Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
απτο πρωτο λεπτο μεχρι το τελευταιο υπαρχουν ατακες τυπε :rockon:
...ο μικυ ποτε δε βλεφαριαζει...τον χτυπαν οι γκομενες απο 50 μετρα μακρια και ζαλιζονται απ'το ματιασμα....-καλα μου φυγε ο τακος..τι'ν'αυτα που λες ρε τριποντο...φαινεσαι για να σε βλεφαριασουν ?....//σιγα ρε κρεας θα μας ισοπεδωσεις τι εισαι ρολινγκ στοουν ?....
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ανακοίνωση
Η προγραμματισμένη μπουρδελότσαρκα στη Φυλής αναβάλλεται για 20/08/2013. Σήμερα επέστρεψα από τις διακοπές και το βράδυ θα γιορτάσουμε οικογενιακώς τα γεννέθλιά μου. Για την ακριβή ώρα αναχώρησης από το σπίτι, θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ανακοίνωση
Η προγραμματισμένη μπουρδελότσαρκα στη Φυλής αναβάλλεται για 20/08/2013. Σήμερα επέστρεψα από τις διακοπές και το βράδυ θα γιορτάσουμε οικογενιακώς τα γεννέθλιά μου. Για την ακριβή ώρα αναχώρησης από το σπίτι, θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση.
χρονια πολλα μαν,ποσα κλεινεις;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Νταϊάνα από Αλκιβιάδου 16Α (μετέπειτα Τζένη στο Φυλής 136), πλέον τσατσά στο Πιπίνου 65Β στην πρωινή βάρδια. Όποιος νοσταλγήσει τις βυζάρες της και το ανεπιτήδευτο χαμόγελό της μπορεί να περνάει μια βόλτα απ' το εν λόγω σπιτάκι και να θυμάται τα παλιά μεγαλεία...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Έχει τύχει σε κανένα να πάει με την τσατσά του σπιτιού?
Αν ναι που παίζει καμιά τέτοια φάση?
Εγώ έτυχε να πάω με τον τσατσο. Μου έκανε ένα τσιμπούκι φοβερό! :pipa1: Μετά ειλθε και η γκόμενα και κάναμε μια παρτουζα φοβερή. :fuck1: Το που παίζει? Αυτό είναι αποριτο… :dancing: :dancing: :dancing:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Εγώ έτυχε να πάω με τον τσατσο. Μου έκανε ένα τσιμπούκι φοβερό! :pipa1: Μετά ειλθε και η γκόμενα και κάναμε μια παρτουζα φοβερή. :fuck1: Το που παίζει? Αυτό είναι αποριτο… :dancing: :dancing: :dancing:

Μάλλον στο μυαλό σου, μόνο εκεί...
 

thepitbull

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαα με το τσατσο λεει  :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
χαχαχαχαα με το τσατσο λεει  :2funny:

Μωρέ το σκηνικό με τον τσάτσο δεν είναι περίεργο έχει ξαναγίνει, αλλά το ότι ήρθε μετά κι η πουτάνα κι έκαναν παρτούζα αυτός, ο τσάτσος και η πουτάνα πάει πολύ, το γάμησε και ψόφησε το παραμυθάκι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη σήμερα στο σπιτάκι της Κολωνού 32Β στα πλαίσια βραδινής μπουρδελότσαρκας μαζί με ένα φιλαράκι... Μας υποδέχεται η κοπέλα της βάρδιας, αδιάφορη για τα γούστα μας, τσατσά δεν εμφανίζεται... Ρωτάω την κοπέλα αν είναι τσατσά η αφεντικίνα η Κατερίνα που της έχω τρελή αδυναμία και με καβλώνει απίστευτα και σαν γυναίκα... Και βγαίνει στο σαλόνι η Κατερίνα καβλωμένη και ορεξάτη, καμία σχέση με τα συνηθισμένα που είναι βαριεστημένη τις περισσότερες φορές! Μας αγκαλιάζει και μας λέει "Με ζητούν τα αγόρια μου"; και αμέσως μετά μας πιάνει τον πούτσο και στους δύο, με έκανε τούρμπο αμέσως... Μου λέει "Θέλεις να περάσεις με την κοπέλα και να έρθω να σε παίρνω μάτι"; και με τρελαίνει... Της λέω "Δε σε θέλω να παίρνεις μάτι, να πάρω εσένα θέλω και θα σε πλήρωνα όσο - όσο..." Αρνείται ευγενικά. Ενώ γινόταν αυτό το σκηνικό είχε μπει κι ένας 60άρης μπουρδελιάρης... Πάει αγκαλιάζει την Κατερίνα και λέει "Εγώ με την κυρία θέλω να πάω όχι με την κοπέλα..." Κι η Κατερίνα του λέει "Εγώ προσφέρομαι μόνο για χαϊδολογήματα, για γαμήσι αν θέλεις μόνο η κοπέλα που έχω"! Της δίνω ένα φιλί και φεύγω καβλωμένος, δεν υπάρχει περίπτωση να δω αυτήν την τύπισσα και να μη με καβλώσει τρελά!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Απόψε στα πλαίσια μπουρδελότσαρκας πέρασα από το Φωκαίας 27Β το υπερυψωμένο με τα λίγα σκαλοπάτια στην απογευματινή βάρδια... Στο σαλόνι στο οποίο περίμεναν 12 (!) άτομα, βγήκε κάποια στιγμή η τσατσά, ένα ωραίο κοντοπούτανο milf με μαύρο κοντό μαλλί, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, διαχυτική και καβλιάρα, πλην όμως αρκετά σπασμένη για την ηλικία της που ήταν και το μοναδικό της μειονέκτημα... Στο στυλ έμοιαζε πολύ με την πάλαι ποτέ Εύα που δούλευε στο Φυλής 69 ή 71 αν θυμάμαι καλά πριν χρόνια, αφού αναρωτιόμουν αν είναι αυτή, έχω να τη δω και χρόνια και δεν την πολυθυμάμαι... Παρουσιάζει την κοπέλα κι επειδή εγώ έψαχνα για συγκεκριμένη, με το που φεύγουν όλοι την πλησιάζω με σκοπό να τη ρωτήσω γι' αυτήν που έψαχνα πότε δουλεύει... Με το που της λέω "Να σε ρωτήσω κάτι..." μου απαντάει: "ΟΧΙ". "Τί όχι;" της λέω, "αφού δεν πρόλαβα καν να σε ρωτήσω αυτό που ήθελα"... Και μου λέει "α εντάξει με συγχωρείς ρώτα με ό,τι θες, σε είδα που με πλησίασες και μου μίλησες χαμηλόφωνα και ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..." Έμεινα μαλάκας, φανταστείτε πόσοι θα της το έχουν προτείνει, άνετα βέβαια θα μπορούσα να είμαι κι εγώ ένας απ' αυτούς όπως την είδα!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Απόψε στα πλαίσια μπουρδελότσαρκας πέρασα από το Φωκαίας 27Β το υπερυψωμένο με τα λίγα σκαλοπάτια στην απογευματινή βάρδια... Στο σαλόνι στο οποίο περίμεναν 12 (!) άτομα, βγήκε κάποια στιγμή η τσατσά, ένα ωραίο κοντοπούτανο milf με μαύρο κοντό μαλλί, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, διαχυτική και καβλιάρα, πλην όμως αρκετά σπασμένη για την ηλικία της που ήταν και το μοναδικό της μειονέκτημα... Στο στυλ έμοιαζε πολύ με την πάλαι ποτέ Εύα που δούλευε στο Φυλής 69 ή 71 αν θυμάμαι καλά πριν χρόνια, αφού αναρωτιόμουν αν είναι αυτή, έχω να τη δω και χρόνια και δεν την πολυθυμάμαι... Παρουσιάζει την κοπέλα κι επειδή εγώ έψαχνα για συγκεκριμένη, με το που φεύγουν όλοι την πλησιάζω με σκοπό να τη ρωτήσω γι' αυτήν που έψαχνα πότε δουλεύει... Με το που της λέω "Να σε ρωτήσω κάτι..." μου απαντάει: "ΟΧΙ". "Τί όχι;" της λέω, "αφού δεν πρόλαβα καν να σε ρωτήσω αυτό που ήθελα"... Και μου λέει "α εντάξει με συγχωρείς ρώτα με ό,τι θες, σε είδα που με πλησίασες και μου μίλησες χαμηλόφωνα και ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..." Έμεινα μαλάκας, φανταστείτε πόσοι θα της το έχουν προτείνει, άνετα βέβαια θα μπορούσα να είμαι κι εγώ ένας απ' αυτούς όπως την είδα!
τελικά τι ήθελες να ρωτήσεις τυπε ;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά η μιλφ τσατσά στο φωκαίας 27 υπερυψωμένο υσόγειο παίζει να ναι και η ομορφότερη που χω δεί ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πηγα παλι τις προαλλες με μια τσατσα 50 χρονων......εσταζε απο καυλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom