Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Εμφάνιση αυτές οι 2; Επίσης γαμησι καλό ή μουφέ;
Κοιτα η μια ηταν παντρεμενη κοντα στα 43 και βρεθηκα και την ιδια μερα, οπου δεν το περιμενα να ερθει. Πολυ δυνατη και μουναρος. Η αλλη ηταν πιτσιρικα αλλα με το ζορι την επεισα μα και μου..αλλα δεν τρελαθηκα. Επαφες κρατησα με την παντρεμενη αλλα που και που και αρεα συναντιομαστε για πηδημα, αλλα αξιζει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet ? και απο ποια sites ???
προσωπικα ειχα μια τετοια εμπειρια με μια κοπελα απο το cam4 την εφερα εδω για 10 μερες και :knockinb: ασταματητα...της εκανα τα εισητηρια της εκλεισα δωματιο και μιας και το κατειχε το αθλημα (εκανε show στο cam4 ειχε μαζι της toys κτλ)ηταν απιστευτα γαματα....
Έσω βγει πολλά ραντεβού παλιά από σάιτ σ !! Αλλά 1 φορά μου έκατσε σχέση !! 3 χρόνια τρελό γαμηση μετά χωρίσαμε !!
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
ρε παιδια στο blindchat παιζουν οι παντρεμενες οσο φαινεται οτι παιζουν ι ή οι περισσοτερες ειναι για να καυλαντιζουν,αντε μεχρι κανα cyber???ακομα δεν εχω βγαλει πορισμα...αν εχεις κανενας μεγαλυτερη εμπειρια απο το το τσατ ας γραψει γιατι εγω ειμαι λιγες μερες εκει
Είμαι σχεδόν 20 μέρες και τα συμπεράσματα μου εχουν ως εξής:
- πολλες πιτσιρίκες 20-25 ψάχνουν επιβεβαίωση και καβλαντισμα
- αρκετές μαθήτριες πειραματίζονται…
- Λίγες 25-30 ψάχνουν πουτσο αλλα θέλει τύχη και timing
- πολλες 30-50 θέλουν σχέση
- πολλες 30-50 θέλουν καβλαντισμα και γνωριμία υπό προϋποθέσεις
- αρκετές 20-40 ψάχνουν sugar φάση
Θέλει υπομονή και τύχη. Έχω βγει 2 ραντεβού, αλλα δεν ήθελα να γαμησω καμία.
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
στο adult είχα συναντησει μια ελληνιδα εκδιδόμενη....

έγραφε το όνομά της και έλεγε στο τέλος ΄ότι έχει "λεφτά αισθήματα..." , αυτό ήταν το συνθηματικό της

κα΄ποιος μου είχε πει κάποτε εδώ ότι την είχε γαμήσει και αυτός.
Εψαχνε καποιον να γεμισει το κενο μεσα της εστω για μια ωρα; :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.130
Πόντοι
1.336
Πολλές φορές, κυρίως cuckold ζευγάρια. Το site λέγεται kanesex. Βέβαια στη πέφτουν πολλές πουστρες. Ακόμα έχω βγάλει από το xhmaster και απο μη δημοφιλοι site όπως dirty roulette και ακόμα και από εδώ
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
λοιπον λογο μιας σχεσης που εκανα μαλακια,απειχα χρονια απο το παιχνιδι και τωρα προσπαθω να βρω τα πατηματα μου παλι!Παντοτε ημουν και ακομα της αποψης οτι αν μια γυναικα ειναι πολεμικη,γουσταρει διαφορα και δεν ειναι η κλασσικη θελω σχεση,θελω σχεση σχετικα γρηγορα θα σου δωσει σημαδια.θελω να ακουσω αποψεις απο συναγωνιστες.παντα μιλαω για διαδυκτιακο παιχνιδι και εστιαζω σε ηλικιες 35 και ανω.παντρεμενες,μητερες χωρισμενες ,κυριως φβ και τελευταια χρησιμοποιω blindchat. θελει επιθετικο παιχνιδι δηλαδη πανω κατω να δειξεις τι εχεις κατα νου ή πιο διερευνυτικο και ανοιγονται αν ειναι στο ιδιο μηκος κυματος πιο μετα.Οντως παλια το ζοο πληρωνε καλα..και το μπαντου για ενα διαστημα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Ναι κάτι τέτοια ήταν τα 'μυστικά' συνθήματα για να ψαρεύουν όσουν δεν ήξεραν τι παίζει.Εγώ πάντος ποτέ δεν έδωσα δραχμή ( τότε είχαμε και δραχμές ) για πήδημα μέσα από τέτοια site .
αυτη στην οποία αναφέρομαι ήταν πολύ καλή
Εψαχνε καποιον να γεμισει το κενο μεσα της εστω για μια ωρα; :wink:
Πες μου οτι την θυμασαι, Νανα νομιζω την έλεγαν
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.447
Πόντοι
1.191
Baddo πέρσυ με μια 45 παντρεμένη , tinder με μια πιτσιρίκα που ήθελε μόνο ξεπετα και μετά κλασικά ινσταγκραμ και λιγότερο fb
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Είμαι σχεδόν 20 μέρες και τα συμπεράσματα μου εχουν ως εξής:
- πολλες πιτσιρίκες 20-25 ψάχνουν επιβεβαίωση και καβλαντισμα
- αρκετές μαθήτριες πειραματίζονται…
- Λίγες 25-30 ψάχνουν πουτσο αλλα θέλει τύχη και timing
- πολλες 30-50 θέλουν σχέση
- πολλες 30-50 θέλουν καβλαντισμα και γνωριμία υπό προϋποθέσεις
- αρκετές 20-40 ψάχνουν sugar φάση
Θέλει υπομονή και τύχη. Έχω βγει 2 ραντεβού, αλλα δεν ήθελα να γαμησω καμία.
Αυτο μονο με πληρωμη δουλευει?
 

sexy_kauliaris

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Like
18
Πόντοι
0
Πολλά πολλά χρόνια πίσω στα 18 μου,ήταν δημοφιλές το τσατ στο jokes.gr
Δεν ξέρω καν αν υπάρχει πλέον το σάιτ.
Εκεί είχα γνωρίσει μια λίγο μεγαλύτερη που βρεθήκαμε σχετικά εύκολα από κοντά και έγινε παιχνίδι για κάτι μήνες.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
zoo.gr είχα πηδήξει μέχρι και Αμερικάνα αεροσυνοδό. Έπαιρνα τον κολλητο και του έδινα διεύθυνση και εκτός αττικής . Αν δεν σε πάρω σε 5 ωρες του ελεγα κάνε ντου μην μου πάρουν κανενα νεφρό. Με παρακαλούσαν οι γκόμενες αλλά ποτέ δεν τους είπα για πήδημα. Τις καυλωνα στο κους κους και μετά με καλούσαν. Στην επαρχία πίσω από τα εργοστάσια μας κυνηγούσαν οι φυλακές στο mediamarkt κάτω από τήν κάμερα . Ώσπου μια μέρα πήγα γκάζι και βρήκα 5 35αρες που αφού τσακώθηκαν μεταξύ τους ποια θα με κεράσι σφηνάκια πέρασα ένα γαμωεξαμηνο όλη σου η ζωή. Ωραία χρόνια προ εικοσαετίας περίπου
Συμβουλή αν θες να γαμησεις μην έχεις άγχος να γαμησεις και πάνω από όλα γαμα και φύγε μην είσαι πρυξαρχιδης
 
Τελευταία τροποποίηση:

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Από badoo με 3-4 κοπέλες, απλά πρέπει να έχεις ωραίες φωτογραφίες. Αλλά συνήθως δεν βρίσκεις κοπέλες που είναι πολύ ωραίες οι πιο πολλές είναι μέτριες προς κακές.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Ναι! Αλλά δε μπορώ να πω από πού.

Το περίεργο είναι ότι μετά από καιρό έμαθα ότι την είχαν γαζώσει τουλάχιστον αλλα 10 άτομα απ το site. :confused: :confused: :confused:
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ναι! Αλλά δε μπορώ να πω από πού.

Το περίεργο είναι ότι μετά από καιρό έμαθα ότι την είχαν γαζώσει τουλάχιστον αλλα 10 άτομα απ το site. :confused: :confused: :confused:
Φοβάσαι μην στην κλέψουμε τη δημόσια τρύπα και δε μπορείς να πεις ?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.572
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
Πολλά πολλά χρόνια πίσω στα 18 μου,ήταν δημοφιλές το τσατ στο jokes.gr
Δεν ξέρω καν αν υπάρχει πλέον το σάιτ.
Εκεί είχα γνωρίσει μια λίγο μεγαλύτερη που βρεθήκαμε σχετικά εύκολα από κοντά και έγινε παιχνίδι για κάτι μήνες.
Πω ρε φίλε...τι θυμήθηκες; ISDN 128KBPS και τσατ στο IN.GR. Άπειρα τηλέφωνα Άπειρα Ραντεβού όπως και Άπειρα ΜΠΑΖΑ. αχαχαχα. Ζοο χαλαρά Ραντεβού και ειδικά στο 3D world που είχε τότε αλλά και στα παιχνίδια έπιανα κουβέντα. Το μόνο που δουλεύει σωστά η εγώ στάθηκα τυχερός τελευταία 2 χρόνια είναι blindchat.gr. Από βίζιτες, μέχρι παντρεμενες που θέλουν σεξ τσατ και μετά από κοντά! Χαλάλι το 20ρικο συνδρομή. 3,4 Ραντεβού έκανα το μήνα.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Είμαι σχεδόν 20 μέρες και τα συμπεράσματα μου εχουν ως εξής:
- πολλες πιτσιρίκες 20-25 ψάχνουν επιβεβαίωση και καβλαντισμα
- αρκετές μαθήτριες πειραματίζονται…
- Λίγες 25-30 ψάχνουν πουτσο αλλα θέλει τύχη και timing
- πολλες 30-50 θέλουν σχέση
- πολλες 30-50 θέλουν καβλαντισμα και γνωριμία υπό προϋποθέσεις
- αρκετές 20-40 ψάχνουν sugar φάση
Θέλει υπομονή και τύχη. Έχω βγει 2 ραντεβού, αλλα δεν ήθελα να γαμησω καμία.
Ετσι ακριβως. Και πολλους gay ξεχασες να αναφερεις χαχαχα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom