Νέα

Δουλειά ή ευχαρίστηση; Τι να επιλέξω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα griniarhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Κι εγώ με τη δουλειά θέλω να είμαι σωστός κι όσο ήταν εδώ δεν είχα το μυαλό μου να δουλέψω. Το κακό είναι πως έχει μείνει άφραγκη και όλο την χαρτζιλικώνω. Λέω μήπως αν παίρνει μισθό σταματήσει αυτό το πράγμα. (Μαλακίες λέω ε;)
Και θα παιρνει μισθο τυπε μου.Και θα σου τατρωει επιπλεον.Μην εισαι μαλακας.Υποτιθετε πως εισαι αφεντικο και εχεις ενα κυρος.Βαλε μυαλο και φτιαξε την πρωσοπικοτητα σου..Δεν βλεπεις πως υποβιβαζεις τον εαυτο σου?Eιναι κατνατια για σενα να γαμησεις την δουλεια σου για ενα μουνι.Σου δινω εγω 10 ευρω και πηγαινε να ξεδωσεις.Τι μαλακιες ειναι αυτες?ΞΥΠΝΑ.Ειμαι σκληρς αλλα τα λεω καλοπροερετα να μην χασεις περισσοτερα.Απλα ο τροπος μου γενικα ειναι λιγο ωμος.Λοιπον ΞΕΚΟΛΑ και πες της:Mαναρι δουλεια σε μενα δεν παιζει να βρεις εχει φτιαχτει ετσι το προγραμμα που τωρα ειναι αδυνατον.Λοιπον εχεις 2 επλογες.1)η σου βρισκω εγω αλλου καπου καλα Η Συνεχιζουμε μεταξυ μας ως εχει.Αν συ κανει μαγκιες παρε το καπελακι σου και φυγε.Δε ειναι χαζη να σε αφησει τοσο ευκολα.....Να σε ξεζουμισει θελει οσο μπορει.Τωρα αν θες να παραμεινεις ενω εισ γνωσης σου ξερεις πως σε εκμεταλαυετε και σε βλεπει σαν πορτοφολι και εσυ καυλωνεις με αυτο....Πηγαινε σε ψυχιατρο.Δεν φταιει αυτη..ΕΣΥ εισαι ο μαλακας.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Εσύ θα έβρισκες κάποιον εύσχημο τρόπο να της πεις ότι σου κάνει για πήδημα αλλά δεν σου κάνει για δουλειά....;;; :think:


Οχι και ας ειμαι εκ τους ασφαλους για να μην στο παιζω ξυπνιος. Θαρρος και θρασσος χρειαζεται για μια σωστη αποφαση. Το μονο που μπορεις να της πεις ειναι του τυπου γαμα την δουλεια δεν θελω να μου κουραζεσαι. Θα σου δινω εκει 400 το μηνα και θα παιρναμε καλα. Μαλακιες δλδ. Ισως σου ερχεται πιο φθηνα απο να την προσλαβεις.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Τόσο τρελό μουνί είναι ή τόσο καλό γαμήσι κάνει και δε θες να ρισκάρεις μην τη χάσεις? Γιατί δε θέτεις εσύ τους κανόνες και να ακολουθήσει εκείνη.

Σε βλέπω να σε ελέγχει γιατί για να έχεις την πίεση να απαντήσεις εγκαίρως φαίνεσαι πιεσμένος. Εσύ πρέπει να έχεις το πάνω χέρι κανονικά. Άντρας είσαι και δική σου δουλειά που ζητάει εργασία  η κοπέλα... Τι πιο ισχυρό?


Αναρωτιέμαι αν όντως είναι τόσο καλό μουνί, αν κάνει καλό γαμήσι, δάγκωσες εσύ έτσι χωρίς λόγο τη λαμαρίνα ή δεν σου κάθονται πολλά μουνιά οπότε έπεσες με τα μούτρα. Τι από όλα?
Βασικά και καλό μουνί είναι,και το σπορ το κατέχει καλά. Παίζει ρόλο και το γεγονός ότι είναι σχετικά μικρή.....καταλαβαίνεις.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Οχι και ας ειμαι εκ τους ασφαλους για να μην στο παιζω ξυπνιος. Θαρρος και θρασσος χρειαζεται για μια σωστη αποφαση. Το μονο που μπορεις να της πεις ειναι του τυπου γαμα την δουλεια δεν θελω να μου κουραζεσαι. Θα σου δινω εκει 400 το μηνα και θα παιρναμε καλα. Μαλακιες δλδ. Ισως σου ερχεται πιο φθηνα απο να την προσλαβεις.
Αν σου πω ότι το πρότεινα και παρεξηγήθηκε. Γάμησέ τα με παίρνει κάθε μέρα και με πιέζει.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.211
Like
34.622
Πόντοι
9.931
Σε κατι τετοιες καταστασης οπου μπλεκεις γκομενικα με την δουλεια σου μπορει να βρεθεις ασχημα μπλεγμενος.
Φιλος φιλου μου πηρε μια κοπελα στην δουλεια του και μετα την έπιασε γκομενα καποια στιγμή τσακώθηκαν και χωρίσανε δεν θυμάμαι για ποιο λογο και αυτός την απέλυσε απο την δουλειά αυτή λοιπον για να τον εκδικηθεί πηγε και έκανε καταγγελία στην επιθεώρηση εργασίας και στο ΙΚΑ με αποτέλεσμα το παλικάρι να τρέχει και να μην φθάνει.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Αν σου πω ότι το πρότεινα και παρεξηγήθηκε. Γάμησέ τα με παίρνει κάθε μέρα και με πιέζει.

πολυ ευαισθητος εισαι ρε.
γραψτην στα αρχιδια σου.
εισαι σοβαρος ? μπλεκεις δουλεια με γκομενες ?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Αν σου πω ότι το πρότεινα και παρεξηγήθηκε. Γάμησέ τα με παίρνει κάθε μέρα και με πιέζει.

άρα σε θέλει να το πάτε μόνιμα ..
ε αφου την θες και εσύ αν δεν είσαι παντρεμένος μονιμοποιήσε το να μη σε πρίζει   :boobies:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Δηλαδή ρε τύπε έταξες ότι θα απολύσεις υπάλληλο για να την επαναφέρεις στη θέση της όταν ξεπεράσει το πρόβλημα της? Για τρολάκι μου κάνει η ιστοριούλα.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Αν δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα, σύντομα η δουλειά σου θα πάει φούντο... :S
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
πολυ ευαισθητος εισαι ρε.
γραψτην στα αρχιδια σου.
εισαι σοβαρος ? μπλεκεις δουλεια με γκομενες ?
Η απόφαση είναι αύριο να της πω ότι προς το παρόν δεν γίνεται να διώξω την άλλη. Ελπίζω να μην έχουμε απειλες ή κλαματα. Στη χειρότερη δεν θα την ξαναδώ....
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
Nα σκεφτεις οτι της εχω γραψει στο ονομα της και το μαγαζι και το σπιτι, και απο τοτε κανω συνεχεια μαλακιες μπας και με διωξει αυτη, αφου δεν καταφερα να τη διωξω εγω, αλλα δεν καταφερα τιποτα. :grin:

Εισαι θεος κολογερε!!!!!!!!!! :hi:

 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Την δουλειά σου να κοιτάξεις και άσε την μούνα παραπέρα.
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Φιλε μην διανοηθεις με τιποτα να διωξεις την καινουρια. Πες της απλα οτι δεν γινετε. Απο οτι καταλαβα και το ειπες και μονος σου αλωστε οτι η τυπισα θελει απλως να σε ξεζουμιζει. Πουτανιστικη συμπεριφορα που μονο σε μπελαδες θα σε βαλει αργοτερα. Μην ανησυχεις δεν θα φυγει, χαζη ειναι να χασει το χρημα; Αλλα και παλι ρε φιλε ειναι μαλακια να πετας τοσα λεφτα, θα καταστραφεις σιγουρα. Απλα αν κατσει αρχισε να της τα μειωνεις και απο εκει και περα η συμπεριφορα της θα δειξει. Που ξερει μπορει η κοπελα να σε εχει ερωτευτει και να μας διαψευσει ολους...λεμε τωρα.
 
OP
OP
G

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Φιλε μην διανοηθεις με τιποτα να διωξεις την καινουρια. Πες της απλα οτι δεν γινετε. Απο οτι καταλαβα και το ειπες και μονος σου αλωστε οτι η τυπισα θελει απλως να σε ξεζουμιζει. Πουτανιστικη συμπεριφορα που μονο σε μπελαδες θα σε βαλει αργοτερα. Μην ανησυχεις δεν θα φυγει, χαζη ειναι να χασει το χρημα; Αλλα και παλι ρε φιλε ειναι μαλακια να πετας τοσα λεφτα, θα καταστραφεις σιγουρα. Απλα αν κατσει αρχισε να της τα μειωνεις και απο εκει και περα η συμπεριφορα της θα δειξει. Που ξερει μπορει η κοπελα να σε εχει ερωτευτει και να μας διαψευσει ολους...λεμε τωρα.
Δεν το βλέπω ρομαντικά ρε φίλε,ξέρω τι μου γίνεται. Όμως τις ώρες που βρισκώμαστε περνάω καλά. Τις υπόλοιπες πρέπει να ακούω τις απαιτήσεις της... >:(
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.159
Κριτικές
16
Like
1.781
Πόντοι
4.655
Φιλε,

Οταν την ειχες παρει στη δουλεια, και ειχατε και σχεση, ησουν ο υπαλληλος της, παρο'ολο που την πληρωνες. Αυτο ειναι το πρωτο βασικο σημειο που αν προσπαθησεις να το αλλαξεις, αμα την ξαναπαρεις στη δουλεια σου, θα σου κανει επανασταση και εκει την εχεις κατσει.

Η εν λογω κοπελα εφυγε και δεν βρισκοσασταν. Μια γυναικα που ειναι ικανη να φυγει απο μια συναισθηματικη σχεση τοσο ευκολα, δεν αξιζει κατ'εμε ουτε να την πηδας. Στη τελικη, πιο πολυ χαιρονται οι γκομενες το σεξ παρα οι ανδρες.

Εχεις παρει μια υπαλληλο στη δουλεια σου που σου κανει τη δουλεια για την οποια την πληρωνεις. Μπορει να υποσχεθηκες στην πρωην κατι, αλλα ετυχε να βρεθει μια καλυτερη. Σαφεστατα και δεν φταις και εννοειται οτι τα παντα ρει.

Οποτε, κατ'εμε, της λες οτι η δουλεια δεν ειναι πλεον διαθεσιμη, και ΔΕΝ θα της προτεινεις να παει σε γνωστο διοτι θα χαθει το κυρος σου με τους συνεργατες σου. Αφου τη γουσταρεις και προφανως ενδιαφερεαι για αυτην, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να προστατεψεις τον εαυτο σου. Αμα σε γουσταρει πραγματικα, τοτε θα σε γυρεψει οταν βρει μονη της δουλεια, καπου αλλου. Μονο ετσι θα καταλαβεις.

Π 
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Είναι απλό  απο τη δουλειά θα βγάλεις λεφτά και συνεπώς και γκόμενες ενώ από τη γκόμενα, δουλεια δεν θα φτιαξεις ποτέ.  Εξάλλου κι αυτη για τη διασφάλιση του μισθου της σου καθότανε.

Σώθηκες που εφυγε μονη της. Αντι να δουλεύει θα σκεφτόσουνα να μην εχεις δουλεια να την πηδας.

Στείλτην αδιάβαστη.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Βάλε μια ψηφοφορία να μιλήσουν οι ψήφοι.

ΣΥΡΙΖΑ έχουμε ρε πούστη μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom