Νέα

Domsecrets

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pouts_lee
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.983
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Είδα ότι έχει κ σκλάβα... Γίνεται να κλείσεις session με αφέντρα και να έρθει και η Λίζα;
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Σήμερα ανακάλυψα ότι υπάρχει και η inked succubus sto dom secrets έχει κάνει κάποιος session μαζί της γνωρίζουμε καμιά πληροφορία
 

Bdsmlover21

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει ποτέ κανένας ? Με οποιαδήποτε από τις κύριες ?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.803
Κριτικές
30
Like
20.693
Πόντοι
8.815
Τι μουναρα αυτή η inked succubus
 

am0nim0s

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
22
Like
20
Πόντοι
0
Τι μουναρα αυτή η inked succubus
Αυτη την θυμαμαι παλια στο insta τώρα το εχω χασει το προφιλ της. Απ οσο θυμαμαι ειχε onlyfans και νομιζω εχει γυρισει και μια τσοντα με sugar babies ( vanilla τσοντα)
 

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Αυτη την θυμαμαι παλια στο insta τώρα το εχω χασει το προφιλ της. Απ οσο θυμαμαι ειχε onlyfans και νομιζω εχει γυρισει και μια τσοντα με sugar babies ( vanilla τσοντα)
Έχει πέσει το προηγούμενο τις ινστα και έχει ανοίξει άλλο
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Τελικά αυτό ρε παιδιά, σε ποια περιοχή είναι και ενδεικτικά τι τιμές παίζουν περίπου?
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Τελικά αυτό ρε παιδιά, σε ποια περιοχή είναι και ενδεικτικά τι τιμές παίζουν περίπου?
Ιερά οδό είναι όπως πηγαίνεις από Αθήνα προς Αιγάλεω λίγο πριν φτάσεις στο Κηφισό, στη δεξιά μεριά. Από τιμές παίρνεις τηλέφωνο και ρωτάς.
 

jim.footboy

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Ραντεβού με Magi πριν κανένα μήνα. Μου έκαναν την χάρη και ήρθε στο Παγκράτι. Φοβερή ενέργεια, φοβερά επαγγελματίας. Foot worhsip, foot slapping, φτυσιμο, βρυσιμο, ότι ζήτησα. Την ήξερα από παλαιά, η γυναίκα είναι δύναμη. Στα αρνητικά μόνο ότι δεν είχε κάνει πεντικιουρ στα πανέμορφα τελεια, γεμάτα δύναμη πόδια Της και ότι ήταν λίγο ακριβά ( ο λόγος που δεν Την έχω ξαναπαρακαλέσει να με κάνει ρόμπα). Σας ευχαριστώ @Magi
 

Swift08

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2022
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Καλημέρα σας !
Έχει κάποιος εμπειρία με Ναταλία?
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.190
Κριτικές
3
Like
1.834
Πόντοι
496
Ραντεβού με Magi πριν κανένα μήνα. Μου έκαναν την χάρη και ήρθε στο Παγκράτι. Φοβερή ενέργεια, φοβερά επαγγελματίας. Foot worhsip, foot slapping, φτυσιμο, βρυσιμο, ότι ζήτησα. Την ήξερα από παλαιά, η γυναίκα είναι δύναμη. Στα αρνητικά μόνο ότι δεν είχε κάνει πεντικιουρ στα πανέμορφα τελεια, γεμάτα δύναμη πόδια Της και ότι ήταν λίγο ακριβά ( ο λόγος που δεν Την έχω ξαναπαρακαλέσει να με κάνει ρόμπα). Σας ευχαριστώ @Magi
κατα καιρους πρεπει το νύχι να αναπνέει και να απέχει καποιο διάστημα απο τον τροχο ..ειναι ο βασικος κανονας για να απολαμβάνεται ενα υγιές ποδι και νύχι.. το θεμα ειναι οτι το νυχι μπορει να ειναι άρρωστο και βαμμένο , εγω λοιπον δεν ηρθα για αρπαχτη υπάρχω χρονια στο χωρο θελω να ειμαι υγιής και δεν θυσιάζω τιποτα για το χρημα ...
για αυτο καλο ειναι να ρωτατε αν τα εχω βαψει η οχι ... θα ενημέρωνα εγω αλλα δεν μιλαμε μαζι οταν παμε στο domsecrets...


Οσο για εσενα φρόντισε να εισαι κυρίαρχος στα τερτίπια του μυαλού σου διοτι μονο εγω εχω το δικαίωμα τις εκτίναξης σου κανενας αλλος τα έρμαια δεν τα γουσταρω....

οσο για το ακριβο δεν θα αλλάξει απο επιλογή ομως που μπορω να κανω ειναι να σας δώσω 2 μερες την εβδομαδα μια μικρη εκπτωση θα συνεννοηθώ και θα ανακοινωθεί προσεχώς... καλη σου μερα.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
566
Κριτικές
3
Like
1.587
Πόντοι
486
Σήμερα ανακάλυψα ότι υπάρχει και η inked succubus sto dom secrets έχει κάνει κάποιος session μαζί της γνωρίζουμε καμιά πληροφορία
Ξέρω για 200 την ώρα. Πολλά είναι για αυτήν και χωρίς κατούρημα δε θέλω
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Σήμερα ανακάλυψα ότι υπάρχει και η inked succubus sto dom secrets έχει κάνει κάποιος session μαζί της γνωρίζουμε καμιά πληροφορία
Σεξ κανει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρω για 200 την ώρα. Πολλά είναι για αυτήν και χωρίς κατούρημα δε θέλω
Χωρις σεξ?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Αυτη την θυμαμαι παλια στο insta τώρα το εχω χασει το προφιλ της. Απ οσο θυμαμαι ειχε onlyfans και νομιζω εχει γυρισει και μια τσοντα με sugar babies ( vanilla τσοντα)
Εχει ξαναφτιαξει ινστα δεν κανει βιζιτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι μουναρα αυτή η inked succubus
Να βιζιταρε θα την επαιρνα
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να κάνω session με την Κάτια.Θα μπορούσε κάποιος που έχει κάνει session μαζί της να μου πει αν αξίζει(πχ εμφανισιακά,στα του session κτλπ) γιατί τα χρήματα είναι κάπως πολλά για μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom