Νέα

Έχετε πάει με τσατσά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavkotsop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
έκανα λάθος Διδύμου ηταν και 18 νομίζω, η γωνστή Αννίτα με το κουλούρι...και οχι πιπίνου!

μετα ναι το ξέρω, πρώην πουτάνες είναι οι τσατσάδες, αλλα καλοσυνάτη, ευγενική,χαμογελαστή ήταν η τσατσα η εν λόγω, η 50αρα που έμοιαζε με ρωσίδα ή ουκρανέζα.

Ρυτιδιασμένη αλλα καλοστεκούμενη για την ηλικία της οπως είπα. Ακόμα και με 50€ αν ζητούσε την έσκιζα.
ρε τυπε νομιζω ξερω ποια λες
ενα φικοπουρο με καρε ξανθο μαλλι ηταν?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
έκανα λάθος Διδύμου ηταν και 18 νομίζω, η γωνστή Αννίτα με το κουλούρι...και οχι πιπίνου!

μετα ναι το ξέρω, πρώην πουτάνες είναι οι τσατσάδες, αλλα καλοσυνάτη, ευγενική,χαμογελαστή ήταν η τσατσα η εν λόγω, η 50αρα που έμοιαζε με ρωσίδα ή ουκρανέζα.

Ρυτιδιασμένη αλλα καλοστεκούμενη για την ηλικία της οπως είπα. Ακόμα και με 50€ αν ζητούσε την έσκιζα.

Την Αντριάνα πάντως στη Διδύμου που κι αυτή έχει μεγαλώσει αρκετά & τώρα αν μου ζητούσε 50 ευρώ θα συνέχιζα να τη σκίζω...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
λεω γεια και παω να φυγω και αρχιζει τα γνωστα μα που πας θα περασουμε ωραια και τετοια

Τυχερός ήσουν τύπε.
Εμένα με στρίμωξε στο δωμάτιο, μου άρχισε τα προστυχόλογα, κάβλωσα κι εγώ και της χέριαζα βυζιά και μουνί (για να σιγουρευτώ ότι έχει βασικά :2funny:) και μπήκα.
Ήμουν μικρός και απονήρευτος. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_brutal_403.gif[/img[/URL]]

[QUOTE="Womanaholic, post: 1944340"]
Όπως λέει & το τραγούδι αν κατέβεις το πρώτο το σκαλί τα άλλα τα κατεβαίνεις πιο εύκολα :)
[/quote]

Μετά έχει ελεύθερη πτώση λέμεεεεε [img]http://smileys.on-my-web.com/repository/Battle/jump20.gif
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
δεν θυμάμαι πως τι λέγανε, κυριλέ, όμορφα αλλα και πολυ ανοιχτά της το είχα προτείνει αλλα σάστισε.

εγκώωωωω εδωωωω μόνο παρουσίαση κοπέλας είμαι να κανω. Της λεω εχω αδυναμία στις ώριμες και ωραίες γυναίκες σαν εσένα και μπορύμε να το κανονίσουμε, ας αφήσουμε την Αννίτα. Οχι ελεγε δεν μπορώ σκεπτόμενη. Ισως νόμιζε την πείραζα και δεν μιλούσα σοβαρά...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Τυχερός ήσουν τύπε.
Εμένα με στρίμωξε στο δωμάτιο, μου άρχισε τα προστυχόλογα, κάβλωσα κι εγώ και της χέριαζα βυζιά και μουνί (για να σιγουρευτώ ότι έχει βασικά :2funny:) και μπήκα.
Ήμουν μικρός και απονήρευτος.

Αφού παρ' ότι ήσουν πιτσιρικάς μετά απ' αυτή τη συνεύρεση συνέχισες να γουστάρεις γυναίκες & δεν το γύρισες τυχερός είσαι...
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
aapolyto_arseniko σύμφωνα με τη περιγραφή σου για την ίδια λεμε. :2funny:

γερα αντανακλαστικά, σε σπιτάκια εκει γύρω εχεις μεγαλώσει;;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
aapolyto_arseniko σύμφωνα με τη περιγραφή σου για την ίδια λεμε. :2funny:

γερα αντανακλαστικά, σε σπιτάκια εκει γύρω εχεις μεγαλώσει;;
κανω γυροβολιες στην καυλα ρε τυπε :2funny:
σαρεσουν τα φρικοπουρα ε δικε μου? :2funny:
τελικα της το ξαναπροτεινες?
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμένο σπίτι δεν ξαναπήγα και για αρκετά χρόνια δεν επισκέπτηκα σπίτια καθώς σφυροκοπούσα για χρόνια το avatar μου..
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Εμένα με καβλώνει πολύ η τσατσά που δουλεύει στην Κωνσταντινουπόλεως 61 τη μεσημεριανή βάρδια. Σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο την Τετάρτη 14/07/2010 την πρωινή βάρδια και όταν θα της σκάσω το 50ρικο, να τη ρωτήσω αν μπορώ μετά το γαμήσι να της εμπιστευτώ κάτι προσωπικό (και φυσικά να της κάνω ερωτική εξομολόγηση και να τη ρωτήσω αν παίζει κάποια συγκεκριμένη μέρα/ώρα να τη γαμήσω). Λέτε να πιάσει ή....?
:knockinb:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εμένα με καβλώνει πολύ η τσατσά που δουλεύει στην Κωνσταντινουπόλεως 61 τη μεσημεριανή βάρδια. Σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο την Τετάρτη 14/07/2010 την πρωινή βάρδια και όταν θα της σκάσω το 50ρικο, να τη ρωτήσω αν μπορώ μετά το γαμήσι να της εμπιστευτώ κάτι προσωπικό (και φυσικά να της κάνω ερωτική εξομολόγηση και να τη ρωτήσω αν παίζει κάποια συγκεκριμένη μέρα/ώρα να τη γαμήσω). Λέτε να πιάσει ή....?
:knockinb:
ορμα τυπε
φατην σαν σουβλακι
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Πήγα σήμερα το μεσημέρι στην Κωνσταντινουπόλεως 61, αλλά δυδτυχώς δεν ήταν η τσατσά που περίμενα.  :headbang: :headbang:
Προφανώς θα πήγε διακοπές.
καλοκαίρι ρα ραντεβού πάνω στο σώμα σου, καλοκαίρι ρα ραντεβού στην αμμουδιά, όλο το νησί τραγουδάει σαν ροκ συγκρότημα.. (μη με βλέπετε έτσι, στις 16/04/2010 τραγούδησα σε καραόκε).
Μπορεί το Σεπτέμβρη να την πετύχω (από τις διακοπές θα επιστρέψω 22 Αυγούστου).
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
αληθευει οτι οι τσατσαδες χορευουν καλο τσα-τσα?
ποιος το ξερει?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Στην πιτσιρίκα στην παιωνίου θα έδινα και τα διπλά αν με άφηνε να δώ το χρώμα και να της βγάλω το στρινγκάκι.
Όσες φορές της την είπα στραβομουτσούνιασε, δεν ξέρει τι και πόσα χάνει η χαζή!  :jerking:
αληθευει οτι οι τσατσαδες χορευουν καλο τσα-τσα?
ποιος το ξερει?
Να το ψάξουμε!!
ΠουτσαΤσά,πούτσαΤσά???  :2funny:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Μήπως θα πρέπει να ανοίξει νέο thread: "Ημερήσια ενημέρωση για τσατσάδες";
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom