Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
η ενδεχομένως κανένα τσάτσο...? :grin:...και ποσα θα σκάγατε για να γαμήσετε κάτι τσατσάδες που όταν τις βλέπετε σκέφτεστε"πo ρε πούστη...να γαμιόταν η τσατσά αντί για τη γκόμενα!"...? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου nwdas,εγώ προσωπικά πολύ θα ήθελα να πηδήξω την τσατσά που τώρα δουλεύει στο Φυλής 71(αυτό με την μπλε πόρτα) και παλιά παρουσίαζε το Χριστινάκι στο Φυλής 69.Αυτή πρέπει να ήταν μεγάλη γαμιόλα όταν ασκούσε το επάγγελμα,αλλά και τώρα είναι καλύτερη απ'όποια πουτάνα έχει στο μπουρδέλο.Την συνάντησα πάλι σήμερα στην πρωινή βάρδια και με καύλωσε πάλι πολύ περισσότερο από τις πουτάνες που είχα δει μέχρι εκείνη την στιγμή.Έχω την γνώμη ότι από μόνη της θα μπορούσε να είναι ένα θρεντάκι,επειδή σίγουρα θα την έχουν προσέξει οι περισσότεροι συναγωνιστές...
η εύα?μια κοντή μελαχρινή πολύ αδύνατη υπερκινητική καυλιαρα που μιλάει ακατάπαυστα?
:rockon:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ε αυτό πιο πιθανό μου κάνει!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κάποτε σε ένα μπουρδέλο σε κάποια από τα στενάκια που είναι κάθετα στη Φυλής ήταν ένας κουτσός και πούστης τσάτσος που είχε πίσω του ως φόντο στο τοίχο κάτι μωρά(χαχαχαχαχαχα έλεος δλδ) και δεν άντεξα .....του είπα: το ποδαράκι τί έπαθε?το χάσαμε στη ψαριά του Μόμπι Ντίκ???
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Κάποτε σε ένα μπουρδέλο σε κάποια από τα στενάκια που είναι κάθετα στη Φυλής ήταν ένας κουτσός και πούστης τσάτσος που είχε πίσω του ως φόντο στο τοίχο κάτι μωρά(χαχαχαχαχαχα έλεος δλδ) και δεν άντεξα .....του είπα: το ποδαράκι τί έπαθε?το χάσαμε στη ψαριά του Μόμπι Ντίκ???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Θέλω να πηδήξω την ξανθιά μίλφ τσατσά από ρωσσία ή ουκρανία στο στούντιο 94 στη κων/πόλεως...να της το πώ λέτε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εσύ ρε απολυτε τυπε υπάρχει πουτάνα που να την προτιμάς από την τσατσά? :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πολλες ρε τυπε
σπανια βρισκεις καλη τσατσα
αλλα κυκλοφορουν κατι καλα κομματια που και που τυπε
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
τεταρτη αργα βραδυ φωκαιας και αχαρνων ,επι της Φωκαιας..Ρολο τσατσα επαιζε ενα μελαχροινο καυλιαρικο ντυμενο σαν πουτανα με στρινγκ κτλ.Αρχιζε να μας λεει τις υπηρεσιες και μας δειχνει την πουτανα,μεαχροινη και αυτη ιδια με την τσατσα..Στο τελος μας λεει μπορειτε να μας παρετε παρτουζα..ε ρε γλεντια.Εχει παει κανεις ξανα ή μονο εκεινη τη βραδυα ετυχε και εγινε αυτο??
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
τεταρτη αργα βραδυ φωκαιας και αχαρνων ,επι της Φωκαιας..Ρολο τσατσα επαιζε ενα μελαχροινο καυλιαρικο ντυμενο σαν πουτανα με στρινγκ κτλ.Αρχιζε να μας λεει τις υπηρεσιες και μας δειχνει την πουτανα,μεαχροινη και αυτη ιδια με την τσατσα..Στο τελος μας λεει μπορειτε να μας παρετε παρτουζα..ε ρε γλεντια.Εχει παει κανεις ξανα ή μονο εκεινη τη βραδυα ετυχε και εγινε αυτο??
άσε ρε :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...ξέρω για κάποιον σε επαρχιακή πόλη, που επειδή η τανα ήταν "απασχολημένη"  πήδηξε τη τσατσά (γύρω στα 60, φάλαινα με ξεπλημένο ξανθό μαλλί) και μάλιστα πλήρωσε και 40 €  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
...ξέρω για κάποιον σε επαρχιακή πόλη, που επειδή η τανα ήταν "απασχολημένη"  πήδηξε τη τσατσά (γύρω στα 60, φάλαινα με ξεπλημένο ξανθό μαλλί) και μάλιστα πλήρωσε και 40 €  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :2funny: :2funny: :2funny: 


καλυτερα ειναι να πηδας την τσατσα μωρε.
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
νωντα ,σουχει τυχει και σενα?
εμενα δε μου χει τύχει? :uglystupid:
εγώ μια φορα είχα πηδήξει την πουτάνα , την τσατσά, τον νταβα  και  άλλους 2 πελάτες που ήταν σε δωμάτια  :fuck2:
και μετά που γύρισα σπίτι τράβηξα και 2 μαλακίες  :jerking:......έτσι.......για να ηρεμήσω...... :tired:
:2funny: :2funny: :2funny:
:rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εμενα δε μου χει τύχει? :uglystupid:
εγώ μια φορα είχα πηδήξει την πουτάνα , την τσατσά, τον νταβα  και  άλλους 2 πελάτες που ήταν σε δωμάτια  :fuck2:
και μετά που γύρισα σπίτι τράβηξα και 2 μαλακίες  :jerking:......έτσι.......για να ηρεμήσω...... :tired:
:2funny: :2funny: :2funny:
:rockon:

εγώ έχω πηδήξει και τις κλειδαριές μιά φορά που είχα τρομερές καύλες και είχα τεράστια αναμονή στο δωμάτιο..
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Στην εποχή μου μονο νεκρόφιλοι πηγαινανε με τσατσες. Πολυ εξελιγμένους σας βλεπω σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom