Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Βέβαια οι πακιστανοί ακόμα τρώνε πόρτα.

Πάλι καλά, γι' αυτό & εμένα επειδή μου εμπνέει εμπιστοσύνη ο συγκεκριμένος χώρος την τρελαίνω στο γλειφομούνι όποτε πάω  :)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Παιδιά πέρασα σήμερα από το Φ71 στο οποίο στην απογευματινή βάρδια ήταν και πάλι η μουνάρα τσατσά και πάλι όμως με μια άθλια πουτάνα,ούτε για φτύσιμο δεν έκανε.Τέλος πάντων το θέμα είναι ότι όπως την έκοψα την είδα πολύ κουρασμένη,προφανώς από τον αγώνα που έκανε να πείσει κάποιους να γαμήσουν το μπάζο που της είχαν στείλει.Δεν τόλμησα να κάνω υπαινιγμό για συνέρευση μαζί της :jerking:.Μήπως όμως υπήρξε συναγωνιστής που να μπήκε στον πειρασμό???
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Παιδιά πέρασα σήμερα από το Φ71 στο οποίο στην απογευματινή βάρδια ήταν και πάλι η μουνάρα τσατσά και πάλι όμως με μια άθλια πουτάνα,ούτε για φτύσιμο δεν έκανε.Τέλος πάντων το θέμα είναι ότι όπως την έκοψα την είδα πολύ κουρασμένη,προφανώς από τον αγώνα που έκανε να πείσει κάποιους να γαμήσουν το μπάζο που της είχαν στείλει.Δεν τόλμησα να κάνω υπαινιγμό για συνέρευση μαζί της :jerking:.Μήπως όμως υπήρξε συναγωνιστής που να μπήκε στον πειρασμό???

Γιατι ρε συ;;

στα αρχιδια σου

θα της πεις οτι εγω γουσταρω εσενα μαναρι μου οχι το κοριτσι  :uglystupid:

καυλιαρα μου εσυ  :uglystupid:

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Παιδιά πέρασα σήμερα από το Φ71 στο οποίο στην απογευματινή βάρδια ήταν και πάλι η μουνάρα τσατσά και πάλι όμως με μια άθλια πουτάνα,ούτε για φτύσιμο δεν έκανε.Τέλος πάντων το θέμα είναι ότι όπως την έκοψα την είδα πολύ κουρασμένη,προφανώς από τον αγώνα που έκανε να πείσει κάποιους να γαμήσουν το μπάζο που της είχαν στείλει.Δεν τόλμησα να κάνω υπαινιγμό για συνέρευση μαζί της :jerking:.Μήπως όμως υπήρξε συναγωνιστής που να μπήκε στον πειρασμό???

Ναι ρε συναγωνιστή, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κωλώνεις κάθε φορά! Εγώ μια φορά πήγα, ούτε που είχα ξαναπατήσει το πόδι μου & στο τσακ ήμουν να της το ζητήσω! Αν ντρέπεσαι πες της το στο αυτί  :) Απλά να φανεί ότι το λες σοβαρά & το θέλεις πολύ!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγώ την κάνω κέφι αλλα παίζει να είναι τίγκα στην αρρώστια.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Όποιοι έχουν πάθος με τις τσατσάδες ας πηδήξουν και αυτή την αγάμητη στο Κασσάνδρας 6... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
και εγώ την κάνω κέφι αλλα παίζει να είναι τίγκα στην αρρώστια.

Συναγωνιστή Dawn μας ξενέρωσες τελείως τώρα... Τελείως όμως... Λες γι' αυτό να σταμάτησε κι απ' τη δουλειά νωρίς - νωρίς;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
και εγώ την κάνω κέφι αλλα παίζει να είναι τίγκα στην αρρώστια.

Γιατί ρε μεγάλε το λες αυτό,το έχεις συμπεράνει από κάπου???Έχεις μήπως κάποια πληροφόρια ή το έχεις ακούσει από κάποιον???Πάντως κι έτσι να είναι,εγώ και πάλι δεν πρόκειται να την πάρω ακάποτα,οπότε πιστεύω δεν θα έχω πρόβλημα :knockinb: :dancing:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Γιατί ρε μεγάλε το λες αυτό,το έχεις συμπεράνει από κάπου???Έχεις μήπως κάποια πληροφόρια ή το έχεις ακούσει από κάποιον???Πάντως κι έτσι να είναι,εγώ και πάλι δεν πρόκειται να την πάρω ακάποτα,οπότε πιστεύω δεν θα έχω πρόβλημα :knockinb: :dancing:

Αυτό έλειπε να την έπαιρνες ακάποτα. Πάντως αν ερχόταν κάποιος & μου έλεγε ότι όντως έχει κάτι θα έδενα το πουλί μου κόμπο & θα πήγαινα γι' άλλα, εντάξει είπαμε δε θα βάλουμε & την πούτσα μας στο στόμα του λύκου  :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Συναγωνιστή Dawn μας ξενέρωσες τελείως τώρα... Τελείως όμως... Λες γι' αυτό να σταμάτησε κι απ' τη δουλειά νωρίς - νωρίς;

κοίτα, δεν το λέω για την συγκεκριμένη και μάλλον ακούστηκε λάθος. Αλλα οι τσατσάδες, πάνε και καθαρίζουν τα δωμάτια, μαζευουν τα προφυλακτικά με τα ψωλόχυμα του καθενός, σφουγγαρίζουν αλλαζουν κωλοχαρτα κ.α. Οσες βέβαια το κάνουν, οπότε είναι λογικό να είναι και αυτές εκτεθημένες σε κάποια μικρόβια χωρίς να το ξέρουν.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
κοίτα, δεν το λέω για την συγκεκριμένη και μάλλον ακούστηκε λάθος. Αλλα οι τσατσάδες, πάνε και καθαρίζουν τα δωμάτια, μαζευουν τα προφυλακτικά με τα ψωλόχυμα του καθενός, σφουγγαρίζουν αλλαζουν κωλοχαρτα κ.α. Οσες βέβαια το κάνουν, οπότε είναι λογικό να είναι και αυτές εκτεθημένες σε κάποια μικρόβια χωρίς να το ξέρουν.
Γι' αυτό υποτίθεται ότι κάνουν εξετάσεις κι αυτές μαζί με τα κορίτσια
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου,αν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι στο μπουρδέλο με την μπλε πόρτα,όπου τελευταία εμφανίζεται αυτή η απίστευτη μουνάρα τσατσά,την οποία θέλουν να γαμήσουν σχεδόν όλοι όσοι επισκέπτονται τη Φυλής :knockinb:Πραγματικά είναι κρίμα που δεν γαμιέται αυτή η τσατσά γιατί σίγουρα θα είχε πολύ περισσότερους πελάτες σε σχέση με αυτούς που έχουν τα μπαζάκια που της στέλνουν οι νταβάδες σ'αυτό το μπουρδέλο :jerking:Πριν κανα μήνα μάλιστα είχα επισκεφτεί αυτό το μπουρδέλο μ'ένα φίλο μου φαντάρο κι αυτή μας είχε προτείνει φόρα παρτίδα για παρτούζα με την γκόμενα.Φυσικά δεν αρνηθήκαμε αν και πολύ θα θέλαμε να συμμετέχει και η ίδια :fuck1: :2funny:.Τέλος να σημειώσω ότι την θυμάμαι μέχρι πέρυσι να παρουσιάζει το Χριστινάκι στο Φ69 με μεγάλη επιτυχία θα έλεγα,αν και ήταν προτού κάνει την πλαστική το μικρό πορνίδιο  :tits:
ποια λετε ρε παιδια? την ευα? μια μαυρομαλλα κοντουλα μαγκιορα?ειναι η μοναδικη ωραια στη φυλης και ειναι εκει χρονια τωρα.
ξερει καποιος αν η βανεσα  δουλευει ακομα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
ποια λετε ρε παιδια? την ευα? μια μαυρομαλλα κοντουλα μαγκιορα?ειναι η μοναδικη ωραια στη φυλης και ειναι εκει χρονια τωρα.
ξερει καποιος αν η βανεσα  δουλευει ακομα?

Ναι ρε αδερφέ παοκτσή, Την Εύα λέμε. Ξέρεις κάτι παραπάνω γι' αυτή; Αν κοιτάξεις στις πίσω σελίδες θα καταλάβεις ότι είμαστε πολλοί αυτοί που θέλουμε να τη στριμώξουμε!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ναι ρε αδερφέ παοκτσή, Την Εύα λέμε. Ξέρεις κάτι παραπάνω γι' αυτή; Αν κοιτάξεις στις πίσω σελίδες θα καταλάβεις ότι είμαστε πολλοί αυτοί που θέλουμε να τη στριμώξουμε!
ολοι αυτο θελουν τυπε
ταχει καταφερει κανεις ομως :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
ολοι αυτο θελουν τυπε
ταχει καταφερει κανεις ομως :think:

Δε νομίζω, αν κρίνω απ'το γεγονός ότι ο άλλος πάει συνέχεια & δεν έχει καταφέρει ούτε μια φορά να της το ζητήσει... Εγώ τουλάχιστον μόνο μια φορά την έχω πετύχει & σκάλωσα, το συγκεκριμένο μαγαζί της Φυλής ποτέ δεν ήταν απ' τα αγαπημένα μου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δε νομίζω, αν κρίνω απ'το γεγονός ότι ο άλλος πάει συνέχεια & δεν έχει καταφέρει ούτε μια φορά να της το ζητήσει... Εγώ τουλάχιστον μόνο μια φορά την έχω πετύχει & σκάλωσα, το συγκεκριμένο μαγαζί της Φυλής ποτέ δεν ήταν απ' τα αγαπημένα μου.
εγω πρωτη φορα την ειχα δει πριν χρονια στο φυλης 200 τυπε
ηταν πιο καυλα απτην πουτανα που ειχε :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom