Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ SOS!!! Χθες βράδυ είχα κατέβει Φυλής για μπουρδελότσαρκα & πέρασα από Φυλής 71 & η μουνάρα η τσατσά η Εύα δεν ήταν εκεί!!! Ξέρει κανείς γιατί λείπει;;; Έφυγε για διακοπές; Και πάνω που ήμουν έτοιμος να της καταθέσω ανήθικη πρόταση...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ορμα τζακ

[move] :zfuck: :zfuck:[/move]

προβατα με την οπισθεν
all rights reserved
 

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ SOS!!! Χθες βράδυ είχα κατέβει Φυλής για μπουρδελότσαρκα & πέρασα από Φυλής 71 & η μουνάρα η τσατσά η Εύα δεν ήταν εκεί!!! Ξέρει κανείς γιατί λείπει;;; Έφυγε για διακοπές; Και πάνω που ήμουν έτοιμος να της καταθέσω ανήθικη πρόταση...

μαλλον το ειχε καταλαβει και την εκανε φιλος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ SOS!!! Χθες βράδυ είχα κατέβει Φυλής για μπουρδελότσαρκα & πέρασα από Φυλής 71 & η μουνάρα η τσατσά η Εύα δεν ήταν εκεί!!! Ξέρει κανείς γιατί λείπει;;; Έφυγε για διακοπές; Και πάνω που ήμουν έτοιμος να της καταθέσω ανήθικη πρόταση...
ο ρεντφορντ εισαι τυπε? :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • lee-van-cleef.jpg
    lee-van-cleef.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 17

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα βλεμμα ομως ε...μπορει να σκοτωσει...χα χα...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ SOS!!! Χθες βράδυ είχα κατέβει Φυλής για μπουρδελότσαρκα & πέρασα από Φυλής 71 & η μουνάρα η τσατσά η Εύα δεν ήταν εκεί!!! Ξέρει κανείς γιατί λείπει;;; Έφυγε για διακοπές; Και πάνω που ήμουν έτοιμος να της καταθέσω ανήθικη πρόταση...
Αμάν ρε χύστη τόσο καιρό και τώρα που πήγε διακοπές το θυμήθηκες; :'(
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Α πήγε διακοπές; Με καθησύχασες, φοβήθηκα μήπως έφυγε...
Όχι ρε μαν δεν ξέρω. Εσύ είπες για διακοπές και με παρέσυρες.
thinking-022.gif


Πήγαινε δικέ μου, γιοφύρι της Άρτας κατάντησε πια. Στο τέλος θα φύγει και θα κλαίμε ομαδικώς. :headbang:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Συναγωνιστή womanaholic,με πόσα ευρά σκέφτεσαι να  :knockinb: :zfuck: την τσατσάρα Εύα :idiot: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή womanaholic,με πόσα ευρά σκέφτεσαι να  :knockinb: :zfuck: την τσατσάρα Εύα :idiot: :think:

Α την έχω απωθημένο, μέχρι & 100άρικο δίνω για την πάρτη της. Ούτως ή άλλως 1 φορά το μήνα δίνω ένα 100άρικο για να γαμήσω σε studio, ε κάποιο μήνα θα πάει για την Εύα το 100άρικο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τυποι... προχθες ειχα παει τσαρκα απο φυλης ... μπηκα και στο 71 εκει που ειναι η Ευα... οντως εκει ηταν στο ποστο της...

Ημουν και εγω ετοιμος να την ρωτησω ποσα παιρνει για να παρω την ιδια...αλλα ηταν νευριασμενη.... σε καποια φαση βγηκαν ολοι αφου παρουσιασε την πτανα της και λεει.. "Εδω δες τους φοβουνται να μπουν να κανουν σεξ" χαχαχαχαχχαχα

Οποιος ενδιαφερεται παιζει στην Φωκαιας πολυ καλο μελαχροινο πιπινι παντως.... στο πρωτο της Φωκαιας απο τα αριστερα. Δεν θυμαμαι νουμερο νομιζω 17Α
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Παιδια εχει δει κανεις την Τσατσα πρωην πουτανα Αντζυ βυζαρου που δουλευε παλια Μεταξι ,δεν την βρισκω πουθενα

Α χάθηκε αυτή; Είχα ακούσει τόσα πολλά γι' αυτή που ετοιμαζόμουν να πάω κι εγώ για να συστηθούμε :) Κρίμα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Τυποι... προχθες ειχα παει τσαρκα απο φυλης ... μπηκα και στο 71 εκει που ειναι η Ευα... οντως εκει ηταν στο ποστο της...

Ημουν και εγω ετοιμος να την ρωτησω ποσα παιρνει για να παρω την ιδια...αλλα ηταν νευριασμενη.... σε καποια φαση βγηκαν ολοι αφου παρουσιασε την πτανα της και λεει.. "Εδω δες τους φοβουνται να μπουν να κανουν σεξ" χαχαχαχαχχαχα

Οποιος ενδιαφερεται παιζει στην Φωκαιας πολυ καλο μελαχροινο πιπινι παντως.... στο πρωτο της Φωκαιας απο τα αριστερα. Δεν θυμαμαι νουμερο νομιζω 17Α

Α ήταν εκεί όταν πήγες εσύ; Πάλι καλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom