Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Είναι νόμος πλέον ότι οι υπηρεσίες είναι πιο αξιογάμητες απ'τα μπαζίδια που κυκλοφορούν τελευταία. Και δεν αναφέρομαι σε τάνες που το παίζουν τσατσές (ξέρετε εσείς :cool2:).
Αλλά εγώ, ως συνήθως, την πατάω. Η μόνη με την οποία έχουμε έλθει σε "περιπτύξεις" είναι αυτή η μούμια τα πρωϊνά στην Εξηκίου.
Όποτε πάω και κάνω να φύγω (τις περισσότερες των περιπτώσεων δηλαδή) μου πιάνει τον πούτσο και μου λέει με νάζι "Έλα μωρό μου μπες είναι καλή η κοπέλα".
Έλεος ρε πούστη μου, μέχρι κι εγώ ο μεγαλύτερος ίσως ίσως μπαζογαμιάς σιχαίνομαι!!! Σα τον μπαμπούλα είναι ρε γαμώτο, γιατί σε μένα όλα τα στραβά;
vomit-3.gif
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Είναι νόμος πλέον ότι οι υπηρεσίες είναι πιο αξιογάμητες απ'τα μπαζίδια που κυκλοφορούν τελευταία. Και δεν αναφέρομαι σε τάνες που το παίζουν τσατσές (ξέρετε εσείς :cool2:).
Αλλά εγώ, ως συνήθως, την πατάω. Η μόνη με την οποία έχουμε έλθει σε "περιπτύξεις" είναι αυτή η μούμια τα πρωϊνά στην Εξηκίου.
Όποτε πάω και κάνω να φύγω (τις περισσότερες των περιπτώσεων δηλαδή) μου πιάνει τον πούτσο και μου λέει με νάζι "Έλα μωρό μου μπες είναι καλή η κοπέλα".
Έλεος ρε πούστη μου, μέχρι κι εγώ ο μεγαλύτερος ίσως ίσως μπαζογαμιάς σιχαίνομαι!!! Σα τον μπαμπούλα είναι ρε γαμώτο, γιατί σε μένα όλα τα στραβά;
vomit-3.gif

πo πo φιλε με καύλωσες άσχημα λέμε :bigdick:

:rockon: :rockon: :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σορρυ  για το οφ- τοπικ αλλα αξίζει ! 
Φιλε στο  αβαταρ  σου ειναι η  Ashley  Brooks , έτσι ?
Για δείτε εδώ  τι  ανακαλυψα  πρόσφατα - αν δεν το ξερετε  ---οι βυζολάγνοι  κλπ...
Ολη η .. φιλολογία της καλλιτέχνιδος  για κατέβασμα !!
--->
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Σορρυ   για το οφ- τοπικ αλλα αξίζει ! 
Φιλε στο  αβαταρ  σου ειναι η   Ashley  Brooks , έτσι ?
Για δείτε εδώ  τι  ανακαλυψα  πρόσφατα - αν δεν το ξερετε  ---οι βυζολάγνοι  κλπ...
Ολη η .. φιλολογία της καλλιτέχνιδος  για κατέβασμα !!
--->
:rockon:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κλασσικη φαντασιωση των απανταχου μπουρδελιαριδων.....
Εγω παντως δεν εχω παει... :headbang: :headbang: :-

EΛΕΟΣ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αμα ειναι ετσι οι φαντασιωσεις μας καλυτερα να δεσουμε μια πετρα στο λαιμο μας :headbang: :headbang: :headbang:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
EΛΕΟΣ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αμα ειναι ετσι οι φαντασιωσεις μας καλυτερα να δεσουμε μια πετρα στο λαιμο μας :headbang: :headbang: :headbang:

κοίτα αν στην φαντασίωση βάλεις την Ευα, ή μια gilf απο σπίτι της Διδύμου, δεν με χαλάει ιδιαίτερα...
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Με τσατσά και με τσατσάρα να μην πάς σου συνιστώ
είν η μια παλιατζούρα
και η άλλη φιλαρακι,θα σου βγαλει το χριστό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μάγκες δεν περίμενα ότι θα έγραφα ποτέ στο συγκεκριμένο thread κι όμως την πάτησα κι εγώ... Μπαίνω σήμερα το βράδυ στο Φυλής 71Α & παρά τα πολλά μεγάλα λόγια & την ουρά των 10 (!) ατόμων όταν πήγα δούλευε ένα τρελό μπαζάκι που ούτε για να σου τραβήξει μαλακία δεν ήταν, με το που βγήκε στο σαλόνι έφυγαν όλοι. Πλην όμως η τσατσά η οποία δεν ήταν παραπάνω από 40 έλεγε τρελά! Χαλαρά πιο εύκολα θα πηδούσα αυτήν παρά το μπαζάκι. Ελληνίδα κιόλας, μου θύμισε κάτι χωρισμένες 40άρες που ψάχνονται να φάνε πούτσο από τεκνό, πολύ νέα γυναίκα!
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Μάγκες δεν περίμενα ότι θα έγραφα ποτέ στο συγκεκριμένο thread κι όμως την πάτησα κι εγώ... Μπαίνω σήμερα το βράδυ στο Φυλής 71Α & παρά τα πολλά μεγάλα λόγια & την ουρά των 10 (!) ατόμων όταν πήγα δούλευε ένα τρελό μπαζάκι που ούτε για να σου τραβήξει μαλακία δεν ήταν, με το που βγήκε στο σαλόνι έφυγαν όλοι. Πλην όμως η τσατσά η οποία δεν ήταν παραπάνω από 40 έλεγε τρελά! Χαλαρά πιο εύκολα θα πηδούσα αυτήν παρά το μπαζάκι. Ελληνίδα κιόλας, μου θύμισε κάτι χωρισμένες 40άρες που ψάχνονται να φάνε πούτσο από τεκνό, πολύ νέα γυναίκα!
φιλε καλα τα λες..μιλαγε και συνεχως σαν να ειχε παρει αμφεταμινες.Μας ειπα μαλιστα οταν παρουσιαζε την κοπελα
-Ε ρε,τα νιατα της να ειχα..
Και της λεω
-Καλυτερη εισαι,θεα εισαι.
Δεν ειπε τιποτα,θα εχει ακουσει αυτη τετοιαααα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
φιλε καλα τα λες..μιλαγε και συνεχως σαν να ειχε παρει αμφεταμινες.Μας ειπα μαλιστα οταν παρουσιαζε την κοπελα
-Ε ρε,τα νιατα της να ειχα..
Και της λεω
-Καλυτερη εισαι,θεα εισαι.
Δεν ειπε τιποτα,θα εχει ακουσει αυτη τετοιαααα

Χα χα... Θα 'χε πλάκα να βρεθήκαμε & την ίδια ώρα μαζί στο σαλόνι  :) Ναι όντως μίλαγε συνέχεια, μάλλον εξ' αιτίας του άγχους της να περάσει έστω & ένας για να πάρει αυτό το μπαζάκι... Συναγωνιστή έχεις τσεκάρει αν είναι μόνιμα αυτή εκεί; Πρώτη φορά τράκαρα τόσο νέα τσατσά. Εγώ στο τσακ ήμουν να της πω ότι "εγώ θέλω να πάρω εσένα", το μετάνιωσα που δεν το έκανα. Μη σου πω ότι θα ξαναπεράσω για να της το πω...
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Χα χα... Θα 'χε πλάκα να βρεθήκαμε & την ίδια ώρα μαζί στο σαλόνι  :) Ναι όντως μίλαγε συνέχεια, μάλλον εξ' αιτίας του άγχους της να περάσει έστω & ένας για να πάρει αυτό το μπαζάκι... Συναγωνιστή έχεις τσεκάρει αν είναι μόνιμα αυτή εκεί; Πρώτη φορά τράκαρα τόσο νέα τσατσά. Εγώ στο τσακ ήμουν να της πω ότι "εγώ θέλω να πάρω εσένα", το μετάνιωσα που δεν το έκανα. Μη σου πω ότι θα ξαναπεράσω για να της το πω...
φιλε αν ημασταν μαζι θα το καταλαβαινες..Λεει η τσατσα με υφακι
-Ολοι μπατιρησες ειστε σημερα..
και της λεω
-Μπα...ασφαιροι ημαστε..
:grin: :grin:
ο φιλος μου που ειναι παλιος και ηταν μαζι μου μου ειπε οτι ειναι μονιμα εκει και την ξερει ολη η Ελλαδα..Ειδα ειχε και τατουαζ..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Μάγκες δεν περίμενα ότι θα έγραφα ποτέ στο συγκεκριμένο thread κι όμως την πάτησα κι εγώ... Μπαίνω σήμερα το βράδυ στο Φυλής 71Α & παρά τα πολλά μεγάλα λόγια & την ουρά των 10 (!) ατόμων όταν πήγα δούλευε ένα τρελό μπαζάκι που ούτε για να σου τραβήξει μαλακία δεν ήταν, με το που βγήκε στο σαλόνι έφυγαν όλοι. Πλην όμως η τσατσά η οποία δεν ήταν παραπάνω από 40 έλεγε τρελά! Χαλαρά πιο εύκολα θα πηδούσα αυτήν παρά το μπαζάκι. Ελληνίδα κιόλας, μου θύμισε κάτι χωρισμένες 40άρες που ψάχνονται να φάνε πούτσο από τεκνό, πολύ νέα γυναίκα!

Φίλε μου,αν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι στο μπουρδέλο με την μπλε πόρτα,όπου τελευταία εμφανίζεται αυτή η απίστευτη μουνάρα τσατσά,την οποία θέλουν να γαμήσουν σχεδόν όλοι όσοι επισκέπτονται τη Φυλής :knockinb:Πραγματικά είναι κρίμα που δεν γαμιέται αυτή η τσατσά γιατί σίγουρα θα είχε πολύ περισσότερους πελάτες σε σχέση με αυτούς που έχουν τα μπαζάκια που της στέλνουν οι νταβάδες σ'αυτό το μπουρδέλο :jerking:Πριν κανα μήνα μάλιστα είχα επισκεφτεί αυτό το μπουρδέλο μ'ένα φίλο μου φαντάρο κι αυτή μας είχε προτείνει φόρα παρτίδα για παρτούζα με την γκόμενα.Φυσικά δεν αρνηθήκαμε αν και πολύ θα θέλαμε να συμμετέχει και η ίδια :fuck1: :2funny:.Τέλος να σημειώσω ότι την θυμάμαι μέχρι πέρυσι να παρουσιάζει το Χριστινάκι στο Φ69 με μεγάλη επιτυχία θα έλεγα,αν και ήταν προτού κάνει την πλαστική το μικρό πορνίδιο  :tits:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
. . . κάπου μάλλον είχα ακούσει οτι κάποιος κάπου κάποτε ίσως και να είχε κάνει μέχρι και γλυφομ... σε κάποια όμορφη τσα2 . . .
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
A, ρε παιδιά τι μού θυμήσατε τώρα! Νέος, αρχές δεκαετιας του 90, βρίσκω από αγγελία σε εφημερίδα μια κοπέλα που η αγγελία την περιέγραφε ως εντυπωσιακή, μοντέλο, κλπ. Παίρνω τηλέφωνο, μού λέει μια φωνή, "η κοπέλα εργάζεται σε πολυκατοικία στην οδό Ελλης στη Δάφνη. Ελα από εκεί και πάρε τηλέφωνο, 10 λεπτά πριν φτάσεις να σού πω τον αριθμό και τον όροφο". ΟΚ, πάω Δάφνη, παίρνω τηλέφωνο, μού λέει η τύπισσα τον αριθμό, πηγαίνω.

Ανοίγει η πόρτα -κλασσικό μικροαστικό διαμέρισμα- με υποδέχεται η τσατσά. 50άρα, με οξυζεναρισμένο μαλλί. Με έβαλε στην κουζίνα. Μού λεει "τώρα θα φωνάξω την κοπέλα". Μπαίνει μέσα μια κοριτσάρα που φορούσε μονο ένα στρινγκ. "Σ' αρέσει;" μού λέει η τσατσά. Εγώ διστακτικός (και ψιλο-ψαρωμένος) κάτι τη ρώτησα για τα προγράμματα της κοπέλας. Μού λεει η τσατσά: "Κρίμα να το αφήσεις το κοριτσάκι έτσι. Κι αν θέλεις έρχομαι κι εγώ μαζί σας για παρτουζίτσα". Τελικά δέχομαι.

Η κοπέλα (η μικρή) ήταν φωτιά -απίστευτο σώμα, στησίματα, συμμετοχή. Η τσατσά, πολύ μέτριο σώμα (πεσμένα βυζιά, κοιλιές, κι έτσι), αλλά φανταστική χρήση της γλώσσας παντού (μέχρι και στον κόλο μου). Και απίστευτη πίπα. Τις έχυσα και τις δύο (τέλειωσα με πισωκολλητό στη μικρή και με πίπα στην τσατσά). Ηταν η πρώτη μου παρτούζα και έλαχε να συμμετέχει σε αυτή μια τσατσα (αν μπορούμε να την πούμε τσατσά).

Μετά από χρόνια στα ψιλά των εφημερίδων έπεσε το μάτι μου σε μια είδηση για έφοδο της αστυνομίας στο εν λόγω διαμέρισμα και συλληψη της τσατσας που έλεγα, όχι μόνο για μαστρωπεία αλλά και για trafficking. Μάλιστα έλεγε η είδηση ότι η "κυρία" ήταν υπότροπος και είχε ξανασυλληφθεί για trafficking. Αν ήξερα βέβαια ότι η κοπέλα που τελικά γάμησα (η μικρή) ήταν εκεί παρά τη θέληση της θα είχα φύγει αμέσως... Συνολικά απίστευτη ιστορία.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τί είναι το trafficking;;;;
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
τί είναι το trafficking;;;;

Trafficking φίλε είναι να εκδίδει κάποιος ένα άτομο παρά τη θέληση του συγκεκριμένου ατόμου.

Για την κυρία που έγραψα πριν η εφημερίδα έγραφε ανατριχιαστικά πράγματα όπως ότι κραταγε τα διαβατήρια των κοριτσιών που έφερνε για να τις εξαναγκάζει να εκδίδονται και τέτοια φρικτά
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Φίλε μου,αν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι στο μπουρδέλο με την μπλε πόρτα,όπου τελευταία εμφανίζεται αυτή η απίστευτη μουνάρα τσατσά,την οποία θέλουν να γαμήσουν σχεδόν όλοι όσοι επισκέπτονται τη Φυλής :knockinb:Πραγματικά είναι κρίμα που δεν γαμιέται αυτή η τσατσά γιατί σίγουρα θα είχε πολύ περισσότερους πελάτες σε σχέση με αυτούς που έχουν τα μπαζάκια που της στέλνουν οι νταβάδες σ'αυτό το μπουρδέλο :jerking:Πριν κανα μήνα μάλιστα είχα επισκεφτεί αυτό το μπουρδέλο μ'ένα φίλο μου φαντάρο κι αυτή μας είχε προτείνει φόρα παρτίδα για παρτούζα με την γκόμενα.Φυσικά δεν αρνηθήκαμε αν και πολύ θα θέλαμε να συμμετέχει και η ίδια :fuck1: :2funny:.Τέλος να σημειώσω ότι την θυμάμαι μέχρι πέρυσι να παρουσιάζει το Χριστινάκι στο Φ69 με μεγάλη επιτυχία θα έλεγα,αν και ήταν προτού κάνει την πλαστική το μικρό πορνίδιο  :tits:

Συναγωνιστή kostakis27 θα σε ρωτήσω κάτι σχετικό & κάτι άσχετο με το θέμα του thread. Κατ' αρχάς είμαστε σίγουροι ότι δε γαμιέται με τίποτα η συγκεκριμένη τσατσά; Αυτό είναι το σχετικό. Και το άσχετο τώρα: Εγώ το Χριστινάκι πριν την πλαστική δεν το είχα πάρει & δεν ξέρω καν πώς ήταν. Αλλά ρε συναγωνιστές, έλεος, αναφέρεστε όλοι σ' αυτήν την πλαστική λες & είχε το Χριστινάκι βυζί νούμερο 1 & τώρα έχει νούμερο 5! Εγώ βλέπω ένα βυζάκι νούμερο 1,5 - 2 το πολύ, σιγά τα ωά!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμενα το Χριστινάκι μου αρεσε με το φυσικο βυζακι αλλα και τωρα δεν με χαλαει ιδιαίτερα. Η μόνη μαλακία είναι οτι οποτε πάω γίνεται τις πουτάνας απο κόσμο. Βέβαια οι πακιστανοί ακόμα τρώνε πόρτα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Συναγωνιστή kostakis27 θα σε ρωτήσω κάτι σχετικό & κάτι άσχετο με το θέμα του thread. Κατ' αρχάς είμαστε σίγουροι ότι δε γαμιέται με τίποτα η συγκεκριμένη τσατσά; Αυτό είναι το σχετικό. Και το άσχετο τώρα: Εγώ το Χριστινάκι πριν την πλαστική δεν το είχα πάρει & δεν ξέρω καν πώς ήταν. Αλλά ρε συναγωνιστές, έλεος, αναφέρεστε όλοι σ' αυτήν την πλαστική λες & είχε το Χριστινάκι βυζί νούμερο 1 & τώρα έχει νούμερο 5! Εγώ βλέπω ένα βυζάκι νούμερο 1,5 - 2 το πολύ, σιγά τα ωά!

Φίλε μου Womanaholic αν ρωτάς εμένα προσώπικα δεν μπορώ να σου απαντήσω αν όντως γαμιέται η συγκεκριμένη τσατσά ή όχι μιας και δεν της έχω θέσει τέτοιο θέμα μέχρι στιγμής αν και πολύ θα το ήθελα(από μαλακία μου δεν το έχω κάνει,μιας κι έχω κολλώσει την τελευταία στιγμή σε 2-3 περιπτώσεις).Ίσως όμως έταιρος συναγωνιστής να το έχει επιχειρήσει και να ξέρει να μας πει :think: :idiot:.Τώρα για το Χριστινάκι που αναφέρεις ίσως να έχεις δίκιο ως προς το νούμερο που γράφεις,αλλά πιστεύω ότι αν την είχες πάρει πριν την επέμβαση ίσως παρασυρόσουν κι εσύ μιας και αλλαγή φαίνεται αρκετά μεγάλη σε σχέση με πριν  :tits2: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom