Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Ray δεν ξέρω τι εννοείς με το "πάντα" άλλα αυτή είναι η Βαρόνη, οκτώ στους δέκα θα σου πουν να  πας αλλού !  Και στην τελική  αν δε σου κάτσει με την Ερικα υπάρχουν και άλλες επιλογές
Την συνάντησα την Έρικα και έπαθα ζημιά μαζί της καταπληκτική σε όλα,σεξ δεν κάνει,αλλά η γυναίκα είναι όλα τα λεφτά,χωρίς να κρατάει ρολόι το απολαμβάνει ιδίως το στράπ που με ενδιαφέρει.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα!!Μετα απο καιρο επισκεφτηκα την Κυρια Ερικα.Για μια ακομη φορα με υποδεχτηκε πολυ καλα.Φοραγε ενα κοκκινο φορεμα και ηταν πιο ομορφη απο την τελευταία φορα που την ειχα επισκεφτει.Περασα τελεια.Καναμε ενα καταπληκτικο σεσσιον.Απολα μβανε καθετι που μου εκανε.Δοκιμασα και καποια νεα προιοντα που εχει προμηθευτει.Γενικως ηταν τελεια και Χωρις Πιεση Χρονου.Την Ευχαριστώ για το καταπληκτικό για μια ακομα φορα σεσσιον και αναμενω μεχρι το επομενο!!!
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπερα!!Μετα απο καιρο επισκεφτηκα την Κυρια Ερικα.Για μια ακομη φορα με υποδεχτηκε πολυ καλα.Φοραγε ενα κοκκινο φορεμα και ηταν πιο ομορφη απο την τελευταία φορα που την ειχα επισκεφτει.Περασα τελεια.Καναμε ενα καταπληκτικο σεσσιον.Απολα μβανε καθετι που μου εκανε.Δοκιμασα και καποια νεα προιοντα που εχει προμηθευτει.Γενικως ηταν τελεια και Χωρις Πιεση Χρονου.Την Ευχαριστώ για το καταπληκτικό για μια ακομα φορα σεσσιον και αναμενω μεχρι το επομενο!!!

Και σε εσένα κοκκινο ;  Και στον Ray το ιδιο. Τι διάολο την ίδια μέρα πήγατε;  Γιατι για να ξεμεινε απο εμφανίσεις δύσκολο. Βέβαια παρα τα διάφορα Outfits που εχει με το στυλιστικο δε το πολυέχει σε σχέση με άλλες αλλά  ΟΚ έχει άλλες χάρες 
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Και σε εσένα κοκκινο ;  Και στον Ray το ιδιο. Τι διάολο την ίδια μέρα πήγατε;  Γιατι για να ξεμεινε απο εμφανίσεις δύσκολο. Βέβαια παρα τα διάφορα Outfits που εχει με το στυλιστικο δε το πολυέχει σε σχέση με άλλες αλλά  ΟΚ έχει άλλες χάρες 
Στο σεσσιόν μαζί μου κόκκινα φορούσε,ωραίο ντύσιμο,γενικά μέχρι στιγμής ήμουν τυχερός όσες πήγα είναι ωραίες γυναίκες.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Και σε εσένα κοκκινο ;  Και στον Ray το ιδιο. Τι διάολο την ίδια μέρα πήγατε;  Γιατι για να ξεμεινε απο εμφανίσεις δύσκολο. Βέβαια παρα τα διάφορα Outfits που εχει με το στυλιστικο δε το πολυέχει σε σχέση με άλλες αλλά  ΟΚ έχει άλλες χάρες 
Την ημερα που την ειδα εγω κόκκινο φόρεμα φορούσε τωρα αν την ιδια μερα την ειδε και αλλος δεν μπορώ να το ξερω,ετσι και αλλιως εχει Διάφορα Ρουχα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την ημερα που την ειδα εγω κόκκινο φόρεμα φορούσε τωρα αν την ιδια μερα την ειδε και αλλος δεν μπορώ να το ξερω,ετσι και αλλιως εχει Διάφορα Ρουχα
Εγώ θα ξαναπάω και γυμνή να είναι ακόμα καλύτερα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Εγώ θα ξαναπάω και γυμνή να είναι ακόμα καλύτερα.
Εγω που την ξερω επειδη την επισκεπτομαι συνεχεια λογω οτι ειμαι μαζοχιστης αυτο που λες για να εμφανιστει γυμνη δεν υπαρχει τετοια περιπτωση να συμβει.Επειδη πηγες με δυο αφεντρες νομιζεις οτι θα πας και με την ερικα?Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση και αν την επισκεφτεις και της πεις κατι τετοιο θα σε κυνηγαει.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Εγω που την ξερω επειδη την επισκεπτομαι συνεχεια λογω οτι ειμαι μαζοχιστης αυτο που λες για να εμφανιστει γυμνη δεν υπαρχει τετοια περιπτωση να συμβει.Επειδη πηγες με δυο αφεντρες νομιζεις οτι θα πας και με την ερικα?Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση και αν την επισκεφτεις και της πεις κατι τετοιο θα σε κυνηγαει.
Εσύ τι ζόρι τραβάς?δεν ζήτησα ποτέ σεξ σε καμία,εσύ αν σου έβαζαν την καμπότα δεν θα πήδαγες?με την έρικα βρέθηκα σεξ δεν κάναμε δεν το ζήτησα αλλά γουστάρω αλλαγή ρόλων να με πάρει και να την πάρω,μια φορά την είδα σταπάρει γαμάτα αλλά αυτό είναι το βίτσιο μου.
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Πότε έρχεται στη Θεσσαλονίκη?? Session σε δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Εγω που την ξερω επειδη την επισκεπτομαι συνεχεια λογω οτι ειμαι μαζοχιστης αυτο που λες για να εμφανιστει γυμνη δεν υπαρχει τετοια περιπτωση να συμβει.Επειδη πηγες με δυο αφεντρες νομιζεις οτι θα πας και με την ερικα?Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση και αν την επισκεφτεις και της πεις κατι τετοιο θα σε κυνηγαει.

Εσυ είσαι ο " θεματοφυλακας της ηθικής" της Ερικας ;  Είσαι η Ερικα η συμπάθησες τον Ray και του τα γράφεις αυτά για το "καλό του "  ;  Δικαίωμα του είναι να φαντασιώνεται ότι θέλει ότι μπορεί να συμβεί ακόμα και εάν δε συμβεί ποτέ. Άλλωστε αυτά που του γράφεις του τα έγραψαν και άλλοι και κάποια στιγμή πρέπει να κλεισει αυτό το θέμα γιατι έχει γίνει βαρετό.  Από εκεί και πέρα όμως  άμα θέλει να έχει τις προσδοκίες του δεν ενοχλεί κανέναν νομίζω.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Εσυ είσαι ο " θεματοφυλακας της ηθικής" της Ερικας ;  Είσαι η Ερικα η συμπάθησες τον Ray και του τα γράφεις αυτά για το "καλό του "  ;  Δικαίωμα του είναι να φαντασιώνεται ότι θέλει ότι μπορεί να συμβεί ακόμα και εάν δε συμβεί ποτέ. Άλλωστε αυτά που του γράφεις του τα έγραψαν και άλλοι και κάποια στιγμή πρέπει να κλεισει αυτό το θέμα γιατι έχει γίνει βαρετό.  Από εκεί και πέρα όμως  άμα θέλει να έχει τις προσδοκίες του δεν ενοχλεί κανέναν νομίζω.
Ο μόνος που έχω πρόσβαση στο laptop της έρικας είμαι εγώ,τι θέμα έχεις μαζί της?έίμαι προγραμματιστής και της έχω κάνει και το site,γιατί έχει καταντήσει γελοίο όλο αυτό?αν ήξερες την έρικα δεν θα έγραφες αυτά που γράφεις,.ετσι γράφει η έρικα? η έχει ανάγκη από προβολή?
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Εσυ είσαι ο " θεματοφυλακας της ηθικής" της Ερικας ;  Είσαι η Ερικα η συμπάθησες τον Ray και του τα γράφεις αυτά για το "καλό του "  ;  Δικαίωμα του είναι να φαντασιώνεται ότι θέλει ότι μπορεί να συμβεί ακόμα και εάν δε συμβεί ποτέ. Άλλωστε αυτά που του γράφεις του τα έγραψαν και άλλοι και κάποια στιγμή πρέπει να κλεισει αυτό το θέμα γιατι έχει γίνει βαρετό.  Από εκεί και πέρα όμως  άμα θέλει να έχει τις προσδοκίες του δεν ενοχλεί κανέναν νομίζω.
Οπως ειπες τα εχουν γραψει και άλλοι.Καλα κανει Ο ray pay και εχει φαντασιες.Μπράβο του και ωραια.Εγω απλα ειπα το αυτονοητο και αυτο που γνωριζω στα τοσα χρονια που επισκεπτομ αι την Κυρια Ερικα!!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ο μόνος που έχω πρόσβαση στο laptop της έρικας είμαι εγώ,τι θέμα έχεις μαζί της?έίμαι προγραμματιστής και της έχω κάνει και το site,γιατί έχει καταντήσει γελοίο όλο αυτό?αν ήξερες την έρικα δεν θα έγραφες αυτά που γράφεις,.ετσι γράφει η έρικα? η έχει ανάγκη από προβολή?

Καλος  τον και ας άργησε ; Έχεις και πιστοποίηση ISO ?  Και άλλος θεματοφυλακας ; Ποσοι ειστε τελικα ; Τι ακριβώς έγραψα και ενοχλήθηκες εσύ και τι ζορι τραβας ; Αυτο που εχει καταντησει γελοιο δε θα κατσω να στο εξηγησω αν δεν καταλαβαινεις προβλημα σου
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Καλος  τον και ας άργησε ; Έχεις και πιστοποίηση ISO ?  Και άλλος θεματοφυλακας ; Ποσοι ειστε τελικα ; Τι ακριβώς έγραψα και ενοχλήθηκες εσύ και τι ζορι τραβας ; Αυτο που εχει καταντησει γελοιο δε θα κατσω να στο εξηγησω αν δεν καταλαβαινεις προβλημα σου
Σου απάντησα σε pm,από να τα γράψω δημόσια έκανα το καλύτερο σου έστειλα μήνυμα για να καταλάβεις.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Σου απάντησα σε pm,από να τα γράψω δημόσια έκανα το καλύτερο σου έστειλα μήνυμα για να καταλάβεις.
Μάκη σου έστειλα μήνυμα αν θέλεις απάντησε μου και κάνε με και φίλο σου,ευχαριστώ.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Πότε έρχεται στη Θεσσαλονίκη?? Session σε δικό της χώρο ή σε ξενοδοχείο?
Δεν ξέρω πότε θα έρθει αλλά εγώ την είδα σε διαμέρισμα,είχε νοικιάσει όλο τον όροφο,η καλύτερη και η πιο τίμια επιλογή.Κάνει τα πάντα και χωρίς να κρατάει ώρα.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Και τιμια επιλογη και καθομαι και μιλαω και μαζι της στο αυταρχικο χρονια αλλα κανει και καλη παρεα.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Και τιμια επιλογη και καθομαι και μιλαω και μαζι της στο αυταρχικο χρονια αλλα κανει και καλη παρεα.
Συμφωνώ και αυταρχικό ξέρει και συζητάς μαζί της δεν υπάρχει ρολόι όσο είσαι με την έρικα εγώ θα ήθελα και σεξ αλλά όλοι μου είπαν ότι δεν κάνει αλλά ποτέ δεν ξέρεις μία φορά την είδα δεν της είπα τίποτα για σεξ με κάλυψε στο αυταρχικό στραπάρει τέλεια μου έκανε και άλλα δεν είμαι έτοιμος να τα γράψω.Θα την ξαναδώ σύντομα τώρα έχω το δεύτερο τηλέφωνο της.
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους μίλησα μαζί της και σκοπεύω να την δω σύντομα,στο τηλέφωνο μου έλυσε αρκετές απορίες είμαι πρωτάρης όταν την δω θα γράψω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom