Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγώ που έχω κάνει και 2 σέσιονς με την Έρικα μπορώ να εκφέρω άποψη; Η γυναίκα είναι πολύ καλή στο αυταρχικό, σε κάνει να νιώθεις άνετα, έχει φουλ εξοπλισμό και δεν κοιτάει ρολόι. Από κει και πέρα και γω συφμωνώ ότι οι φωτογραφίες είναι είτε παλιές είτε πειραγμένες. Δεν είναι ότι με χαλάει η εμφάνισή της αλλά οι φωτό δεν είναι ακριβείς, πώς να το κάνουμε;
Έχει και παλιές και κάνει συνέχεια update στις φωτογραφίες της, δες τις τελευταίες δεν υπάρχει πείραγμα , συμφωνώ δεν κρατάει ώρα ,έχει τα πάντα σε εξοπλισμό , και αφού την έχεις δει από κοντά όπως και εγώ και σώμα έχει καλό και προσωπάρα ,εμένα με ξεκλείδωσε σε πολλά
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Παράθεση έκανα και μια χαρά νόημα βγάζουν , δεν τα βρήκατε στα λεφτά σίγουρα ,θα ήθελες να πας τζάμπα ,διάβασα τα σχόλια σου και για τις ελλεεινίδες που γράφεις ,τις πηδάς δύο δύο και σου βγάζουν και βεβαιώσεις να κυκλοφορείς με βεβαιώσεις ψεύτικες λόγω κορονοιού ,και ότι είσαι και πολύ κούκλος γράφεις ,έλεος έχεις πολλά θέματα να λύσεις
βρε ηλίθιε, σε λάθος θέμα είσαι.

στο thread της Έρικα είσαι, δεν είσαι στο τι έγραψε ο sotirisl στο thread με τις ελλεεινίδες.

Αλλά προφανώς και δεν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις, όλοι έχουν δει τι σαύρα και τι ξερατίλα είναι η Ερικα στις φωτογραφίες και στα βίντεο, οπότε μου επιτιθεσαι σε προσωπικό επιπεδο...
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Πρώτη φορά πήγα για την εμφάνιση και μόνο ,είχα ρωτήσει αν είναι η ίδια στις φωτογραφίες και μου είχαν απαντήσει όλοι ότι έτσι είναι και από κοντά, πήγα λοιπόν την πρώτη φορά με το που μου άνοιξε την πόρτα είδα την ίδια γυναίκα ,μούναρος ,βέβαια εγώ ήθελα και sex αλλά μέχρι στιγμής δεν έχουμε κάνει,εν κατακλείδι η έρικα είναι το κάτι άλλο ,χαμαιλέων κάναμε πολλά ,εκείνη μου τα έμαθε ,έχω πάει και σε άλλες αλλά δεν την αλλάζω ,έχει φαντασία και ανωμαλία, με καλύπτει σε όλα ,επειδή έχω πάει πολλές φορές κάθε φορά εμπλουτίζει το μενού του session ,έχει πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά και από σώμα πολύ καλό,σφικτό και τα κωλομέρια και τα βυζιά ,με έχει μπουκώσει και με τις βυζάρες της δίνοντας μου εντολές, αλλά και πόδια όμορφα και συμμετρικά, στα συν ότι είναι πεντακάθαρη ,τελευταία φορά εκτός από στράπ, δέσιμο ,ποδολαγνεία και cbt ,καύλα με είχε δεμένο μου μου έβαλε ένα cag στο στόμα που είχε ένα μικρό μόριο ,κάθησε πάνω και ενώ εγώ ήμουν δεμένος και με μία τάπα στο κολαράκι μου κάθησε πάνω και έχυνε ασταμάτητα ,βεβαίως έφαγα και τις σφαλιάρες μου και φτύσιμο στον πούτσο ,δεν πίστευα ποτέ ότι θα τα έκανα όλα αυτά και λίγα γράφω ,προτιμά τα σκληρά αλλά ταυτοχρόνως επειδή έχουμε χημεία της βγάζω και την άλλη της πλευρά για αυτό γράφω ότι είναι χαμαιλέων.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
βρε ηλίθιε, σε λάθος θέμα είσαι.

στο thread της Έρικα είσαι, δεν είσαι στο τι έγραψε ο sotirisl στο thread με τις ελλεεινίδες.

Αλλά προφανώς και δεν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις, όλοι έχουν δει τι σαύρα και τι ξερατίλα είναι η Ερικα στις φωτογραφίες και στα βίντεο, οπότε μου επιτιθεσαι σε προσωπικό επιπεδο...
Φίλε μου έχεις ξεφύγει εντελώς και εκτίθεσαι,τι είναι αυτά που γράφεις? τόσοι σου απάντησαν ,σεβάσου όλους τους υπόλοιπους
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
βρε ηλίθιε, σε λάθος θέμα είσαι.

στο thread της Έρικα είσαι, δεν είσαι στο τι έγραψε ο sotirisl στο thread με τις ελλεεινίδες.

Αλλά προφανώς και δεν έχεις τίποτα ουσιαστικό να πεις, όλοι έχουν δει τι σαύρα και τι ξερατίλα είναι η Ερικα στις φωτογραφίες και στα βίντεο, οπότε μου επιτιθεσαι σε προσωπικό επιπεδο...
Φιλική συμβουλή σου έδωσα, από αυτά που έχεις γράψει και σε άλλα νήματα χρειάζεσαι βοήθεια ,δεν σε έβρισα ,είδα τι γράφεις και τα έχασα ,συμβουλέψου γιατρό δεν είναι κακό
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Είχα καιρό να γράψω αλλά εγώ την έχω συναντήσει, ήμουν πρωτάρης, πρώτη φορά στον Βόλο και την δεύτερη στην Θεσσαλονίκη, είναι αυτή που βλέπετε στο προφίλ της, αν δεν την ξέρετε μην γράφετε ψέματα και ανοησίες, στον Βόλο είχε νοικιάσει σπίτι με τζακούζι, σαν πρωτάρης με καθοδήγησε εκείνη, την έχω δει και με μαγιό μέσα στο τζακούζι, ένοιωσα πολύ άνετα μαζί της για αυτό και έκανα ολόκληρο ταξίδι και την ξαναείδα πριν ένα χρόνο στην Θεσσαλονίκη, είναι αερικό η έρικα, μόνο αν την γνωρίσετε θα καταλάβετε, να είναι καλά για να περνάμε και εμείς καλά μαζί της, ισχύει ότι δεν κρατούσε τότε ώρα τώρα δεν μπορώ να ξέρω, θα ήθελα πολύ να την ξαναδώ, αυτά από εμένα
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Μου απάντησε στο μήνυμα που της έστειλα στο προφίλ της μου είπε να την πάρω τηλέφωνο συγκεκριμένη ώρα, μιλήσαμε μου έλυσε αρκετές απορίες που είχα ,μία ερώτηση,είναι καλύτερα σε ξενοδοχείο η στον χώρο της ?έχω ελάχιστες εμπειρίες ,έχω συναντήσει μόνο άλλες δύο αφέντρες σε ξενοδοχείο και δεν ήταν αυτό που περίμενα, θέλω την Αφέντρα να φοράει λάτεξ και μπότες, έχω λίγο άγχος επειδή έχω ρωτήσει και μου έχουν πει τα καλύτερα,ξενοδοχείο λοιπόν η στον χώρο της που όπως γράφεται είναι φουλ εξοπλισμένο?
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Μου απάντησε στο μήνυμα που της έστειλα στο προφίλ της μου είπε να την πάρω τηλέφωνο συγκεκριμένη ώρα, μιλήσαμε μου έλυσε αρκετές απορίες που είχα ,μία ερώτηση,είναι καλύτερα σε ξενοδοχείο η στον χώρο της ?έχω ελάχιστες εμπειρίες ,έχω συναντήσει μόνο άλλες δύο αφέντρες σε ξενοδοχείο και δεν ήταν αυτό που περίμενα, θέλω την Αφέντρα να φοράει λάτεξ και μπότες, έχω λίγο άγχος επειδή έχω ρωτήσει και μου έχουν πει τα καλύτερα,ξενοδοχείο λοιπόν η στον χώρο της που όπως γράφεται είναι φουλ εξοπλισμένο?
Στον χώρο της, είναι η καλύτερη ,μην έχεις άγχος ,αφιερώνει χρόνο δεν με έδιωξε στην μία ώρα.
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Στον χώρο της, είναι η καλύτερη ,μην έχεις άγχος ,αφιερώνει χρόνο δεν με έδιωξε στην μία ώρα.
Η πρώτη μου ανάρτηση ήταν αυτή. Από τότε έχω ξαναγράψει ,της αρέσει πολύ το στράπ, να είσαι ειλικρινής μαζί της.
Έκανα session μαζί της χθες το βράδυ, καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Πρώτη φορά πήγα για την εμφάνιση και μόνο ,είχα ρωτήσει αν είναι η ίδια στις φωτογραφίες και μου είχαν απαντήσει όλοι ότι έτσι είναι και από κοντά, πήγα λοιπόν την πρώτη φορά με το που μου άνοιξε την πόρτα είδα την ίδια γυναίκα ,μούναρος ,βέβαια εγώ ήθελα και sex αλλά μέχρι στιγμής δεν έχουμε κάνει,εν κατακλείδι η έρικα είναι το κάτι άλλο ,χαμαιλέων κάναμε πολλά ,εκείνη μου τα έμαθε ,έχω πάει και σε άλλες αλλά δεν την αλλάζω ,έχει φαντασία και ανωμαλία, με καλύπτει σε όλα ,επειδή έχω πάει πολλές φορές κάθε φορά εμπλουτίζει το μενού του session ,έχει πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά και από σώμα πολύ καλό,σφικτό και τα κωλομέρια και τα βυζιά ,με έχει μπουκώσει και με τις βυζάρες της δίνοντας μου εντολές, αλλά και πόδια όμορφα και συμμετρικά, στα συν ότι είναι πεντακάθαρη ,τελευταία φορά εκτός από στράπ, δέσιμο ,ποδολαγνεία και cbt ,καύλα με είχε δεμένο μου μου έβαλε ένα cag στο στόμα που είχε ένα μικρό μόριο ,κάθησε πάνω και ενώ εγώ ήμουν δεμένος και με μία τάπα στο κολαράκι μου κάθησε πάνω και έχυνε ασταμάτητα ,βεβαίως έφαγα και τις σφαλιάρες μου και φτύσιμο στον πούτσο ,δεν πίστευα ποτέ ότι θα τα έκανα όλα αυτά και λίγα γράφω ,προτιμά τα σκληρά αλλά ταυτοχρόνως επειδή έχουμε χημεία της βγάζω και την άλλη της πλευρά για αυτό γράφω ότι είναι χαμαιλέων.
Η έρικα είναι πιστόλι ,μέσα σε όλα λέμε, το καλύτερο γαμήσι που μου έχει κάνει Αφέντρα αλλά και στα role play δίνει ρέστα .
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Μου απάντησε στο μήνυμα που της έστειλα στο προφίλ της μου είπε να την πάρω τηλέφωνο συγκεκριμένη ώρα, μιλήσαμε μου έλυσε αρκετές απορίες που είχα ,μία ερώτηση,είναι καλύτερα σε ξενοδοχείο η στον χώρο της ?έχω ελάχιστες εμπειρίες ,έχω συναντήσει μόνο άλλες δύο αφέντρες σε ξενοδοχείο και δεν ήταν αυτό που περίμενα, θέλω την Αφέντρα να φοράει λάτεξ και μπότες, έχω λίγο άγχος επειδή έχω ρωτήσει και μου έχουν πει τα καλύτερα,ξενοδοχείο λοιπόν η στον χώρο της που όπως γράφεται είναι φουλ εξοπλισμένο?
Όπου και αν την δεις το σίγουρο είναι ότι θα περάσεις super αλλά δεν νομίζω να πηγαίνει ξενοδοχείο αν δεν σε ξέρει ,πήγαινε στο dungeon της ,έχει εξοπλισμό και είναι καθαρός όπως και όλος ο εξοπλισμός της ,αλλά και η ίδια πολύ καθαρή,η λεπτομέρεια κάνει και την διαφορά ,η μόνη αφέντρα που όποτε έχω πάει και μπαίνω να κάνω μπάνιο έχει παντόφλες μίας χρήσεως όπως στα ξενοδοχεία,επειδή κάνω μαζί της και ουρολαγνεία και facesitting έχει ακόμα και οδοντόβουρτσα μίας χρήσεως ,οι πετσέτες πεντακάθαρες και τα σεντόνια ,ενώ έχει πλυντήριο μου έχει πει ότι τα πάει σε επαγγελματικά πλυντήρια που έχουν και στεγνωτήρια λόγω κορονοιού , η μόνη που δείχνει εξετάσεις αιματολογικές ότι δεν έχει καμία ασθένεια, είναι εμβολιασμένη αλλά έχει και rabid test ,συν ότι αντικειμενικά είναι ωραία γυναίκα και έμπειρη ,το καλύτερο αυταρχικό το έχω κάνει μαζί της ,βιτσιόζα και εγκεφαλική.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Άλλο ένα session με την ericca χτες ,με ταξίδεψε για άλλη μία φορά ,ακόμα διατηρεί το μαύρισμα από το καλοκαίρι ,απλά gorgeous

Άλλο ένα session με την ericca χτες ,με ταξίδεψε για άλλη μία φορά ,ακόμα διατηρεί το μαύρισμα από το καλοκαίρι ,απλά gorgeous
Θέλω να πάω και γω άδερφε..Αξίζει έτσι ;
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
Θέλω να πάω και γω άδερφε..Αξίζει έτσι ;
Μόνο για εμένα μπορώ να γράψω ,ναι αξίζει και όχι μόνο για strap και ποδολαγνεία, cbt,tease and denial και γενικά στα mind games ,από εκεί πιστεύω ξεκινούν όλα ,από το μυαλό όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Εντάξει είναι έμπειρη ,από 20 χρονών στο αυταρχικό αλλά όσο κοινότυπο και αν ακούγεται επειδή όντως είναι εγκεφαλική 100 τοις 100 πρέπει να υπάρξει και χημεία δεν μπορεί να της βγαίνουν όλα τα session.
 

Τουλούμπασιτς

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δυο μέρες παίρνω τηλέφωνο και δεν έχω μιλήσει ακόμα. Σίγουρα δουλεύει ή είναι διακοπές;
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δυο μέρες παίρνω τηλέφωνο και δεν έχω μιλήσει ακόμα. Σίγουρα δουλεύει ή είναι διακοπές;
Μίλησα μαζί της προχτές για να ξανακλείσω session μου απάντησε ότι επιστρέφει σήμερα, αλλά εγώ ξέρω το προσωπικό της τηλέφωνο και ήδη έκλεισα για σήμερα.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom