Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Σαυτο θα συμφωνησω μαζι σου φιλε μου  :thumbsup:

Πραγματικα τα παιρνω στο κρανιο με κατι καθυστερημενους που κλαιγονται ολη μερα οτι δε μπορουν να γαμησουν, οτι στην Ελλαδα δε γαμας κλπ κλπ, αλλα ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ!  :jerking:

Ενταξει δε λεω η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο να γαμησεις στην Ελλαδα, αλλα οσοι δεν προσπαθουν καθολου η προσπαθουν αλλα κυνηγανε μονο γκομενες που αντικειμενικα δεν ειναι για τα μουτρα τους, δεν πρεπει να μιλανε
αλλη δουλεια δεν εχει ο μεσος ελληνας με τα προβληματα του. να κυνηγαει γκομενες ολη μερα του ελειπε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

Συνημμένα

  • 9ff-cayenne-28.jpg
    9ff-cayenne-28.jpg
    213,7 KB · Εμφανίσεις: 44

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Παλαιότερα, είχα διερευνήσει την εκδοχή να συνάψω σχέση με εκδιδόμενη.
Δεν προχώρησα, για τους εξής λόγους:

Αμφότεροι (εκδιδόμενη και πελάτης), προσεγγίζουν αλλήλους, κυρίως λόγω των τίτλων τους, π.χ. Εκείνη σκέπτεται: "Εκείνος είναι Έλλην, άρα θα μπορούσε να γίνει stepping stone για να μπω στην Ελληνική κοινωνία", ή "Εκείνος είναι καθιερωμένος επαγγελματίας, άρα μάλλον είναι εύπορος, άρα θα μπορούσε να γίνει sponsor μου", ή "Εκείνος πουλάει πράγματα ή υπηρεσίες, άρα μάλλον θα με εξυπηρετεί δωρεάν"... κτλ ...
Αντίστοιχα, Εκείνος, βλέπει Εκείνη ως ένα Δημόσιο Πρόσωπο, που το ποθούν και το ερωτεύονται πολλοί και διάφοροι.
Τυχόν ερωτική αποκλειστικότητα Εκείνης προς Εκείνον, τον γοητεύει και τον έλκει ισχυρά.
Εκείνος, είναι πολύ δύσκολο να κατορθώσει να διακριβώσει την ανθρώπινη υπόσταση Εκείνης, γιατί πολύ απλά, Εκείνη χρησιμοποιεί τόσο πυκνό πέπλο υποκρισίας, που εκτός από τα αρνητικά της, κρύβει και τα θετικά της.

Σε άλλες περιπτώσεις, Εκείνος αισθάνεται ευφορία, όταν υποστηρίζει Εκείνη, στην προσπάθειά της να βγει από τον φαύλο κύκλο της πορνείας.
Αυτό συνήθως είναι επίσης άνισο, γιατί κανένας δεν έχει την όρεξη να ζούμε για εκείνον...

Επίσης, μια άλλη ανισότητα σε τέτοια σχέση, είναι ότι Εκείνος βλέπει Εκείνη ως ερωμένη, ενώ Εκείνη βλέπει Εκείνον ως αγαπημένο.
Άλλο πράγμα ο Εραστής, άλλο ο Αγαπημένος...

Όλα τα παραπάνω, είναι εμπόδια και παγίδες στην αρχή μιας τέτοιας σχέσης.
Στην πορεία της σχέσης, με το πέρασμα του χρόνου, υπάρχει η δυνατότητα να καλυφθούν όσα είναι κενά, ανεξερεύνητα και σκοτεινά, ώστε κάποια στιγμή η σχέση να εξελιχθεί σε αμοιβαία εμπιστοσύνη, σεβασμό, στοργή, οικειότητα...
Άλλωστε, με δεδομένο ότι τόσο Εκείνος, όσο και Εκείνη, ζουν στην ίδια κοινωνία, μοιράζονται τους ίδιους νόμους,  θρησκεία, κοινωνικές αξίες, αρχές, ηθική, αρετές, ερεθίσματα, γλώσσα, λαϊκή κουλτούρα, κλπ κλπ, έχουν αναφαίρετο δικαίωμα, αλλά και υποχρέωση, να αναπτύσσουν σχέσεις όχι με βάση τους τίτλους τους, αλλά με βάση την ανθρώπινη υπόστασή τους.

Συνεκτιμώντας τα παραπάνω, κατέληξα ότι δεν με ενδιαφέρει η προοπτική μιας τέτοιας σχέσης, οπότε αντί να κάνω πρόταση σύναψης σχέσεως σε Εκείνη, τελικά της γνώρισα όλους μου τους φίλους που την καταγάμησαν και μείναμε όλοι καταευχαριστημένοι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.517
Πόντοι
41.447
Παλαιότερα, είχα διερευνήσει την εκδοχή να συνάψω σχέση με εκδιδόμενη.
Δεν προχώρησα, για τους εξής λόγους:

Αμφότεροι (εκδιδόμενη και πελάτης), προσεγγίζουν αλλήλους, κυρίως λόγω των τίτλων τους, π.χ. Εκείνη σκέπτεται: "Εκείνος είναι Έλλην, άρα θα μπορούσε να γίνει stepping stone για να μπω στην Ελληνική κοινωνία", ή "Εκείνος είναι καθιερωμένος επαγγελματίας, άρα μάλλον είναι εύπορος, άρα θα μπορούσε να γίνει sponsor μου", ή "Εκείνος πουλάει πράγματα ή υπηρεσίες, άρα μάλλον θα με εξυπηρετεί δωρεάν"... κτλ ...
Αντίστοιχα, Εκείνος, βλέπει Εκείνη ως ένα Δημόσιο Πρόσωπο, που το ποθούν και το ερωτεύονται πολλοί και διάφοροι.
Τυχόν ερωτική αποκλειστικότητα Εκείνης προς Εκείνον, τον γοητεύει και τον έλκει ισχυρά.
Εκείνος, είναι πολύ δύσκολο να κατορθώσει να διακριβώσει την ανθρώπινη υπόσταση Εκείνης, γιατί πολύ απλά, Εκείνη χρησιμοποιεί τόσο πυκνό πέπλο υποκρισίας, που εκτός από τα αρνητικά της, κρύβει και τα θετικά της.

Σε άλλες περιπτώσεις, Εκείνος αισθάνεται ευφορία, όταν υποστηρίζει Εκείνη, στην προσπάθειά της να βγει από τον φαύλο κύκλο της πορνείας.
Αυτό συνήθως είναι επίσης άνισο, γιατί κανένας δεν έχει την όρεξη να ζούμε για εκείνον...

Επίσης, μια άλλη ανισότητα σε τέτοια σχέση, είναι ότι Εκείνος βλέπει Εκείνη ως ερωμένη, ενώ Εκείνη βλέπει Εκείνον ως αγαπημένο.
Άλλο πράγμα ο Εραστής, άλλο ο Αγαπημένος...

Όλα τα παραπάνω, είναι εμπόδια και παγίδες στην αρχή μιας τέτοιας σχέσης.
Στην πορεία της σχέσης, με το πέρασμα του χρόνου, υπάρχει η δυνατότητα να καλυφθούν όσα είναι κενά, ανεξερεύνητα και σκοτεινά, ώστε κάποια στιγμή η σχέση να εξελιχθεί σε αμοιβαία εμπιστοσύνη, σεβασμό, στοργή, οικειότητα...
Άλλωστε, με δεδομένο ότι τόσο Εκείνος, όσο και Εκείνη, ζουν στην ίδια κοινωνία, μοιράζονται τους ίδιους νόμους,  θρησκεία, κοινωνικές αξίες, αρχές, ηθική, αρετές, ερεθίσματα, γλώσσα, λαϊκή κουλτούρα, κλπ κλπ, έχουν αναφαίρετο δικαίωμα, αλλά και υποχρέωση, να αναπτύσσουν σχέσεις όχι με βάση τους τίτλους, αλλά με βάση την ανθρώπινη υπόστασή τους.

Συνεκτιμώντας τα παραπάνω, κατέληξα ότι δεν με ενδιαφέρει η προοπτική μιας τέτοιας σχέσης, οπότε αντί να κάνω πρόταση σύναψης σχέσεως σε Εκείνη, τελικά της γνώρισα όλους μου τους φίλους που την καταγάμησαν και μείναμε όλοι καταευχαριστημένοι.


ΜΝΗΜΕΙΩΔΕΣ ΠΟΣΤ Κ.ΠΥΡΑΥΛΕ!!!!

τα σέβη μου!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.341
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Καληνυχτάκιας

Ο καληνυχτάκιας κάνει τα πάντα για να κάνει
σεξ ή να τα φτιάξει με μια γυναίκα, αλλά στο
τέλος δεν καταφέρνει τίποτα. Με όπλο το ακριβό
του αμάξι, το μόνο που καταφέρνει είναι να
πηγαίνει βόλτες τις γυναίκες ελπίζοντας ότι
κάποια στιγμή θα τα καταφέρει να κάνει σεξ,
αλλά στο τέλος το μόνο που καταφέρνει είναι
εισπράττει καληνύχτες...

Ο καληνυχτάκιας είναι και εν δυνάμει
ποτεγαμήσης.

- Πολύ καλά περάσαμε Boldemort στο μπαρ, σε
ευχαριστώ πολύ, καληνύχτα...
- Καληνύχτα Μαρία...

ιππότης ??  :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
1.Εκείνος, είναι πολύ δύσκολο να κατορθώσει να διακριβώσει την ανθρώπινη υπόσταση Εκείνης, γιατί πολύ απλά, Εκείνη χρησιμοποιεί τόσο πυκνό πέπλο υποκρισίας, που εκτός από τα αρνητικά της, κρύβει και τα θετικά της.

2.Σε άλλες περιπτώσεις, Εκείνος αισθάνεται ευφορία, όταν υποστηρίζει Εκείνη, στην προσπάθειά της να βγει από τον φαύλο κύκλο της πορνείας. Αυτό συνήθως είναι επίσης άνισο, γιατί κανένας δεν έχει την όρεξη να ζούμε για εκείνον...

3.Επίσης, μια άλλη ανισότητα σε τέτοια σχέση, είναι ότι Εκείνος βλέπει Εκείνη ως ερωμένη, ενώ Εκείνη βλέπει Εκείνον ως αγαπημένο.
Άλλο πράγμα ο Εραστής, άλλο ο Αγαπημένος...
:rockon: :rockon: :rockon:
Ότι πιο έγκυρο έχω διαβάσει ανάμεσα σε πολλές άλλες μαλακίες.

Να συμπληρώσω.
Οσον αφορά το 1 είναι το κλειδί όλης της φάσης. Αυτές οι γυναίκες έχουν μάθει να μην εμπιστεύονται κανένα άντρα μια που στις περισσότερες περιπτώσεις ακόμη και από του πατεράδες η τους αδελφούς τους τις έτρωγαν. Γίνονται λοιπόν στρείδια, κλείνουν και δεν μπορείς να καταλάβεις τίποτα για αυτές άρα και να εκτιμήσεις τίποτα από αυτές. Μόνο αν καταφέρεις να ανοίξεις το στρείδι και καταλάβεις κάτι για αυτές μπορεί να υπάρξει πιθανότητα για κάτι βάσιμο. Για να γίνει αυτό πρέπει να πάψει να σε βλέπει σαν σπόνσορα πράγμα πολύ δύσκολο. Το κλειδί ( με βάση τη δική μου εμπειρία ) είναι να της δείξει εκείνος ότι δεν τη θέλει μόνο για σεξ ( κάτι πρωτόγνωρο για αυτή ).  

Οσον αφορά το 2. Πρέπει εκείνη να θέλει πολύ να φύγει από το κύκλο της πορνείας, εν γνώσει της ότι θα χάσει ένα μεγάλο μέρος του εισοδήματος που έχει και θα ζεί απλά αξιοπρεπώς. Πρέπει εκείνη να το προσπαθήσει και εκείνος να το υποστηρίξει αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να φαίνεται σαν ένας εναλλακτικός τρόπος αναπλήρωσης του χαμένου εισοδήματος. Γιατί εκεί γίνεται και πάλι σπόνσορας. Πρέπει εκείνη να το θέλει πολύ. Είναι ζήτημα επιλογής της.

Οσον αφορά το 3. Αν το 1 και το 2 προχωρήσουν επιτυχημένα, πιθανότατα το 3 θα έρθει από μόνο του και θα βλέπουν και οι δύο τον άλλον με το ίδιο σωστό τρόπο που μια σχέση συνεπάγεται.

Τα παραπάνω προυποθέτουν μυαλό, και σοβαρή προσπάθεια. Το μυαλό δύσκολα συνυπάρχει με μια ωραία εμφάνιση ( είναι σπάνιο ). Στη προσπάθεια όλοι εμφανίζουν αλλεργικές τάσεις ( προτιμούν τα φαινομενικά εύκολα ).

Για αυτό και οι πιθανότητες επιτυχίας του εγχειρήματος είναι μικρές


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon:
Ότι πιο έγκυρο έχω διαβάσει ανάμεσα σε πολλές άλλες μαλακίες.

Να συμπληρώσω.
Οσον αφορά το 1 είναι το κλειδί όλης της φάσης. Αυτές οι γυναίκες έχουν μάθει να μην εμπιστεύονται κανένα άντρα μια που στις περισσότερες περιπτώσεις ακόμη και από του πατεράδες η τους αδελφούς τους τις έτρωγαν. Γίνονται λοιπόν στρείδια, κλείνουν και δεν μπορείς να καταλάβεις τίποτα για αυτές άρα και να εκτιμήσεις τίποτα από αυτές. Μόνο αν καταφέρεις να ανοίξεις το στρείδι και καταλάβεις κάτι για αυτές μπορεί να υπάρξει πιθανότητα για κάτι βάσιμο. Για να γίνει αυτό πρέπει να πάψει να σε βλέπει σαν σπόνσορα πράγμα πολύ δύσκολο. Το κλειδί ( με βάση τη δική μου εμπειρία ) είναι να της δείξει εκείνος ότι δεν τη θέλει μόνο για σεξ ( κάτι πρωτόγνωρο για αυτή ).  

Οσον αφορά το 2. Πρέπει εκείνη να θέλει πολύ να φύγει από το κύκλο της πορνείας, εν γνώσει της ότι θα χάσει ένα μεγάλο μέρος του εισοδήματος που έχει και θα ζεί απλά αξιοπρεπώς. Πρέπει εκείνη να το προσπαθήσει και εκείνος να το υποστηρίξει αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να φαίνεται σαν ένας εναλλακτικός τρόπος αναπλήρωσης του χαμένου εισοδήματος. Γιατί εκεί γίνεται και πάλι σπόνσορας. Πρέπει εκείνη να το θέλει πολύ. Είναι ζήτημα επιλογής της.

Οσον αφορά το 3. Αν το 1 και το 2 προχωρήσουν επιτυχημένα, πιθανότατα το 3 θα έρθει από μόνο του και θα βλέπουν και οι δύο τον άλλον με το ίδιο σωστό τρόπο που μια σχέση συνεπάγεται.

Τα παραπάνω προυποθέτουν μυαλό, και σοβαρή προσπάθεια. Το μυαλό δύσκολα συνυπάρχει με μια ωραία εμφάνιση ( είναι σπάνιο ). Στη προσπάθεια όλοι εμφανίζουν αλλεργικές τάσεις ( προτιμούν τα φαινομενικά εύκολα ).

Για αυτό και οι πιθανότητες επιτυχίας του εγχειρήματος είναι μικρές

συμφωνω και να πω επισης απο δικη μου εμπειρια οτι για αλλη μια φορα το χρημα κανει τη δουλεια-ζημια ,οπως θελεις πες το...
εχουν μαθει αυτες οι γκομενες με τοσο χρημα που δε το παρατανε ευκολα...
καποια μου ελεγε οτι ειχε φαει απο ενα πελατη 7000€ σε ενα 6μηνο...μετα απο εναν παππου ειπε οτι πηγε να της γραψει σπιτι στο ονο0μα της κτλ...
εχουν χαμηλη ηθικη υποσταση για να κανουν αυτη τη δουλεια,προστιθεται και το χρημα και γαμιετε στη κυριολεξια το μυαλο τους....
πως να σκεφτουν σαν ενανς απλος ανθρωπος μετα..πως να τα παρατησουν??...δυσκολο..αλλα οχι ακατορθωτο...δινω 1% πιθανοτητα,οχι παραπανω..
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
συμφωνω και να πω επισης απο δικη μου εμπειρια οτι για αλλη μια φορα το χρημα κανει τη δουλεια-ζημια ,οπως θελεις πες το...
εχουν μαθει αυτες οι γκομενες με τοσο χρημα που δε το παρατανε ευκολα...
καποια μου ελεγε οτι ειχε φαει απο ενα πελατη 7000€ σε ενα 6μηνο...μετα απο εναν παππου ειπε οτι πηγε να της γραψει σπιτι στο ονο0μα της κτλ...
εχουν χαμηλη ηθικη υποσταση για να κανουν αυτη τη δουλεια,προστιθεται και το χρημα και γαμιετε στη κυριολεξια το μυαλο τους....
πως να σκεφτουν σαν ενανς απλος ανθρωπος μετα..πως να τα παρατησουν??...δυσκολο..αλλα οχι ακατορθωτο...δινω 1% πιθανοτητα,οχι παραπανω..
Και εγώ μαζί σας  :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
συμφωνω και να πω επισης απο δικη μου εμπειρια οτι για αλλη μια φορα το χρημα κανει τη δουλεια-ζημια ,οπως θελεις πες το...
εχουν μαθει αυτες οι γκομενες με τοσο χρημα που δε το παρατανε ευκολα...
καποια μου ελεγε οτι ειχε φαει απο ενα πελατη 7000€ σε ενα 6μηνο...μετα απο εναν παππου ειπε οτι πηγε να της γραψει σπιτι στο ονο0μα της κτλ...
εχουν χαμηλη ηθικη υποσταση για να κανουν αυτη τη δουλεια,προστιθεται και το χρημα και γαμιετε στη κυριολεξια το μυαλο τους....
πως να σκεφτουν σαν ενανς απλος ανθρωπος μετα..πως να τα παρατησουν??...δυσκολο..αλλα οχι ακατορθωτο...δινω 1% πιθανοτητα,οχι παραπανω..

με τετοιους μαλακες π υπαρχουν και λιγα τους κανανε οι πουτανες  :birdman:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.708
Πόντοι
496
συμφωνω και να πω επισης απο δικη μου εμπειρια οτι για αλλη μια φορα το χρημα κανει τη δουλεια-ζημια ,οπως θελεις πες το...
εχουν μαθει αυτες οι γκομενες με τοσο χρημα που δε το παρατανε ευκολα...
καποια μου ελεγε οτι ειχε φαει απο ενα πελατη 7000€ σε ενα 6μηνο...μετα απο εναν παππου ειπε οτι πηγε να της γραψει σπιτι στο ονο0μα της κτλ...
εχουν χαμηλη ηθικη υποσταση για να κανουν αυτη τη δουλεια,προστιθεται και το χρημα και γαμιετε στη κυριολεξια το μυαλο τους....
πως να σκεφτουν σαν ενανς απλος ανθρωπος μετα..πως να τα παρατησουν??...δυσκολο..αλλα οχι ακατορθωτο...δινω 1% πιθανοτητα,οχι παραπανω..

:new_shocked:
τουλαχιστον  :knockinb: ο τυπος η πηγαν υπερ πιστεως :2funny:
χαφτομουνηδες :tickedoff: :jerking: :headbang:
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
4
Πόντοι
1
Το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία. Εδώ το χρήμα δεν μπορεί ούτε την αγγαρία και τη βαριεστημάρα να εξαλείψει από τις εργαζόμενες, πόσο μάλλον να γεννήσει επιθυμίες και οργασμούς. Όποιος είναι αρκετά ηλίθιος που να νομίζει, πως στη σημερινή εποχή, και μάλιστα στην εδώ χώρα, μπορεί με περιουσιακά στοιχεία να (εξ)αγοράσει έναν άνθρωπο ή έστω τις ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΕΙΣ υπηρεσίες του, και πάλι ΛΙΓΑ, ΠΟΛΥ λίγα τους κάνουν, οι πουτάνες.

Μήπως στην τελική, πραγματικά έχουν "χαθεί" οι άντρες; Μέσα στα πορτοφόλια και τα περιουσιακά;
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Εχω  κ η δευτερη φορα ειναι προσφατη!!!κ καβλα!!!ποολυ καβλα,περναμε καλα,οσο κρατησει....σταζει κ κανα ψιλο οταν υπαρχουν δυσκολιες..μαντεψτε που γνωριστηκαμε!!στη ντουλια της...προσπαθω να της βρω αξιοπρεπεστερη δουλεια καθως εχει ολα τα προσοντα(μουναρος)μη με ρωτατε αν με πειραζει που γμανε κ αλλοι(σταρχιδιαμου,εγω να περνω καλα οσο κρατησει..η πλακα ειναι οτι μου την επεσε αυτη!!!σουξε ο πουστης στη νυχτα που εχω)
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Εχω  κ η δευτερη φορα ειναι προσφατη!!!κ καβλα!!!ποολυ καβλα,περναμε καλα,οσο κρατησει....σταζει κ κανα ψιλο οταν υπαρχουν δυσκολιες..μαντεψτε που γνωριστηκαμε!!στη ντουλια της...προσπαθω να της βρω αξιοπρεπεστερη δουλεια καθως εχει ολα τα προσοντα(μουναρος)μη με ρωτατε αν με πειραζει που γμανε κ αλλοι(σταρχιδιαμου,εγω να περνω καλα οσο κρατησει..η πλακα ειναι οτι μου την επεσε αυτη!!!σουξε ο πουστης στη νυχτα που εχω)

Συνέχισε έτσι... αστην να σου ζητήσει αύτη πρώτη αποκλειστικότητα  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία. Εδώ το χρήμα δεν μπορεί ούτε την αγγαρία και τη βαριεστημάρα να εξαλείψει από τις εργαζόμενες, πόσο μάλλον να γεννήσει επιθυμίες και οργασμούς. Όποιος είναι αρκετά ηλίθιος που να νομίζει, πως στη σημερινή εποχή, και μάλιστα στην εδώ χώρα, μπορεί με περιουσιακά στοιχεία να (εξ)αγοράσει έναν άνθρωπο ή έστω τις ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΕΙΣ υπηρεσίες του, και πάλι ΛΙΓΑ, ΠΟΛΥ λίγα τους κάνουν, οι πουτάνες.

Μήπως στην τελική, πραγματικά έχουν "χαθεί" οι άντρες; Μέσα στα πορτοφόλια και τα περιουσιακά;
Σε τι διαφέρει η σημερινή εποχή από τις αλλοτινές,και γιατί διαφοροποιείται η Ελλάδα από τις άλλες χώρες όσον αφορά την εξαγορά ανθρώπων ή υπηρεσιών;Δε το καταλαβαίνω... :think:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
8
Like
2.184
Πόντοι
506
Το χρήμα δεν φέρνει την ευτυχία. Εδώ το χρήμα δεν μπορεί ούτε την αγγαρία και τη βαριεστημάρα να εξαλείψει από τις εργαζόμενες, πόσο μάλλον να γεννήσει επιθυμίες και οργασμούς. Όποιος είναι αρκετά ηλίθιος που να νομίζει, πως στη σημερινή εποχή, και μάλιστα στην εδώ χώρα, μπορεί με περιουσιακά στοιχεία να (εξ)αγοράσει έναν άνθρωπο ή έστω τις ΕΝΘΟΥΣΙΩΔΕΙΣ υπηρεσίες του, και πάλι ΛΙΓΑ, ΠΟΛΥ λίγα τους κάνουν, οι πουτάνες.

Μήπως στην τελική, πραγματικά έχουν "χαθεί" οι άντρες; Μέσα στα πορτοφόλια και τα περιουσιακά;
Δυστυχώς ζούμε σε μια φτηνή κοινωνια με φτηνούς ανθρώπους όπου σχεδόν όλα αγοράζονται και πωλούνται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom