Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Κόστος συνάντησης?
φιλαράκι εγώ σε όσες έχω πάει δίνω 100,με την έρικα της είπα ο ίδιος ότι μπορώ να διαθέσω μέχρι 100,την ρώτησα αν είναι ικανοποιημένη και μου απάντησε ότι και πολλά δίνω,τεσπα έμεινα μαζί της δύο ώρες,εκτός από στράπ και ποδολαγνεία αυτά της ζήτησα πήρε πρωτοβουλίες από μόνη της και μου έκανε και άλλα,θα την ξαναεπισκεφτώ.
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Ποτε επιστρέφει Αθηνα για να την δοκιμάσω και εγω?
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Την είδα και δεύτερη φορά στην Θεσσαλονίκη που είχε έρθει πέρασα τέλεια αν και πρωτάρης δεν έχω μέτρο σύγκρισης αφού δεν έχω πάει με άλλη αφέντρα αλλά την δεύτερη φορά μου έκανε και άλλα.
 

zenit

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
εγώ την είδα πρόσφατα και είναι όπως στις φωτογραφίες το φωτοσόπ που το είδες?ο χώρος καθαρός και όχι ακατάστατος,στο μόνο που συμφωνώ είναι ότι μιλάει γρήγορα και το αυταρχικό το κατέχει.
είναι όπως στις Φωτογραφίες που βλέπω στην σελίδα της και στο προφίλ της.
 

PanosAlla

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Που βρίσκεται τώρα η αφέντρα; Καμία Θεσσαλονίκη υπάρχει στο πρόγραμμα;
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Θα ήθελα κάποιος να αφηγηθεί λεπτομερειακά μια εμπειρία που είχε μαζί της...
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Που βρίσκεται τώρα η αφέντρα; Καμία Θεσσαλονίκη υπάρχει στο πρόγραμμα;
Το γράφ
Που βρίσκεται τώρα η αφέντρα; Καμία Θεσσαλονίκη υπάρχει στο πρόγραμμα;
Το γράφει στην σελίδα της ότι έρχεται σήμερα Θεσσαλονίκη,εγώ έχω ήδη κανονίσει να την ξαναδώ.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Θα ήθελα κάποιος να αφηγηθεί λεπτομερειακά μια εμπειρία που είχε μαζί της...
Εγώ έχω γράψει για την έρικα με λεπτομέρειες την πρώτη φορά που την είδα,σε προηγούμενη σελίδα,απο τότε την έχω ξαναδεί και έχουμε παίξει και άλλους ρόλους,έχει φαντασία οπότε κάθε φορά αλλάζει και το σενάριο,πεντακάθαρη και εύστροφη αφέντρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Εγω έδινα 100 στην αρχή για ένα φούλ πρόγραμμα 2 ωρών,επειδή πήγαινα συχνά μου το κατέβασε στα 80 ευρώ το δύωρο,πάντως στην ποδολαγνεία και στο φειςσιττινγκ κάνει καλύτερη τιμή όπως όλες οι αφέντρες
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Το γράφΤο γράφει στην σελίδα της ότι έρχεται σήμερα Θεσσαλονίκη,εγώ έχω ήδη κανονίσει να την ξαναδώ.
Κακώς ανεβαίνει Θεσσαλονίκη και κάθεται και πολλές μέρες 10 μέρες έτσι θα χάσει την πελατεία της στην Αθήνα,να πω ότι δεν είχε ραντεβού  στην Αθήνα ας πήγαινε,θέλει λέει να αλλάζει παραστάσεις,ας αλλάζει λοιπόν παραστάσεις αλλά όλα έχουν το κόστο τους
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Την συνάντησα και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις,όμορφη,καθαρή και περιποιημένη,αφέντρα δυναμική με γνώσεις πάνω στο αυταρχικό αλλά και φαντασία,χωρίς να κρατάει ώρα,ειλικρινής και βιτζιόζα,στα mind games καταπληκτική,όμορφα και περιποιημένα πόδια,τα έγλυφα αρκετή ώρα αλλά ακόμα και στην ποδολαγνεία δίνει εντολές,αφέντρα που σε διαβάζει,η πρώτη αφέντρα που έκανα strap και το ευχαριστήθηκα,χωρίς πόνο γιατί το έβλεπα στα μάτια της,της άρεσε πολύ,το καλύτερο ήταν ότι ήρθε σε οργασμό,δεν μου έχει ξανατύχει ποτέ,υπήρξε βέβαια και φοβερή χημεία μεταξύ μας,καταπληκτική εμπειρία με μία γυναίκα που μου έδειξε ότι το ζούσε και ότι αγαπά αυτό που κάνει,χωρίς να κρατάει ώρα.
 

Nasos.123

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2020
Μηνύματα
102
Like
168
Πόντοι
1
Εγώ έχω κλείσει ήδη με την έρικα για να είμαι σίγουρος,έχω φοβερή χημεία μαζί της,σπάει το κατεστημένο της μίας ώρας,ότι καλύτερο,μαζί της έχω κάνει το καλύτερο session,με κέρδισε όχι μόνο με την εμφάνιση της και την εμπειρία της αλλά και με τον χαρακτήρα της.
Ξέχασα να το γράψω,στα συν και ο χαρακτήρας της,ειλικρινής,συζητήσιμη και σε εμφάνιση είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες της,αλλά το καλύτερο για εμένα είναι ότι δεν είναι της μίας ώρας,το ζει και το απολαμβάνει,ας βγάλει όμως τις αγγελίες εκεί δυσκολεύτηκα,το τηλέφωνο κλειστό πολλές ώρες,άξιζε τον κόπο αλλά θέλει υπομονή,στο τσακ,αν ξανάπαιρνα και δεν έκλεινα θα πήγαινα σε άλλη.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Κακώς ανεβαίνει Θεσσαλονίκη και κάθεται και πολλές μέρες 10 μέρες έτσι θα χάσει την πελατεία της στην Αθήνα,να πω ότι δεν είχε ραντεβού  στην Αθήνα ας πήγαινε,θέλει λέει να αλλάζει παραστάσεις,ας αλλάζει λοιπόν παραστάσεις αλλά όλα έχουν το κόστο τους
Καλά κάνει και έρχεται Θεσσαλονίκη έχει στάνταρ πελάτες,είναι άψογη σε όλα,το κατέχει το αυταρχικό,είστε πολύ τυχεροί που την έχετε στην Αθήνα και δεν είναι ξεπέτα κάθεται μαζί μου 2 ώρες χωρίς να ζητά έξτρα χρήματα.
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Δεν την έχω δει,ποδολαγνεία θα κάνει σίγουρα, αφήνει να την γλύψεις σε όλο το σώμα;
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Κακώς ανεβαίνει Θεσσαλονίκη και κάθεται και πολλές μέρες 10 μέρες έτσι θα χάσει την πελατεία της στην Αθήνα,να πω ότι δεν είχε ραντεβού  στην Αθήνα ας πήγαινε,θέλει λέει να αλλάζει παραστάσεις,ας αλλάζει λοιπόν παραστάσεις αλλά όλα έχουν το κόστο τους
Συμφωνώ μαζί σου,θα σου στείλω πμ να σε ρωτήσω κάποια πράγματα που θέλω να μάθω,αν θέλεις μου απαντάς.
 

react

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Like
76
Πόντοι
0
Καλοπερνάει στην πόλη μας η έρικα και την προσέχουμε,έχει σταθερή πελατεία και κάνει και τις διακοπές της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom