Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
περσι περιπου τετοιο καιρο κεραμικου 13α ειχε μια τσα2....σπιστευτη.Πολλες φορες πηγαινα μονο για να την δω και να καυλωσω.Μελαχρινη μιλφ με απιστευτες βυζαρες.Ειμαι σιγουρος πως αυτη αμα σε εβαζε κατω θα σε γαμουσε και δεν θα τη γαμουσες!!!!!!!!!!!

Χάθηκε να μας ενημέρωνες πέρσι;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Εγω δεν εχει τυχει να πετυχω καποια καβλα τσατσα, αλλα πρεπει να ομολογησω οτι σε ενα μπουρδελακι Φυλης γνωρισα μια 55αρα κυρια που ηταν απο τις πιο συμπαθητικες γυναικες που εχω δει ποτε...Ειλικρινα! Πρεπει να ηταν και ωραια στα νιατα της-ειχε φοβερο αερα και φοβερα θετικη αυρα. Εχω γνωρισει κατα καιρους κι αλλους τσατσους/ τσατσαδες που ειναι και γαμω τα ατομα, αλλα η εν λογω πραγματικα τα εσπαγε. Μακαρι να ηταν ετσι η μανα μου (αντι να μου πρηζει τ'αρχιδια θα μου εφερνε και καμια πουτανα να γαμαω :2funny:)

Φίλε είσαι λίγο καμμένος, sorry που στο λέω...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

No problem, γιατι ομως?
Σου φαινεται περιεργο που συμπαθω μια τσατσα πιο πολυ απο τη μανα μου? Ε,τι να κανω τωρα? Αφου ειναι πιο συμπαθητικη!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
No problem, γιατι ομως?
Σου φαινεται περιεργο που συμπαθω μια τσατσα πιο πολυ απο τη μανα μου? Ε,τι να κανω τωρα? Αφου ειναι πιο συμπαθητικη!!!!

..Το ζήτημα είναι να μεταφραστεί η συμπάθεια σε κάτι περισσότερο...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Οχι ρε, αυτη δεν σου προκαλουσε τετοια ενστικτα...55αρα χοντρουλα με γλυκο προσωπο. Μονο για να πεις καμια μαλακεια, και να ακουσεις ιστοριες απο την πολυετη της θητεια στο μαγικο χωρο του μπουρδελου,ειναι η συγκεκριμενη... Σου μιλαω για πολυ τυπαρα η θειτσα/ εγω ηθελα να αργησει να εμφανιστει η πουτανα γτ ειχαμε πιασει το μπλα μπλα και γουσταρα τρελα!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αύριο το πρωί σχεδιάζω να κάνω την καθιερωμένη στουντιότσαρκα. Το δρομολόγιο θα το αναρτήσω αύριο στο σχετικό Link "ημερήσια ενημέρωση για τα στούντιο". Αν και η Πέτρα είναι από τις ομορφότερες τσατσάδες που έχω συναντήσει στην στουντιοκαριέρα μου, δεν πρόκειται να περάσω αύριο από Φυλής 104, γιατί δουλεύει η Αλίκη (η οποία δεν με είχε εμπνεύσει την προηγούμενη φορά). Το στούντιο που θα επισκεφτώ, θα φροντίσω να έχει τσατσά που να ανταποκρίνεται στα στάνταρ μου. Λέω αυτή τη φορά να την πέσω λίγο διαφορετικά. Λέω στην αρχή να της δώσω εκτός από το 50ρικο του πατέρα μου και τα 13.18 ευρώ που μου περίσσεψαν από το ταξίδι στη Λάρνακα. Συγκεκριμένα, λέω να της τα δώσω και να της προτείνω μετά το γαμήσι, να καθίσουμε κανένα 10λεπτο να τα "πούμε". Φυσικά κατά τη διάρκεια αυτού του 10λεπτου, εκτός από τη λεκτική ερωτική εξομολόγηση, θα της δείξω τις 23 φωτογραφίες, που έβγαλα με τη μηχανή του Τηλεκόλλα στη Λάρνακα, θα της κάνω sandwitch διαρκείας και θα της χουφτώνω τα μπούτια. Καλό ε; Λέτε να πιάσει ή ...?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Αύριο το πρωί σχεδιάζω να κάνω την καθιερωμένη στουντιότσαρκα. Το δρομολόγιο θα το αναρτήσω αύριο στο σχετικό Link "ημερήσια ενημέρωση για τα στούντιο". Αν και η Πέτρα είναι από τις ομορφότερες τσατσάδες που έχω συναντήσει στην στουντιοκαριέρα μου, δεν πρόκειται να περάσω αύριο από Φυλής 104, γιατί δουλεύει η Αλίκη (η οποία δεν με είχε εμπνεύσει την προηγούμενη φορά). Το στούντιο που θα επισκεφτώ, θα φροντίσω να έχει τσατσά που να ανταποκρίνεται στα στάνταρ μου. Λέω αυτή τη φορά να την πέσω λίγο διαφορετικά. Λέω στην αρχή να της δώσω εκτός από το 50ρικο του πατέρα μου και τα 13.18 ευρώ που μου περίσσεψαν από το ταξίδι στη Λάρνακα. Συγκεκριμένα, λέω να της τα δώσω και να της προτείνω μετά το γαμήσι, να καθίσουμε κανένα 10λεπτο να τα "πούμε". Φυσικά κατά τη διάρκεια αυτού του 10λεπτου, εκτός από τη λεκτική ερωτική εξομολόγηση, θα της δείξω τις 23 φωτογραφίες, που έβγαλα με τη μηχανή του Τηλεκόλλα στη Λάρνακα, θα της κάνω sandwitch διαρκείας και θα της χουφτώνω τα μπούτια. Καλό ε; Λέτε να πιάσει ή ...?

Για μια ακόμη φορά επιβεβαιώνεις την εκτίμησή μου ότι είσαι ψυχικά άρρωστος. Keep walking, με διασκεδάζεις πολύ & είσαι σίγουρα απ' τους μεγαλύτερους γραφίκουλες στο site.
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Για μια ακόμη φορά επιβεβαιώνεις την εκτίμησή μου ότι είσαι ψυχικά άρρωστος. Keep walking, με διασκεδάζεις πολύ & είσαι σίγουρα απ' τους μεγαλύτερους γραφίκουλες στο site.
To γεγονος οτι κανει τη καυλα του εχοντας αυτο το περιεργο συνηθειο με τα χρυσαφικα δεν σου δινει και το δικαιωμα να τον προσβαλεις συνεχως,ασε που απ'οτι φαινεται ειναι και ακακος...
Εγω παντως γουσταρω πολυ takman,ειναι μορφη ο τυπος  :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
To γεγονος οτι κανει τη καυλα του εχοντας αυτο το περιεργο συνηθειο με τα χρυσαφικα δεν σου δινει και το δικαιωμα να τον προσβαλεις συνεχως,ασε που απ'οτι φαινεται ειναι και ακακος...
Εγω παντως γουσταρω πολυ takman,ειναι μορφη ο τυπος  :rockon:

Σ' αυτό έχεις ένα δίκιο. Αλλά ρε φίλε δες τα σημεία που έχω επισημάνει με κόκκινο... Επίσης αν ξέρεις & τη συμπαθέστατη κατά τα άλλα Πέτρα στην οποία αναφέρεται μπορείς να καταλάβεις για τί άτομο μιλάμε. Άσε τις κριτικές του, άλλο μεγαλείο από εκεί...
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Σ' αυτό έχεις ένα δίκιο. Αλλά ρε φίλε δες τα σημεία που έχω επισημάνει με κόκκινο... Επίσης αν ξέρεις & τη συμπαθέστατη κατά τα άλλα Πέτρα στην οποία αναφέρεται μπορείς να καταλάβεις για τί άτομο μιλάμε. Άσε τις κριτικές του, άλλο μεγαλείο από εκεί...
Ισως να ειναι λιγο χαζουλης,ισως το κανει και επιτηδες  ;)
Αστον μωρε ολοι εχουμε τα βιτσια μας αρκει να μην ενοχλουμε τους αλλους...παντως οι κριτικες του δεν ειναι και πολυ βοηθητικες αλλα εχουν γελιο.

Και για να απαντησω και στο θρεαντ οχι δεν εχω παει και ουτε προκειται μιας και δεν μαρεσουν τα mature/gilf
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές η Άντζυ η τσατσά που ήταν πουτάνα παλιότερα είναι ακόμα στο Κολοκυνθούς 38Β που ήταν τα απογεύματα;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οχι ακομη  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δια ευνοητους λογους δεν θα πω μαγαζι περιοχη ουτε και το ποτε ακριβως....το σαιτ μπορει να το διαβαζουν πολλοι...

παντως σχετικα προσφατα με μια τσατσα που την ειχα απωθημενο αφου περασα στο δωματιο της εκανα προταση για συνευρεση ....ηταν μαλιστα στην αρχη του ωραριου για να μην εχουμε της λεω προβλημα,αφου τωρα ανοιξες,νωρις ειναι ακομα κλπ....

ειδα στα ματια της οτι κατα βαθος το ηθελε κι αυτη αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα....υπαρχουν καμερες λεει,το αφεντικο ειναι μεσα,εγω ειμαι μια υπηρεσια κλπ....πολυ καλο το μιλφονι αλλα φαγαμε ακυρο....λετε να δοκιμασω εκτος;να της πασαρω κανα τηλςφωνο σε χαρτακι; :grin: :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
δια ευνοητους λογους δεν θα πω μαγαζι περιοχη ουτε και το ποτε ακριβως....το σαιτ μπορει να το διαβαζουν πολλοι...

παντως σχετικα προσφατα με μια τσατσα που την ειχα απωθημενο αφου περασα στο δωματιο της εκανα προταση για συνευρεση ....ηταν μαλιστα στην αρχη του ωραριου για να μην εχουμε της λεω προβλημα,αφου τωρα ανοιξες,νωρις ειναι ακομα κλπ....

ειδα στα ματια της οτι κατα βαθος το ηθελε κι αυτη αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα....υπαρχουν καμερες λεει,το αφεντικο ειναι μεσα,εγω ειμαι μια υπηρεσια κλπ....πολυ καλο το μιλφονι αλλα φαγαμε ακυρο....λετε να δοκιμασω εκτος;να της πασαρω κανα τηλςφωνο σε χαρτακι; :grin: :grin:
:thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οποτε γενικα τωρα μιλωντας....εγω θα προτεινα τα αφεντικα αν μας ακουν να ειναι πιο ελαστικα στο θεμα αυτο και αν καμια τσατσα ειναι καλο μιλφ και γουσταρει να γαμηθει να κανουν καμια εξαιρεση για εναν καλο πελατη......

ετσι θα ανοιξουμε παρεα με τακμαν και σπιντ και θεματακι....ημερησια ενημερωση για τσατσαδες που γαμας....κατα το μασατζιδικα που γαμας κλπ...


οσο το σκεφτομαι την καριολα....εστω εναν φραπε να μου δινε με καλαμακι.... :pipa1: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom