Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
Αμα η κυρια ρε μαγκες εχει σταματισει το αθλημα πως να σας κατσει? Δε γινεται να ουμε. Μην εχετε τρελες φαντασιωσεις και ασχοληθητε με το εκαστοτε πουτανακι που εργαζεται στο ιδρυμα που επισκεπτεστε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Αμα η κυρια ρε μαγκες εχει σταματισει το αθλημα πως να σας κατσει? Δε γινεται να ουμε. Μην εχετε τρελες φαντασιωσεις και ασχοληθητε με το εκαστοτε πουτανακι που εργαζεται στο ιδρυμα που επισκεπτεστε.

Κόβει η πουτάνα το γαμήσι;
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ναι ρε αδερφέ παοκτσή, Την Εύα λέμε. Ξέρεις κάτι παραπάνω γι' αυτή; Αν κοιτάξεις στις πίσω σελίδες θα καταλάβεις ότι είμαστε πολλοί αυτοί που θέλουμε να τη στριμώξουμε!
παιδια θα σας στεναχωρησω.σε φαση που ημουν μπροστα και καποιος της το προτινε,ειχε πει πως απαγορευεται και θα βρει το μπελα της αν  γινει κατι τετοιο.να ξερετε ομως πως δεν ειμαστε μονο εμεις οι ςξυπνοι ποθ το εχουμε σκεφτει αυτο.και αλλοι πολλοι που ισως δε βλεπουν το site ισως να το εχουν κανει.το σιγουρο ειναι πως αν της το προτινει καποιος.....ας προσεξει να μην το πει μπροστα σε αλλους. και προπαντων να μην το αναφερει εδω και μαθευτει.ακομα και αυτο που λες δεν ειναι καλο που το λεω εδω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
παιδια θα σας στεναχωρησω.σε φαση που ημουν μπροστα και καποιος της το προτινε,ειχε πει πως απαγορευεται και θα βρει το μπελα της αν  γινει κατι τετοιο.να ξερετε ομως πως δεν ειμαστε μονο εμεις οι ςξυπνοι ποθ το εχουμε σκεφτει αυτο.και αλλοι πολλοι που ισως δε βλεπουν το site ισως να το εχουν κανει.το σιγουρο ειναι πως αν της το προτινει καποιος.....ας προσεξει να μην το πει μπροστα σε αλλους. και προπαντων να μην το αναφερει εδω και μαθευτει.ακομα και αυτο που λες δεν ειναι καλο που το λεω εδω


Είναι λογικό πιστεύω φίλε μου αν της το είπε φόρα παρτίδα μπροστά σε όλους τους πελάτες να του έδωσε μια τέτοια απάντηση.Εκτιμώ ότι θα έπρεπε να την ξεμοναχιάσει κάπου πιο μέσα και να ξεκινήσει με το χρηματικό μέρος της υπόθεσης για να το κάνει κι ευκολότερο :knockinb: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
το σιγουρο ειναι πως αν της το προτινει καποιος.....ας προσεξει να μην το πει μπροστα σε αλλους. και προπαντων να μην το αναφερει εδω και μαθευτει.ακομα και αυτο που λες δεν ειναι καλο που το λεω εδω

Ρε παοκάρα καλά να μην το πει μπροστά στους άλλους, λογικό, αλλά γιατί να μην το αναφέρει εδώ; Λες η τύπισσα να έχει πρόσβαση στο διαδίκτυο & στο site & αν κάνει κάτι & ανακοινωθεί εδώ να το δει & να "μαζευτεί";
 

milfslave

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οπότε να φανταστώ ότι τώρα χάρηκες & την επόμενη φορά που θα πας στη γνωστή μας τσατσά θα της την πέσεις χωρίς δεύτερη κουβέντα, έτσι;  :)
  Το έχω σκεφτεί και εγώ παιδιά η τύπισα δεν παίζεται χώρια που έχει αυτή την σκυλέ φατσα που με καυλώνει αφάνταστα.Όσο για το αν είναι καθαρη σίγουρα κάνουνε εξετάσεις.
  Πάντος ξέρω συναγωνιστή οοποίος είχε πάει με τσατσά αλλα ένα μπάζο από το μεταξουργείο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά να δώσουμε ραντεβού όσι ενδιαφερόμαστε για τη συγκεκριμένη να πάμε ένα απόγευμα & να της ανοίξουμε τα μάτια, ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΠΑΡΑ ΣΑΝ ΤΣΑΤΣΑ!!! Πάει & μου φέρνει κάτι μπάζα... Αφού όλοι μας αυτή θέλουμε να πάρουμε!  :)
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Την τσατσα Αντζυ που δουλευε παλια ως πουτανα στην Μεγ Αλεξανδρου την εχει πετυχει κανεις πουθενα τελευταια.
Μακραν τα καλυτερα στητα βυζια και πιπα,μπορει να παιζει και ακομα τιποτα ,ξερει κανεις;
 

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
της πουτανας ο κωλος δεν γερνα....
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Την τσατσα Αντζυ που δουλευε παλια ως πουτανα στην Μεγ Αλεξανδρου την εχει πετυχει κανεις πουθενα τελευταια.
Μακραν τα καλυτερα στητα βυζια και πιπα,μπορει να παιζει και ακομα τιποτα ,ξερει κανεις;

Χύστη την έχω πετύχει Κωλο-κυνθούς στο κάτω, απογεύματα. Το βυζί κάγκελο όπως το'ξερες. Εννοείται ότι την είχα πιτσιλίσει όταν δούλευε Μετάξι. Όρμα. :rockon:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think: Με τσάτσο έχει πάει κανείς?  :tooth:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παοκάρα καλά να μην το πει μπροστά στους άλλους, λογικό, αλλά γιατί να μην το αναφέρει εδώ; Λες η τύπισσα να έχει πρόσβαση στο διαδίκτυο & στο site & αν κάνει κάτι & ανακοινωθεί εδώ να το δει & να "μαζευτεί";
οχι φιλαρακι.απλα θα πλακωσουν μετα και ολοι οι αλλοι,οσοι ειναι πιο μαγκες,και σιγα σιγα θα μαθευτει και θα σταματησει να το κανει και θα βρει και το μπελα της η κοπελα αν υποθεσουμε πως το site το παρακολουθουν και αλλα ατομα..........
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715
Μου την έπεφτε το 2002 ο πούστης ο χοντρός καράφλας που δούλευε υπηρεσία με την Αλεξάνδρα (κάθετη φυλής δεν ενθυμούμαι όνομα δρόμου), ο οποίος στο προλόγισμα της νεαράς ρωσίδας έλεγε:

Η Αλεξάνδρα είναι παιδιά, σφιχτό και δυνατό κορμί, όλες οι στάσεις...

Μπαίνω στο δωμάτιο, ετοιμάζομαι και ανοίγει η πόρτα...δεν είναι η Αλεξάνδρα, αλλά ο ΜπάρμπαΜητρούσης. Του λέω τι θες εδώ; Μου λέει σου έφερα τα ρέστα, -ποια ρέστα ρε μάστορα, αφού στα έδωσα εντάξει, -...''τα άλλα ρέστα'' μου λέει, - οπότε του λέω ότι μεγάλε δεν παίζει τέτοιο πούστικο τρυκ, είμαι στρ8 κι αν γεννιόμουνα γυναίκα πάλι λεσβία θα γινόμουνα, -καλά άσε με να σου πιάσω λίγο ταρχίδια (?!) -ρε πάρε πόδι, και στείλε μου τη να γαμήσω

τεσπά, απογοητεύτηκε μέσα στο χαμόγελο. Δε μουχει ξανατύχει τέτοια μαλακία.

Πάντως επί του θέματος έχω κάνα δυο τσατσάδες που πραγματικά θα ήθελα να τις έχω κάτω ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ αποκλειστικά για σοδομισμό να σκούζουν και θα τις έβαζα να λένε και το προλογιστικό ποιηματάκι τους αργά όπως τον τρώνε.
 

josoua

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μου την έπεφτε το 2002 ο πούστης ο χοντρός καράφλας που δούλευε υπηρεσία με την Αλεξάνδρα (κάθετη φυλής δεν ενθυμούμαι όνομα δρόμου), ο οποίος στο προλόγισμα της νεαράς ρωσίδας έλεγε:

Η Αλεξάνδρα είναι παιδιά, σφιχτό και δυνατό κορμί, όλες οι στάσεις...

Μπαίνω στο δωμάτιο, ετοιμάζομαι και ανοίγει η πόρτα...δεν είναι η Αλεξάνδρα, αλλά ο ΜπάρμπαΜητρούσης. Του λέω τι θες εδώ; Μου λέει σου έφερα τα ρέστα, -ποια ρέστα ρε μάστορα, αφού στα έδωσα εντάξει, -...''τα άλλα ρέστα'' μου λέει, - οπότε του λέω ότι μεγάλε δεν παίζει τέτοιο πούστικο τρυκ, είμαι στρ8 κι αν γεννιόμουνα γυναίκα πάλι λεσβία θα γινόμουνα, -καλά άσε με να σου πιάσω λίγο ταρχίδια (?!) -ρε πάρε πόδι, και στείλε μου τη να γαμήσω

τεσπά, απογοητεύτηκε μέσα στο χαμόγελο. Δε μουχει ξανατύχει τέτοια μαλακία.

Πάντως επί του θέματος έχω κάνα δυο τσατσάδες που πραγματικά θα ήθελα να τις έχω κάτω ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ αποκλειστικά για σοδομισμό να σκούζουν και θα τις έβαζα να λένε και το προλογιστικό ποιηματάκι τους αργά όπως τον τρώνε.

για γελια και για κλαματα η κατασταση κολλητε :2funny:
επρεπε να του φερνες καμια καρεκλα στο κεφαλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom