Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
mirc παλιά: φαινομενικά πολύ πιό αθώες εποχές, αλλά πολλά τυφλά ραντεβού κι ο θεός βοηθός. Είχε τη μαγεία του. Τότε δεν ήταν όλοι στο ίντερνετ...χονδρές/τρελές ακόμα όχι πολλές. Ουκ ολίγες φορές έτυχαν ωραίες γκόμενες, και άπειρα καρασουρεάλ σκηνικά στην Αθηνα του 1998-99!

eftaxias-για όσους το θυμούνται! Είχα φάει δύο, εκ των οποίων η μία ήταν σπουδαία γκόμενα και ζήσαμε αρκετά σκηνικά (τα πρώτα swingerαδικα lastolla κλπ).

adult.gr: εκεί είχε αρκετό πράγμα, ό,τι θες. Εκεί μου έχουν τύχει αρκετά περίεργα και κουφά πράγματα (έχει σκάσει χοντρή με στολή σεκιούριτυ, έχω πάει για σουβλακια με ξέμπαρκη σωσίδα έσκορτ, έχω πέσει σε ΄τυπισσα΄ που απεδείχθη τύπος που γύρευε τη γυναίκα του κι ακόμα τρέχω, έχω μιλήσει σε τηλ με γριά που έχυνε βρίζοντας τα θεία, έχω πέσει σε νταρντάνα στρατόκαυλη στο πειραιά που μετά το γαμήσι έκανε μοντελισμό κάτι αεροπλανάκια, έχω φορτώσει τρελή που δεν κατέβαινε από το αμάξι κι εκλαιγε που και αρκετά 'αλλα), αλλά είχε και κάποια σπουδαία τυχερά αλήθεια. Υπήρχε μια παντρεμένη που γαμιόμασταν επί 7 χρόνια, από τα καλύτερα γαμήσια τη ζωής μου.

okcupid-οκ, εκεί κυρίως σε ξένες στόχευες, και είχε και καλές περιπτώσεις.

xhamster: κάτι ψιλά, καθώς περισσότερο πούστηδες παίζουν, αλλά έτυχε να βγω και με μια πολύ κυριλλέ και καλλιεργημένη γυναίκα από εκεί κιόλας (!).
Έτσι ακριβώς. Το κοινό αυτό ή παρόμοιο πρέπει να υπάρχει ακόμα. Εκτονώνεται αλλιώς. Ίσως εμείς μεγαλώσαμε και δεν μπορούμε να παίξουμε.. Ανεπανάληπτες φάσεις. Πριν το ιντερνετ τα τηλέφωνα και οι ραδιοφωνικές εκπομπές την νύχτα τύπου "Τα αγγελάκια του Top FM". Είχα πάρει άπειρες γκόμενες. μετά τα chat και τα τηλέφωνα. Μπήκε το ιντερνετ με mirc, και συνεχίζουμε. Όταν άρχισαν οι επαγγελματίες με paysafe και στείλε μου κάρτα χάλασε η δουλειά. Τελευταία έφαγα κάποιες στο Blind.chat με μεγάλη υπομονή και τυχαία ίσως.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.580
Πόντοι
3.506
adult.gr: εκεί είχε αρκετό πράγμα, ό,τι θες.
Ό,τι θες, πράγματι. Και με σχετικώς συνοπτικές διαδικασίες.

Εκεί μου 'χε κάτσει όταν ήμουν 35άρης, 19χρονη φοιτήτρια που κάθε γαμίσι μας ήθελε να το κινηματογραφώ για να το βλέπει και να καυλώνει. Μέχρι και στα πορνοχοτέλια όταν πηγαίναμε μου ζήταγε να φέρνω και να στήνω κάμερα σε τριπόδι. Εποχή: 2001-2004.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.525
Like
11.580
Πόντοι
3.506
συμφωνουμε για το Χθες. στο Σημερα τι κανουμε εμεις οι παντρεμενοι που δεν παιζει να εκτεθουμε με Φωτος? οεο?
Φατσομπούκι από ψεύτικο προφιλ (με αληθινές φωτός όμως). Η συνδρομητικό tinder με ενεργοποιημένες τις stealth επιλογές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Από zoo και dod είχα φάει πάνω από 15-20 κοπέλες από όλη την Ελλάδα σχεδόν. Οι περισσότερες παντρεμένες αρκετές χωρισμένες και ελάχιστες ελεύθερες.. Φυσικά ατελείωτες ώρες σε τσατ κύριος βραδια και με αρκετές δεν βρεθήκαμε πότε γιατί κάτι χάλασε την τελευταία στιγμή..
Αυτά φυσικά μιλάμε για 10χρονια πριν.. Τώρα νομίζω το Facebook dating είναι η νέα εποχή..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Πρώτα γαμας τον εγκέφαλο μιας γυναίκας κ μέρα το μουνι

Αυτό πρέπει να το κάνουν όσοι δεν έχουν εμφάνιση

Βασικά η γυναίκα απ΄'τα πρώτα δευτερόλεπτα που σε βλέπει/ακούει,κρίνει αν θα πηδηχτεί μαζί σου ή όχι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.841
Πόντοι
21.896
Αυτό πρέπει να το κάνουν όσοι δεν έχουν εμφάνιση

Βασικά η γυναίκα απ΄'τα πρώτα δευτερόλεπτα που σε βλέπει/ακούει,κρίνει αν θα πηδηχτεί μαζί σου ή όχι.
Σε μικρές ηλικίες ίσως ,,

Σε ηλικίες άνω των τριάντα πρέπει να της γαμησεις των εγκεφαλο πρωτα
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αυτό πρέπει να το κάνουν όσοι δεν έχουν εμφάνιση

Βασικά η γυναίκα απ΄'τα πρώτα δευτερόλεπτα που σε βλέπει/ακούει,κρίνει αν θα πηδηχτεί μαζί σου ή όχι.
Αυτά είναι θεωρίες που τις λέγανε τα μπάρμπα δια πριν 60χρονια μπας και γΜησουν καμία χοντρή.. Άμα είσαι χαλιας και χωρίς κύκλο δηλαδή θα πας να γαμησεις τον εγκέφαλο των ελλεινοδων και θα τις γαμησεις???.αυτοι που τα λενε αυτά έχουν μηδέν εμπειρία με τις γιναικες
 
  • Like
Αντιδράσεις: iliasl

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.792
Πόντοι
3.656
mirc παλιά: φαινομενικά πολύ πιό αθώες εποχές, αλλά πολλά τυφλά ραντεβού κι ο θεός βοηθός. Είχε τη μαγεία του. Τότε δεν ήταν όλοι στο ίντερνετ...χονδρές/τρελές ακόμα όχι πολλές. Ουκ ολίγες φορές έτυχαν ωραίες γκόμενες, και άπειρα καρασουρεάλ σκηνικά στην Αθηνα του 1998-99!
Μόνο βλαμμένες-μπάζα ήταν mirc-irc-#hellas . Ειδικά 1998-1999 . Και μόνο εναλλακτικές, αναρχοκουλτουριάρες κτλ.
Και μόνο μπάζα. Ειδικά στο #hellas.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Σε μικρές ηλικίες ίσως ,,

Σε ηλικίες άνω των τριάντα πρέπει να της γαμησεις των εγκεφαλο πρωτα

Και πάλι,μόνο αν είσαι χάλιας στην εμφάνιση

Με νορμάλ εμφάνιση και το κατάλληλο επάγγελμα,της τον γάμησες ήδη χωρίς να μιλήσεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.585
Like
13.957
Πόντοι
3.656
Και πάλι,μόνο αν είσαι χάλιας στην εμφάνιση

Με νορμάλ εμφάνιση και το κατάλληλο επάγγελμα,της τον γάμησες ήδη χωρίς να μιλήσεις
Τύπε πιο είναι το κατάλληλο επάγγελμα για να γαμήσεις χωρίς να μιλήσεις καν? :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.841
Πόντοι
21.896

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.841
Πόντοι
21.896
Α δεν είχα καταλάβει ότι η συζήτηση αφορά τον μέσο Έλληνα εφοπλιστή :confused:
Ε όχι κ μέσος εφοπλιστής ο τροβας με τον ατhineo44


Mεγαλοεφοπλιστες μονοπωλιακού χαρακτήρα είναι οι τυποι
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Όλο λέω να δοκιμάσω αυτό του faxebook που λέει Dating αλλά δεν ψάχτηκα. Σε κινητά είναι μόνο.
 

Mikrocrossaki

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
53
Like
140
Πόντοι
0
Απο Facebook dating έχω πάρει καμία 10αρια ψωλες από 20 μέχρι 35. Από xhamster 2 με έχουν πάρει μόνο και οι 2 παντρεμένοι. Από εδώ bourdela έχω μιλήσει με μερικούς αλλα δε βρέθηκα με κανέναν. Και εννοείται απο grindr και romeo έχω ρουφήξει πολλές ψωλες
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
40
Like
2.170
Πόντοι
1.206
λόγο δουλειάς βγαίνω συχνά εκτός Αθηνών, έχω δύο περιστατικά, το ένα Τρίπολη το άλλο Βόλο. Λοιπόν είχε τύχει να γνωρίσω μέσο φμπ δύο τυπισσες σε διαφορετικές χρονικές στιγμές, η μία από Τρίπολη χωρισμένη κ η άλλη από Βόλο επίσης χωρισμένη. στο άσχετο ξεκίνησα κουβέντα που κράτησε καιρό κ στις δύο περιπτώσεις. Όταν έδεσε το γλυκό κ τύχαινε να έχω δρομολόγιο προς τα εκεί επερνε τηλέφωνο κ βρισκόμασταν για σεξ, με αυτήν από Τρίπολη μιλάω ακόμα απλά δεν έχει βγει προς τα εκεί δρομολόγιο, με αυτή από Βόλο 7 πηδήματα κ τέλος γιατί παντρεύτηκε. από Τρίπολη 43 χρονών κ από Βόλο 31. Αν κ Μ αρέσει το παιχνίδι από κοντά, το φμπ ακόμα κατά την γνώμη μου παραμένει μια λύση, απλά θέλει χρόνο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.585
Like
13.957
Πόντοι
3.656
Γιατρος,δικηγόρος κλπ.Απλά λες αυτο
Δηλαδή τύπε αν είμαι 55άρης μπάρμπας....με ενωμένα φρύδια...και μυρωδιά χαλασμένη μιζύθρα.....μπαίνω μέσα στο μπαρακι...παραγγέλνω τσίπουρο χύμα και λέω στο γκομενάκι ''είμαι παθολόγος''

και αυτομάτος 3 γκομενάκια ήδη με περιμένουν έξω από το αμάξι να τα φορτώσω για το σπίτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom