Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96

1) Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;​

2) Και από ποιά site;​


Απάντηση - Ερώτηση Νο. 1.... χέζουν οι αρκούδες στο δάσος ?
Απάντηση Νο. 2... FB τα παλιά χρόνια, πριν αποκτήσει κάθε μια τους 5.000 φίλους και μετέπειτα φόλλουερς στο ίνστα, γινόταν χαμός.. τώρα παπάρια.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
YouTube; Αυτο κι αν ειναι σπανιο.
Όντως σπάνιο φίλε.
Το YouTube η αφορμή, το δοξασμένο msn messenger το μέσο.
Ένα βράδυ του 2009 μου έσκασε μεταμεσονύκτιο μήνυμα στο msn:
"Καλησπέρα, βρήκα το msn σου από την περιγραφή στο τάδε βίντεο που ανέβασες στο YouTube και θα ήθελα αν μπορείς.." κλπ κλπ...
Έγινε το 2009 και βρισκόμαστε ακόμα. Μιλάμε για τον έρωτα της ζωής μου.
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
211
Πόντοι
0
Το καλυτερο site/app ειναι το tinder
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.342
Πόντοι
1.046

ισως απο της πιο πουταναρες γυναικες που εχω γνωρισει :coffee:
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
ρε παιδια στο blindchat παιζουν οι παντρεμενες οσο φαινεται οτι παιζουν ι ή οι περισσοτερες ειναι για να καυλαντιζουν,αντε μεχρι κανα cyber???ακομα δεν εχω βγαλει πορισμα...αν εχεις κανενας μεγαλυτερη εμπειρια απο το το τσατ ας γραψει γιατι εγω ειμαι λιγες μερες εκει
Επειδη μπαινω συχνα, οι περισσοτερες θελουν να καυλαντιζουν. Λιγες θα θελουν να βρεθεις για σεξ. Προσωπικα μονο με 2 εχω βγει μονο για πηδημα και αυτες με το ζορι.
 

Sirrus

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
1998-2004: IRC- 6 (παραδόξως όλες άνω του μετρίου και μόνο πιτσιρίκες-οι άνω των 30 τότε δεν ήξεραν καν τι είναι ο υπολογιστής)
2007-2014: ZOO-5 (ή του ύψους ή του βάθους... και τίγκα στα ψυχολογικά. Ακόμα και σήμερα αλλά κυρίως ηλικίες 35+)
2008-Σήμερα : FB, INSTA, TWITER- 10+ (πολλές δεν μετράνε γιατί ήταν γνωστές από παλιά αλλά η προσέγγιση έγινε πάλι από εκεί)
Και δεν με λες ιδιαίτερα όμορφο...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Όντως σπάνιο φίλε.
Το YouTube η αφορμή, το δοξασμένο msn messenger το μέσο.
Ένα βράδυ του 2009 μου έσκασε μεταμεσονύκτιο μήνυμα στο msn:
"Καλησπέρα, βρήκα το msn σου από την περιγραφή στο τάδε βίντεο που ανέβασες στο YouTube και θα ήθελα αν μπορείς.." κλπ κλπ...
Έγινε το 2009 και βρισκόμαστε ακόμα. Μιλάμε για τον έρωτα της ζωής μου.
:thumbsup:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Καλημέρα νιο
Πρώτα γαμας τον εγκέφαλο μιας γυναίκας κ μέρα το μουνι
ακούγεται συναρπάστικό να της γαμάς το μυαλό....

έλα που μετά την τρελαίνει η καψούρα και σε γαμάει εσένα?
 

zardoz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
10
Like
830
Πόντοι
371
Στο site σαν site ή στις κοπέλες;
Και στα 2, απο περιεργεια πιο πολυ, επειδη απο οσα εχω διαβασει γραφουν οι περισσοτεροι πως ειναι για γερο budget και οι πιο πολλες εκει μεσα απλα αρπαζουν δωροκαρτες κ τζαμπα εξοδους κ κοκο μηδεν..συν τα χρηματα που ζηταει το σαιτ για να στελνεις μηνυματα..
Αν ειχες το budget και σου βγηκε, πολυ καλα εκανες :hi:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Το μακρυνό 2003 μπήκα στο LOVE.GR όπου πέφτω πάνω σε κάποιο κινητό μιας που έψαχνε...για σχέση.
Το καλώ και μου κάθισε η περίπτωση.
Γαμούσα μια 45αρα (εγώ τότε στα 35) για ένα 6μηνο, όπου την έδιωξα επειδή δεν ξεκόλλαγε από πάνω μου.
Η κυρία ήταν χωρισμένη δυτικοευρωπαία, μουνάρα!!! Τα γαμήσια και η όλη φάση μου έχει μείνει αξέχαστη. Να είναι καλά όπου κι αν βρίσκεται.
Δε θα ξεχάσω το γεγονός ότι δεν άφηνε σταγόνα σπέρματος να χαθεί...το εξαφάνιζε

Στην συνέχεια στο zoo , όταν είχα χρόνο και ασχολιόμουνα , πάντοτε έβρισκα και είχα περάσει καλά.

Τώρα...με τον παρά μου για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Και στα 2, απο περιεργεια πιο πολυ, επειδη απο οσα εχω διαβασει γραφουν οι περισσοτεροι πως ειναι για γερο budget και οι πιο πολλες εκει μεσα απλα αρπαζουν δωροκαρτες κ τζαμπα εξοδους κ κοκο μηδεν..συν τα χρηματα που ζηταει το σαιτ για να στελνεις μηνυματα..
Αν ειχες το budget και σου βγηκε, πολυ καλα εκανες :hi:
Μέσα σε 2-3 χρόνια σύνολο γύρω στα 8000 με πολύ χοντρικούς υπολογισμούς
 
  • Like
Αντιδράσεις: zardoz

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
έχουμε κ λέμε, τα ποσοστά "ανά πηγή" από όσες έχω πηδήξει ιντερνετικά:
Υπόψην ταξιδεύω το 1/3 του χρόνου (κυρίως εκτός Ελλάδος). Φωτό μέτριες, δεν έχω κ κάνα γεμάτο profil (βαριέμαι του θανατά, στα περισσότερα είμαι στο 65 με 70% complete), είμαι 1.92, αθλητικός.

Tinder σε ποσοστό 70%
Badoo 10%
Twoo 5% (το έχω διαγράψει από μαλάκια από το 2018, θα ήταν πολύ υψηλότερο το ποσοστό)
Instagram 5%
Facebook Dating app 5%
Happn 5%

χτες έπεσε και το πρώτο βόλι και από bumble σε Ελλεινίδα (λιγα ματσαρίσματα, εκει αφού ματσάρεις, μιλάς μόνο εφόσον σου γράψει πρώτα η γκόμενα, δεν μπορείς να κάνεις εσὐ την αρχή ;) ). έχει καλά τεμάχια εκεί, πιο συνειδητοποιημένα. Με όσες έχω μιλήσει, το 90% έχουν προφίλ ΜΟΝΟ σε αυτό το app.

Πέρα από το Tinder που το μισό χρόνο έχω την tinder plus συνδρομή, στα υπόλοιπα δεν έχω χώσει χρήμα για συνδρομές.

Δεν μετράω τα γούστα που έχω βγάλει από γνωριμίες μέσω Facebook από το 2007 που έχω προφίλ .. Μιλάω για γνωριμίες ΜΟΝΟ μέσω dating apps.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
Στο τωρα ρε παιδια τι πιστευετε πως λειτουργει, τι εχει ψωμι?εγω ειπα για το blindchat γιατι απο μια αποψη δινει την απαραιτητη ανωνυμια στην αλλη που ειναι παντρεμενη πχ η θελει να βγαλει γουστα να ειναι πιο ανετη...τι αλλο υπαρχει που γινεται παιχνιδι,γιατι παιζει ρολο οπως βλεπω πλεον και το στησιμο ενος dating σαιτ
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Τι απίστευτο site το adult.gr μιλάμε για απίστευτα άτομα :new_shocked: μέσα εκεί.
στο adult είχα συναντησει μια ελληνιδα εκδιδόμενη....

έγραφε το όνομά της και έλεγε στο τέλος ΄ότι έχει "λεφτά αισθήματα..." , αυτό ήταν το συνθηματικό της

κα΄ποιος μου είχε πει κάποτε εδώ ότι την είχε γαμήσει και αυτός.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
στο adult είχα συναντησει μια ελληνιδα εκδιδόμενη....

έγραφε το όνομά της και έλεγε στο τέλος ΄ότι έχει "λεφτά αισθήματα..." , αυτό ήταν το συνθηματικό της

κα΄ποιος μου είχε πει κάποτε εδώ ότι την είχε γαμήσει και αυτός.
Ναι κάτι τέτοια ήταν τα 'μυστικά' συνθήματα για να ψαρεύουν όσουν δεν ήξεραν τι παίζει.Εγώ πάντος ποτέ δεν έδωσα δραχμή ( τότε είχαμε και δραχμές ) για πήδημα μέσα από τέτοια site .
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Επειδη μπαινω συχνα, οι περισσοτερες θελουν να καυλαντιζουν. Λιγες θα θελουν να βρεθεις για σεξ. Προσωπικα μονο με 2 εχω βγει μονο για πηδημα και αυτες με το ζορι.
Εμφάνιση αυτές οι 2; Επίσης γαμησι καλό ή μουφέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom