Νέα

Δουλειά ή ευχαρίστηση; Τι να επιλέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα griniarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τυπε, η εισαι κλωνος σε αναμονη, η εισαι πυρφορος.

Ειδες τα δυσκολα και ηρθες στο μπου να ζητησεις βοηθεια, να σου ερθει και πιο φτηνα απο οτι ο ψυχολογος.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Σημαντικη ερωτηση. Σε τι οροφο μενεις;
δεν παιζει να πεσω,μονοκατοικια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε, η εισαι κλωνος σε αναμονη, η εισαι πυρφορος.

Ειδες τα δυσκολα και ηρθες στο μπου να ζητησεις βοηθεια, να σου ερθει και πιο φτηνα απο οτι ο ψυχολογος.
πηγα και σε δαυτον φιλε και ηθελε να με φορτωσει ψυχοφαρμακα κι εκοψα δρομο....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
Δεν περιμενω απο καποιον να μου προτεινει καποια λυση,ηθελα μονο να τα γραψω καπου να μου φυγει το "ουφ" γιατι οπως καταλαβαινετε δεν μπορω να μιλησω σε κανεναν για τα οσα περναω.
Θα σε μαλωσω, εχεις εδω εμας να μιλησεις και να πεις τον πονο σου .. τι νομιζεις οτι κανουμε εμεις εδω ? βλεπουμε μουνια βυζια και κωλους ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ
για περιπτωσεις σαν την δικη σου ειμαστε εδω.

Για να γυρισω στο σπιτι πρεπει πρωτα να πιω δυο ποτα για να εχω διαθεση και να μην ειμαι κακοκεφος.

Που πας και πινεις ποτά τυπε με όλη την εστίαση κλειστη ?

Απο την πλευρα της εχει φιαξει πολυ την συμπεριφορα της απεναντι μου αλλα πλεον εχει αυξησει και τις απαιτησεις της με αποτελεσμα να στερω απο την οικογενεια μου για να δινω σε εκεινη.
και πολυ καλα κάνει , ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ , δεν θελει να ερχετε δευτερη !!!

Δεν την βλεπω μια μερα και αρρωσταινω,εχω στερητικα,μου εχει γινει εξαρτηση.
Πολυ καλο αυτο , εισαι σε καλό δρόμο

Ειχα πει στον εαυτο μου πως αν ερθει στιγμη που θα κινδυνευσει η ηρεμια των παιδιων μου θα το κοψω αλλα τωρα απλα μου ειναι αδυνατον.
Μια χαρα θα ειναι τα παιδιά σου , δεν θα καταλαβουν τιποτα ..

Το μονο που με κρατουσε μαζι της ηταν το σεξ απο τη στιγμη που η γυναικα μου εχει σταματησει απο καιρο να ειναι "διαθεσιμη" με τη συχνοτητα που θελω και το οτι μενω μακρια απο την πρωτευουσα δεν μου επιτρεπει πολλες αποδρασεις με επαγγελματιες.
Αν ηθελε η γυναικα σου να σε κρατησει θα σου καθοτανε , αρα ?? μονη της ηρθε σε αυτο το σημειο



Ολα καλα τα βλεπω να πηγαινουν.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Τυπε στα 5 αυτά χρόνια μάλλον την ξεκωλιάζανε έμαθε να γάμιεται σαν πουταναριο και τώρα σε μουνοκαψου

Θα σε μαλωσω, εχεις εδω εμας να μιλησεις και να πεις τον πονο σου .. τι νομιζεις οτι κανουμε εμεις εδω ? βλεπουμε μουνια βυζια και κωλους ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ
για περιπτωσεις σαν την δικη σου ειμαστε εδω.



Που πας και πινεις ποτά τυπε με όλη την εστίαση κλειστη ?


και πολυ καλα κάνει , ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ , δεν θελει να ερχετε δευτερη !!!


Πολυ καλο αυτο , εισαι σε καλό δρόμο


Μια χαρα θα ειναι τα παιδιά σου , δεν θα καταλαβουν τιποτα ..


Αν ηθελε η γυναικα σου να σε κρατησει θα σου καθοτανε , αρα ?? μονη της ηρθε σε αυτο το σημειο



Ολα καλα τα βλεπω να πηγαινουν.
να μην ανησυχω λες ε;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.147
Like
50.882
Πόντοι
12.756
Τον τελευταιο χρονο ολο και πιο κατω! Κατω και απο τα πατωματα....
δηλαδη μας λες οτι σκεφτεσαι να διαλυσεις την οικογενεια σου για ενα τσουλι..να ξερεις αυτη θα σου φαει μεχρι και τα ασημικα,στο τελος αφου στα φαει ολα θα σε παρατησει,θα σε εχει διωξει η γυναικα και δεν θα εχεις στον ηλιο μοιρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
δηλαδη μας λες οτι σκεφτεσαι να διαλυσεις την οικογενεια σου για ενα τσουλι..να ξερεις αυτη θα σου φαει μεχρι και τα ασημικα,στο τελος αφου στα φαει ολα θα σε παρατησει,θα σε εχει διωξει η γυναικα και δεν θα εχεις στον ηλιο μοιρα
περναει απο το μυαλο μου αλλα με φρεναρουν τα παιδια φιλε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646
Τυπε, διώξε τη γκομενα από τη δουλειά αρχικα. Κόψε της μισθό μόνο για τα γαμησια. Επισης, διώξε επιτέλους και τη γυναίκα σου.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.147
Like
50.882
Πόντοι
12.756
περναει απο το μυαλο μου αλλα με φρεναρουν τα παιδια φιλε.
συνελθε λιγο ..ρε μαν τις ξεκωλιαρες τις εχουμε για να τις ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ δεν τις κανουμε επισημες γκομενες και γυναικες μας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.982
Like
12.996
Πόντοι
2.606
περναει απο το μυαλο μου αλλα με φρεναρουν τα παιδια φιλε.
Τυπε ξεκινά να κατεβαίνεις πιο συχνά Αθήνα για δουλειές για τον Παναθηναϊκό για συναυλία του Έλβις Πρίσλεϊ και γαμα πουτανες πολλές πουτανες είναι η λύση στο πρόβλημα σου
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.517
Like
21.886
Πόντοι
5.006
συνελθε λιγο ..ρε μαν τις ξεκωλιαρες τις εχουμε για να τις ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ δεν τις κανουμε επισημες γκομενες και γυναικες μας...
μπηκε και ο μισθωτος σε θρεντ "δουλεια ή ευχαριστηση" να πει την αποψη του!!!!!!
κλαμμααααααααααα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Ολα πανε ΠΡΙΜΑ !!! μια χαρα ειναι , δεν μπορουσαν να ειναι καλυτερα
δωσε λιγο χρόνο ακομα.

Αυτη γενικά τι λεει ?
αυτη γενικα μου λεει οτι περναει καλα και δεν θελει να αλλαξει κατι.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.147
Like
50.882
Πόντοι
12.756
και αμα ειναι καλη κοπέλα ?
η καλυτερη ειναι ειμαι σιγουρος...τον πλακωσε εκει στα τσιμπουκια,του εδωσε τον χωνατο κωλο της,του κανει αεροπλανικα γαμησια και παει το μουνι της οριζοντια ε εννοειται ειναι καλη κοπελα..οταν θα κοιμαται στις δομες του Δημου τοτε θα σκεφτεται τι μαλακιες εκανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπηκε και ο μισθωτος σε θρεντ "δουλεια ή ευχαριστηση" να πει την αποψη του!!!!!!
κλαμμααααααααααα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εννοειται ρε σωγαμπρε...κανονικα πρεπει να ανοιξεις και εσυ νημα με τιτλο ΜΕ ΚΑΚΟΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.185
Like
72.324
Πόντοι
12.756
αυτη γενικα μου λεει οτι περναει καλα και δεν θελει να αλλαξει κατι.
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ δηλαδη πανε ολα , μπραβο σας , μπραβο σας.

Αυτη ειναι το μελλον σου , κοιτα μην κανεις καμια μαλακία και την χασεις
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom