Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Τυποι... προχθες ειχα παει τσαρκα απο φυλης ... μπηκα και στο 71 εκει που ειναι η Ευα... οντως εκει ηταν στο ποστο της...

Ημουν και εγω ετοιμος να την ρωτησω ποσα παιρνει για να παρω την ιδια...αλλα ηταν νευριασμενη.... σε καποια φαση βγηκαν ολοι αφου παρουσιασε την πτανα της και λεει.. "Εδω δες τους φοβουνται να μπουν να κανουν σεξ" χαχαχαχαχχαχα

Οποιος ενδιαφερεται παιζει στην Φωκαιας πολυ καλο μελαχροινο πιπινι παντως.... στο πρωτο της Φωκαιας απο τα αριστερα. Δεν θυμαμαι νουμερο νομιζω 17Α

Γι αυτές τις μαλακίες που λέει συνεχώς η τσατσάρα Εύα,της αξίζει ένα σκληρό  :knockinb: :zfuck:.Ας κάνουμε ένα άγημα απόδοσης τιμών :zfuck: :fuck2: από τα μέλη του φόρουμ και ας την επισκεφθούμε :2funny: :2funny:.Ο womanaholic πιστεύω ότι πρέπει να οριστεί από τώρα δοιμιρίτης στο άγημα ;) :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Γι αυτές τις μαλακίες που λέει συνεχώς η τσατσάρα Εύα,της αξίζει ένα σκληρό  :knockinb: :zfuck:.Ας κάνουμε ένα άγημα απόδοσης τιμών :zfuck: :fuck2: από τα μέλη του φόρουμ και ας την επισκεφθούμε :2funny: :2funny:.Ο womanaholic πιστεύω ότι πρέπει να οριστεί από τώρα δοιμιρίτης στο άγημα ;) :grin: :grin:

Σε λατρεύω για την εμπιστοσύνη που μου δείχνεις :) Ναι αναλαμβάνω επικεφαλής :) Θα πάμε σαν συμμορία 10 άτομα μαζί & θα απαιτήσουμε να την πάρουμε όλη με τη σειρά :)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παιδια εχει δει κανεις την Τσατσα πρωην πουτανα Αντζυ βυζαρου που δουλευε παλια Μεταξι ,δεν την βρισκω πουθενα
Γκωνλοκυνθούς στο κάτω απογεύματα και Φ71 στο κάτω πρωϊνά χύστη. :tits2:
Εκτός κι αν πήρε βυζοάδεια... :think:

την εχεις σπρωξει τυπε?
Λογικά είναι κι αυτός απ'τους φανς κολλητέ. :rockon:
Εσύ δεν; :(
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
[move]Σε λατρεύω για την εμπιστοσύνη που μου δείχνεις :) Ναι αναλαμβάνω επικεφαλής :) Θα πάμε σαν συμμορία 10 άτομα μαζί & θα απαιτήσουμε να την πάρουμε όλη με τη σειρά :) [/move]
[move]μας εχει ζαλισει φιλε με την ευα

αντε τελειωνε τραβα να φας την πιτα σου να ησυχασουμε[/move]
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
[move]μας εχει ζαλισει φιλε με την ευα

αντε τελειωνε τραβα να φας την πιτα σου να ησυχασουμε[/move]
Έλα ρε τύπε μην ξηγιέσαι έτσι.

http://[URL unfurl="true"]www.army.gr/files/Media/Emblems/resized/Dunameis_Katadromwn_379_301.jpg[/img[/URL]]

Και πίτα να φάει, εμείς τη [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_029.gif[/img[/URL]] θα τη ρίξουμε με την περιγραφή.
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Έλα ρε τύπε μην ξηγιέσαι έτσι.

http://[URL unfurl="true"]www.army.gr/files/Media/Emblems/resized/Dunameis_Katadromwn_379_301.jpg[/img[/URL]]

Και πίτα να φάει, εμείς τη [img]http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/SML/smilie_x_029.gif[/img[/URL]] θα τη ρίξουμε με την περιγραφή.
[/quote]αμα δεν του κατεβασει καντηλια η ευα οταν της κανει την προταση εμενα να μη λενε νωντα :2funny:

αλλωστε καθε μερα θα βρισκονται ουκ ολιγοι που θα της το προτεινουν
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
αμα δεν του κατεβασει καντηλια η ευα οταν της κανει την προταση εμενα να μη λενε νωντα :2funny:

αλλωστε καθε μερα θα βρισκονται ουκ ολιγοι που θα της το προτεινουν
Ναι αλλά θα πάνε συμμορία 10 άτομα. Δε γίνεται να φάνε όλοι χυλόπιτα δικέ μου. Βάσει πιθανοτήτων δε βγαίνει. :2funny:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Ναι αλλά θα πάνε συμμορία 10 άτομα. Δε γίνεται να φάνε όλοι χυλόπιτα δικέ μου. Βάσει πιθανοτήτων δε βγαίνει. :2funny:
αλλος ενας και θα ταν η συμμορια των 11 :2funny:

υ.γ. δασκαλε του απαντησα στο οφτοπικ του καβαλαρη :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αλλος ενας και θα ταν η συμμορια των 11 :2funny:

υ.γ. δασκαλε του απαντησα στο οφτοπικ του καβαλαρη :rockon:
Καλα εκανες!!....Αν ηταν ετσι οι καβαλαρηδες θα ειχε χασει η λεξη την εννοια της!! :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Παιδιά σήμερα πάλι δεν ήταν η Εύα στο πόστο της...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Παιδιά σήμερα πάλι δεν ήταν η Εύα στο πόστο της...

Πριν απο κανενα χρονο περιπου, ειχα ζητησει να το κανω μαζι της ΟΠΟΥ και ΟΠΟΤΕ θελει, ΟΣΑ θελει,
ειχα βγαλει απο την τσεπη γυρω στα 250-300 που κρατουσα για να δω αν θα τσιμπαγε
και δεν καθοταν με τιποτα ουτε με παραπανω ουτε για μια πιπα...

Το ζητησα 2-3 φορες μεσα σε 1-2 βδομαδες και με πολυ χαμογελο και ευγενεια ειδικα την τελευταια φορα, ισως επειδη ημουν ευγενικος πολυ,
φοβομουν μη φαω και τιποτα μπινελικια μπροτα στον κοσμο, ημουν στο Φ ΜΠΛΕ ΠΟΡΤΑ
στο οριο σαλονιου και διαδρομου, νομιζε οτι θα παιρνουσα με το μπαζακι που ειχε αλλα της εκανα εκπληξη!!
Φαινοταν οπως μου ειπε οτι τη γουσταρα οντως και "εισαι και πολυ ωραιο παιδι, μη μου πεις οτι δεν εχεις κοπελα και τα σχετικα"...
Μου ειπε οτι της εχουν προτεινει κοσμηματα, αυτοκινητο, χιλιαρικα αλλα ΔΕΝ!!!!!!!!!

Ουτε σε τηλε-παιχνιδι τετοια δωρα...  :2funny: :2funny: :2funny:


 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Πριν απο κανενα χρονο περιπου, ειχα ζητησει να το κανω μαζι της ΟΠΟΥ και ΟΠΟΤΕ θελει, ΟΣΑ θελει,
ειχα βγαλει απο την τσεπη γυρω στα 250-300 που κρατουσα για να δω αν θα τσιμπαγε
και δεν καθοταν με τιποτα ουτε με παραπανω ουτε για μια πιπα...

Το ζητησα 2-3 φορες μεσα σε 1-2 βδομαδες και με πολυ χαμογελο και ευγενεια ειδικα την τελευταια φορα, ισως επειδη ημουν ευγενικος πολυ,
φοβομουν μη φαω και τιποτα μπινελικια μπροτα στον κοσμο, ημουν στο Φ ΜΠΛΕ ΠΟΡΤΑ
στο οριο σαλονιου και διαδρομου, νομιζε οτι θα παιρνουσα με το μπαζακι που ειχε αλλα της εκανα εκπληξη!!
Φαινοταν οπως μου ειπε οτι τη γουσταρα οντως και "εισαι και πολυ ωραιο παιδι, μη μου πεις οτι δεν εχεις κοπελα και τα σχετικα"...
Μου ειπε οτι της εχουν προτεινει κοσμηματα, αυτοκινητο, χιλιαρικα αλλα ΔΕΝ!!!!!!!!!

Ουτε σε τηλε-παιχνιδι τετοια δωρα...  :2funny: :2funny: :2funny:
αμα δεν τσιμπησε με την 300αρα σου αδερφε τι ελπιδες να εχουμε οι υπολοιποι που θα τις διναμε 50 βια 100. υπαρχει και η περιπτωση να ειναι λεσβια ε? :think:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
προς το παρον γκαβλωνει με τις μαλακειες που τις ταζετε. Και μονο αυτο θα τις αρκει. Απο και υστερα ειναι θεμα ταιμινγκ. καποιος θα την ριξει αμα συνεχισετε το ιδιο βιολι. Και θα του κατσει οχι γιατι ειναι ο πιο μαγκας, αλλα την πετυχε την καταλληλη στιγμη.
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
προς το παρον γκαβλωνει με τις μαλακειες που τις ταζετε. Και μονο αυτο θα τις αρκει. Απο και υστερα ειναι θεμα ταιμινγκ. καποιος θα την ριξει αμα συνεχισετε το ιδιο βιολι. Και θα του κατσει οχι γιατι ειναι ο πιο μαγκας, αλλα την πετυχε την καταλληλη στιγμη.
ρε μαγκες τι λετε?

σας φαινεται για καμια χθεσινη η ευα?

αμα ηθελε να βγαζει λεφτα με το να γαμιεται θα το κανε

σιγα μην κολακευτει με το τι  της λεει ο καθενας

καθε μερα τα ιδια της λενε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
πώς σας αρέσει η μάγισσα ήθελα να ξερα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μου ειπε οτι της εχουν προτεινει κοσμηματα, αυτοκινητο, χιλιαρικα αλλα ΔΕΝ!!!!!!!!!
Τώρα μπορεί να το παίζει ιστορία, αλλά σε 20-30 χρόνια που ο χρόνος θα'χει αφήσει ανεξίτηλα τα σημάδια πάνω της, θα μας παρακαλάει!!!

Και στην τελική ρε, σε μένα είναι το πρέπον να κάτσει, που της άνοιξα και θρέντ. >:( >:( >:(
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μπορεις να τις το προτεινεις σαν επιχειρημα  :P
Όταν έλθει το πλήρωμα του χρόνου, όπως προείπα...
happy-old-009.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom