στα μπουρδελα.Σαν να ημουνα με την γκομενα μου.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Εμενα μαγκες δεν μου ετυχε να παω με τσατσα αλλα με την κοπελα που καθαριζε το μπουρδελο.Συνέβη πριν απο 20 περιπου χρονια στην Τανταλου 9 στο Βαρδαρι.Ηταν κατα τις 9 το πρωί τα μπουρδελα δεν ειχαν ανοιξει ακομα και ημουν φουλ γκαβλομενος.Παω στο εν λογο μαγαζι η τσατσα ειναι στην πορτα και μου λεει οτι δεν ήρθε η κοπελα ακομα αλλα αν ηθελα με το ιδιο κοστος μπορουσα να πηδηξω την κοπελα που καθαριζε και τα λεφτα θα τα μοιραζοτανε .Η κοπελα ηταν γυρω στα25 και αρκετα εμφανησιμη παρα το φτωχο της ντυσιμο.Δεχτηκα και εκανα το πιο παθιασμενο πηδημα που εκανα στα μπουρδελα.Σαν να ημουνα με την γκομενα μου.
εγώ είχα ρίξει ένα πούτσο στον υδραυλικό που είχε έρθει να φτιάξει μια βρύση

υδραυλικός χυσέας σε μπουρδέλο και η πουτάνα έχει μουγκαθεί
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
δεν εχω παει ποτε εγω προσωπικα αλλα δυο τρια μαζατζιδικα εχουν κατι οπλα .......
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
Παλιοτερα επαιζαν τετοιες φασεις του στυλ να την πεσεις στην τσ ακαι αμα σε γουσταρε να σε παρει. Λεω παλιοτερα εννοοντας δεκαετιες πισω και εχω γραψει και σχετικα για δικες μου εμπειριες. Αλλα τωρα νομιζω ειναι κομματακι δυσκολο. Αλλα ηθη κι εθιμα και βασικα εχει αλλξει και  η εθνικοτητα των εργαζομενων. Σωστα? για να βρεις ελληνιδα θες ντετεκτιβ!
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
739
Πόντοι
4.530
Παλιες εποχες θυμαμαι. Εμπαινες σε σπιτι και αμα επεφτες σε "περιπτωση", μεχρι και κατηχηση σου εκανε η τσα! Εχω κατσει για καφε με την τσατσα και η πουτανα απορει τι παιζει? ΝΑ μου λεει τι να ψαχνω στα σπιτια για να δω αν αξιζει να γαμησω εκει, πως να ψαχνω αν η γυναικα που δουλευει ειναι καλη και τετοια. Αλλη φαση παλι, κατι που εκαναν πιο πολυ η πουστηδες, ηταν το ερχμαι για ρεστα και στην πεφτω! Βεβαια εχει τυχει σε μπουρδελο στο μεταξυ να γουσταρω πιο πολυ την τσα απο την πουτανα και επειδη ημουν και πελατακι, να την βαζω να την ψησει για τριο ή και σολο! Αυτες ηταν εποχες ρε φιλε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom