Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 192K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Θα ξαναναψω λιγο το θρεντακι μιας και εχει 120 μερες να γραψει καποιος. Αν και δε διαβασα και τις 116 σελιδες, Θελω να θεσω το εξης ερωτημα:

Σε καποια τετοια περιπτωση που γνωρισεις ιεροδουλη δηλαδη, ειτε μασατζου ειτε οτιδηποτε αλλο, δεν κινδυνευεις και απο καποιον νταβα??????
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Εγώ τύπε μου που είχα κάνει σχέση με μια Ελληνίδα call girl, δεν κινδύνεψα από νταβά διότι δεν είχε.
"Κινδύνεψα" όμως όταν μου ζητούσε επίμονα πως θα γινόταν να βγεί από την μέση ο τέως σύζυγός της, οπότε προ του κινδύνου να εμπλακώ σε ανθρωποκτονία την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια...
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ τύπε μου που είχα κάνει σχέση με μια Ελληνίδα call girl, δεν κινδύνεψα από νταβά διότι δεν είχε.
"Κινδύνεψα" όμως όταν μου ζητούσε επίμονα πως θα γινόταν να βγεί από την μέση ο τέως σύζυγός της, οπότε προ του κινδύνου να εμπλακώ σε ανθρωποκτονία την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια...
σαν κ αυτα που ακουμε στις τηλεορασεις  :S 
πανε αναψε μια λαμπαδα ισα το μποι σου κανε κ το σταυρο σου
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Θα ξαναναψω λιγο το θρεντακι μιας και εχει 120 μερες να γραψει καποιος. Αν και δε διαβασα και τις 116 σελιδες, Θελω να θεσω το εξης ερωτημα:

Σε καποια τετοια περιπτωση που γνωρισεις ιεροδουλη δηλαδη, ειτε μασατζου ειτε οτιδηποτε αλλο, δεν κινδυνευεις και απο καποιον νταβα??????
οι περισσοτερες εχουν μπαρμπα αν τον θυμωσεις τι να πω  :S
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
οι περισσοτερες εχουν μπαρμπα αν τον θυμωσεις τι να πω  :S

Ναι. Αυτο λεω. Μπαρμπα εννοεις φανταζομαι τον νταβα??

Και αυτο ρωταω. Ο κινδυνος και το ρισκο δεν ειναι καπως επικινδυνο??

Πως μπορουν??
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Εγώ τύπε μου που είχα κάνει σχέση με μια Ελληνίδα call girl, δεν κινδύνεψα από νταβά διότι δεν είχε.
"Κινδύνεψα" όμως όταν μου ζητούσε επίμονα πως θα γινόταν να βγεί από την μέση ο τέως σύζυγός της, οπότε προ του κινδύνου να εμπλακώ σε ανθρωποκτονία την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια...

Μου θυμισες το deadly women στο σκαι.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Πάντως αν δεν είσαστε ο νταβατζής, να ξέρετε πως το "τζάμπα" γαμήσι με την οποιαδήποτε πουτάνα θα το πληρώσετε στο τέλος πολύ πιο ακριβά!
Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως αν δεν είσαστε ο νταβατζής, να ξέρετε πως το "τζάμπα" γαμήσι με την οποιαδήποτε πουτάνα θα το πληρώσετε στο τέλος πολύ πιο ακριβά!
Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...
ευχαριστω τυπε για την προειδοποιηση . εγω τσαμπα σεξ μονο με "κανονικες" κ οχι πληρωμενες
 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ τύπε μου που είχα κάνει σχέση με μια Ελληνίδα call girl, δεν κινδύνεψα από νταβά διότι δεν είχε.
"Κινδύνεψα" όμως όταν μου ζητούσε επίμονα πως θα γινόταν να βγεί από την μέση ο τέως σύζυγός της, οπότε προ του κινδύνου να εμπλακώ σε ανθρωποκτονία την έκανα με ελαφριά πηδηματάκια...
Γεια σου ρε γιατρέ,έχεις κι εσύ την ιστορία σου!
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Πάντως αν δεν είσαστε ο νταβατζής, να ξέρετε πως το "τζάμπα" γαμήσι με την οποιαδήποτε πουτάνα θα το πληρώσετε στο τέλος πολύ πιο ακριβά!
Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο...

Γιατι το λες αυτο φιλε gianevan???

Δηλαδη?

Αρκετοι εχω διαβασει περασαν μια χαρα και μετα αντε γεια. Αρκει βεβαια να ξερουν που βαδιζουν καλα, πολυ καλα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Γιατι το λες αυτο φιλε gianevan???

Δηλαδη?

Αρκετοι εχω διαβασει περασαν μια χαρα και μετα αντε γεια. Αρκει βεβαια να ξερουν που βαδιζουν καλα, πολυ καλα.

Ρε τύπε μιλάμε για ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Όσα και να ξέρεις και να έχεις ζήσει εσύ αυτές ξέρουν (ή θα μάθουν γρήγορα) πολύ περισσότερα! Λες να τις πιάσεις εσύ κορόιδα;

Αυτή που ανέφερα την γνώρισα 2-3 μηνών πουτάνα ενώ εγώ είχα εμπειρία ετών στο σπορ, λογικό ήταν να ήξερα πιο πολλά από αυτήν στην αρχή. Να δεις όμως πόσο γρήγορα έμαθε την πουτανιά το άτιμο το κορίτσι!

Εξ άλλου είναι και ζήτημα ιδιοσυγκρασίας. Καμιά δεν γίνεται πουτάνα αν δεν έχει την εκμετάλλευση του άντρα στο αίμα της! ;)
Η εκμετάλλευση έχει έννοια κυρίως οικονομική βέβαια, που είναι και ο μοναδικός τους τελικός στόχος. Ωστόσο κάποιος μπορεί να "χρησιμοποιηθεί" στο ενδιάμεσο ως "προμότορας" και άμισθος νταβατζής, ακόμα και για να ζηλέψει κάποιος τρίτος τον οποίον έχει βάλει στο μάτι η πουτάνα να τον μαδήσει αλύπητα.

Το τελευταίο μου είχε επίσης συμβεί, όταν κάποια αλλοδαπή κατάλαβα ότι με "χρησιμοποιούσε" για να τιγκάρει στην καψούρα άλλον πελάτη της, τον οποίον και τελικά τον μάδησε αλύπητα με δήθεν "επενδύσεις" στην πατρίδα της.
Πως λέτε να φάει κάποια 50.000-100.000 από κάποιον καψούρη πελάτη; Ζητώντας του να της τα χαρίσει; Θα ξυπνήσει αμέσως και θα καταλάβει την απάτη. Ενώ αν του ζητήσει να μπει συνεταίρος σε μια "επικερδή" μπιζνα; ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Ρε τύπε μιλάμε για ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Όσα και να ξέρεις και να έχεις ζήσει εσύ αυτές ξέρουν (ή θα μάθουν γρήγορα) πολύ περισσότερα! Λες να τις πιάσεις εσύ κορόιδα;
Κι όπως θα λέγαμε σήμερα,''στον Πούτιν δεν χωράνε... πουτινιές,και στην  πουτάνα πουτανιές''!  :2funny:
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ρε τύπε μιλάμε για ΠΟΥΤΑΝΕΣ!
Όσα και να ξέρεις και να έχεις ζήσει εσύ αυτές ξέρουν (ή θα μάθουν γρήγορα) πολύ περισσότερα! Λες να τις πιάσεις εσύ κορόιδα;

Ηττοπαθεια........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom