Νέα

Έχετε καταπιεί σπέρμα από trans ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2022
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
οχι φιλε μου δεν ημουν πελατης σου,απλα σε θυμαμαι που εγραφες εδω μεσα,ησουν χαρακτηριστικος.
εγραφες κ ωραιες ιστοριες καλτ.:hi:
Eυχαριστω αγαπητέ! Δεν θα ήταν μειωτικό να ήσουν πελάτης μου, χα χα! Το λέω γιατι μας διαβάζουν κάποιοι που ήταν και τους αγαπώ ιδιαίτερα! Σε καθε περιπτωση έχεις την εκτιμηση και το σεβασμό μου!
 
OP
OP
thecleverone

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Δεν έκανες αστείο απλά είσαι καραγκιόζης
Ακριβώς , το διαχρονικό επιχείρημα «πλάκα έκανα» του κάθε μονοκύτταρου που μόλις δει ότι δε περασε η ειρωνία, παίζει το χαρτί του «πλάκα έκανα μα δεν έχεις χιούμορ»

Γενικά αυτοι που μπαίνουν σε ένα φόρουμ για να κράξουν σε θεματολογία που υποτίθεται δεν τους αφορά (λέμε τώρα..) είναι ότι πιο πάτος υπάρχει. Μοναχικοί τύποι , ξεχασμένοι από τη ζωή λόγω δίκης τους ανεπάρκειας.
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
21
Ακριβώς , το διαχρονικό επιχείρημα «πλάκα έκανα» του κάθε μονοκύτταρου που μόλις δει ότι δε περασε η ειρωνία, παίζει το χαρτί του «πλάκα έκανα μα δεν έχεις χιούμορ»

Γενικά αυτοι που μπαίνουν σε ένα φόρουμ για να κράξουν σε θεματολογία που υποτίθεται δεν τους αφορά (λέμε τώρα..) είναι ότι πιο πάτος υπάρχει. Μοναχικοί τύποι , ξεχασμένοι από τη ζωή λόγω δίκης τους ανεπάρκειας.
Μου θύμισε κάτι τελειωμένους τύπους 20 - 30 χρόνια πριν με κάτι νοοτροπίες για εμετό.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Like
709
Πόντοι
81
Να αποδεχτείς την πρόσκληση. Η Στάνη είναι ιστορικό ζαχαροπλαστείο. Ταιριαστό μέρος.
δεν θα ελεγα ποτε οχι σε ενα γαλακτομπουρεκο κ σε μια ευγενη προσωπικοτητα ,αλλα ειμαι εκτος Αττικης
 

panoskats

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
Αυτό που θα ήθελα να γράψω - ελπίζω να μην είμαι off-topic κατ' αρχάς καθότι καινούργιος - είναι ότι το 99,99% (για να μην πω όλο το 100% και ακουστώ υπερβολικός χαχα) θέλει ή/και του έχει περάσει από το μυαλό να το κάνει, όπως σας βλέπω και με βλέπετε!!
Για να μιλήσω προσωπικά για μένα, θα πρέπει να με εμπνέει τόσο η ίδια η "παρτενέρ" όσο και η γενικότερη φάση/mood μεταξύ μας.. αλλά μπορώ να πω ότι θα το τολμούσα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom