Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Περιστατικοο να πεθανετε απο τα γελια:

Τσαρκα στα Κασσανδρας, SPEED, Biker και εγω.

Η τσατσα κυρια κοντη γυρω στα 60, με ελαφρο εγκεφαλικο και στραβισμο.

Παρουσιαζει την Νινα και την Λινα, δυο καλιγραμμα πιπινακια, με αξιολογα προσοντα.

Βγαιουμε εξω.

SPEED : Γαμω τα μουνια

Cheyenne : Η Νινα ή η Λινα ?

SPEED : Η τσατστα.

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, χωρις καμια δοση υπερβολης...............
Έτσιιιιιιιιιι ο τύπερμαν. :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Περιστατικοο να πεθανετε απο τα γελια:

Τσαρκα στα Κασσανδρας, SPEED, Biker και εγω.

Η τσατσα κυρια κοντη γυρω στα 60, με ελαφρο εγκεφαλικο και στραβισμο.

Παρουσιαζει την Νινα και την Λινα, δυο καλιγραμμα πιπινακια, με αξιολογα προσοντα.

Βγαιουμε εξω.

SPEED : Γαμω τα μουνια

Cheyenne : Η Νινα ή η Λινα ?

SPEED : Η τσατστα.

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, χωρις καμια δοση υπερβολης...............

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ειναι τυπος ο ταχυτητας λεμε :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ναι... Λες κι είναι δύσκολο να καταλάβει κάποιος που διαβάζει το παρόν thread ποια εννοείς :2funny: :2funny: :2funny:
Το θεμα ειναι ομως οτι κανεις δεν την εχει πηδηξει......
Τουλαχιστον δεν εχει ειπωθει πουθενα κατι αναλογο........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Το θεμα ειναι ομως οτι κανεις δεν την εχει πηδηξει......
Τουλαχιστον δεν εχει ειπωθει πουθενα κατι αναλογο........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Ναι αλλά έχει χαλάσει κιόλας λίγο τώρα τελευταία. Προσφάτως που την είδα απογοητεύτηκα, έχει μπανταλέψει.
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
μια φορα πολυ παλια μου ειχε παρει τσιμπουκι μια πριν ερθει η κοπελα,για να με προετοιμασει.
 

Επισκέπτης


με σερίφισα έχω πάει...μετράει για τσατσά? :grin: :2funny:
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, ηταν ενα καινουργιο μαγαζι και δεν ειχαν ελ0ει ακομη οι κοπελες. Δεν ηξερα πως ηταν η τσατσα - παρα πολυ καλη! Οταν ξαναεπισκεφθηκα το εν λογω μαγαζι και η0ελα να ξαναπαω μαζι της, το επαιζε υπερανω, ασπιλη, απλη διευθυνουσα, μη μου απτου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ναι και το γραψα και στην κριτικη μου.....a fantasy came true.....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
μια φορα πολυ παλια μου ειχε παρει τσιμπουκι μια πριν ερθει η κοπελα,για να με προετοιμασει.

[size=13pt]Αυτό μου θυμίζει το εξής ανέκδοτο:[/size]

Συναντιέται ο Μήτσος με το Γιάννη:
-Γειά σου ρε Γιάννη, τι γίνεται, όλα καλά?
-Ε...  Ας τα λέμε... Εσύ?
-Καλά μωρέ, αλλά γιατί εσύ «ας τα λέμε»? Τι δεν πάει?
-Να μωρέ... Το οικονομικό... Ξέρεις... Δϋσκολα...
-Ε, ναι, για όλους έτσι είναι. Αλλά δε βαριέσαι! Θα τα καταφέρουμε στο τέλος!  Μα, για κάτσε! Εσύ δεν είχες ανοίξει εκείνο το μαγαζί με τα ηλεκτρικά που μου ‘λεγες όταν είχαμε ξανασυναντηθεί? Τι έγινε, δεν πάει καλά?
-Άσε μωρέ Μήτσο... Το κλεισα.
-Γιατί ρε Γιάννη? Δεν πήγαινε καλά? Και συ την ήξερες τη δουλειά με τα ηλεκτρικά, τόσα χρόνια δούλευες στην «Ηλεκτρονική»...  Τι στράβωσε?
-Να μωρέ, ξέρεις... Σε αυτή τη δουλειά πρέπει να έχεις μετρητό, να στοκάρεις εμπόρευμα, να έρχεται ο άλλος μέσα και να του λες: «Αυτό είναι το ψυγείο σας, να σας το στείλουμε το απόγευμα». Έτσι τον κερδίζεις τον πελάτη, με το να του δείχνεις προσπέκτους δεν τσιμπάει  ο άλλος, πάει δίπλα και το παίρνει επί τόπου.
-Χμμμμ....
-Οπότε καταλαβαίνεις, εγώ δεν είχα τη δυνατότητα να ξανοιχτώ, να στοκάρω εμπόρευμα,  να κάνω δόσεις, να ανοίξει η δουλειά...  Πουνα συναγωνιστείς τα μεγαθήρια... Ε, με έφαγαν τα έξοδα, το έκλεισα στο τέλος.
-Ναι, κρίμα, και τώρα τι κάνεις?
-Άνοιξα μια καφετέρια.
-Α, μπράβο! Πάει καλά?
-Μπα... Δεν πήγαινε καλά... Στο τέλος την έκλεισα κι αυτήν.
-Γιατί μωρέ? Τι στράβωσε κι εκεί?
-Κοίτα να δεις... Η καφετέρια έχει τα μυστικά της. Θέλει να είναι σε κεντρικό μέρος, θέλει επένδυση στην αρχή να είναι γκλαμουράτη, θέλει μουνάρες σερβιτόρες να έρχεται ο άλλος και να ανοίγει το μάτι του, θέλει κι αυτή τα έξοδά της. Μπορούσα εγώ τώρα να πληρώνω 5.000 νοίκι και από 1.500 σε 3 σερβιτόρες? Μαζί με τη ΔΕΗ, το Δήμο, και τα άλλα έξοδα θα πέρναγα τις 12-13.000 το μήνα. Αναγκαστικά, στην αρχή ήμουν μαζεμένος. Δε μπορούσα να ξανοιχτώ, ήταν και λίγο παράμερα, δεν πήγε καλά. Ε, την έκλεισα στο τέλος.
-Ναι, κρίμα μωρέ, και τώρα τι κάνεις?
-Α, τώρα δεν ξανακάνω τα ίδια λάθη...  Άνοιξα μπουρδέλο!
-Μπουρδέλο? Και βγάζει αυτή η δουλειά?
-Ναι, καλά πάει, και κοίτα, τα λάθη που έκανα παλιά δεν τα ξανακάνω!
-Δηλαδή?
-Να, οικονομίες στο στήσιμο δεν έκανα. Είναι σένιο, καθαρό, περιποιημένο, εν τάξει, όχι και πολύ κεντρικό αλλά έχει πέρασμα, μπαίνει κόσμος,
-Μπράβο ρε συ Γιάννη! Άρα καλά πάει! Και τι κοπέλλες δουλεύουν μέσα?
-Κοίτα να δεις... Αρχή είναι, τα ίδια λάθη δε θα τα ξανακάνω, δεν έχω τη δυνατότητα να πληρώνω μεροκάματα αβέρτα, δε μπορώ να ξανοιχτώ έτσι πάλι, οπότε τώρα στην αρχή το δουλεύω μόνος μου!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εχω χορεψει τσα - τσα ..αυτο μετραει?
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και εγω θελωωωωωωωωωω να παω με τσα2 βοηθειστε ρε παιδια απωθημενο θα μου μεινει :headbang:
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε που κρυφτηκατε ολοι????
:fuck2:
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βιτσια ειναι αυτα ρε φιλε τι να κανουμε,βεβαια δεν μιλαμε για ατομο να μην βλεπετε ετσι
 

Επισκέπτης
Εμενα μου αρεσε μια τσατσα σημερα στο Μεταξουργειο!..Ηταν ρωσιδα ξανθα καπου στα 45!....Της ειπα εισαι πιο ωραια απο τις κοπελες που εχεις και γελασε!...
 

sexomaniakos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλα λέτε εσείς.. Τα καλύτερα τα κάνουν οι ώριμες γυναίκες.. Οσες έχω πηδήξει δεν το έχω μετανοιώσει ποτέ.. Δεν μιλάμε για granny.. αλλα κάτι Ρωσίδες μανούλες είναι για ξέσκισμα.. Η σωστή εκπαίδευση είναι καλή αλλα τίποτε δεν αντικαθιστά την εμπειρία!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Μάγκες μια κι έχει ξεχαστεί το συγκεκριμένο thread 1 χρόνο τώρα είπα να το αναστήσω καινούρια χρονιά που μπήκε... Κι επειδή έχω ΠΟΛΥ καιρό να κάνω μπουρδελότσαρκα καθώς το τελευταίο διάστημα έχω κυριλέψει και πάω κυρίως σε studio, ήθελα να σας ρωτήσω: Δυο τσατσάδες που έχουν συζητηθεί πολύ εδώ μέσα είναι η πολυαγαπημένη μας Εύα στην απογευματινή βάρδια του Φυλής 71 και η παλιά πουτάνα Άντζυ στην απογευματινή βάρδια του Ιάσωνος 30Α. Είναι κάποια απ' τις δύο (ή και οι δύο) στο πόστο της ακόμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom