Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καινούριος στην παρέα και είναι η πρώτη μου ανάρτηση. Νομίζω η καλύτερη τσατσά είναι αυτή της Μικαέλας από Φωκαίας. Της το πέταξα 1-2 φορές αλλά δεν δυστυχώς
Εύα,ωραία γυναίκα!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Εύα,ωραία γυναίκα!!

Καλά η Εύα έχει γράψει ιστορία στο χώρο, μπουρδελάκηδες και μπουρδελάκηδες έχουν δηλώσει κατά καιρούς ότι θα έδιναν τα ρέστα τους γι' αυτήν και όχι για την εκάστοτε κοπέλα που παρουσιάζει... Φωκαίας πόσο δουλεύει αυτή η Μικαέλα που την παρουσιάζει η Εύα;
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλά η Εύα έχει γράψει ιστορία στο χώρο, μπουρδελάκηδες και μπουρδελάκηδες έχουν δηλώσει κατά καιρούς ότι θα έδιναν τα ρέστα τους γι' αυτήν και όχι για την εκάστοτε κοπέλα που παρουσιάζει... Φωκαίας πόσο δουλεύει αυτή η Μικαέλα που την παρουσιάζει η Εύα;
Καλησπέρα ,την ειχα δει πρώτη φορά στο φυλής 134(πρέπει να ήταν πάνω απο δέκα χρόνια)εγκεφαλικά.Η Μικαέλα δουλεύει στο φωκαίας 17α ή στο 17β και θα είναι απο Σεμπτέμβρη.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.991
Πόντοι
506
Άσχετη ερώτηση αλλά παραπλησια
Πετυχαίνα παλιά στο Συγγρού 48 μια ξανθιά (τσατσά?) με καρέ σχεδόν μακρουτσικο μαλλι και ένα αμάξι κάμπριο χρυσομυγε
Τρομερός Κωλος αλλά δεν την είχα πετύχει επί το έργο ποτε
Νομίζω είχε αναφερθεί πως ήταν ιδιοκτήτρια?
Υπάρχει αυτή ακόμα?
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Μύστες μου με την νεαρά στο Κολωνού 15 δεξιά τι παίζει;
Φιλε  αυτη η κοπελα ειναι γαμω τα παιδια!οποτε εχω παει δεν εχει χτυπησει την πορτα ποτε.εχω κατσει και 15 με 16 λεπτα μεσα.....και ευγενεστατη!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φιλε  αυτη η κοπελα ειναι γαμω τα παιδια!οποτε εχω παει δεν εχει χτυπησει την πορτα ποτε.εχω κατσει και 15 με 16 λεπτα μεσα.....και ευγενεστατη!

Ωραία όμως είναι ρε; Μας ενδιαφέρει κι αυτό :P
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
59
Πόντοι
1
το έχω βάλει στόχο να γαμήσω τσατσά φέτος αρκεί να βλέπεται και αν έχει και βυζάρες ακόμα καλύτερα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Λοιπόν πριν περίπου μια δεκαετία κάπου εκεί δεν ξέρω ακριβώς εγώ τότε under 20 χρονών ήμουν στα φόρτε μου και οργανώναμε με φιλαράκια τρελές επιδρομές τα καλύτερα μπουρδελοχρόνια τότε. Είχαμε τότε με τσ φίλους από εποχές σχολείου ανακαλύψει τη φυλής και πιο μετά ανακαλύψαμε και το μετάξι εντελώς τυχαία βλέπεις τότε δεν έπαιζε και τόσο το bou. Λοιπόν στο μετάξι Κολωνού 32Β 15ευρό αυτό που έχει σκάλες πάνω σιδερένια πόρτα με σύρτη και λένε μόνο Έλληνες εδώ σ αυτό το σπίτι δούλευε μια Κύπρια τσατσά λίγο ζουμερούλα οβερ 40 και με πολύ σκυλόφατσα μεγάλη καύλα Μαρία νομίζω την έλεγαν, πηγαίναμε φουλ εκεί και μια φορά μιλάγαμε με την τσατσά εγώ κ ένα φιλαράκι τσ είπαμε ότι καυλώναμε για πάρτη της εν τέλει το μόνο που καταφέραμε μια μέρα που δεν είχε πολύ κόσμο ενας φίλος μας γάμαγε την τάνα μέσα στο δωμάτιο και η τσατσά μας τον έπαιξε και μας έκανε για πολύ λίγο τσιμπούκι στο σαλόνι (η πόρτα κλείνει με σύρτη το λέω για να μην πει κανείς στο σαλόνι τι λες ρε και τέτοια) μετά απο λίγο βγήκε και ο δικός μας από το δωμάτιο η τσατσά σταμάτησε χαμογέλασε και αυτό ξαναπήγαμε άλλες δυο τρεις φορές κάποιες είχε κόσμο κάποιες της προτείναμε παρτούζα δεν δέχτηκε και μετά από κάποιους μήνες εξαφανίστηκε η κυρία
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Στη Λιοσίων την Πέμπτη κατα τις 12 τη νύχτα απέναντι απο τα δύο στούντιο έχει δύο σπίτια.Στο επανω που ανεβενεις κατι εξωτερικες σκαλες μου παρουσιασε η τσα μια κοπελα η οποία δεν μου άρεσε καθολου.Τις ειπα το γνωστό θελω δυο κοπέλες για παρτουζα και μου ειπε να ερθω και εγω.Η αλήθεια είναι ότι δεν μου άρεσε και αυτη καθολου και δεν εμεινα σε μια συζήτηση που είχαμε στη σκαλα μου είπε ότι δούλευε παλια αλλα τωρα αν της ρυχει κατι.ΑΠο οτι καταλαβα έψαχνε περισοτερο για αντρα συντροφο και μικρο χορηγο για κάτι μονιμο αλλα εγω δεν.....

Φίλε μου καλησπέρα μάλλον λες το Λιοσίων 76 που είναι μια Βουλγάρα η Μελίνα , άμα θυμάμε καλά δεν έχει τσατσά εκεί αλλά έχω να πάω σίγουρα κανα χρόνο για να το λες θα έχει εξελιχθεί ο οίκος θα πάω να δω τι παίζει με τσατσα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Λοιπόν πριν περίπου μια δεκαετία κάπου εκεί δεν ξέρω ακριβώς εγώ τότε under 20 χρονών ήμουν στα φόρτε μου και οργανώναμε με φιλαράκια τρελές επιδρομές τα καλύτερα μπουρδελοχρόνια τότε. Είχαμε τότε με τσ φίλους από εποχές σχολείου ανακαλύψει τη φυλής και πιο μετά ανακαλύψαμε και το μετάξι εντελώς τυχαία βλέπεις τότε δεν έπαιζε και τόσο το bou. Λοιπόν στο μετάξι Κολωνού 32Β 15ευρό αυτό που έχει σκάλες πάνω σιδερένια πόρτα με σύρτη και λένε μόνο Έλληνες εδώ σ αυτό το σπίτι δούλευε μια Κύπρια τσατσά λίγο ζουμερούλα οβερ 40 και με πολύ σκυλόφατσα μεγάλη καύλα Μαρία νομίζω την έλεγαν, πηγαίναμε φουλ εκεί και μια φορά μιλάγαμε με την τσατσά εγώ κ ένα φιλαράκι τσ είπαμε ότι καυλώναμε για πάρτη της εν τέλει το μόνο που καταφέραμε μια μέρα που δεν είχε πολύ κόσμο ενας φίλος μας γάμαγε την τάνα μέσα στο δωμάτιο και η τσατσά μας τον έπαιξε και μας έκανε για πολύ λίγο τσιμπούκι στο σαλόνι (η πόρτα κλείνει με σύρτη το λέω για να μην πει κανείς στο σαλόνι τι λες ρε και τέτοια) μετά απο λίγο βγήκε και ο δικός μας από το δωμάτιο η τσατσά σταμάτησε χαμογέλασε και αυτό ξαναπήγαμε άλλες δυο τρεις φορές κάποιες είχε κόσμο κάποιες της προτείναμε παρτούζα δεν δέχτηκε και μετά από κάποιους μήνες εξαφανίστηκε η κυρία

Θυμάσαι μήπως πώς λένε την τύπισσα που έχει αυτό το μπουρδελάκι στο οποίο αναφέρεσαι η οποία είναι επίσης 40+ και εξίσου μουνάρα; Έχει κολλήσει το μυαλό μου... Κατερίνα νομίζω;
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Φυσικα.....μια παλια σε ενα μπουρδελο...το θεμα ειναι οτι εχω μια τωρα στο ψησημο.....μια απο ενα μασαζιδικο.....δεν ειναι η μουναρα...αλλα την γουσταρω πολλη...για να δουμε...θα την καταφερω????????
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Εγω απλα θα πω οτι ακομα και αν εχουν πηδηξει καποιοι τσατσα τελευταια, δυσκολα θα το πουν. Πρωτον για να μην πλακωσουν ολοι και δευτερον για να μην της δημιουργησουν θεμα.
Προσωπικη εμπειρια με τσατσα, ηταν καποτε (πριν 15 χρονια δηλαδη) ημουν φανταρος στην επαρχια, πηγαινα σε ενα μπουρδελο που επαιζε μια μαυρη μοντελο απιστευτο. Ημουν με εξοδοχαρτο και λιγο πριν γυρισω παω στα 2 μπουρδελακια της περιοχης. Το ενα ηταν κλειστο. Παω στη μαυρουλα-στανταρακι. Με ενημερωνει η τσατσα οτι ηταν στο δωματιο για 30λεπτο προγραμμα. Της ειπα οτι δεν προλαβαινα με τιποτα να περιμενω και μου προτεινε με μισα χρηματα να παω μαζι της. Μιλαμε οτι δε βλεποταν με τιποτα. Γρια, πολλα παραπανω κιλα, χαλια. Και ομως πηγα. Το μονο που θυμαμαι ειναι να μου λεει συνεχεια πιο σιγα γιατι την πονουσα χαχα

Τωρα για προσφατες εμπειριες, σε χθεσινη βολτα φυλης και περιξ (δεν ειχε μπαλα και επαιζε πολυς κοσμος γενικα) σε εναν οικο που ειχε ησυχια η τσατσα με τρελανε στο χαδι και το χουφτωμα. Και οταν ειπα να φυγω, με πηγε μεχρι εξω. Δε ξερω αν ενεργει συνολικα ετσι αλλα ομολογω οτι μου ξυπνησαν φαντασματα 15ετιας.  :heavymetalbig:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Εγω απλα θα πω οτι ακομα και αν εχουν πηδηξει καποιοι τσατσα τελευταια, δυσκολα θα το πουν. Πρωτον για να μην πλακωσουν ολοι και δευτερον για να μην της δημιουργησουν θεμα.
Προσωπικη εμπειρια με τσατσα, ηταν καποτε (πριν 15 χρονια δηλαδη) ημουν φανταρος στην επαρχια, πηγαινα σε ενα μπουρδελο που επαιζε μια μαυρη μοντελο απιστευτο. Ημουν με εξοδοχαρτο και λιγο πριν γυρισω παω στα 2 μπουρδελακια της περιοχης. Το ενα ηταν κλειστο. Παω στη μαυρουλα-στανταρακι. Με ενημερωνει η τσατσα οτι ηταν στο δωματιο για 30λεπτο προγραμμα. Της ειπα οτι δεν προλαβαινα με τιποτα να περιμενω και μου προτεινε με μισα χρηματα να παω μαζι της. Μιλαμε οτι δε βλεποταν με τιποτα. Γρια, πολλα παραπανω κιλα, χαλια. Και ομως πηγα. Το μονο που θυμαμαι ειναι να μου λεει συνεχεια πιο σιγα γιατι την πονουσα χαχα

Τωρα για προσφατες εμπειριες, σε χθεσινη βολτα φυλης και περιξ (δεν ειχε μπαλα και επαιζε πολυς κοσμος γενικα) σε εναν οικο που ειχε ησυχια η τσατσα με τρελανε στο χαδι και το χουφτωμα. Και οταν ειπα να φυγω, με πηγε μεχρι εξω. Δε ξερω αν ενεργει συνολικα ετσι αλλα ομολογω οτι μου ξυπνησαν φαντασματα 15ετιας.  :heavymetalbig:

Ε πες μας τώρα σε ποιο, μη μας γαμάς...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Θα σε βοηθήσω λίγο καθώς μάλλον κατάλαβα σε ποια αναφέρεται.
Πρέπει να ανέβηκε σκάλες ο φίλος

Σωθήκαμε τώρα... Τόσα και τόσα έχουν σκάλες (αν είχα κάνει προσφάτως τσάρκα θα πήγαινε το μυαλό μου, τώρα όχι)
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Να βοηθησω λίγο ακόμα και να πω ότι δεν είναι στα κεντρικά είναι σε περιφερειακό μαγαζί
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Εγώ ψηνόμουνα να "πάρω" μία στα γούστα μου στο Μετάξι  :erection: αλλά μου είπε ευγενικά ότι δεν "δουλέυει" και τις είπα  :'( "κρίμα θα περνάγαμε καλά".Δυό τρείς φορές της το είχα πεί αλλά δεν  :huh:. Έχω πάρει όμως κοπέλα πού έγινε μετά από λίγους μήνες "υπηρεσία" μετράει αυτό?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.593
Πόντοι
22.785
............

........ Μέ 7 !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom