Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Και να του κάνουν τα μούτρα σαν σερβιέτα , όπως θα έκαναν και τα δικά μου  αν είχα περάσει με το αμάξι μου πάνω από τα γουρούνια.
Να τα λέμε όλα αδερφέ ...

προφανως δε του απαγγελθηκαν κατηγοριες ουτε υπεγραψε εκθεση συλληψης. τον κερασαν καφε και του ευχηθηκαν καλο δρομο. οπως και ναχει, τωρα πρεπει να παει τσιμπητος ομως αφου του υπεβαλε μηνυση ο Διας.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
      Αναφορά στην προισταμένη της Εισαγγελίας Αθηνών υπεβαλλε το Σωματείο των Ειδικών φρουρών, όπου αναφέρεται ότι κανείς δε ζήτησε να καταθέσουν οι αστυνομικοί της ΔΙΑΣ. Πάει για κουκούλωμα η υπόθεση δηλαδή. Με τη βοήθεια τίνος άραγε?  Διαβάστε: tromaktiko.com
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
φιλαρακια κολητα ειναι ολοι αυτοι μπατσεοι και πολιτικαντζεσ μην ακουτε τα παραμυθια που μασ πουλανε ξυπνατε τυποι!
 

Επισκέπτης
για τον κουλουρη εχω να πω πολλά.ενα απο τα μεγαλυτερα μουνοπανα που εχουν περασει απο την ελλαδα λαμογιο μεγαλο.ειναι ο ανθρωπος που ηταν υπεύθυνος για την φυλάκιση του αείμνηστου μιχαλη σταματελατου πρώην πρόεδρου του πανιωνίου.ηταν αυτός με το σκάνδαλο στην πρώην ιονική που περνάνε τα λεφτά για λογαριασμο του του κιμωνα και για τον προεκλογικό αγώνα του και δωράκια στη γυναικά του και στην κόρη του και οταν ρωτήθηκε είχε πει δεν τον ξέρω τον κύριο.βέβαια η μοιρα του φέρθηκε με τον πιο σκληρό τρόπο αφού απο τότε που έχασε το παιδί του ο τυπος απλα δεν υπάρχει.το μυαλό του δεν λειτουργεί και αν  δείτε αυτά που λέει στις συνεντεύξεις ''δεν έχω λεφτά''και παπαριες καταλαβαίνει κανείς οτι ο τύπος δεν πάει καλά.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τον ειδα στο σταρ πριν. οντως βαφεται ο καραγκιοζος  :jerking:
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
καλα για να μην λεμε μλκιες αν ηταν οποιοσδηποτε ελληνας-ειτε πολιτης,ειτε αστυνομικος-και αρχιζε ο κουλουρης τα ξερεις ποιος ειμαι εγω θα το βουλωναμε ΟΛΟΙ,σκεφτομενοι τις οικογενειες μας...
το θεμα ηταν ετσι μεθυσμενος και που εσφαζε φαναρια να τρακαρει το αμαξι κανενος αλβανου η κανα ρωσσου που δεν παιρνει χαμπαρι και να πηγαινε να το παιξει εξυπνακιας...ακομα θα αγνοουνταν ο αρχιδας :s&m_3: :s&m_3:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
λατρειααααααααααα  :-

Σιγά ρε μιάμιση μέρα είναι, δεν έκανε και 25-to life στο Σαν Κουέντιν με τους μπράδας και τους τσόλο!

SanQuentin.jpg
 [/URL]
San%20Quentin%20prison.JPG
 
image002.jpg
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Σιγά ρε μιάμιση μέρα είναι, δεν έκανε και 25-to life στο Σαν Κουέντιν με τους μπράδας και τους τσόλο!

δεν εχει σημασια, για την λατρεια μου ηταν τραυματικη εμπειρια και τον νοιαζομαι  >:(
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχει σημασια, για την λατρεια μου ηταν τραυματικη εμπειρια και τον νοιαζομαι  >:(

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ μια φορά (ΜΙΑ) που πέρασα το βράδυ στο τμήμα στο Αιγάλεω , πέρασα πολύ καλά , με άφησαν να βλέπω και τηλεόραση και καφέ και απ'όλα.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
καλα για να μην λεμε μλκιες αν ηταν οποιοσδηποτε ελληνας-ειτε πολιτης,ειτε αστυνομικος-και αρχιζε ο κουλουρης τα ξερεις ποιος ειμαι εγω θα το βουλωναμε ΟΛΟΙ,σκεφτομενοι τις οικογενειες μας...
το θεμα ηταν ετσι μεθυσμενος και που εσφαζε φαναρια να τρακαρει το αμαξι κανενος αλβανου η κανα ρωσσου που δεν παιρνει χαμπαρι και να πηγαινε να το παιξει εξυπνακιας...ακομα θα αγνοουνταν ο αρχιδας :s&m_3: :s&m_3:
  Υπερβολή. Να δούμε τώρα  που τον τύλιξε σε μια κόλλα χαρτί  ο αστυνομικός τι άλλα ψέματα θα πει το ανδρείκελο και πώς θα φερθεί το κράτος στον αστυνομικό
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ μια φορά (ΜΙΑ) που πέρασα το βράδυ στο τμήμα στο Αιγάλεω , πέρασα πολύ καλά , με άφησαν να βλέπω και τηλεόραση και καφέ και απ'όλα.

συ εισαι τσιμπουκλου. και μια φιλη μου περασε καλυτερα ακομα, την κερασαν και ουισκακι 12αρι που φυλαγανε μεσα στον φοριαμο  :dancing:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ο κιμων μηπως ητανε ντυμενος τιποτα τραβελι και εγινε η ολη φαση?
ειδα στις ειδησεις που εμφανιστικε,το ματι ηταν βαμμενο ακομα.
ουτε προλαβε να ξεβαφτει ο ανθρωπος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
H προσωποποίηση του Πασόκου

χυδαίος,λαικιστής,ψευτονταής,κρατικοδίαιτος συνδικαλιστής νομίζω της ΔΕΗ,με ύφος και στόμφο χιλίων καρδιναλίων....

εξέχον μέλος του συρφετού που ανέδειξε(?) ο Ανδρέας Παπανδρέου το 1981...

στο άλμπουμ της χρεωκοπίας,σίγουρα θα υπάρχει και η φωτογραφία του Κουλούρη....

ΥΓ το συγκεκριμένο περισταστικό είναι πταίσμα,παρωνυχίδα....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
βλεφαρίδες είχε?
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
H προσωποποίηση του Πασόκου

χυδαίος,λαικιστής,ψευτονταής,κρατικοδίαιτος συνδικαλιστής νομίζω της ΔΕΗ,με ύφος και στόμφο χιλίων καρδιναλίων....

εξέχον μέλος του συρφετού που ανέδειξε(?) ο Ανδρέας Παπανδρέου το 1981...

στο άλμπουμ της χρεωκοπίας,σίγουρα θα υπάρχει και η φωτογραφία του Κουλούρη....

ΥΓ το συγκεκριμένο περισταστικό είναι πταίσμα,παρωνυχίδα....
   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

http://[URL unfurl="true"]www.crazychops.com/wp-content/uploads/2011/08/monkey_drummer.jpg[/img[/URL]]

:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom