Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές γιατί έχετε παρατήσει αυτό το thread το οποίο έχει τιμήσει κι ο μέγας TAKMAN με την παρουσία του; Λοιπόν ας αναφερθώ σε μια περίπτωση που απορώ πως και δεν έχει κάνει ακόμα λόγο κανένας. Όσοι δεν την έχετε τρακάρει να πάτε ΑΜΕΣΑ να τσεκάρετε την Κατερίνα (νομίζω έτσι μου είπε ότι τη λένε) την ξανθιά ΜΟΥΝΑΡΑ - ΜΙΛΦΑΡΑ τσατσά με το απίστευτο πρόσωπο στο Κολωνού 32Β, παλιά δούλευε σαν ιερόδουλη... Έχει δοκιμάσει κανένας να της προτείνει για  :knockinb: να μας πει την αντίδρασή της; Είχα καβλώσει με την πάρτη της πριν καν βγει η πουτάνα στο σαλόνι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Πέρασα πάλι σήμερα από Κολωνού 32Β και ήταν τσατσά η Κατερίνα, τί γυναίκα είναι αυτή ρε πούστη μου... Θα έδινα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για να την πηδήξω όχι τότε που δούλευε σαν ιερόδουλη, αλλά στην ηλικία που είναι τώρα... Και ακόμα περισσότερα για να τελειώσω στο πανέμορφο πρόσωπό της... Η γυναίκα δεν υπάρχει, κάθε φορά που την πετυχαίνω δε θέλω καν να δω την πουτάνα που έχει, καβλώνω με την πάρτη της... Ξανθιά αρχοντομούνα!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Πέρασα πάλι σήμερα από Κολωνού 32Β και ήταν τσατσά η Κατερίνα, τί γυναίκα είναι αυτή ρε πούστη μου... Θα έδινα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για να την πηδήξω όχι τότε που δούλευε σαν ιερόδουλη, αλλά στην ηλικία που είναι τώρα... Και ακόμα περισσότερα για να τελειώσω στο πανέμορφο πρόσωπό της... Η γυναίκα δεν υπάρχει, κάθε φορά που την πετυχαίνω δε θέλω καν να δω την πουτάνα που έχει, καβλώνω με την πάρτη της... Ξανθιά αρχοντομούνα!
ποια λες ρε?την ξανθια με το αντρικο μαλλι και τα γυαλια που ειναι πρωινη?που μασαει τσιχλα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ποια λες ρε?την ξανθια με το αντρικο μαλλι και τα γυαλια που ειναι πρωινη?που μασαει τσιχλα?

Όχι ρε την Κατερίνα πάντα απόγευμα την πετυχαίνω, αν δεν κάνω λάθος είναι και ιδιοκτήτρια.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Όχι ρε την Κατερίνα πάντα απόγευμα την πετυχαίνω, αν δεν κάνω λάθος είναι και ιδιοκτήτρια.
την κοντοχοντρη φαφουτα με τα βυζια? :S που χορευει και κανει σοου στο σαλονι?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παντως το συγκεκριμενο μαγαζι εχει οντως μια μουναρα γυναικαρα τσατσα :lheel:

την ξανθια ουκρανεζα που ειναι νυχτα συνηθως και ειναι λιγο στριτζω

τονια τη λενε νομιζω
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
παντως το συγκεκριμενο μαγαζι εχει οντως μια μουναρα γυναικαρα τσατσα :lheel:

την ξανθια ουκρανεζα που ειναι νυχτα συνηθως και ειναι λιγο στριτζω

τονια τη λενε νομιζω


δεν μου αρεσουν οι κακοι ανθρωποι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
την κοντοχοντρη φαφουτα με τα βυζια? :S που χορευει και κανει σοου στο σαλονι?

παντως το συγκεκριμενο μαγαζι εχει οντως μια μουναρα γυναικαρα τσατσα :lheel:

την ξανθια ουκρανεζα που ειναι νυχτα συνηθως και ειναι λιγο στριτζω

τονια τη λενε νομιζω

Ή τα 'χεις μπερδέψει και λες για άλλο σπιτάκι ή έχεις πάει πρωινή βάρδια, νυχτερινή βάρδια και ποτέ απογευματινή, τί να πω... Την έχω πετύχει τρεις φορές σε απογευματινή βάρδια εκτός απ' την Κυριακή που πήγα να  :fuck1: τη Μισέλ και ήταν άλλη. Είπαμε η Κατερίνα είναι τα απογεύματα και αποκλείεται να την μπερδέψεις με άλλη, είναι ξανθιά, αρχοντομούνα με τέλειο πρόσωπο, αν ήθελε θα μπορούσε να κάνει σουξέ ακόμα 10 - 15 χρόνια σαν πουτάνα... Πήγαινε και θα με θυμηθείς!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φυλής 80 πρωϊνή τσατσά. Μου'φυγε το τσερβέλο. :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Φυλής 80 πρωϊνή τσατσά. Μου'φυγε το τσερβέλο. :bigdick: :bigdick: :bigdick:

Την είδα σήμερα, τί σου άρεσε; Εκτός αν είσαι gilf - άκιας... Μπροστά σ' αυτές που έχουμε τσεκάρει κατά καιρούς κι έχουν αναφερθεί εδώ πέρα δεν πιάνει μία.
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Ρε μάγκες τι να το κάνω εγω να πάω απο εδω κ απο εκεί για να δω το θεμα είναι ποίες απο αυτες που λέτε τον τρώνε τον πουτσαρο εκεί είναι το θέμα. .
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κανα νεο μαγκες?εχουμε?
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
μετραει αν προ πολλων ετων στον καμπο (ισως ο γκλ-ομπος- το εχει υπ'οψιν και αυτο, ισως και οχι) η κοπελα εδιωξε την τσατσα (αυτη απευθυνθηκε στην αστυνομια για την αποκατασταση του status qvo ante) με αποτελεσμα ουσιαστικα τσατσα και κοπελα να ειναι για μηνες, ενα ατομο και τῷ αυτῷ...?
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ανακοίνωση
Σήμερα το βράδυ θα φύγω με τους γονείς μου για τις τελευταίες οικογενειακές διακοπές (μπούχτησα, αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς). Από τις 18 Αυγούστου έως τις 21 Σεπτεμβρίου θα είμαι αποκλειστικά Αθήνα. Στις 19/08/2013 μόλις ολοκληρωθεί το τετράγωνο σελήνης - κρόνου, θα κάνω μια μεγάλη πρωτοτυπία. Θα κάνω πρωινή μπουρδελότσαρκα στη Φυλής, κουβαλώντας μαζί μου 60 ευρώ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Να μπει η α-καπέλο τσατσά στο δωμάτιο (χωρίς την πουτάνα), να παίξουμε θέατρο (για παράδειγμα ότι είμαστε συνεπιβάτες στο πλοίο Blue Star Paros, ότι την κερνάω παγωτό Scandal στο κατάστρωμα, κτλ) και στο τέλος να ολοκληρώσω με ντιβανοτρυπητή. Κουλό ε;
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ανακοίνωση
Σήμερα το βράδυ θα φύγω με τους γονείς μου για τις τελευταίες οικογενειακές διακοπές (μπούχτησα, αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς). Από τις 18 Αυγούστου έως τις 21 Σεπτεμβρίου θα είμαι αποκλειστικά Αθήνα. Στις 19/08/2013 μόλις ολοκληρωθεί το τετράγωνο σελήνης - κρόνου, θα κάνω μια μεγάλη πρωτοτυπία. Θα κάνω πρωινή μπουρδελότσαρκα στη Φυλής, κουβαλώντας μαζί μου 60 ευρώ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Να μπει η α-καπέλο τσατσά στο δωμάτιο (χωρίς την πουτάνα), να παίξουμε θέατρο (για παράδειγμα ότι είμαστε συνεπιβάτες στο πλοίο Blue Star Paros, ότι την κερνάω παγωτό Scandal στο κατάστρωμα, κτλ) και στο τέλος να ολοκληρώσω με ντιβανοτρυπητή. Κουλό ε;

Χαχαχα εισαι θεος !!!!!
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν έχω πάει, αλλά έως τώρα οι θειάδες που έχω πετύχει δεν άξιζαν και τίποτε.
Μόνο μια φορά βγάζοντας την πορτοφόλα να πληρώσω το 40αρι με χούφτωσε χύμα στο διάδρομο η θεια Μαριγώ.
Αν τώρα πετύχαινα κάποια αξιογάμητη, προφανώς θα της τα έριχνα!
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Τη Δευτέρα το πρωί θα σας ενημερώσω για το ακριβές timing της μπουρδελότσαρκας. Όσοι γουστάρετε, ελάτε για το χαβαλέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom