Νέα

Δουλεύοντας εθελοντικά - χτίζοντας βιογραφικό & γνωριμίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Καλά κρασιά...δες την ταινιούλα και ξαναέλα...
Σου ανέβασα και τα "νούμερα" πρωί-πρωί....αλλιώς δεν θα ασχολιόταν κανείς... :)

Άσε μας ρε. Από τη στιγμή που είπες: ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ" Να σαι γερός πάντα! Να σαι καλά πάντα
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Τον φαντάζεσαι,στο τσατ?
Θα έσπαγε σε 30 δευτερόλεπτα...

Πρέπει να είσαι πολύ χαμηλού επιπέδου άτομο πάντως. Ούτε καν να συζητήσεις δεν θέλησες. Κρίμα σε αυτούς που είναι δίπλα σου και συνεργάζονται μαζί σου.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πρέπει να είσαι πολύ χαμηλού επιπέδου άτομο πάντως. Ούτε καν να συζητήσεις δεν θέλησες. Κρίμα σε αυτούς που είναι δίπλα σου και συνεργάζονται μαζί σου.

Είμαι αφεντικό και οι εργαζόμενοι με μισούν... ;)
Αλλά εγώ εκεί...τους γαμάω χωρίς σάλιο.... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Μενεδημε έχεις σωστό προβήματισμό. Ειναι θεμα σοβαρο αυτο που λεσ για εργασιακα. πανε να κανουν μεσαιωνα.  εγω παντως δεν θα δουλευα τσαμπα. εκτοσ αν ηταν σχολη μου ή κατι τετοιο. Ειχα δουλεψει τσαμπα 1 βδομαδα και ενιωθα fuck shit...
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Ταμία ο καθένας έχει τη γνώμη του, συμφωνώ σε αυτό που λες. Εγώ κινούμαι σε επίπεδο προβληματισμού εν αντιθέσει με Μπίλλυ που απλώς είπε την εξυπνάδα του επειδή του είπαμε ότι 1+1=2... Δε ξέρω που το πας με ρώτησε... Που να το πάω ρε βλάχο; Στη Λάρισα το πάω... Τη γνώμη σου θέλω ρε στραβάδι όχι να πεις την εξυπνάδα σου... Απλά πράγματα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ταμία ο καθένας έχει τη γνώμη του, συμφωνώ σε αυτό που λες. Εγώ κινούμαι σε επίπεδο προβληματισμού εν αντιθέσει με Μπίλλυ που απλώς είπε την εξυπνάδα του επειδή του είπαμε ότι 1+1=2... Δε ξέρω που το πας με ρώτησε... Που να το πάω ρε βλάχο; Στη Λάρισα το πάω... Τη γνώμη σου θέλω ρε στραβάδι όχι να πεις την εξυπνάδα σου... Απλά πράγματα.

:think:

Είναι τυρόγαλο ο billy, τύπε;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ταμία ο καθένας έχει τη γνώμη του, συμφωνώ σε αυτό που λες. Εγώ κινούμαι σε επίπεδο προβληματισμού εν αντιθέσει με Μπίλλυ που απλώς είπε την εξυπνάδα του επειδή του είπαμε ότι 1+1=2... Δε ξέρω που το πας με ρώτησε... Που να το πάω ρε βλάχο; Στη Λάρισα το πάω... Τη γνώμη σου θέλω ρε στραβάδι όχι να πεις την εξυπνάδα σου... Απλά πράγματα.

Πάω να ρίξω ένα πούτσο,τώρα στην γραμματέα μου και επιστρέφω.... :pipa1: :kissass2:
 

Επισκέπτης
οτι με την εθελοντικη αγγαρεια θα πας μπροστα σε περιοδο κρισης, τοτε παω πασο.
Αυτο θα ειχε νοημα εαν:
Ησουν σε μια προκομενη χωρα π.χ. Αμερικη, Ευρωπη && (λοτζικαλ εντ της Σε) ησουν ανευ εργασιακης πειρας.
Για καμμιας καριολας το γιο ειτε την κορη δεν παω τζαμπα. Θα με πληρωνουν εστω κι ενα Ευρω την ωρα ΜΕ ΕΣΤΩ το χαμηλοτερο ενσημο. Αλλιως ξαναγυρνω στο χωριο μου και στη ντουντα μου εαν τα βρω σκουρα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
οτι με την εθελοντικη αγγαρεια θα πας μπροστα σε περιοδο κρισης, τοτε παω πασο.
Αυτο θα ειχε νοημα εαν:
Ησουν σε μια προκομενη χωρα π.χ. Αμερικη, Ευρωπη && (λοτζικαλ εντ της Σε) ησουν ανευ εργασιακης πειρας.
Για καμμιας καριολας το γιο ειτε την κορη δεν παω τζαμπα. Θα με πληρωνουν εστω κι ενα Ευρω την ωρα ΜΕ ΕΣΤΩ το χαμηλοτερο ενσημο. Αλλιως ξαναγυρνω στο χωριο μου και στη ντουντα μου εαν τα βρω σκουρα.

Αυτή είναι σωστή άποψη... :rockon:
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
οτι με την εθελοντικη αγγαρεια θα πας μπροστα σε περιοδο κρισης, τοτε παω πασο.
Αυτο θα ειχε νοημα εαν:
Ησουν σε μια προκομενη χωρα π.χ. Αμερικη, Ευρωπη && (λοτζικαλ εντ της Σε) ησουν ανευ εργασιακης πειρας.
Για καμμιας καριολας το γιο ειτε την κορη δεν παω τζαμπα. Θα με πληρωνουν εστω κι ενα Ευρω την ωρα ΜΕ ΕΣΤΩ το χαμηλοτερο ενσημο. Αλλιως ξαναγυρνω στο χωριο μου και στη ντουντα μου εαν τα βρω σκουρα.

Τον είδες Μπίλλυ και λοιποί υποστηρικτές του Μπίλλυ; Αυτό είναι μια ωραία απάντηση. Το να συμφωνεί κανείς η όχι δεν είναι κακό. Το να λέει ότι εγώ είμαι το αφεντικό και λοιπά και να σου γαμάει το θρεντ είναι δείγμα παλιοχαρακτήρα. Άκου "που το πας..."

Αυτό περίμενα εγώ. Ωραίος Ntountaras!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τα τρολ ζουν και βασιλεύουν εδώ μέσα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τον είδες Μπίλλυ και λοιποί υποστηρικτές του Μπίλλυ; Αυτό είναι μια ωραία απάντηση. Το να συμφωνεί κανείς η όχι δεν είναι κακό. Το να λέει ότι εγώ είμαι το αφεντικό και λοιπά και να σου γαμάει το θρεντ είναι δείγμα παλιοχαρακτήρα. Άκου "που το πας..."

Αυτό περίμενα εγώ. Ωραίος Ntountaras!

Να συμπληρώσω ότι η γραμματέας μου είναι σε σχέση... :grin:
Αν δεν μου κάτσει θα φάει σουτ σαν την προηγούμενη.... ;)
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.461
Κριτικές
2
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Να συμπληρώσω ότι η γραμματέας μου είναι σε σχέση... :grin:
Αν δεν μου κάτσει θα φάει σουτ σαν την προηγούμενη.... ;)

:rockon: :rockon:

Ταμία σε κόβω συντηριτικό εσένα... ΜΠΙΛΛΥ ΟΚ κατάλαβα ότι κάνεις χαβαλέ σόρρυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom