Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Ερίκα την περιμένουμε Σαλόνικα ,η αφέντρα που μας γάμησε μυαλό και σώμα
 

stefanos_1970

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
240
Like
508
Πόντοι
81
H Sandra δουλεύει ακόμη, αν γνωρίζει κάποιος?
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο και μετά με ποδοπάτησε μου έκανε trambling ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ,μόλις πριν λίγο είδα και την νέα της φωτογραφία της στο φατσοβιβλίο ,καύλα ,είναι σκληρή αλλά το καλύτερο facesitting που έχω κάνει ,έχω γευτεί και τα ούρα της, σαν βρύση μου τα ρίχνε πάνω μου,κάνει τα πάντα και το ευχαριστιέται η αρχοντομουνάρα.
Αυτή ΝΑΙ με χίλια ,μιλάει αρκετά αλλά μόνο για το αυταρχικό,δεν αναφέρει ονόματα πελατών και ούτε για άλλες αφέντρες .
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Μεγαλούτσικη με φαίνεται στην ηλικία. Πάνω από 50 είναι ξέρει κανείς;
Τι σημασία έχει ρε φιλαράκι η ηλικία άμα μια γυναίκα κρατιέται καλά ; Και 50 να είναι σε λέω εγώ εμφανισιακά είναι πολύ καλύτερη από κάτι άλλα μπάζα που μαζεύουν χαρτί εδώ στη Σαλονίκη και χωρίς να κατέχουν το άθλημα. Αν μη τι άλλο αυτή το κατέχει καλά . Και εδώ όταν ανεβαίνει δεν είναι ευκολο το ραντεβού και δε μου φαίνεται και παράλογο
 

Philip cocu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα μάγκες..πρώτη φορά γράφω εδώ..Να κάνω και εγώ μια ερώτηση με τη σειρά μου..ξερει κάποιος αν η αφέντρα Έρικα έχει σταματήσει από τον χώρο?
 

Τουλούμπασιτς

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ και κάνα μήνα έχει φραγή εισερχομένων κλήσεων και στα 2 κινητά.
Ξέρει κανείς τι παίζει;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Η κορυφαία όλων με μεγάλη διαφορά απ' τις άλλες. Πανέμορφη, διεστραμμένη και καλός άνθρωπος, ένας συνδιασμός που απλά δεν υπάρχει. Όχι παραδόπιστη, όχι κουτοπόνηρη, όχι με το ρολοϊ στο χέρι , πεντακάθαρη έδινε πόνο σε υποτακτικούς και μη. Θα επανέλθει δριμύτερη, είμαι σίγουρος...
 

Philip cocu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Η κορυφαία όλων με μεγάλη διαφορά απ' τις άλλες. Πανέμορφη, διεστραμμένη και καλός άνθρωπος, ένας συνδιασμός που απλά δεν υπάρχει. Όχι παραδόπιστη, όχι κουτοπόνηρη, όχι με το ρολοϊ στο χέρι , πεντακάθαρη έδινε πόνο σε υποτακτικούς και μη. Θα επανέλθει δριμύτερη, είμαι σίγουρος...
Μίλησα εγώ μαζί της..είναι στο εξωτερικό..Είπε θα γυρίσει Ελλάδα κάποια στιγμή αλλά δεν είπε πότε.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
104
Like
170
Πόντοι
1
Επέστρεψε η Erιcca ,όντως ήταν στο Λονδίνο ,την πήρα τηλέφωνο στο προσωπικό της όταν είδα στο προφίλ της νέες φωτογραφίες και να πάρουμε τηλέφωνο μόνο όσοι την ξέρουμε, πήρα τηλέφωνο ,την είδα επιτέλους, η δασκάλα μου ,δεν υπάρχει αυτή η γυναίκα , την λατρεύω .
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Τούρμπο λέμε η έρικα, το καλύτερο στραπάρισμα και στα role play κορυφή, είχα μήνες να την δω,είχε φραγή ,την πήρα προχτές στο τηλέφωνο που μου είχε δώσει και την πέτυχα ,κορυφή σε όλα η τύπισσα.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Η κορυφαία όλων με μεγάλη διαφορά απ' τις άλλες. Πανέμορφη, διεστραμμένη και καλός άνθρωπος, ένας συνδιασμός που απλά δεν υπάρχει. Όχι παραδόπιστη, όχι κουτοπόνηρη, όχι με το ρολοϊ στο χέρι , πεντακάθαρη έδινε πόνο σε υποτακτικούς και μη. Θα επανέλθει δριμύτερη, είμαι σίγουρος...
Επανήλθε και συμφωνώ είναι κορυφή η τύπισσα.
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Επιτέλους ξανάρχισε η έρικα, για άλλη μια φορά καταπληκτική,έχει χάσει κιλά ,με πήδηξε χωρίς έλεος ,με έδεσε μου έκανε τα δικά της κόλπα ,ξαπλωμένος εγώ και εκείνη ανάποδα πάνω μου να μου κάνει μασάζ προστάτη και εγώ να γλύφω ,καύλα χωρίς τέλος αυτή η γυναίκα. Το κατούρημα στον πούτσο μου σαν βρύση όλα τα λεφτά.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Θεσσαλονίκη θα ξανάρθει; μας λείπει, έχει στάνταρ πελατεία δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει ξαναέρθει. Είστε πολύ τυχεροί που την έχετε Αθήνα, εξαιρετική αφέντρα το 10 το καλό, άψογη σε όλα, πεντακάθαρη, φιλική μέχρι να αρχίσει το σεσσιόν, από λάιτ μου έμαθε πολλά, έλεγχο οργασμού, δεσίματα, κάναμε και στράπ εφόσον το πήρα όλο στο στόμα, παίξαμε σενάρια, μου έμαθε τι είναι το αυταρχικό χωρίς να κρατάει ώρα, μας λείπει η έρικα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η Έρικα είναι πολυβόλο, η κορυφαία Αφέντρα για εμένα, η καλύτερη στο pegging και στα role play, χωρίς ταμπού, καθαρή, έχω κάνει μαζί της διάφορα σενάρια, σαν φιλενάδες λεσβίες που με είχε ντύσει και παίξαμε ήταν το καλύτερο αλλά και σαν αστυνόμος που μου έκανε ανάκριση και έπρεπε να της κάνω όλα τα βίτσια για να μην με χώσει μέσω ήταν εξίσου καλό. Αν και δεν είμαι ποδολάγνος ακόμη και εκεί δίνει ρέστα, με το κολάρο μου και να με μπουκώνει με τις πατούσες της, αν δεν είχα σάλιο έτρωγα τις σφαλιάρες μου και φτύσιμο, την επόμενη βδομάδα θα την ξαναδώ να μου φορέσει και αυτό το κλουβί στο μόριο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom