Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
δεν είναι δυνατόν να αποκλειστεί πλήρως τέτοια ευθύνη, προκειμένου
για σοβαρές και ασύγγνωστες συμπεριφορές, όπως είναι η σκόπιμη και κακόβουλη ή
από ιδιαιτέρως βαρειά αμέλεια παράβλεψη κανόνων του εθνικού ή ενωσιακού δικαίου,
η δικαστική αυθαιρεσία ή αρνησιδικία,
Ποιο απο αυτα συνεβη εδω?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.358
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Καποιος να παει στον Τολη εναν ατμιστή ο συγκρατουμενος δεν μπορει το τσιγαρο
Γιατί δεν κάνει μήνυση στον συγκρατούμενό του; Να ισχυριστεί ότι είναι βαρύτατα εθισμένος στην νικοτίνη.
Βέβαια, και ο άλλος θα πει ότι, έχει πρόβλημα υγείας με τους πνεύμονές του, να πεθάνει για να καπνίσει ο Λύτρας;

Πρέπει ο νομοθέτης και ο υπουργός και ο Άρειος Πάγος ή όποιος είναι υπέυθυνος τέλος πάντων, να νομοθετήσουν πάλι εκτάκτως για να δώσουν μία λύση στο φλέγον αυτό πρόβλημα. Το έκαναν πολλάκις τις τελευταίες ώρες/ημέρες, τώρα;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Κρίμα για τον τύπο , αλλα τα ήθελε ο κώλος του.
Κάντε μια βόλτα στο fb του και της συζύγου του.
Επίδειξη πλούτου, γνωριμιών ,καλοπέρασης.
Τι καταλαβαίνω εγώ;
Τρελά κόμπλεξ κατωτερότητας, μια πιθανή μικρή ψωλή , ανεπάρκεια στο σεξ ή κάποιο απωθημένο από μικρή ηλικία τύπου "μαλάκες είμαι "μεγάλος", θα σας δείξω εγώ τώρα"
Σχέση και παντρειά με την πιτσιρίκα υφιστάμενη του , για να την κρατάει απο το χέρι, όμως δυστυχώς δεν υπολόγισε ότι η τύπισσα αγάπησε την καλή και άνετη ζωή και όχι τον ίδιο ώς προσωπικότητα. Μην διαβάσω μαλακίες του τύπου ότι όλες οι γυναίκες είναι έτσι, γιατι ακόμα και σε αυτό το στόρυ η πρώην γυνάικα του (που είναι και σέξι μιλφάκι) στέκεται στον μικροψώλη δικηγόρο.
Τελείωσε το μπαγιόκο ,τελείωσε και η συντροφιά της νυν συζύγου και δυστυχώς και για τους δυο η τύπισσα είναι χαζή πουτάνα.
Αν ηταν έξυπνη πουτάνα θα τα έβρισκε στη μοιρασιά με τον επιδειξιομανή σύζυγό της.
Τώρα όλο το πανελλήνιο συζητάει για τα μαύρα χρήματα του Λύτρα.
Αυτή ζεί απο άλλα χρήματα;;;;
Καλά ξεμπερδέματα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Η ΑΑΔΕ ποτε θα μπει στο παιχνίδι να τους γαμησει και τους δυο για τα μαυρο χρημα που σιγουρα ειναι μεσα στο σπιτι;;
Το πιο πιθανό να έχει μπεί ήδη και να συζητάνε ποσοστά και τι θα βγεί παρά έξω. :wink:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.628
Like
24.421
Πόντοι
6.256
σπο τοτε εχω χασει κιλα ομως οταν την εστειλα περσι ημουν 113 στη φωτο αυτη τωρα ειμαι 90 εχεις χασει επεισοδια εσυ.Τωρα κοντος δε ειμαι,ειμαι 1.81 που μετρηθηκα προχτες.
Προχθες γιατι μετρηθηκες τυπε;Εισαι ακομα στην αναπτυξη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κάνετε ένα διάλειμμα από τη σαβούρα που μας πολιορκεί, να δείτε κάτι ασήμαντο αλλά ωραίο ...

Ακτινολόγος μπήκε μαζί με εγκαταλελειμμένο βρέφος στον αξονικό τομογράφο
Να απολυθει η παλιοκαριολα και να ερθει κανας ιδιωτης με μπλοκακι στη θεση της!!!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.239
Like
34.768
Πόντοι
9.931

Απο τι βλεπω ο καριολης υπερασπιζόταν και σκατογυφτους, γαμω το σπιτι του γαμω.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.967
Like
8.991
Πόντοι
1.056
Καλοί μου φίλοι φτάνει πια με τον μαλάκα το έχουμε κάνει σίριαλ όπως τότε με τη Πισπιρικγου έλεος..
 

Συνημμένα

  • cs43425358wesley-warren-t-1981266.jpg
    cs43425358wesley-warren-t-1981266.jpg
    77,6 KB · Εμφανίσεις: 14

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Εγω βλεπω μια ολόκληρη καριερα λυτρα να κατεδαφιζεται σε μια στιγμη.
Ναι ηταν πουστης οπως οι περισσοτεροι αλλα στοχευστε οτι μια γυναικα τον κατάστρεψε.
Η τυπισσα ειχε βρει αλλον και λογικα δεν ειχε τα κότσια απο την αρχη να του πει το και το,το πηγε μουλωχτα ωσπου την έπιασε να σαλιαριζει με το κινητο,πανω στα νευρα του να της εδωσε 3 χαστουκια και στο νοσοκομειο η ιδια τα ξεστομισε ολα,σιγά μη πηρε χαμπάρι ο γιατρός.
Απλα του το πηγε υπουλα ως καραπουταναρα που είναι.
Μετα ήρθαν τα υπολοιπα και ξαφτικα ο λυτρας στα καγκελα με χρεη δανεια χρεωκοπημένος και με μηδεν καριέρα μελλοντική.
Η τυπισσα με τον νεο γκόμενο ο Λύτρας να πληρώνει και διατροφές και να ζει αυτη καλα και ο λυτρας χειρότερα.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.967
Like
8.991
Πόντοι
1.056
Ναι οκ θα μου πείτε να μη τα διαβάζω σεβαστό...
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Καλοί μου φίλοι φτάνει πια με τον μαλάκα το έχουμε κάνει σίριαλ όπως τότε με τη Πισπιρικγου έλεος..
Η δυναμη της τηλεόρασης φιλε,πεταει το μπαλάκι και ολοι κοιτάμε το μπαλακι που θα πάει
Ολα αυτα ειναι δρομολημενα μεχρι να επιτευχθει ο σκοπος και μετα θα βρει αλλα να ασχοληθεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δεν μπορεί να εχασε τον έλεγχο έτσι.Σιγουρα πεχτηκε απιστία δεν χρειάζεται να το πουν είναι εννοουμενο.
Αλλα φταίει και ο λυτρας να τη βγαλει στο κλαρί την βαρεσα για αυτό και αυτό το λογο.
Αν και έπρεπε να της γαμουσε το ειναι αλλιώς να την αφησει ξεβρακωτη αλλα μαλλον ηταν η στιγμη και μαλλον φουλ καψουρης μαζι της.
Εγω στη θεση του ηδη θα ειχα κανει αιτηση διαζυγιου,αυτος γιατί δεν κάνει δεν ξερω
Τελικα του εκανε αυτη αιτηση διαζυγιου...
Να δουμε η καψουρα του λυτρα που θα φτασει.
Ηθικό παραδειγμα πως μπορει μια γυναίκα να καταστρέψει τη ζωη ενος άντρα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
----
Σχέση και παντρειά με την πιτσιρίκα υφιστάμενη του , για να την κρατάει απο το χέρι, όμως δυστυχώς δεν υπολόγισε ότι η τύπισσα αγάπησε την καλή και άνετη ζωή και όχι τον ίδιο ώς προσωπικότητα. Μην διαβάσω μαλακίες του τύπου ότι όλες οι γυναίκες είναι έτσι, γιατι ακόμα και σε αυτό το στόρυ η πρώην γυνάικα του (που είναι και σέξι μιλφάκι) στέκεται στον μικροψώλη δικηγόρο.
....

Η Τατιανα παντως που εχει παρει ξεκαθαρα το μερος της νυν συζυγου ισχυριζεται οτι οταν ειχε παει εκει η "μικρουλα" ηταν και το γραφειο μικρο και μαζι το μεγαλώσανε . Αντιθετα η πρωην το εξυνε .
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.967
Like
8.991
Πόντοι
1.056
Η δυναμη της τηλεόρασης φιλε,πεταει το μπαλάκι και ολοι κοιτάμε το μπαλακι που θα πάει
Ολα αυτα ειναι δρομολημενα μεχρι να επιτευχθει ο σκοπος και μετα θα βρει αλλα να ασχοληθεί.
Ναι καλέ μου φίλε αλλά 73 σελίδες για έναν οικονομομενο μαλάκα????
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ναι καλέ μου φίλε αλλά 73 σελίδες για έναν οικονομομενο μαλάκα????
Κοιτα το σεναριο ειναι πιασάρικο.
Ο μισητος δικηγορος να διαλύεται.
Ο απατημενος δικηγόρος
Η βια ενος δικηγόρου
Η καψούρα του δικηγορου
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.001
Πόντοι
3.656
Εγω βλεπω μια ολόκληρη καριερα λυτρα να κατεδαφιζεται σε μια στιγμη.
Ναι ηταν πουστης οπως οι περισσοτεροι αλλα στοχευστε οτι μια γυναικα τον κατάστρεψε.
Η τυπισσα ειχε βρει αλλον και λογικα δεν ειχε τα κότσια απο την αρχη να του πει το και το,το πηγε μουλωχτα ωσπου την έπιασε να σαλιαριζει με το κινητο,πανω στα νευρα του να της εδωσε 3 χαστουκια και στο νοσοκομειο η ιδια τα ξεστομισε ολα,σιγά μη πηρε χαμπάρι ο γιατρός.
Απλα του το πηγε υπουλα ως καραπουταναρα που είναι.
Μετα ήρθαν τα υπολοιπα και ξαφτικα ο λυτρας στα καγκελα με χρεη δανεια χρεωκοπημένος και με μηδεν καριέρα μελλοντική.
Η τυπισσα με τον νεο γκόμενο ο Λύτρας να πληρώνει και διατροφές και να ζει αυτη καλα και ο λυτρας χειρότερα.
Αυτά παθαίνει τύπε όποιος σηκώνει το χέρι του. Να μην το σήκωνε...

Επίσης αυτά παθαίνει όποιος είναι τόσο βλάκας που γράφει όλη του την περιουσία στον οποιονδήποτε εκτός από τα παιδιά του.

Αλλά ακόμα και να τον κεράτωνε χέρι δε σηκώνεις.

Τώρα βέβαια το θέμα το έχουν τραβήξει από τα μαλλιά....τα πρωινάδικα συζητάνε συνέχεια τις ίδιες μαλακίες λες και είναι κάτι πρωτότυπο ή λες και σκότωσε 3 λεωφορεία με παιδάκια.....οι δικαστικές αρχές και το υπουργείο φλεξάρουν για το συμφέρον τους....και όλοι οι εμπλεκόμενοι...δικηγόροι κτλπ παίρνουν μεροκάματο...

οπότε το ηθικό δίδαγμα είναι να μην είναι κάποιος τόσο βλάκας ώστε να δώσει το δικαίωμα σε όλους να φάνε το κουφάρι του. και το κυριότερο ότι ποτέ δεν σηκώνεις χέρι ειδικά σε γυναίκες και παιδιά.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.239
Like
34.768
Πόντοι
9.931
Η Τατιανα παντως που εχει παρει ξεκαθαρα το μερος της νυν συζυγου ισχυριζεται οτι οταν ειχε παει εκει η "μικρουλα" ηταν και το γραφειο μικρο και μαζι το μεγαλώσανε . Αντιθετα η πρωην το εξυνε .
Καλα το τι λεει η καριολα η Τατιανα έχουν την ίδια αξια με την σακούλα σκουπίδια που πέταξα σήμερα το πρωι στον κάδο. Ποιος μου λεει οτι είτε ειναι φιλη της είτε οτι πληρώθηκε απο την τυπισσα για να της κάνει την «αγιογραφια».
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Αυτά παθαίνει τύπε όποιος σηκώνει το χέρι του. Να μην το σήκωνε...

Επίσης αυτά παθαίνει όποιος είναι τόσο βλάκας που γράφει όλη του την περιουσία στον οποιονδήποτε εκτός από τα παιδιά του.

Αλλά ακόμα και να τον κεράτωνε χέρι δε σηκώνεις.

Τώρα βέβαια το θέμα το έχουν τραβήξει από τα μαλλιά....τα πρωινάδικα συζητάνε συνέχεια τις ίδιες μαλακίες λες και είναι κάτι πρωτότυπο ή λες και σκότωσε 3 λεωφορεία με παιδάκια.....οι δικαστικές αρχές και το υπουργείο φλεξάρουν για το συμφέρον τους....και όλοι οι εμπλεκόμενοι...δικηγόροι κτλπ παίρνουν μεροκάματο...

οπότε το ηθικό δίδαγμα είναι να μην είναι κάποιος τόσο βλάκας ώστε να δώσει το δικαίωμα σε όλους να φάνε το κουφάρι του. και το κυριότερο ότι ποτέ δεν σηκώνεις χέρι ειδικά σε γυναίκες και παιδιά.
Οποτε να μας κερατωνουν και να πεφτουμε στα πατωματα κλαίγοντας και να ζηταμε συγγνωμη με αναφιλητά που μας κερατωσε.
Ναι συμφωνω να τιμωρηθει η βια αλλα να τιμωρηθεί και η μοιχεία.
Να βγει νομος και για τη μοιχεία
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.239
Like
34.768
Πόντοι
9.931
Τα εχουμε πει χερι δεν σηκώνεις ακομα και αν μπεις σπιτι σου και την πιάσεις με 2-3 μαύρους να την ξεσκίζουν απο παντού... κλείνεις την πορτα προσεκτικά για να μην ενοχλήσεις:grin: και πας κατευθείαν σε δικηγόρο για αίτηση διαζυγίου.

Αν σηκώσεις χερι γαμηθηκες χειροτέρα απο το να σε γαμουσε μαυρος με 25 ποντους πουτσα!!:cheesy:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.358
Κριτικές
18
Like
20.277
Πόντοι
4.546
Οποτε να μας κερατωνουν και να πεφτουμε στα πατωματα κλαίγοντας και να ζηταμε συγγνωμη με αναφιλητά που μας κερατωσε.
Ναι συμφωνω να τιμωρηθει η βια αλλα να τιμωρηθεί και η μοιχεία.
Να βγει νομος και για τη μοιχεία
ΕΥΚΟΛΟ! Προσύμφωνο γάμου με όρους και προβλέψεις για τα πάντα, σε περίπτωση απιστίας και διαζυγίου.

Δεν συμφέρει όμως τους δικηγόρους, δικαστές και λοιπούς που μας αρμέγουν να αλλάξει αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom