Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
...οσο για το οτι καποιοι δεν βρισκουν γκομενα,ναι φιλε μου εαν εσυ γουσταρεις το γκομενακι διμετρη μουναρα και εσυ εισαι σα σκατα μονος σου θα εισαι για μια ζωη,το θεμα ειναι να εχεις αυτογνωσια και να ζητας κατι αναλογο με αυτο που δινεις τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες... :grin:

ο στοχος πρεπει να αρχιζει απο ψηλωτερα...κλασικη αρχη!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Κουνια που σε κουναγε...
Ουτε χαλαρες ειναι, ουτε ακομπλεξαριστες και κυριως εκτος μπουρδελου πιστεψε με δεν ειναι καθολου προσιτες

Περνα μια βολτα απ τη Φυλης γυρω στις 5 το απογευμα που αλλαζει η βαρδια, βρες μια πορνη και προσπαθησε να της μιλησεις.

...και μετα ελα να μας γραψεις την εμπειρια σου  :grin:
Συμφωνώ και ''επαυξάνω''.

Οι γυναίκες αυτές έχουν μια σειρά από χαρακτηριστικά που συνολικά κάνουν το μίγμα εκρηκτικό. Να δούμε κάποια από αυτά. Είναι σκληρές και δοκιμασμένες εξ' ορισμού λόγω του  επάγγελματος  που κάνουν. Είναι όμορφες και θεωρούν τους άνδρες δεδομένους μια και στη μια βόλτα που θα κάνουν μόνες τους λίγο να κουνηθούν θα τους τι πέσουν 5-10 άντρες. Είναι φανερά φιλοχρήματες αλλοιώς δεν θα έκαναν τη δουλειά που κάνουν θα βολεύονταν ως καθαρίστριες η κρατώντας μωρά η γέρους με το 15% των χρημάτων που βγάζουν ως εργαζόμενες του χώρου ( τα επαγγελαμτικά παραδείγματα είναι αληθινά από προσωπικές μου εμπειρίες.

Τα παραπάνω είναι προφανή. Να προσθέσω και κάποια όχι τόσο προφανή μέσα από προσωπικές σχέσεις με κάποιες του χώρου αλλά και παρατηρώντας ''σχέσεις'' φίλων τους του ιδίου επαγγέλματος.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές μισούν και περιφρονούν ουσιαστικά τους άνδρες λόγω του επαγγέλματός τους. Κατά κάποιο τρόπο όπως η πλειοψηφία των ανδρών περιφρονεί τις πουτάνες αλλά τις χρησιμοποεί αβέρτα. Με τον ίδιο τρόπο και αυτές χρησιμοποιούν αλλά και περιφρονούν τους άνδρες που πάνε μαζί τους. Εχω ακούσει επαγγελματία να λέει για τους άνδρες αυτοί μου γαμάνε το μουνί εγώ τους γαμάω το πορτοφόλι.

Δεύτερον πιστεύουν στην εξαίρεση. Πιστεύουν δηλαδή ότι οι περισσότεροι άνδρες είναι μαλάκες αλλά υπάρχουν και κάποιες λαμπρές εξαιρέσεις τις οποίες και ψάχνουν και θεωρούν πολύτιμες. Αυτός είναι ο λόγος που όταν καψουρεύονται δίνονται πραγματικά ολόψυχα και ζηλεύουν πολύ περισσότερο από τη μέση γυναίκα. Διότι πιστεύουν ότι βρήκαν το διαμάντι και κάνουν το παν να το κρατήσουν.

Είναι εξαιρετικά δύσκολο να διαχειριστεί ο μέσος άνδρας σχέση με τέτοιες γυναίκες.Εγώ είδα δυο ειδών σχέσεις.

Ασ δούμε το πρώτο. Οι περισσότερες τέτοιες ''σχέσεις'' είναι πιρφορικής βάσης όπου κάποια γατάκια άνδρες το βλέπουν μάγκικα απέναντι σε επαγγελματίες του χώρου και το πάιζουν και βαριά πεπόνια ( και καλά ''ανταγωνιστικά'' απέναντί τους ). Είμαι σχετικά μεγάλος σε ηλικία και θυμάμαι αυτό τον ''ανταγωνισμό'' σαν ένα μάτς μεταξύ Μπαρτσελόνα και Ηλυσιακού. Είναι απίστευτο το πώς μπορεί να μανιπουλάρει μια έξυπνη γυναίκα του χώρου ένα μαμουλάκο που ενώ είναι τράγος πιστεύει ότι έγινε ξαφνικά τίγρης. Είναι απίστευτο πως τους καταστρέφουν σιγά σιγά χωρίς να πάρουν χαμπάρι.    

Ας δούμε και το δεύτερο. Κάποιες περιπτώσεις που οι κυρίες του χώρου ερωτεύονται πραγματικά καποιο πελάτη τους. Με κάποιο μυστηριώδη τρόπο που πιστεύω είναι εξατομικευμένος για τη κάθε περίπτωση θεωρούν ότι βρήκαν την εξαίρεση και καψουρεύονται.

Κάνοντας μια παρένθεση θα πώ ότι κάποιοι νταβάδες αγαπητικοί παλαιότερων εποχών φαίνεται ότι είχαν βρεί το μυστηριώδες κάτι τις που έκανε τις πουτάνες να τους καψουρεύονται. Μου φάινεται απιστευτο πως γυναίκες του χώρου ''αγόραζαν'' έρωτα από νταβάδες τη στιγμή που ήξεραν ότι ο νταβάς εκτός από την ίδια είχε άλλες 5-10 και τις εκμεταλευόταν όλες με τον ίδιο τρόπο. Είναι ένα φαινόμενο θυλυκής πιρφορίασης ας μου επιτραπεί ό όρος αλλά πιστέψτε με υπάρχει. Κλείνει η παρένθεση.

Η δεύτερη λοιπόν παραπάνω κατηγορία είναι ακόμη πιο δύσκολη να τη διαχειριστείς. Ειδικά όταν από τη πλευρά του άνδρα δεν υπάρχει η οπτική της σοβαρότητας που η γυναίκα του χώρου δίνει. Κεντρικό χαρακτηριστικό η ζήλια. Αμα κάνει ό άντρας να κοιτάξει άλλη γυναίκα γίνεται ''της πουτάνας'' μεταφορικώς και κυριολεκτικώς. Το γεγονός ότι αυτές πάνε με τόσους άντρες ξάθε μέρα είναι μέσα στο θολωμένο από τον έρωτα μυαλό τους ασήμαντη λεπτομέρεια μια και τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά τους. Γύρω από αυτό το κεντρικό μοτίβο στήνεται ένα τσιρκο που ο παρατηρητής το βλέπει και γελάει αλλά ο συμετέχων άνδρας δεν γελάει καθόλου. Οταν δε βαρεθεί και το σεξ με την όμορφη μεν άλλα ίδια δε συνεχώς  γυναίκα, πράγμα που έιναι στα ένστικτα 'ολων των ανώτερων θηλαστκών,τότε αρχίζει να βιώνει τη ''σχέση'' σαν μια θηλειά γύρω από το λαιμό του που τον σφίγγει.

Θα σταματήσω εδώ γιατί μπορεί να έχε γίνει ήδη κουραστικός. Ελπίζω κάπου να βοήθησα.



 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
σωστα τα λες.οντως οι γυναικες ειναι εγκεφαλικα πλασματα.θελουν να τους διεγειρεις τη φαντασια πρωτα και μετα το σωμα
:rockon: :rockon: :rockon:

Επιτελους καποιος το ειπε  :rockon:
+100000000000000000000000

Οσοι κλαιγεστε επειδη δε γαματε, μαλλον κοιτατε γυναικες που δεν ειναι για τα μουτρα σας  ;)
Και γω θα ηθελα να εχω Ferrari αλλα επειδη ειμαι αφραγκος συμβιβαζομαι με μια bmw 25ετιας.
δε μπορουμε να τα χουμε ολα δικα μας

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Γυναικα ειμαι οποτε κατι ξερω κ εγω καλυτερα.... :grin: :grin: :grin:




[/quote]
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συμφωνώ και ''επαυξάνω''.

Οι γυναίκες αυτές έχουν μια σειρά από χαρακτηριστικά που συνολικά κάνουν το μίγμα εκρηκτικό. Να δούμε κάποια από αυτά. Είναι σκληρές και δοκιμασμένες εξ' ορισμού λόγω του  επάγγελματος  που κάνουν. Είναι όμορφες και θεωρούν τους άνδρες δεδομένους μια και στη μια βόλτα που θα κάνουν μόνες τους λίγο να κουνηθούν θα τους τι πέσουν 5-10 άντρες. Είναι φανερά φιλοχρήματες αλλοιώς δεν θα έκαναν τη δουλειά που κάνουν θα βολεύονταν ως καθαρίστριες η κρατώντας μωρά η γέρους με το 15% των χρημάτων που βγάζουν ως εργαζόμενες του χώρου ( τα επαγγελαμτικά παραδείγματα είναι αληθινά από προσωπικές μου εμπειρίες.

Τα παραπάνω είναι προφανή. Να προσθέσω και κάποια όχι τόσο προφανή μέσα από προσωπικές σχέσεις με κάποιες του χώρου αλλά και παρατηρώντας ''σχέσεις'' φίλων τους του ιδίου επαγγέλματος.

Πρώτον οι γυναίκες αυτές μισούν και περιφρονούν ουσιαστικά τους άνδρες λόγω του επαγγέλματός τους. Κατά κάποιο τρόπο όπως η πλειοψηφία των ανδρών περιφρονεί τις πουτάνες αλλά τις χρησιμοποεί αβέρτα. Με τον ίδιο τρόπο και αυτές χρησιμοποιούν αλλά και περιφρονούν τους άνδρες που πάνε μαζί τους. Εχω ακούσει επαγγελματία να λέει για τους άνδρες αυτοί μου γαμάνε το μουνί εγώ τους γαμάω το πορτοφόλι.

Δεύτερον πιστεύουν στην εξαίρεση. Πιστεύουν δηλαδή ότι οι περισσότεροι άνδρες είναι μαλάκες αλλά υπάρχουν και κάποιες λαμπρές εξαιρέσεις τις οποίες και ψάχνουν και θεωρούν πολύτιμες. Αυτός είναι ο λόγος που όταν καψουρεύονται δίνονται πραγματικά ολόψυχα και ζηλεύουν πολύ περισσότερο από τη μέση γυναίκα. Διότι πιστεύουν ότι βρήκαν το διαμάντι και κάνουν το παν να το κρατήσουν.

Είναι εξαιρετικά δύσκολο να διαχειριστεί ο μέσος άνδρας σχέση με τέτοιες γυναίκες.Εγώ είδα δυο ειδών σχέσεις.

Ασ δούμε το πρώτο. Οι περισσότερες τέτοιες ''σχέσεις'' είναι πιρφορικής βάσης όπου κάποια γατάκια άνδρες το βλέπουν μάγκικα απέναντι σε επαγγελματίες του χώρου και το πάιζουν και βαριά πεπόνια ( και καλά ''ανταγωνιστικά'' απέναντί τους ). Είμαι σχετικά μεγάλος σε ηλικία και θυμάμαι αυτό τον ''ανταγωνισμό'' σαν ένα μάτς μεταξύ Μπαρτσελόνα και Ηλυσιακού. Είναι απίστευτο το πώς μπορεί να μανιπουλάρει μια έξυπνη γυναίκα του χώρου ένα μαμουλάκο που ενώ είναι τράγος πιστεύει ότι έγινε ξαφνικά τίγρης. Είναι απίστευτο πως τους καταστρέφουν σιγά σιγά χωρίς να πάρουν χαμπάρι.    

Ας δούμε και το δεύτερο. Κάποιες περιπτώσεις που οι κυρίες του χώρου ερωτεύονται πραγματικά καποιο πελάτη τους. Με κάποιο μυστηριώδη τρόπο που πιστεύω είναι εξατομικευμένος για τη κάθε περίπτωση θεωρούν ότι βρήκαν την εξαίρεση και καψουρεύονται.

Κάνοντας μια παρένθεση θα πώ ότι κάποιοι νταβάδες αγαπητικοί παλαιότερων εποχών φαίνεται ότι είχαν βρεί το μυστηριώδες κάτι τις που έκανε τις πουτάνες να τους καψουρεύονται. Μου φάινεται απιστευτο πως γυναίκες του χώρου ''αγόραζαν'' έρωτα από νταβάδες τη στιγμή που ήξεραν ότι ο νταβάς εκτός από την ίδια είχε άλλες 5-10 και τις εκμεταλευόταν όλες με τον ίδιο τρόπο. Είναι ένα φαινόμενο θυλυκής πιρφορίασης ας μου επιτραπεί ό όρος αλλά πιστέψτε με υπάρχει. Κλείνει η παρένθεση.

Η δεύτερη λοιπόν παραπάνω κατηγορία είναι ακόμη πιο δύσκολη να τη διαχειριστείς. Ειδικά όταν από τη πλευρά του άνδρα δεν υπάρχει η οπτική της σοβαρότητας που η γυναίκα του χώρου δίνει. Κεντρικό χαρακτηριστικό η ζήλια. Αμα κάνει ό άντρας να κοιτάξει άλλη γυναίκα γίνεται ''της πουτάνας'' μεταφορικώς και κυριολεκτικώς. Το γεγονός ότι αυτές πάνε με τόσους άντρες ξάθε μέρα είναι μέσα στο θολωμένο από τον έρωτα μυαλό τους ασήμαντη λεπτομέρεια μια και τι να κάνουμε αυτή είναι η δουλειά τους. Γύρω από αυτό το κεντρικό μοτίβο στήνεται ένα τσιρκο που ο παρατηρητής το βλέπει και γελάει αλλά ο συμετέχων άνδρας δεν γελάει καθόλου. Οταν δε βαρεθεί και το σεξ με την όμορφη μεν άλλα ίδια δε συνεχώς  γυναίκα, πράγμα που έιναι στα ένστικτα 'ολων των ανώτερων θηλαστκών,τότε αρχίζει να βιώνει τη ''σχέση'' σαν μια θηλειά γύρω από το λαιμό του που τον σφίγγει.

Θα σταματήσω εδώ γιατί μπορεί να έχε γίνει ήδη κουραστικός. Ελπίζω κάπου να βοήθησα.
κουραστικος γινεσαι σε αυτους που δεν αναζητουν τη γνωση και θελουν να παραμενουν στασιμοι χωρις να θελουν να βελτιωθουν
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
ο στοχος πρεπει να αρχιζει απο ψηλωτερα...κλασικη αρχη!

οταν πας για πρωταθλητισμο ναι ο στοχος ειναι το ψηλοτερο σημειο,οταν μιλαμε για ανθρωπινες σχεσεις ομως δεν παιζει αυτο εξου και οι περισσοτεροι που στοχευουν για παραπανω απο οτι ειναι οι ιδιοι μενουν και με το πουλι στο χερι  :2funny: :2funny:
 

NewDreamsX

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
ολοι εχουν της γνωμες τους και δεν λεω!

εγω αυτο που θελω να πω ειναι πως μια γυναικα απο μπουρδελα που πουλαει το κορμι της και οχι τη ψυχη της
αμα σε ερωτευτει τοτε να την παντρευτεις
ενω αυτες που σου κανουν νουμερα κακο ιστοριες πουτανες μεν πουτανες δεν τοτε μη δινεις καμια απολυτος σημασια!
οι πιο πολλοι εδω μεσα εισαστε πανω απο 30 και απλα εχετε βαρεθει τα ιδια και τα ιδια με της συγκεκριμενες και ξενερωνετε
το εχετε δεδομενο οτι πας για σεξ τελειωσε! μα αν καποια σου δειξει σημαδια ακολουθησε το (η γνωμη μου) σημαδια δεν εννοω γλωσσοφιλια
- υπηρεσιες  εννοω αν βγαλει ηδονη αν σου πει σε ευχαριστω αν δε φυγει γρηγορα και τα λοιπα (οπως το βλεπει ο καθενας)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
για την σωστη βεβαια αντιμετοπιση του θεματος θα πρεπει να διακρινουμε 2 βασικες κατηγοριες εκδιδομενων.

αυτες των Οικων που σε αθλιο περιβαλλον καταγαμιουνται ολοσχερως απο τον καθε ειδους και φυλης πελατη επι συνεχομενο 8ωρο

και τις ανεξαρτητες/ελυθερες επαγγελματιες (στυλ ευας, κλελιας, βανεσσας, κλπ) που και εχουν δικαιωμα επιλογης και μια χαρα φρεσκαδουρες ειναι και μεσα στην καλη χαρα γενικως.

καμια σχεση η ψυχολογια/επιβαρυνσεις της μιας κατηγορίας με την αλλη.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:  :thumbsup:

Να συμπληρωσω οτι το φαινομενο της μπακουριας ειναι πολυ πιο εντονο στους μπουρδελιαρηδες γιατι εχουν καλομαθει να γαμανε μουναρες στα μπουρδελα και εχουν την εντυπωση οτι αντιστοιχες γκομενες θα πρεπει να γαμανε και εκτος...  :jerking: :jerking:
διαφωνω φιλε μου λιγο σε αυτο που λες.οι φιλοι μου τα ριχνουν ακομα και σε κοπελες που ζυγιζουν 130κιλα.ακομα και αυτες το παιζουν αδιαφορες.απο οτι εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να το εχεις με τις γυναικες και εγω προσωπικα δηλωνω οτι δεν το εχω.καποιοι φιλοι μου επισης.οσοι το εχουν παντως ειναι αξιοι σεβασμου απο εμενα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
διαφωνω φιλε μου λιγο σε αυτο που λες.οι φιλοι μου τα ριχνουν ακομα και σε κοπελες που ζυγιζουν 130κιλα.ακομα και αυτες το παιζουν αδιαφορες.απο οτι εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να το εχεις με τις γυναικες και εγω προσωπικα δηλωνω οτι δεν το εχω.καποιοι φιλοι μου επισης.οσοι το εχουν παντως ειναι αξιοι σεβασμου απο εμενα.

Καλα τοσο loosers φιλους έχεις? δεν μπορουν να ριξουν ουτε μια φώκια 130 κιλών? για αυτο έγινες και εσυ έτσι
αντε τραβα να κάνεις παρέα με κανεναν σοβαρο άνθρωπο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
διαφωνω φιλε μου λιγο σε αυτο που λες.οι φιλοι μου τα ριχνουν ακομα και σε κοπελες που ζυγιζουν 130κιλα.ακομα και αυτες το παιζουν αδιαφορες.απο οτι εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να το εχεις με τις γυναικες και εγω προσωπικα δηλωνω οτι δεν το εχω.καποιοι φιλοι μου επισης.οσοι το εχουν παντως ειναι αξιοι σεβασμου απο εμενα.
Εγω μια γνωστη που εχω και ειναι στα κιλα που λες αν της την επεφτε ποτε κανεις θα εψηνε αρνια και κατσικια στην σουβλα.και οι αλλες τους αποριπτουν;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλα τοσο loosers φιλους έχεις? δεν μπορουν να ριξουν ουτε μια φώκια 130 κιλών? για αυτο έγινες και εσυ έτσι
αντε τραβα να κάνεις παρέα με κανεναν σοβαρο άνθρωπο
πλακα πλακα ακομα και αυτες εχουν υψηλα στανταρ.σοβαρα ειναι τα παιδια.απλα δεν το εχουν με τις γυναικες γενικως.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγω μια γνωστη που εχω και ειναι στα κιλα που λες αν της την επεφτε ποτε κανεις θα εψηνε αρνια και κατσικια στην σουβλα.και οι αλλες τους αποριπτουν;
μαλλον  με κοροιδευεις φιλε μου το τουπε που εχει μια γυναικα ειναι ασχετο τις περισσοτερες φορες με το βαρος της
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
διαφωνω φιλε μου λιγο σε αυτο που λες.οι φιλοι μου τα ριχνουν ακομα και σε κοπελες που ζυγιζουν 130κιλα.ακομα και αυτες το παιζουν αδιαφορες.απο οτι εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να το εχεις με τις γυναικες και εγω προσωπικα δηλωνω οτι δεν το εχω.καποιοι φιλοι μου επισης.οσοι το εχουν παντως ειναι αξιοι σεβασμου απο εμενα.

Οι γυναίκες δεν γουστάρουν ανασφαλείς, αδύναμους και ακοινώνητους. Για αυτό εσύ και η μπακορουπαρέα σου θα μας βασανίζετε για πολύ καιρό ακόμα με το κλαψομούνιασμα σας στο ίντερνετ.
 

sharpe

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
πλακα πλακα ακομα και αυτες εχουν υψηλα στανταρ.σοβαρα ειναι τα παιδια.απλα δεν το εχουν με τις γυναικες γενικως.

έχω δεί τα 'υψηλά στάνταρ' στα οποία αναφέρεσαι να πηγαίνουν περίπατο όταν βρεθεί κάποιος στο δρόμο τους που δεν θα τις τοποθετήσει πάνω από εκείνον, με οποιονδήποτε τρόπο. Την ανυπομονησία/απελπισία την μυρίζονται από χιλιόμετρα εξίσου καλά και οι άντρες και οι γυναίκες. Και αν μια γυναίκα 130 κιλών ξαφνικά δεί τον εαυτό της μέσα από τα μάτια των φίλων σου ως μοντέλο, σύμφωνα με το είδος της προσοχής που της δίνουν, θα φερθεί και ανάλογα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κουνια που σε κουναγε καημενουλη...  :2funny:

Ελα ελα παραδεξου η λαμπάδα που σου πήραν φέτος ειχε 20αρικο πάνω ?

εσυ μπαινεις και μας τα λες αυτα εδω μεσα τι κουνια που με κουναγε? πας καλα?
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
Με 20αρικα δεν πδάω εγω. Μου κάθονται τσάμπα αλλα
ευτυχως που υπάρχουν τα 20αρικα και χαιρεσαι και εσυ

Όλοι οι σελέμπριτυ του σάιτ λένε ότι δεν γαμάς, τύπε  :grin:
Ο Άλεξ, ο Λάκης κα. Γιατί τα λένε αυτά;
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
πω πω. Πολλά άτομα βλέπω να χαλάνε την πιάτσα. Υπάρχουν λελέδες που κάνουν και τα κινητά κρεοπωλεία να νιώθουν γκόμενες. Που φτάσαμε Θεέ μου.
Κοκκίνησα από ντροπή για πάρτυ τους.  :-
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι γυναίκες δεν γουστάρουν ανασφαλείς, αδύναμους και ακοινώνητους. Για αυτό εσύ και η μπακορουπαρέα σου θα μας βασανίζετε για πολύ καιρό ακόμα με το κλαψομούνιασμα σας στο ίντερνετ.
γιαυτο το λογο ειπα οτι καποιοι δεν το εχουν.καπου πρεπει να πουμε και εμεις το καημο μας φιλε μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Όλοι οι σελέμπριτυ του σάιτ λένε ότι δεν γαμάς, τύπε  :grin:
Ο Άλεξ, ο Λάκης κα. Γιατί τα λένε αυτά;

Εσυ κάθεσαι και ακους τύπους σαν τον Λάκη? ωραια κριτική έχεις. Θα πας μπροστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom