Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannakiss

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
104
Like
104
Πόντοι
1
Από το irc τότε είχα πηδήξει 2 με 3 στην Θεσσαλονίκη εποχή 2005με 2007 ... Από το φάτσα είχα πηδήξει 2 από Θεσσαλονίκη και Σέρρες.. 22 και 41 . Από zoo 1 από Θεσσαλονίκη. Από φβ νταιτινκγ 1 κοπέλα από Σέρρες 29 .. Από badoo 1 κοπέλα απ8 Σέρρες 40. Από erodate μόνο γνωριμία ακόμα τπτ .. Από xamster μόνο γνωριμία.. Από εδώ τπτ Ακόμη...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Από το irc τότε είχα πηδήξει 2 με 3 στην Θεσσαλονίκη εποχή 2005με 2007 ... Από το φάτσα είχα πηδήξει 2 από Θεσσαλονίκη και Σέρρες.. 22 και 41 . Από zoo 1 από Θεσσαλονίκη. Από φβ νταιτινκγ 1 κοπέλα από Σέρρες 29 .. Από badoo 1 κοπέλα απ8 Σέρρες 40. Από erodate μόνο γνωριμία ακόμα τπτ .. Από xamster μόνο γνωριμία.. Από εδώ τπτ Ακόμη...
Οι Σερραιες εχουν την τιμητικη τους εε;; χαχαχα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
λόγο δουλειάς βγαίνω συχνά εκτός Αθηνών, έχω δύο περιστατικά, το ένα Τρίπολη το άλλο Βόλο. Λοιπόν είχε τύχει να γνωρίσω μέσο φμπ δύο τυπισσες σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, η μία από Τρίπολη χωρισμένη κ η άλλη από Βόλο επίσης χωρισμένη. στο άσχετο ξεκίνησα κουβέντα που κράτησε καιρό κ στις δύο περιπτώσεις. Όταν έδεσε το γλυκό κ τύχαινε να έχω δρομολόγιο προς τα εκεί επερνε τηλέφωνο κ βρισκόμασταν για σεξ, με αυτήν από Τρίπολη μιλάω ακόμα απλά δεν έχει βγει προς τα εκεί δρομολόγιο, με αυτή από Βόλο 7 πηδήματα κ τέλος γιατί παντρεύτηκε. από Τρίπολη 43 χρονών κ από Βόλο 31. Αν κ Μ αρέσει το παιχνίδι από κοντά, το φμπ ακόμα κατά την γνώμη μου παραμένει μια λύση, απλά θέλει χρόνο.

Στο fb αν έχεις φώτο που είσαι σε όλες μόνος σου,σου μιλάει καμία;
 

Vizkol

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
66
Like
436
Πόντοι
20
Καλημέρα σε όλους. Λοιπόν, το mirc ήταν για μένα το Νο1 chat συνάντησης και σεξ. Γνώρισα γυναίκες από όλη την Ελλάδα και έκανα τρελλά ταξίδια σε Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Καστοριά, Καβάλα, Λάρισα, Βόλο, Πελοπόννησο, Κρήτη και σε πολλα άλλα νησιά. Ο αριθμός των γυναικών δεν έχει και πολυ σημασία (ηταν όντως πολλες και δεν κρατήθηκαν σαν ηλεκτρονικές επαφές όπως στο blind) όσο η επανάληψη της πράξης και η επαφές που κρατήθηκαν μέχρι και τώρα! Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ και το blindchat 5 με 6 ημέρες ανά τρεις μήνες περιπου. Γνώρισα στο blind περίπου 250 γυναίκες τα τελευταία 7 χρόνια, εχω στις επαφές μου 186 από αυτές και ολοκλήρωσα με τις 50-55 , από τις οποίες εχω φιλική επαφή ακόμη με τις 15 και σπάνια σεξ μιας και οι μισές από τις 15 παντρευτηκαν.Αυτα μέχρι Αυγουστο του 21. Οι καινουργιες προσθηκες δεν μετράνε στα ποιο πανω ??
 
Τελευταία τροποποίηση:

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
487
Κριτικές
33
Like
3.425
Πόντοι
2.591
Παλιότερα όταν έμεινα εξωτερικό είχα χρησιμοποιήσει το Craigslist και μου είχαν κάτσει γυναίκες και άντρες. Πριν 2-3 χρόνια αφαίρεσαν από την πλατφόρμα της γνωριμίες και έπεσε αισθητά η κίνηση του….
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Μόνο βλαμμένες-μπάζα ήταν mirc-irc-#hellas . Ειδικά 1998-1999 . Και μόνο εναλλακτικές, αναρχοκουλτουριάρες κτλ.
Και μόνο μπάζα. Ειδικά στο #hellas.
Είχα βγάλει πολλά μουνια εκ των οποίων κάποια αρκετά καλά. Είχα βγάλει κ μια Μαρία από Αθήνα σπούδαζε ΤΕΙ Κοζάνης. Διαστημική πίπα επιπέδου τσόντας, η καλύτερη της ζωής μου. Πολύ μπροστά η κοπέλα για ελληνίδα.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους. Λοιπόν, το mirc ήταν για μένα το Νο1 chat συνάντησης και σεξ. Γνώρισα γυναίκες από όλη την Ελλάδα και έκανα τρελλά ταξίδια σε Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Καστοριά, Καβάλα, Λάρισα, Βόλο, Πελοπόννησο, Κρήτη και σε πολλα άλλα νησιά. Ο αριθμός των γυναικών δεν έχει και πολυ σημασία (ηταν όντως πολλες και δεν κρατήθηκαν σαν ηλεκτρονικές επαφές όπως στο blind) όσο η επανάληψη της πράξης και η επαφές που κρατήθηκαν μέχρι και τώρα! Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ και το blindchat 5 με 6 ημέρες ανά τρεις μήνες περιπου. Γνώρισα στο blind περίπου 250 γυναίκες τα τελευταία 7 χρόνια, εχω στις επαφές μου 186 από αυτές και ολοκλήρωσα με τις 50-55 , από τις οποίες εχω φιλική επαφή ακόμη με τις 15 και σπάνια σεξ μιας και οι μισές από τις 15 παντρευτηκαν.Αυτα μέχρι Αυγουστο του 21. Οι καινουργιες προσθηκες δεν μετράνε στα ποιο πανω ??
Εγώ θυμάμαι στο dating club είχα κάνει γνωριμία με πάνω από 300............Ωραία χρόνια.......Είχα βγει ραντεβού με τις 250 σίγουρα από τις οποίες πηδηχτήκαμε με τις 150-170 και σχέση έκανα με τις 95 από αυτές (βάζω μέσα και τις σχέσεις μιας εβδομάδας).......αυτά βέβαια μέσα σε διάστημα 4 ετών από το 2001 μέχρι το 2005 περίπου.........
 

Cannon 4

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
31
Like
32
Πόντοι
0
Με δύο απ' το Μπαντού πριν 5 χρόνια όταν ήμουν Αθήνα . Ουσιαστικά με μια. Η μία ενώ μου εστελνε φωτο της με στριγκακια κλπ όταν τη συνάντησα είδα μια κοπέλα με πολλα πολλά παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτό της και με ξενέρωσε απίστευτα. Έμεινα μόνο στην πίπα δε χώθηκα εκεί. Η άλλη την πέτυχα την επόμενη μέρα αφού είχε χωρίσει και έψαχνε επειγόντως να γαμηθει (σεξοτσατ και Μ αυτή :cheesy:). Ωραία κοπελίτσα όχι τίποτα ουαου αλλά ωραία πέρασα γενικα
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Με δύο απ' το Μπαντού πριν 5 χρόνια όταν ήμουν Αθήνα . Ουσιαστικά με μια. Η μία ενώ μου εστελνε φωτο της με στριγκακια κλπ όταν τη συνάντησα είδα μια κοπέλα με πολλα πολλά παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτό της και με ξενέρωσε απίστευτα. Έμεινα μόνο στην πίπα δε χώθηκα εκεί. Η άλλη την πέτυχα την επόμενη μέρα αφού είχε χωρίσει και έψαχνε επειγόντως να γαμηθει (σεξοτσατ και Μ αυτή :cheesy:). Ωραία κοπελίτσα όχι τίποτα ουαου αλλά ωραία πέρασα γενικα
Εγώ αυτές που είχα γνωρίσει στην πλειοψηφία ήταν πολύ χειρότερες στην πραγματικότητα απ ότι στις φωτό...........Και το σημαντικότερο οι περισσότερες ήταν σε σοβαρή σχέση.............
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Με δύο απ' το Μπαντού πριν 5 χρόνια όταν ήμουν Αθήνα . Ουσιαστικά με μια. Η μία ενώ μου εστελνε φωτο της με στριγκακια κλπ όταν τη συνάντησα είδα μια κοπέλα με πολλα πολλά παραπάνω κιλά σε σχέση με τις φωτό της και με ξενέρωσε απίστευτα. Έμεινα μόνο στην πίπα δε χώθηκα εκεί. Η άλλη την πέτυχα την επόμενη μέρα αφού είχε χωρίσει και έψαχνε επειγόντως να γαμηθει (σεξοτσατ και Μ αυτή :cheesy:). Ωραία κοπελίτσα όχι τίποτα ουαου αλλά ωραία πέρασα γενικα
Aaaa this photo???? Last year ???θυμασαι τη διαφήμιση;;;;; ???
 

Vizkol

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
66
Like
436
Πόντοι
20
Εγώ θυμάμαι στο dating club είχα κάνει γνωριμία με πάνω από 300............Ωραία χρόνια.......Είχα βγει ραντεβού με τις 250 σίγουρα από τις οποίες πηδηχτήκαμε με τις 150-170 και σχέση έκανα με τις 95 από αυτές (βάζω μέσα και τις σχέσεις μιας εβδομάδας).......αυτά βέβαια μέσα σε διάστημα 4 ετών από το 2001 μέχρι το 2005 περίπου.........
Αν δεν πεις και καμιά μαλακία να γελάσουμε εξοχότατε πώς θα γίνει, όλο στα σοβαρά θα τη βγάζουμε...........?? (Δικά σου λόγια) ......
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Είχα βγάλει πολλά μουνια εκ των οποίων κάποια αρκετά καλά. Είχα βγάλει κ μια Μαρία από Αθήνα σπούδαζε ΤΕΙ Κοζάνης. Διαστημική πίπα επιπέδου τσόντας, η καλύτερη της ζωής μου. Πολύ μπροστά η κοπέλα για ελληνίδα.
Ελα ρε συ? Το Μαρακι που σπουδαζε στα ΤΕΙ Κοζανης και γουσταρε πολυ να δινει κωλο δε λες?
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
ρε παιδια στο blindchat παιζουν οι παντρεμενες οσο φαινεται οτι παιζουν ι ή οι περισσοτερες ειναι για να καυλαντιζουν,αντε μεχρι κανα cyber???ακομα δεν εχω βγαλει πορισμα...αν εχεις κανενας μεγαλυτερη εμπειρια απο το το τσατ ας γραψει γιατι εγω ειμαι λιγες μερες εκει
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
parea.gr
απο κει, τόσο παλιά, αρκετές γκομενίτσες. μάλιστα η μια ηταν παρθένα, το κάναμε, και μετά ήθελε σοβαρή σχεση...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
IRC x 3
Zoo x 6
Youtube(!) x 1
Lunona x 9
Facebook x 1
Twitter x 6
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Badoo Facebook dating zoo(παλαιότερα)
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
mirc παλιά: φαινομενικά πολύ πιό αθώες εποχές, αλλά πολλά τυφλά ραντεβού κι ο θεός βοηθός. Είχε τη μαγεία του. Τότε δεν ήταν όλοι στο ίντερνετ...χονδρές/τρελές ακόμα όχι πολλές. Ουκ ολίγες φορές έτυχαν ωραίες γκόμενες, και άπειρα καρασουρεάλ σκηνικά στην Αθηνα του 1998-99!

eftaxias-για όσους το θυμούνται! Είχα φάει δύο, εκ των οποίων η μία ήταν σπουδαία γκόμενα και ζήσαμε αρκετά σκηνικά (τα πρώτα swingerαδικα lastolla κλπ).

adult.gr: εκεί είχε αρκετό πράγμα, ό,τι θες. Εκεί μου έχουν τύχει αρκετά περίεργα και κουφά πράγματα (έχει σκάσει χοντρή με στολή σεκιούριτυ, έχω πάει για σουβλακια με ξέμπαρκη σωσίδα έσκορτ, έχω πέσει σε ΄τυπισσα΄ που απεδείχθη τύπος που γύρευε τη γυναίκα του κι ακόμα τρέχω, έχω μιλήσει σε τηλ με γριά που έχυνε βρίζοντας τα θεία, έχω πέσει σε νταρντάνα στρατόκαυλη στο πειραιά που μετά το γαμήσι έκανε μοντελισμό κάτι αεροπλανάκια, έχω φορτώσει τρελή που δεν κατέβαινε από το αμάξι κι εκλαιγε που και αρκετά 'αλλα), αλλά είχε και κάποια σπουδαία τυχερά αλήθεια. Υπήρχε μια παντρεμένη που γαμιόμασταν επί 7 χρόνια, από τα καλύτερα γαμήσια τη ζωής μου.

okcupid-οκ, εκεί κυρίως σε ξένες στόχευες, και είχε και καλές περιπτώσεις.

xhamster: κάτι ψιλά, καθώς περισσότερο πούστηδες παίζουν, αλλά έτυχε να βγω και με μια πολύ κυριλλέ και καλλιεργημένη γυναίκα από εκεί κιόλας (!).
Τι απίστευτο site το adult.gr μιλάμε για απίστευτα άτομα :new_shocked: μέσα εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom