Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Όταν έλθει το πλήρωμα του χρόνου, όπως προείπα...
happy-old-009.gif
ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
αμα δεν τσιμπησε με την 300αρα σου αδερφε τι ελπιδες να εχουμε οι υπολοιποι που θα τις διναμε 50 βια 100. υπαρχει και η περιπτωση να ειναι λεσβια ε? :think:

Δεν εχω ιδεα, αλλα δε μου κανει για λεσβια...
Παντως οταν της φλασαρα το χρημα - γιατι αλλο μιλητο και αλλο να το δει και να της πεις δικα σου -
γελασε με τη ψυχη της και μου ειπε τα περι κοσμηματων, αυτοκινητων κλπ
Αλλωστε σορρυ αλλα 300 δε νομιζω πως τ'αξιζει και τωρα μαλλον θα σας ελεγα πως τα κλαιω...

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μαγκες τι λετε?

σας φαινεται για καμια χθεσινη η ευα?

αμα ηθελε να βγαζει λεφτα με το να γαμιεται θα το κανε

σιγα μην κολακευτει με το τι  της λεει ο καθενας

καθε μερα τα ιδια της λενε

Αποφευγεις να πηδηξεις μου φαινεται.... καλα τα λεει η ευα... "κοιτα τους εδω φοβουνται να μπουν να κανουν σεξ"  :rockon: :rockon: :rockon:

Αντε τραβα καμια τσαρκα ρε ελιωσες εδω μεσα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ρε μαλάκες άμα πάει κάποιος & της προτείνει να πάει μαζί της ενώ είναι μπροστά η πουτάνα φυσικά & θα αρνηθεί γιατί εκτίθεται. Αυτές οι δουλειές θέλουν εχεμύθεια. Πάντως για ξαναπείτε τη διεύθυνση του μπουρδέλου που είναι η Εύα τσατσά το απόγευμα γιατί μου φαίνεται ότι έχω χάσει τον μπούσουλα...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Ρε μαλάκες άμα πάει κάποιος & της προτείνει να πάει μαζί της ενώ είναι μπροστά η πουτάνα φυσικά & θα αρνηθεί γιατί εκτίθεται. Αυτές οι δουλειές θέλουν εχεμύθεια. Πάντως για ξαναπείτε τη διεύθυνση του μπουρδέλου που είναι η Εύα τσατσά το απόγευμα γιατί μου φαίνεται ότι έχω χάσει τον μπούσουλα...
φυλης 71 κατω διπλα απο της μπαρμπορα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ποια ειναι αυτη η Ευα ρε παιδια;
Φωτο υπαρχει;
Τι μου καθεστε εδω δεκα κρεμανταλαδες και αγχωνεστε ποιος θα ταξει το καλυτερο αμαξι  :idiot:
Τα παλια τα χρονια τις γκομενες τις παιρναμε απο πισω.
Στην δουλεια και με αλλους μπροστα δεν γινεται χαιδι.
Πρωι και ανυποψιαστη, προτεινω εγω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Ποια ειναι αυτη η Ευα ρε παιδια;
Φωτο υπαρχει;
Τι μου καθεστε εδω δεκα κρεμανταλαδες και αγχωνεστε ποιος θα ταξει το καλυτερο αμαξι  :idiot:
Τα παλια τα χρονια τις γκομενες τις παιρναμε απο πισω.
Στην δουλεια και με αλλους μπροστα δεν γινεται χαιδι.
Πρωι και ανυποψιαστη, προτεινω εγω.

Ιεραπόστολε είσαι σίγουρος ότι είσαι συναγωνιστής μας & δεν είσαι όντως ιεραπόστολος;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν εννοεις οτι δεν ξερω ποια ειναι εχεις δικιο,
δεν ασχολουμαι με το αθλημα.
Αν εννοεις οτι η ιδεα μου ειναι μαλακια το συζηταμε.
Παντως να πας και να προτεινεις λεφτα ειναι μαλλον βλακια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι ακομη......δεν επεσα τοσο χαμηλα.... :grin: :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω θελω να παω με την ξανθια τσατσα της Διδυμου 8 στο ισογειο.... αυτη που διαφημιζει την ξανθια αυτες τις μερες την τσεχα.....ειναι ετσι μελισταλαχτη και ψευτοευγενικη και θελω να την χωσω ασχημα να βγει απο το στομα της και καμια βρισια και να απογειωθουμε....

εχω ελπιδες? ξερει κανεις αν εκδιδεται?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν εννοεις οτι δεν ξερω ποια ειναι εχεις δικιο,
δεν ασχολουμαι με το αθλημα.
Αν εννοεις οτι η ιδεα μου ειναι μαλακια το συζηταμε.
Παντως να πας και να προτεινεις λεφτα ειναι μαλλον βλακια.

Άσ' το φίλε & να σου εξηγήσω ούτως ή άλλως δεν έχει νόημα αφού δεν ασχολείσαι με το άθλημα & αυτό είναι φανερό. Μάλλον εσύ πρέπει να μου εξηγήσεις τί δουλειά έχεις σ' αυτό το site & μάλιστα σε thread εξειδικευμένο για τον αγοραίο έρωτα & γιατί χάνεις το χρόνο σου να ποστάρεις εδώ. Για τόσα θέματα γενικότερου ενδιαφέροντος υπάρχουν threads στο site, καλύτερο για 'σένα να ποστάρεις εκεί...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Εσυ πηδας χωρις λεφτα συνηθως?

Ρε μπορεί να πηδάει το παλικάρι την γκόμενά του, άσ' τον. Πάντως σ' αυτό το thread δεν έχει λόγο ύπαρξης & νομίζω να κατάλαβε την εξήγησή μου...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μπορεί να πηδάει το παλικάρι την γκόμενά του, άσ' τον. Πάντως σ' αυτό το thread δεν έχει λόγο ύπαρξης & νομίζω να κατάλαβε την εξήγησή μου...

Αυτος μπηκε να κοροιδεψει μαλλον οσους πηδανε με λεφτα. Ναι ενταξει οσοι ειναι τετοιας νοοτροπιας δεν νομιζω πως τους ειναι χρησιμο αυτο το θρεντ.

Εκει που χανει καποιος κερδιζει καποιος αλλος και εκει που χανει καποιος αλλος κερδιζει καποιος.

Καλο να δημιουργεις το συναισθημα... αλλα η ιδιοτελεια εξασφαλιζει τις περισσοτερες φορες το κλεισιμο της δουλειας (ακομα και του γαμησιου) χωρις να εχεις σκοτουρες αλλες με τρεξιματα κτλπ.... με μονο το συναισθημα αργει να κλεισει η δουλεια σου και θες τρεξιμο... διαλεγετε και παιρνετε ρε μαγκες... συνεχεια θα τα λεμε???? πωωωωω

Αν εισαι τσιπης και νομιζεις πως παιζει "τσαμπα" γαμησι καθεσαι και τρως στην μαπα ποιοτικους συμβιβασμους και τρεξιμο να πεισεις την αλλη κτλπ
Αν πληρωνεις δεν δεχεσαι ποιοτικους συμβιβασμους... υπαρχει μεν το κενο του συναισθηματος (αλλες φορες μικρο αλλες μεγαλο) αλλα γλιτωνεις το τρεξιμο κτλπ... διαλεχτε και παρτε επιτελους και σταματηστε να μας ζαλιζετε με το γνωστο παραμυθι εδω μεσα

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Αυτος μπηκε να κοροιδεψει μαλλον οσους πηδανε με λεφτα. Ναι ενταξει οσοι ειναι τετοιας νοοτροπιας δεν νομιζω πως τους ειναι χρησιμο αυτο το θρεντ.

Εκει που χανει καποιος κερδιζει καποιος αλλος και εκει που χανει καποιος αλλος κερδιζει καποιος.

Καλο να δημιουργεις το συναισθημα... αλλα η ιδιοτελεια εξασφαλιζει τις περισσοτερες φορες το κλεισιμο της δουλειας (ακομα και του γαμησιου) χωρις να εχεις σκοτουρες αλλες με τρεξιματα κτλπ.... με μονο το συναισθημα αργει να κλεισει η δουλεια σου και θες τρεξιμο... διαλεγετε και παιρνετε ρε μαγκες... συνεχεια θα τα λεμε???? πωωωωω

Αν εισαι τσιπης και νομιζεις πως παιζει "τσαμπα" γαμησι καθεσαι και τρως στην μαπα ποιοτικους συμβιβασμους και τρεξιμο να πεισεις την αλλη κτλπ
Αν πληρωνεις δεν δεχεσαι ποιοτικους συμβιβασμους... υπαρχει μεν το κενο του συναισθηματος (αλλες φορες μικρο αλλες μεγαλο) αλλα γλιτωνεις το τρεξιμο κτλπ... διαλεχτε και παρτε επιτελους και σταματηστε να μας ζαλιζετε με το γνωστο παραμυθι εδω μεσα

Όχι ρε εγώ νομίζω πως απλά μιλάμε για άσχετο - γραφικό.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπον θα πρεπει να τριτολογησω φαινεται.

Άσ' το φίλε & να σου εξηγήσω ούτως ή άλλως δεν έχει νόημα αφού δεν ασχολείσαι με το άθλημα & αυτό είναι φανερό. Μάλλον εσύ πρέπει να μου εξηγήσεις τί δουλειά έχεις σ' αυτό το site & μάλιστα σε thread εξειδικευμένο για τον αγοραίο έρωτα & γιατί χάνεις το χρόνο σου να ποστάρεις εδώ. Για τόσα θέματα γενικότερου ενδιαφέροντος υπάρχουν threads στο site, καλύτερο για 'σένα να ποστάρεις εκεί...

Τι λες ?

Εσυ πηδας χωρις λεφτα συνηθως?

Γιατι υπαρχει και αλλος τροπος, ξερεις εσυ κανενα?
Για να προλαβω την πιθανη ηλιθια απαντηση.
Με το χρημα δεν αγοραζεις μουνι, παρεα αγοραζεις, το μουνι ειναι παντα τζαμπα!
Αυτο για την γκομενα επειδη καποιοι βλακες εχω διαβασει να λενε εδω περα πως για να γαμησεις την γκομενα πληρωνεις  :idiot:

Αυτος μπηκε να κοροιδεψει μαλλον οσους πηδανε με λεφτα.

Καμια σχεση. Μια προταση ειπα να καταθεσω.
Μονο οι κομπλεξικοι κοροιδευουν.
Για να το ξεκαθαρισω δεν τραβαω κανεναα ζορι, απλα με καποτα και χωρις γλωσσοφιλα κτλ κτλ
δεν εχει νοημα για μενα, καλυτερα  :jerking:

Καλο να δημιουργεις το συναισθημα... αλλα η ιδιοτελεια εξασφαλιζει τις περισσοτερες φορες το κλεισιμο της δουλειας (ακομα και του γαμησιου) χωρις να εχεις σκοτουρες αλλες με τρεξιματα κτλπ.... με μονο το συναισθημα αργει να κλεισει η δουλεια σου και θες τρεξιμο... διαλεγετε και παιρνετε ρε μαγκες... συνεχεια θα τα λεμε???? πωωωωω

Επι της ουσιας.
Τσατσα θες να γαμησεις ?
Η τσατσα εκδιδεται στοκε ?  :uglystupid: :uglystupid:
Απο γυναικες εχεις μυρωδια ?
Θα πας να πεις σε γυναικα που δεν εκδιδεται ποσα θελει για να εκδοθει ? :kissass2:
Ειδικα σε, πιθανεστατα, πρωην εκδιδομενη, που πλεον θεωρει οτι αλλαξε σελιδα...
Βλεπω απο γυναικεια ψυχολογια χαμπαρι...
Αμα θελει, κανεις εσυ προσεγγυση και το φερνει αυτη προς τα κει το θεμα.
Χαρτια εχεις παιξει ποτε ( δυστυχως τα μαλακισμενα τα πιτσιρικια ουτε να χαρτοπαιζουν δεν ξερουν, πως σκατα να μαθουν την ζωη τωρα μεγαλωνουν με μη το ενα μη το αλλο και απορρουν κιολας γιατι παμε κατα διαολου ) ?
Το πρωτο πραμα που σου μαθαινουν το λοιπον ειναι να μην "φανερωνεις" το φυλλο σου.

Καλα τα σχολια περι χρηματων και συναισθηματων ειναι για γελια.

Αν εισαι τσιπης και νομιζεις πως παιζει "τσαμπα"

Σου εξηγησα πως το γαμησι ειναι ΜΟΝΟ τσαμπα.
Αυτο που αποκαλεις γαμησι.... ΕΛΕΟΣ!!
Για το καλο σου στα λεω.

Όχι ρε εγώ νομίζω πως απλά μιλάμε για άσχετο - γραφικό.

Ναι, η αληθεια ειναι πως εχουμε οντως καταληξει γραφικοι  :(
Ναι, καποιος απο τους δυο μας ειναι οντως ασχετος.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ποια ειναι αυτη η Ευα ρε παιδια;
Φωτο υπαρχει;
Τι μου καθεστε εδω δεκα κρεμανταλαδες και αγχωνεστε ποιος θα ταξει το καλυτερο αμαξι  :idiot:
Τα παλια τα χρονια τις γκομενες τις παιρναμε απο πισω.
Μα κι εμείς από πίσω θέλουμε να την πάρουμε. :zfuck: :dancing:

Εγω θελω να παω με την ξανθια τσατσα της Διδυμου 8 στο ισογειο.... αυτη που διαφημιζει την ξανθια αυτες τις μερες την τσεχα.....ειναι ετσι μελισταλαχτη και ψευτοευγενικη και θελω να την χωσω ασχημα να βγει απο το στομα της και καμια βρισια και να απογειωθουμε....
Έχεις μάτι φίλτατε. Κι εγώ ξεροχύνω, αν και λίγο μικρή για τα γούστα μου.
happy-003.gif
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Παιδες η Αντζυ η τσατσα με τις βυζαρες δεν παιζει ουτε Κολοκυνθους ουτε Φυλης οπως ειπωθηκε ,την εχει πετυχει κανεις τελευταια πουθενα,επισης εχει δοκιμασει κανεις να την παρει αφου σταματησε επισημα πριν δυο χρονια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom