Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
8
Like
1.754
Πόντοι
216
Εγώ τύπε μου που είχα κάνει σχέση με μια Ελληνίδα call girl, δεν κινδύνεψα από νταβά διότι δεν είχε.
"Κινδύνεψα" όμως όταν μου ζητούσε επίμονα πως θα γινόταν να βγεί από την μέση ο τέως σύζυγός της, οπότε προ του κινδύνου να εμπλακώ σε ανθρωποκτονία την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια...

Δεν σου είπε ότι είναι παπαδιά ??? χαχα

θα σε έβαζε να τον καθαρίσεις και θα σε κατηγορούσε από πάνω μετά στα δικαστήρια ότι το έκανες με δικιά σου πρωτοβουλία ...

http://[URL unfurl="true"]www.fimes.gr/wp-content/uploads/papadia-sataniki.jpg[/img[/URL]]

[url=http://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=217736&catid=4]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=217736&catid=4[/url[/URL]]
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Ρε τύπε μιλάμε για ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Όσα και να ξέρεις και να έχεις ζήσει εσύ αυτές ξέρουν (ή θα μάθουν γρήγορα) πολύ περισσότερα! Λες να τις πιάσεις εσύ κορόιδα;

Αυτή που ανέφερα την γνώρισα 2-3 μηνών πουτάνα ενώ εγώ είχα εμπειρία ετών στο σπορ, λογικό ήταν να ήξερα πιο πολλά από αυτήν στην αρχή. Να δεις όμως πόσο γρήγορα έμαθε την πουτανιά το άτιμο το κορίτσι!

Εξ άλλου είναι και ζήτημα ιδιοσυγκρασίας. Καμιά δεν γίνεται πουτάνα αν δεν έχει την εκμετάλλευση του άντρα στο αίμα της! ;)
Η εκμετάλλευση έχει έννοια κυρίως οικονομική βέβαια, που είναι και ο μοναδικός τους τελικός στόχος. Ωστόσο κάποιος μπορεί να "χρησιμοποιηθεί" στο ενδιάμεσο ως "προμότορας" και άμισθος νταβατζής, ακόμα και για να ζηλέψει κάποιος τρίτος τον οποίον έχει βάλει στο μάτι η πουτάνα να τον μαδήσει αλύπητα.

Το τελευταίο μου είχε επίσης συμβεί, όταν κάποια αλλοδαπή κατάλαβα ότι με "χρησιμοποιούσε" για να τιγκάρει στην καψούρα άλλον πελάτη της, τον οποίον και τελικά τον μάδησε αλύπητα με δήθεν "επενδύσεις" στην πατρίδα της.
Πως λέτε να φάει κάποια 50.000-100.000 από κάποιον καψούρη πελάτη; Ζητώντας του να της τα χαρίσει; Θα ξυπνήσει αμέσως και θα καταλάβει την απάτη. Ενώ αν του ζητήσει να μπει συνεταίρος σε μια "επικερδή" μπιζνα; ;)


Ωραια.τα λεγομενα σου και φαινονται και με καποια εμπειρια. Ρε φιλε εγω δεν πηγα να σου το παιξω ιστορια. Και ουτε  θα ηθελα προσωπικα να ζησω μια τετοια εμπειρια και μετα απο χρονια να τη θυμαμαι ως ασχημη αναμνηση οτι μου εφαγε λεφτα κλπ κλπ κλπ.

Σαφως και οι περισσοτερες απο αυτες εχουν συγκεκριμενους στοχους απο καποιον.

Εγω αυτο απλα που ανεφερα-ρωτησα ειναι αν διατρεχει καποιο κινδυνο ο εκαστοτε πελατης που μπορει να κανει κατι εκτος δουλειας με μια κοπελα.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Δεν μπορείς να κάνεις σχέση με πουτάνα. Ποιο θα ήταν το όφελος; Να γαμάς τζάμπα; Τα ψυχολογικά που κουβαλάνε, ο θυμός, τα κόμπλεξ, η χαμηλή αυτοπεποίθηση κλπ θα σε κατεβάσουν στο δικό της ψυχολογικό υπόγειο, οπότε αν κάποιος θελήσει να δοκιμάσει θα το μετανιώσει.

Καλύτερα πελάτης στη βίζιτα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και το πάνω και το κάτω.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ρε τύπε μιλάμε για ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Όσα και να ξέρεις και να έχεις ζήσει εσύ αυτές ξέρουν (ή θα μάθουν γρήγορα) πολύ περισσότερα! Λες να τις πιάσεις εσύ κορόιδα;

Αυτή που ανέφερα την γνώρισα 2-3 μηνών πουτάνα ενώ εγώ είχα εμπειρία ετών στο σπορ, λογικό ήταν να ήξερα πιο πολλά από αυτήν στην αρχή. Να δεις όμως πόσο γρήγορα έμαθε την πουτανιά το άτιμο το κορίτσι!

Εξ άλλου είναι και ζήτημα ιδιοσυγκρασίας. Καμιά δεν γίνεται πουτάνα αν δεν έχει την εκμετάλλευση του άντρα στο αίμα της! ;)
Η εκμετάλλευση έχει έννοια κυρίως οικονομική βέβαια, που είναι και ο μοναδικός τους τελικός στόχος. Ωστόσο κάποιος μπορεί να "χρησιμοποιηθεί" στο ενδιάμεσο ως "προμότορας" και άμισθος νταβατζής, ακόμα και για να ζηλέψει κάποιος τρίτος τον οποίον έχει βάλει στο μάτι η πουτάνα να τον μαδήσει αλύπητα.

Το τελευταίο μου είχε επίσης συμβεί, όταν κάποια αλλοδαπή κατάλαβα ότι με "χρησιμοποιούσε" για να τιγκάρει στην καψούρα άλλον πελάτη της, τον οποίον και τελικά τον μάδησε αλύπητα με δήθεν "επενδύσεις" στην πατρίδα της.
Πως λέτε να φάει κάποια 50.000-100.000 από κάποιον καψούρη πελάτη; Ζητώντας του να της τα χαρίσει; Θα ξυπνήσει αμέσως και θα καταλάβει την απάτη. Ενώ αν του ζητήσει να μπει συνεταίρος σε μια "επικερδή" μπιζνα; ;)

είναι αυτό λένε ότι πόρνη στο επάγγελμα είναι και στην ψυχή , το επάγγελμά τους διαμορφώνει και τον χαρακτήρα τους
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.897
Like
538
Πόντοι
36
Καλύτερα πελάτης στη βίζιτα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Και το πάνω και το κάτω.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
είναι αυτό λένε ότι πόρνη στο επάγγελμα είναι και στην ψυχή , το επάγγελμά τους διαμορφώνει και τον χαρακτήρα τους

Σε αυτό συμφωνώ. Βέβαια μια πουτάνα αρχικά ξεκινά με την πρόθεση σε λίγο καιρό να διακόψει.Το εύκολο χρήμα όμως την κάνει να συνεχίσει, και κυρίως να το τονίσω οι Ελλεεινίδες πουτάνες είναι οι χειρότερες πνευματικά και ψυχικά.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
μακρια κι αλαργα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Σε αυτό συμφωνώ. Βέβαια μια πουτάνα αρχικά ξεκινά με την πρόθεση σε λίγο καιρό να διακόψει.Το εύκολο χρήμα όμως την κάνει να συνεχίσει, και κυρίως να το τονίσω οι Ελλεεινίδες πουτάνες είναι οι χειρότερες πνευματικά και ψυχικά.
πηδουσα καποτε μια πουτανα Θεσ/κια ολο κλαιγοτανε οτι το κανε μονο για να μαζεψει χρηματα να χτισει το σπιτι της...μεγαλο τσολι...αλλα εστηνε καλα κωλο κ την ξεπατωνα.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
πηδουσα καποτε μια πουτανα Θεσ/κια ολο κλαιγοτανε οτι το κανε μονο για να μαζεψει χρηματα να χτισει το σπιτι της...μεγαλο τσολι...αλλα εστηνε καλα κωλο κ την ξεπατωνα.
Καλά ξηγιόσουνα, απο τον κώλο είναι όλα τα λεφτά. Πρέπει να σε αγαπούσε!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
FΕγώ είχα κάνει παλιά σχέση με  μια ουκρανη  που δούλευε σε στούντιο, μια χαρά πέρασα με κάτι γαμίσία  αεροπλανικα...αλλά μέχρι εκεί, όχι έρωτες και καούρες και ιστοριες για αγρίους. Μάλιστα όταν σταμάτησε τα στούντιο ήθελε να κάνει βίζιτες ανεξάρτητη  και μου πρότεινε να κάνω τον νταβατζή της και σε κάποιες περιπτώσεις να δουλεύουμε ντουο  για κάπου πελατες :grin:
Δεν το έκανα τότε γιατί λόγω επαγγελματικων  υποχρεώσεων έφυγα από αθηνα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Καλά ξηγιόσουνα, απο τον κώλο είναι όλα τα λεφτά. Πρέπει να σε αγαπούσε!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
οχι δεν με αγαπουσε ,με το αζημιωτο τον εδινε...
κ εγωισμο η τυπισα?η μυτη πανω απο το κεφαλι... :jerking:
μονο μια Ρωσιδα με δινε κωλο free of charge...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
οχι δεν με αγαπουσε ,με το αζημιωτο τον εδινε...
κ εγωισμο η τυπισα?η μυτη πανω απο το κεφαλι... :jerking:
μονο μια Ρωσιδα με δινε κωλο free of charge...

Την πουτάνα!  >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: Φίλε οι Ρωσίδες έχουν σώσει κόσμο με τον κώλο τους. Και στήνονται καλύτερα απο τις Ελέεινιδες.  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.790
Κριτικές
183
Like
3.249
Πόντοι
8.535
Την πουτάνα!  >:( >:( :tickedoff: :tickedoff: Φίλε οι Ρωσίδες έχουν σώσει κόσμο με τον κώλο τους. Και στήνονται καλύτερα απο τις Ελέεινιδες.  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
αυτο να λεγεται
η Ρωσσιδα ειχε περισσοτερο φιλοτιμο απο την ξινομουνα ελλεινιδα.
ακαποτο στοματικο κ κωλο τα δινε στην τιμη απλου προγραμματος
κ στηνοτανε κ τον ετρωγε ολοκληρο αβιαστα.
να τα λεμε κ αυτα παιδια
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
σχέση με πουτάνα που θα συνεχίσει τη δουλειά σημαίνει νταβατζής και πρέπει να έχεις τις ανάλογες προδιαγραφές.

σχέση με πουτάνα που θα διακόψει για παρτη σου, σημαίνει είναι ζορισμένη και πρόσεχε μη σε φάνε σε καμμιά γωνιά.

δηλαδή σε κάθε περίπτωση μακριά.
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
Σχεση με εκδιδομενη...τι μου θυμησατε....Μαιος εως οκτωβριος του 2011...μιλαμε για ερωτα.. :smitten:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Σχεση με πουτανα δεν ειχα κανει σαφως.
Μου ειχαν τυχει ομως καποια κουλα πραγματα.


1)Ελληνιδα βιζιτου. 35αρα. Εγω τοτε , ουτε 27. Την ειχα παρει ξημερωμα καθημερινης, νοεμβρη ,προς το τελος, που εριχνε καρεκλες απο βροχη.Ηταν στα 20.000δρχ , μια ωρα μια εκτονωση , με ελευθερο στοματικο σε αυτη την τιμη, το οποιο ομως εγω δεν παιρνω ποτε. Και χρεωνε αλλες 5000δρχ τον κωλο και αλλες 5000δρχ τη δευτερη εκτονωση.

Τη γαμαγα καπου 40 λεπτα.Δεν ηθελα εξτρα και δεν ειχα σκοπο να παρω μαζι της. Ηταν στα πλαισια του ... managment που εκανα σε πουτανες. Με τις φθηνες, δεν επαιρνα εξτρα.

Αφου τελειωσα, ντυθηκε ... βλεπει εξω απο το παραθυρο τη βροχη ...
και μου λεει ...

"Δεν εχω αλλα ραντεβου, θες να κερασεις 1-2 ποτα και να κατσω να με γαμας μεχρι το πρωι, χωρις να δωσεις φραγκα ;;;; "

Ηπιε 3-4 ποτα, αλλα κατσαμε μεχρι που ειχε φεξει για τα καλα. Εριξα αλλα 2 και συνεχισα και μια τριτη , χωρις να τελειωσω , ενω την πηρα και απο πισω. Αριστο γαμησι.



2)Ρωσιδι , μουναρος , με καλα ελληνικα, βιζιτα , των 35.000δρχ αυτη. Την ειχα παρει τουλαχιστον 5 φορες. Γαμησι νωρις το βραδι , τελειωναμε λιγο πριν τις 11.
Μου προτεινε να παμε για ποτα και να αραξουμε σε ενα ησυχο μπαρ με πισινα, του οποιου δεν θυμαμαι το ονομα και δεν ειχα παει ξανα, ουτε ξαναπηγα απο τοτε.Χωρις να ειμαι σιγουρος, ηταν καπου στη βουλιαγμενη. Καλοκαιρι. Κατσαμε για πλακα 3-4 ωρες και για να με ευχαριστησει , τη γαμησα παλι στο αμαξι. Τσαμπα. Πρεπει να ηταν 1998.


Εξηγηση , δεν μπορω να δωσω.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.852
Πόντοι
216
μονο μια φορα και δεν το ξανα κανω ... την ειχα γνωρισει σε ασχετη φαση οχι στην δουλεια της ...δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες παντος την ειχα δαγκωσει ασχημα την λαμαρινα ... τετοιες σχεσεις ειναι για γερα στομαχια ...αυτες οι κοπελες εχουν πολλα αποθημενα και ψυχολογικα προβληματα ... ειναι μονο για αυτο που ειπε ο τυπος παραπανω ... μονο για να περνας καλα να κανεις το κομματι σου και τελος ...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.065
Πόντοι
6.796
Ναι έχω κάνει και κατέληξε σε γάμο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom