Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
γιαυτο το λογο ειπα οτι καποιοι δεν το εχουν.καπου πρεπει να πουμε και εμεις το καημο μας φιλε μου.

Γίνε πούστης ή τράβα σε μοναστήρι. Δεσμεύεις πολύτιμους πόρους του ίντερνετ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
πω πω. Πολλά άτομα βλέπω να χαλάνε την πιάτσα. Υπάρχουν λελέδες που κάνουν και τα κινητά κρεοπωλεία να νιώθουν γκόμενες. Που φτάσαμε Θεέ μου.
Κοκκίνησα από ντροπή για πάρτυ τους.  :-
γυναικες με καμπυλες τις λενε οι φιλοι μου.απο οτι φαινεται οι 130κιλες εχουν πολλες επιλογες.σφαζονται οι αντρες στα ποδια τους αν κρινω απο το ποσο δυσκολες ειναι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
O Άλεξ όμως; Ε, αυτός είναι καλοπροαίρετος και ξέρει και από γκομενικά...

o ΑΛΕΞ θυμάμαι έψαχνε γκομενες απο εδω μέσα και προσπαθουσε να κανει σκηνικά. Καμια σοβαρότερη άποψη έχεις?

 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
o ΑΛΕΞ θυμάμαι έψαχνε γκομενες απο εδω μέσα και προσπαθουσε να κανει σκηνικά. Καμια σοβαρότερη άποψη έχεις?

Ακόμα το κάνει! Καμακώνει ότι θηλυκό νικ υπάρχει. Ο Άλεξ, τύπε, δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω. Στο ίντερνετ, στο δρόμο, στα δικαστήρια, παντού. Έχει πιο πολύ τεστοστερόνη και από αναβολιασμένο μποντιμπιλντερά :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ακόμα το κάνει! Καμακώνει ότι θηλυκό νικ υπάρχει. Ο Άλεξ, τύπε, δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω. Στο ίντερνετ, στο δρόμο, στα δικαστήρια, παντού. Έχει πιο πολύ τεστοστερόνη και από αναβολιασμένο μποντιμπιλντερά :grin:

Στο δρομο κάνουν καμακι οι απελπισμενοι. Στο Ιντερνετ κυκλοφορει πολυ σαβούρα και ψευτιά.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ακόμα το κάνει! Καμακώνει ότι θηλυκό νικ υπάρχει. Ο Άλεξ, τύπε, δεν αφήνει τίποτα να πέσει κάτω. Στο ίντερνετ, στο δρόμο, στα δικαστήρια, παντού. Έχει πιο πολύ τεστοστερόνη και από αναβολιασμένο μποντιμπιλντερά :grin:
Είναι ωραίος τύπος ο Άλεξ τύπε  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:hmm:
Μπολντη το γεγονος οτι δεν απαντας επιβεβαιωνει τις υποψιες μου

Σκεφτομαι να ανοιξω θρεντακι/ψηφοφορια να δουμε τι πιστευει η μπουρδελοκοινοτητα για σενα, αν εισαι παρθενος η οχι...  :cartman:

Mην το ανοιξεις αποτομα... κατσε να ετοιμασω την γάτα μου να αρχισει να κλαιει πρωτα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
ατομα που ψαχνουν κατι παραπανω απο ενα χυσιμο του δεκαλεπτου φιλε ;).
Εκεί που το ψάχνουν το παραπάνω το μόνο που θα βρούν είναι χύσιμο του εικοσάλεπτου ( αν έχουν τραβήξει καμμιά πηχτή πριν !!! )
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Εκεί που το ψάχνουν το παραπάνω το μόνο που θα βρούν είναι χύσιμο του εικοσάλεπτου ( αν έχουν τραβήξει καμμιά πηχτή πριν !!! )
Και αντί για 10-20 ευρώ θα τους στοιχήσει 50-60 ευρώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom