Νέα

Έχετε κάνει ποτέ παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 430
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε συμμετέχει σε παρτούζα (πάνω από 3 άτομα)...

  • Ναι

    Ψήφοι: 153 33,6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 115 25,3%
  • Ψήνομαι...

    Ψήφοι: 73 16,0%
  • Μόνο τρίο έχω κάνει!

    Ψήφοι: 114 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    455

alaloupi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2018
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Με ενα φίλο και μια Αγγκιδα πιπα κωλο και μετά αλλάξαμε. Ωραίο σκηνικό ήταν
 

Σατυρος.

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
το κυνηγαω οσο μπορω περισσοτερο, κατι εχω κανει αλλα δυσκολα τα πραγματα για να βρεις ωραιες γυναικες που να θελουν να συμμετασχουν.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
οχι, αλλα με 2 γυναικες θα γουσταρα, με αλλον-ους ανδρες για κανενα λογο
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
καναδυο καλα ξεκωλιδια μου ειπαν πως η πιο δυνατη εμπειρια τους ηταν η παρτουζα
δυστυχως δεν εφεραν καμια φιλη τους
 

manion

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
οχι μια φορα προσπαθησα στην Βαρκελωνη αλλα δεν πετυχε γιατι βιαστηκε η αλλη να βγει απο την ντουλαπα.....
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Λοιπόν η παρτούζα είναι ευχάριστη δραστηριότητα, κάνετε γνωριμίες (όχι επί πληρωμή) είναι αντιαγχωτική διασκέδαση. Πολύ καλύτερο από το να κερατώνεις με τη γειτόνισα τη σύζυγο, την κάνεις να νιώσει γυναικάρα κι όχι μίζερη νοικοκυρά που πλένει τα πιάτα σε ένα γάμο με κοιλιές και μασχαλίλα. Η συμπεριφορά στο ζευγάρι γλυκαίνει και δεν υπάρχουν πια φωνές ή εντάσεις. Επίσης κανείς δεν πιάνει γκόμενα, οι τσόντες είναι πλέον βαρετές. Είναι απερίγραπτο. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΤΣΙΟ! Το ανθρώπινο σώμα είναι φτιαγμένο για ομαδικό σεξ.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
4ο έτος μετά από πολλά ποτά με γκόμενά η οποία γούσταρε ένα φίλο μου. Τελικά καταλήξαμε 2 τύποι να την πηδαμε τα ξημερώματα... Κοιμήθηκαμε (οχι και οι τρεις μαζι αλλά στο ίδιο σπίτι) και το επόμενο πρωί την ξαναγαμισαμε ενώ ήταν νηφάλια.
 

Stavros P

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
26
Μία φορά τα κατάφερα με ένα παντρεμένο ζευγάρι, αν και ο σύζυγος δεν πολυσυμμετείχε. Καθόταν και με κοιτούσε που του γαμούσα τη γυναίκα, cuckold δηλαδή. Το μόνο που έκανε ήταν να της γλύφει το μουνί όταν ήθελα να πάρω ανάσες.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Ω ρε μάγκα μου τι μου θύμησες τώρα. 5ημερη στη Θεσ/νικη 3η λυκείου. Μετά απο μπουζούκια. 3 αγοριά 4 κορίτσια. Όλοι είχαμε γίνει γκολ (πράγμα λογικό για 17 χρονών παιδιά). Εγώ και η παρέα μου καλέσαμε τα κορίτσια στο δωμάτιο μας ταχαμ να παίξουμε μπουκάλα και να πιουμε όσο ρακί είχε μείνει που έφερε ένα παιδί απο Κρήτη. Σκοπός μας ήταν να παιχτεί φασούλα, δεν νομίζαμε να πάει μέχρι εκεί. Εν τέλει στο μισάωρο είμασταν να με πιπώνουν τα 2 κορίτσια και οι φίλοι να πηδάνε τις 2 άλλες. Το θέμα ήταν πως δεν υπήρχε βρωμιά για τα κορίτσια παρά μόνο για την 1 απ τις 4 που τα είχει με φανταρο απ τα 14 της, τα αλλα 3 φαινοντουσαν σεμνα κορίτσια και χαμηλων τονων. Θύμαμαι χαρακτηριστικά μες την ζαλάδα του αλκοόλ, ενώ εκεινη την ώρα ήμουν στον καναπε και ειχα απο πανω μου την ξανθια της παρεας να χτυπα η πορτα. Ο μαλακας ο Μακης (ενας απ τους 3 μας) ειχε χυσει και απ την μεθη του πηγε ανοιξε την πορτα χωρις να συνηδητοποιεισει τι εκανε. Μπαινει μεσα φουριοζος ενας συμαθητης μας, βλέπει εμενα να πηδαω την μια στον καναπε και τον φίλο μου το Στελιο να πηδαει στο κρεβατι στα 4 την κοπελα του αυτου που μπηκε στο δωματιο. Αρχισε να κλαει σαν 5χρονο και εφυγε τρεχωντας. Α ρε εποχαρες τοτε.
 

Golden12

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
39
Like
27
Πόντοι
0
εχω κανει 2 φορεσ και μου αρεσε αρκετα
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Τριο σε σπιτακι εγω και δυο ξανθα κοριτσουδια!!!!!! Κολαση το καλο οτι ειχα καταθεση νωριτερα και ετσι κρατησα να το ευχαριστηθω!!!!
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
πολλες φορές και από τύχη και οργανωμένα με συναγωνιστές από το μπου. Όποτε εχει κάτσει πρόταση δεν εχω πει σχεδόν ποτέ όχι. Είναι σπορ και φετιχ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Εννοείται τα σπάει, αξίζει με χίλια να παρτουζωνεις μια γυναίκα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Συμφωνώ απόλυτα φίλος!
Και για μένα αυτή είναι η ιδανική παρτούζα μόνος με (2) γυναίκες!
Αυτό δεν είναι παρτούζα. Αυτό είναι τρίο, εντελώς διαφορετικό πράγμα. Και θεωρώ ότι μιλάμε όχι για κοπέλες επαγγελματίες. Δε συγκρίνεται ούτε η φάση ούτε η εμπειρία, με γυναίκα ερασιτέχνη που γουστάρει το όλο σκηνικό.
 

Akiso12

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Αυτό δεν είναι παρτούζα. Αυτό είναι τρίο, εντελώς διαφορετικό πράγμα. Και θεωρώ ότι μιλάμε όχι για κοπέλες επαγγελματίες. Δε συγκρίνεται ούτε η φάση ούτε η εμπειρία, με γυναίκα ερασιτέχνη που γουστάρει το όλο σκηνικό.

Συμφωνω με τον φιλο απο εδω περα. Δυστηχως ομως, στα Ελληνικα δεδομενα ειναι δυσκολο να βρεις τετοια. Ειναι πολλες που γουσταρουν αλλα το παιζουν μιξοπαρθενες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Μην κάνετε τέτοια πράγματα τεντιμπόιδες.Θα πάτε στην κόλαση.Άκου παρτούζα...
 

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
:2on1:

ωραια φαση η παρτουζα οποιος το ψηνει να στειλει pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom