Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Απο οσεs εχω δει μεχρι τωρα ....οχι
Συμπαθητικεs και γραφικεs μορφουλεs, αλλα οχι και για........Ημαρτον
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Απο οσεs εχω δει μεχρι τωρα ....οχι
Συμπαθητικεs και γραφικεs μορφουλεs, αλλα οχι και για........Ημαρτον
κοιτα...η πλειοψηφια ναι....αλλα υπαρχουν και καποιες που ειναι καλυτερες απο κατι παρακμιακα μιλφ που εχουμε πηδηξει εμεις των ειδικων αποστολων κατα καιρους....ασε που ειναι και μια στην αθηνα,παλι δεν θα πω μαγαζι που ηταν καλυτερη απο την πουτανα που πλασαρε και πολυ νεα,σχεδον τριανταρα..... :fuck2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
κοιτα...η πλειοψηφια ναι....αλλα υπαρχουν και καποιες που ειναι καλυτερες απο κατι παρακμιακα μιλφ που εχουμε πηδηξει εμεις των ειδικων αποστολων κατα καιρους....ασε που ειναι και μια στην αθηνα,παλι δεν θα πω μαγαζι που ηταν καλυτερη απο την πουτανα που πλασαρε και πολυ νεα,σχεδον τριανταρα..... :fuck2:

Ναι βεβαια....Ετσι οπωs το λεs θα ειναι
Γι αυτο λεω......με την μικρη μου πειρα, σε μενα προσωπικα δεν ετυχε
Παντα τα τεμαχια ηταν γυρω στα 20τοσο  ενω  το υπερετικον προσωπικονε ητανε γυρω στα πιθανωs 60φευγα
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Ούτε εγώ παίζω σ'αυτή τη κατηγορία. ΤΑΚΜΑΝ, SPEED και Vizouvios έχουν την τιμητική τους!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
κοιτα...η πλειοψηφια ναι....αλλα υπαρχουν και καποιες που ειναι καλυτερες απο κατι παρακμιακα μιλφ που εχουμε πηδηξει εμεις των ειδικων αποστολων κατα καιρους....ασε που ειναι και μια στην αθηνα,παλι δεν θα πω μαγαζι που ηταν καλυτερη απο την πουτανα που πλασαρε και πολυ νεα,σχεδον τριανταρα..... :fuck2:

Τυχαίνει.

Είχα πετύχει κάποτε στο Κροκέων μιά ιδιαίτερα γαμήσιμη.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ούτε εγώ παίζω σ'αυτή τη κατηγορία. ΤΑΚΜΑΝ, SPEED και Vizouvios έχουν την τιμητική τους!
Μεχρι καποια ηλικια παει κι ερχεται......Καλα βεβαια ο SPEED  δεν κολαει σε....ασημαντεs λεπτομερειεs :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μετα απο τοσα χρονια πορειας, εχω πετυχει αρκετες κοπελες που ειχα τιμησει στο παρελθον σε ρόλλο τσαττσας..

Πιάνεται ?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μετα απο τοσα χρονια πορειας, εχω πετυχει αρκετες κοπελες που ειχα τιμησει στο παρελθον σε ρόλλο τσαττσας..

Πιάνεται ?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και βεβαια πιανεται, αρκει η ηλικια των τσα2  να ητανε κοσμιωs αποδεκτη :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μεχρι καποια ηλικια παει κι ερχεται......Καλα βεβαια ο SPEED  δεν κολαει σε....ασημαντεs λεπτομερειεs :grin: :grin: :grin:
Περιστατικοο να πεθανετε απο τα γελια:

Τσαρκα στα Κασσανδρας, SPEED, Biker και εγω.

Η τσατσα κυρια κοντη γυρω στα 60, με ελαφρο εγκεφαλικο και στραβισμο.

Παρουσιαζει την Νινα και την Λινα, δυο καλιγραμμα πιπινακια, με αξιολογα προσοντα.

Βγαιουμε εξω.

SPEED : Γαμω τα μουνια

Cheyenne : Η Νινα ή η Λινα ?

SPEED : Η τσατστα.

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, χωρις καμια δοση υπερβολης...............

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Περιστατικοο να πεθανετε απο τα γελια:

Τσαρκα στα Κασσανδρας, SPEED, Biker και εγω.

Η τσατσα κυρια κοντη γυρω στα 60, με ελαφρο εγκεφαλικο και στραβισμο.

Παρουσιαζει την ΝΙνα και την Λινα, δυο καλιγραμμα πιπινακια, με αξιολογα προσοντα.

Βγαιουμε εξω.

SPEED : Γαμω τα μουνια

Cheyenne : Η νιαν ή η Λινα ?

SPEED ; Η τσατστα.

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, χωρις καμια δοση υπερβολης...............

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Δεν έχω πάρει ποτέ.

Αλλά θα πω δυο περιστατικά που έχουν ενδιαφέρον.  Το πρώτο:

Τσάρκα στην Κασσάνδρας. Νομίζω στο 6.

Δυο πιπίνια, και τσατσά μάλλον αυτή που λέει ο CHEYENNE.

Αφού έγινε η σχετική διαφήμιση, εγώ είπα το γνωστό (και με χαμόγελο): "Εν τάξει, να κάνω μια βόλτα εδώ γύρω να δω και δίπλα, και μπορεί να ξανάρθω".
Οπότε πετάγεται το ένα πιπίνι και μου λέει "Που να τρέχεις τέτοια ώρα, έλα, πέρνα να σε περιποιηθούμε, δυο κορίτσια για σένα είναι εδώ".
Αυτά τα έλεγε και καθόντουσαν και οι 3 σε παράταξη δίπλα-δίπλα στη μέση του σαλονιού και δεν υπήρχε και κανένας άλλος μέσα (προφανώς βάραγαν μύγες - νυχτερινή βάρδια"
Πως μου έκοψε και της απαντάω:
"Μα γιατί το λες αυτό, εγώ εδώ βλέπω τρία κορίτσια!"
Η τσα*2 (ναι, η αλοίθωρη με τον κώτσο και την πάρεση εγκεφαλικου) το έπιασε, και το θεώρησε κοπλιμέντο!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν έχω πάρει ποτέ.

Αλλά θα πω δυο περιστατικά που έχουν ενδιαφέρον.  Το πρώτο:

Τσάρκα στην Κασσάνδρας. Νομίζω στο 6.

Δυο πιπίνια, και τσατσά μάλλον αυτή που λέει ο CHEYENNE.

Αφού έγινε η σχετική διαφήμιση, εγώ είπα το γνωστό (και με χαμόγελο): "Εν τάξει, να κάνω μια βόλτα εδώ γύρω να δω και δίπλα, και μπορεί να ξανάρθω".
Οπότε πετάγεται το ένα πιπίνι και μου λέει "Που να τρέχεις τέτοια ώρα, έλα, πέρνα να σε περιποιηθούμε, δυο κορίτσια για σένα είναι εδώ".
Αυτά τα έλεγε και καθόντουσαν και οι 3 σε παράταξη δίπλα-δίπλα στη μέση του σαλονιού και δεν υπήρχε και κανένας άλλος μέσα (προφανώς βάραγαν μύγες - νυχτερινή βάρδια"
Πως μου έκοψε και της απαντάω:
"Μα γιατί το λες αυτό, εγώ εδώ βλέπω τρία κορίτσια!"
Η τσα*2 (ναι, η αλοίθωρη με τον κώτσο και την πάρεση εγκεφαλικου) το έπιασε, και το θεώρησε κοπλιμέντο!
Αυτην λεω
Με την μονη διαφορα οτι ειναι στο Κ3 κατω.

;) ;) ;) ;) ;)

Παντως περα απο την πλακα ειναι απο τις καλυτερες και ευγενικοτερες υπηρεσιες.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Το δεύτερο:

Τσα*2 στη Φωκαίας. Δε θα πω σε ποιο σπίτι.
Είμαι "τακτικός" πελάτης της πουτ, οπότε έχουμε "γνωριστεί" με την τσα*2, και όποτε η τακτική πουτ δεν είναι εκεί πιάνουμε την κουβέντα περί ανέμων, υδάτων, καιρού, πολιτικής, φτώχιας, πορνείας, κοριτσιών, και ότι άλλο βγάλει ο δρόμος.
Η τσα*2 ΠΟΤΕ δε με έχει πιέσει να περάσω, και μερικές φορές (που λείπει η τακτική μου και αποφασίζω να δοκιμάσω την καινούρια) με ρωτάει "πως είναι στο δωμάτιο".

Έ, η ίδια τσα*2 μου έχει εκμυστηριευθεί (πάνω στην κουβέντα που λέμε για τα κορίτσια) ότι και η ίδια "την ίδια δουλειά έκανε στα νιάτα της" και ότι "δεν είναι και τίποτα κακό".

Δε φαντάζομαι να είχε αντίρηση να πάρει έναν εξωσχολικό και τώρα.
Απλώς έχουν περάσει τα χρόνια, και δε νομίζω να μου τον σηκώσει πια... Είναι 55>60. Και το ότι είναι γελαστό και ευχάριστο άτομο δεν αντικαθιστά τα προσόντα του τρυφερού 25-ρικου.

Cheyenne, όχι, ήταν σίγουρα απέναντι από το 3. Μάλλον το 6.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Το δεύτερο:

Τσα*2 στη Φωκαίας. Δε θα πω σε ποιο σπίτι.
Είμαι "τακτικός" πελάτης της πουτ, οπότε έχουμε "γνωριστεί" με την τσα*2, και όποτε η τακτική πουτ δεν είναι εκεί πιάνουμε την κουβέντα περί ανέμων, υδάτων, καιρού, πολιτικής, φτώχιας, πορνείας, κοριτσιών, και ότι άλλο βγάλει ο δρόμος.
Η τσα*2 ΠΟΤΕ δε με έχει πιέσει να περάσω, και μερικές φορές (που λείπει η τακτική μου και αποφασίζω να δοκιμάσω την καινούρια) με ρωτάει "πως είναι στο δωμάτιο".

Έ, η ίδια τσα*2 μου έχει εκμυστηριευθεί (πάνω στην κουβέντα που λέμε για τα κορίτσια) ότι και η ίδια "την ίδια δουλειά έκανε στα νιάτα της" και ότι "δεν είναι και τίποτα κακό".

Δε φαντάζομαι να είχε αντίρηση να πάρει έναν εξωσχολικό και τώρα.
Απλώς έχουν περάσει τα χρόνια, και δε νομίζω να μου τον σηκώσει πια... Είναι 55>60. Και το ότι είναι γελαστό και ευχάριστο άτομο δεν αντικαθιστά τα προσόντα του τρυφερού 25-ρικου.

Cheyenne, όχι, ήταν σίγουρα απέναντι από το 3. Μάλλον το 6.
Δεν επιμενω.
Ισως καποια φορα να δουλεψε εκει.
Συνηθως δουλευει στο Κ3 κατω, τελος παντων.

Η υπηρεσια που μιλας για μια υπερβαρη κυρία ?
Δεν λεω περισοτερες λεπτομεριες........

Αν ειναι αυτη που φανταζομαι την εχω τιμησει το 1990 στην Λιοσιων.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αν ειναι αυτη που φανταζομαι την εχω τιμησει το 1990 στην Λιοσιων.


-21 χρονια  και  -50 κιλα????  Ε  καλαααα :grin:
       
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Μετά ήρθαν τα McDonald's και τα Goody's!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
κοιτα...η πλειοψηφια ναι....αλλα υπαρχουν και καποιες που ειναι καλυτερες απο κατι παρακμιακα μιλφ που εχουμε πηδηξει εμεις των ειδικων αποστολων κατα καιρους....ασε που ειναι και μια στην αθηνα,παλι δεν θα πω μαγαζι που ηταν καλυτερη απο την πουτανα που πλασαρε και πολυ νεα,σχεδον τριανταρα..... :fuck2:

Ναι... Λες κι είναι δύσκολο να καταλάβει κάποιος που διαβάζει το παρόν thread ποια εννοείς :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom