Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε μαλλον επαιζε διπλο ρολο την επιασε η κριση.
και τσατσα και πουτανα.ο νταβας γλιτωνει  και το το διπλο μεροκαμματο.
τυπε αυτη ηταν πριν χρονια
δεν υπηρχε κριση τοτε
εκτος και αν την ειχε προβλεψει :2funny:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
πω ρε μάγκες σας ζηλεύω εσάς τους εξτρίμ τύπους της παρακμιακής μπουρδελοκατάστασης της πόλης μας!όλα αυτά που θα έχετε δει και ζήσει στα σκοτεινά μονοπάτια του αγοραίου έρωτα μου φαίνονται πολύ καλλιτεχνικά,θα έγραφα σίγουρα ένα βιβλίο.
αλί από μας τους νέους τους φλώρους :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
εγω πηγα και απανω να δω τι παιζει τυπε
μιλαμε η βρωμα,γατιλα μυριζε
αλλα δεν μπηκα γιατι ηταν πολυ extreme κατασταση και δεν θα την αντεχα :2funny: :2funny:

Έλα ρε συναγωνιστή που να σου σηκωθεί με τέτοια κατάσταση, δε γίνεται... Για πες εκδηλώσεις της λεγάμενης μόλις μπήκες & μόλις έφυγες να γελάσουμε... Σε αγκάλιαζε στην αρχή & τα γνωστά & μετά σε μπινελίκωσε;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Έλα ρε συναγωνιστή που να σου σηκωθεί με τέτοια κατάσταση, δε γίνεται... Για πες εκδηλώσεις της λεγάμενης μόλις μπήκες & μόλις έφυγες να γελάσουμε... Σε αγκάλιαζε στην αρχή & τα γνωστά & μετά σε μπινελίκωσε;
οχι τυπε,μου εδωσε το χερι και καλα αλλα εγω απεφυγα να το πιασω
και μου ειπε 15 ευρω
λεω γεια και παω να φυγω και αρχιζει τα γνωστα μα που πας θα περασουμε ωραια και τετοια
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
εγω πηγα και απανω να δω τι παιζει τυπε
μιλαμε η βρωμα,γατιλα μυριζε
αλλα δεν μπηκα γιατι ηταν πολυ extreme κατασταση και δεν θα την αντεχα :2funny: :2funny:
απολυτε τυπε, σημερα ελλειπες απο την καλτ συγκεντρωση μας...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
πω ρε μάγκες σας ζηλεύω εσάς τους εξτρίμ τύπους της παρακμιακής μπουρδελοκατάστασης της πόλης μας!όλα αυτά που θα έχετε δει και ζήσει στα σκοτεινά μονοπάτια του αγοραίου έρωτα μου φαίνονται πολύ καλλιτεχνικά,θα έγραφα σίγουρα ένα βιβλίο.
αλί από μας τους νέους τους φλώρους :think:

Μην απογοητεύεσαι... Όπως λέει & το ρητό: Εκεί που είσαι ήμουνα κι εκεί που είμαι θα 'ρθεις...
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εγω πηγα και απανω να δω τι παιζει τυπε
μιλαμε η βρωμα,γατιλα μυριζε
αλλα δεν μπηκα γιατι ηταν πολυ extreme κατασταση και δεν θα την αντεχα :2funny: :2funny:
τυπε και τα απορρυπαντικα θα τα εκοψε λογο κρισης.

τυπε αυτη ηταν πριν χρονια
δεν υπηρχε κριση τοτε
εκτος και αν την ειχε προβλεψει :2funny:
τυπε μαλλον η το προεβλεψε η γαμηθηκε με κανεναν απο τη stanley morgan και τις το ειπε.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715
Θυμάμαι ντέλο στη Λιοσίων εποχές μέση '90...παρακμιακό όσο δεν παίρνει...με 1.5 χιλιόδραχμο μας τραβάγανε η τσατσά και η φάλαινά της να τις γαμήσουμε οι 3 παίκτες στην τσάρκα και χωρίς καπότα. Έγινε μάχη για να ξεφύγουμε, πάκμαν escape slots, ...τα θυμάμαι και κλαίω από τα γέλια.
Η εργαζόμενη άνω των 55, η τσατσά 60άρα, βρώμα δυσωδεία...!!!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Θυμάμαι ντέλο στη Λιοσίων εποχές μέση '90...παρακμιακό όσο δεν παίρνει...με 1.5 χιλιόδραχμο μας τραβάγανε η τσατσά και η φάλαινά της να τις γαμήσουμε οι 3 παίκτες στην τσάρκα και χωρίς καπότα. Έγινε μάχη για να ξεφύγουμε, πάκμαν escape slots, ...τα θυμάμαι και κλαίω από τα γέλια.
Η εργαζόμενη άνω των 55, η τσατσά 60άρα, βρώμα δυσωδεία...!!!!!!!!
γαμω τα σκηνικα τυπε
α ρε κατι τυχεροι τυποι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
οχι τυπε,μου εδωσε το χερι και καλα αλλα εγω απεφυγα να το πιασω
και μου ειπε 15 ευρω
λεω γεια και παω να φυγω και αρχιζει τα γνωστα μα που πας θα περασουμε ωραια και τετοια
τυπε τουλαχιστον εχει τροπους,σου εδωσε και χειραψια.


μπα είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας πιστεύω,ή το'χεις ή δεν το'χεις :dunno:
σε τετοιες φασεις πρεπει να ειναι λαγωνικο.ο γκιασου παραδειγμα δεν ενοχλειτε απο τετοιες καταστασεις,αφου βουταει με το κεφαλι μεσα στην μερεντα.ειναι παντως γευσεως και μυρωδιας ο γκιασου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
μπα είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας πιστεύω,ή το'χεις ή δεν το'χεις :dunno:

Μη νομίζεις, σιγά - σιγά ξεψαρώνεις... Εγώ μια εποχή σιχαινόμουν ακόμη & στα στριπτιζάδικα να φανταστείς. Όπως λέει & το τραγούδι αν κατέβεις το πρώτο το σκαλί τα άλλα τα κατεβαίνεις πιο εύκολα :)
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Μη νομίζεις, σιγά - σιγά ξεψαρώνεις... Εγώ μια εποχή σιχαινόμουν ακόμη & στα στριπτιζάδικα να φανταστείς. Όπως λέει & το τραγούδι αν κατέβεις το πρώτο το σκαλί τα άλλα τα κατεβαίνεις πιο εύκολα :)
απ'αυτή την άποψη,ναι,ισχύει κι αυτό  :rolleyes:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε τουλαχιστον εχει τροπους,σου εδωσε και χειραψια.
vomit-6.gif
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
εποχή 2007 , τοτε που ήμουν φρεσκοκωλοφάνταρο, γαμούσα καβάτζες γκόμενες.

Και σαν δεν μου έφτεταν αυτές, πήγαινα και σε ρδέλα...και σαν δεν μου έφταναν αυτές την έπεφτα και σε καλοστεκούμενες τσατσάδες.Χυμαδιό τελείως.

Σεπτέμβρης 2007 σε κάποιο της πιπίνου , ανέμενα για την Αννίτα κουλούρι...'Επιασα την κουβέντα τελείως φυσικολογικότατα με τη τσατσά, μια ξανθιά , γαλαζομάτα, για ανω των 50 ετών πολύ καλό κορμί και φάτσα, της την έπεσα, της είπα οτι είναι καλύτερη και από Αννίτα, οτι έδινα τα ίδια λεφτά και παραπάνω...για να βρεθούμε στο κρεβάτι εκει ή εξω από το σπίτι και ντράπηκε, σάστησε. χαχαχαχαχα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
εποχή 2007 , τοτε που ήμουν φρεσκοκωλοφάνταρο, γαμούσα καβάτζες γκόμενες.

Και σαν δεν μου έφτεταν αυτές, πήγαινα και σε ρδέλα...και σαν δεν μου έφταναν αυτές την έπεφτα και σε καλοστεκούμενες τσατσάδες.Χυμαδιό τελείως.

Σεπτέμβρης 2007 σε κάποιο της πιπίνου , ανέμενα για την Αννίτα κουλούρι...'Επιασα την κουβέντα τελείως φυσικολογικότατα με τη τσατσά, μια ξανθιά , γαλαζομάτα, για ανω των 50 ετών πολύ καλό κορμί και φάτσα, της την έπεσα, της είπα οτι είναι καλύτερη και από Αννίτα, οτι έδινα τα ίδια λεφτά και παραπάνω...για να βρεθούμε στο κρεβάτι εκει ή εξω από το σπίτι και ντράπηκε, σάστησε. χαχαχαχαχα

Ρε έτσι πρέπει, χυμαδιό. Παλιές πουτάνες είναι κι αυτές...
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
έκανα λάθος Διδύμου ηταν και 18 νομίζω, η γωνστή Αννίτα με το κουλούρι...και οχι πιπίνου!

μετα ναι το ξέρω, πρώην πουτάνες είναι οι τσατσάδες, αλλα καλοσυνάτη, ευγενική,χαμογελαστή ήταν η τσατσα η εν λόγω, η 50αρα που έμοιαζε με ρωσίδα ή ουκρανέζα.

Ρυτιδιασμένη αλλα καλοστεκούμενη για την ηλικία της οπως είπα. Ακόμα και με 50€ αν ζητούσε την έσκιζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom