Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Για να μην μπερδευεστε όλα τα μαγαζια μασαζ μπορείτε να τα βρείτε στον σχετικο χάρτη που υπαρχει αν κλικαρετ επάνω στην κορυφή της οθόνης εκει που λέει 'Μασαζ".
εκει θα βρειτε επισης τηλεφωνα, και ακριβεις διευθυνσεις των μαγαζιών
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Το καινουργιο προσωπικο ειναι ωραιο ;
Αλλαξανε μυαλα εκει;
Παλια που πηγαινα μονο φραπε και ξεπετα.


Πολυ καλο προσωπικο, πολυ καλο μασαζ! Εχει μεγαλη ανοδο το συγκεκριμενο,και ισως να ειναι απο τα νεα ... πλασματακια! Και δυστηχως, υπαρχει και μεγαλη λιστα αναμονης, λογο ζητησης! Δεν μπορω να εξηγησω αλλιως αυτην την αναμονη! Παντος, εχει αλλαξει προς το καλητερο, χιλια τα εκατο!
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
σορυ ,η δημητσανας ειναι οντως καθετη στην λ.αλεξανδρας,αλλα το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι προς μαρουσι μερια....σορυ κ παλι..ειναι κ αργα ;)


:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: χαχαχαχαχαχα .... πολυ καλο.....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πολυ καλο προσωπικο, πολυ καλο μασαζ! Εχει μεγαλη ανοδο το συγκεκριμενο,και ισως να ειναι απο τα νεα ... πλασματακια! Και δυστηχως, υπαρχει και μεγαλη λιστα αναμονης, λογο ζητησης! Δεν μπορω να εξηγησω αλλιως αυτην την αναμονη! Παντος, εχει αλλαξει προς το καλητερο, χιλια τα εκατο!

θα μπορούσες να δώσεις περισσότερες πληροφορίες ;

το μαγαζί προσφέρει μπριζόλα ή μόνο φραπεδιά ;

Εμείς των ΒΑ προαστίων ψάχνουμε για κάτι καλό, αλλά μάταια...
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Περίεργο μαγαζί (οταν το έτρεχε η Ελενα μαζί με την Αννίτα). Το σέρβις και οι τιμές παίζαν ανά πελάτη. Το έκοψα γιατί έπαιρνα υποσχέσεις κυρίως. Μάλλον με το κατάλληλο τίμημα τα κάνεις όλα αλλα τότε η σχέση τιμής απόδοσης δεν λέει. Μπορεί βέβαια με την κρίση τα πράγματα να αλλάξανε
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Περίεργο μαγαζί (οταν το έτρεχε η Ελενα μαζί με την Αννίτα). Το σέρβις και οι τιμές παίζαν ανά πελάτη. Το έκοψα γιατί έπαιρνα υποσχέσεις κυρίως. Μάλλον με το κατάλληλο τίμημα τα κάνεις όλα αλλα τότε η σχέση τιμής απόδοσης δεν λέει. Μπορεί βέβαια με την κρίση τα πράγματα να αλλάξανε

Επειδή λοιπόν τα είπες πολύ σωστά, γι αυτό κι εγώ ρώτησα τον συναγωνιστή πρωτάρη αν έχει αλλάξει κάτι.

Εμένα όταν είχα πάει πριν ένα χρόνο, μου είχαν αναφέρει τιμές από 100, για απλό μασάζ μέχρι 130, αν θυμάμαι καλά. Το αποτέλεσμα ήταν να κάνω μεταβολή για να φύγω, γιατί πολύ απλά με λιγότερα χρήματα, έπαιρνα καλές υπηρεσίες σε άλλα μαγαζιά.

Επιπλέον το όλο στήσιμο του μαγαζιού, δεν προδιέθεταν για κάτι "θετικό".

Έχει αλλάξει κάτι άραγε ;

 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Σωστα αναφερεις οτι ηταν 100 αλλα μαζι με φραπε , απο εκει και περα για καλαμακι ειχε προσθετο με την κοπελα (εμενα μου ειχε ζητησει 30) .
Μια φορα μαλιστα για ισπανικο κλπ που εκανε μονη της ,μετα μου ζητησε προσθετα.
Για μπριζολα ουτε λογος ,γιαυτο και το εκοψα.
Αφηνουμε να μας κοροιδευουν μεχρι εκει που μας αρεσει.
Ολα αυτα προ κρισης.
 
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή λοιπόν τα είπες πολύ σωστά, γι αυτό κι εγώ ρώτησα τον συναγωνιστή πρωτάρη αν έχει αλλάξει κάτι.

Εμένα όταν είχα πάει πριν ένα χρόνο, μου είχαν αναφέρει τιμές από 100, για απλό μασάζ μέχρι 130, αν θυμάμαι καλά. Το αποτέλεσμα ήταν να κάνω μεταβολή για να φύγω, γιατί πολύ απλά με λιγότερα χρήματα, έπαιρνα καλές υπηρεσίες σε άλλα μαγαζιά.

Επιπλέον το όλο στήσιμο του μαγαζιού, δεν προδιέθεταν για κάτι "θετικό".

Έχει αλλάξει κάτι άραγε ;


Καλο μαγαζι, με ωραιες κοπελες, και πανω απο ολα, με σεβασμο στον πελατη!
Δεν ειναι λιγο να σε βλεπουν αλλου επανω σε αναπυρικο καροτσακι και να σε
κοροιδευουν! Λυπαμε που το λεω δημοσια, αλλα ναι, μου αρεσει που μετα απο
οσα εψαξα, βρηκα ενα με κατι βασικο .... ανθρωπια!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Η Ροξι παντως ειναι η παλια Γιαννα απο την Ιλιαδα.Επειδη καποιοι μπορει να ενδιαφερονται σας το αναφερω!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Θα ελεγα ναι.Ειναι χορταστικο τεμαχιο.Θελει λιγη προεργασια ομως.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ακριβως!Ψησιμο.Κατι που ο καθενας εχει τον δικο του τροπο να κανει.Αν το δικο σου ψησιμο αποτυχει,εκει καποιου αλλου ισως πετυχει,και αυτος παλι ισως τρακαρει καπου αλλου που για σενα θα ηταν τα πραγματα ευκολα.Για αυτο λοιπον να μην το παιρνουμε παντα βαρεως και προσωπικα ενα αρνητικο αποτελεσμα.Ειναι θεμα στυλ του καθενος μας,μερας,ρεντας,και μας αρεσει δεν μας αρεσει...και τσεπης!
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Η Γιάννα ή Ρόξι θέλει λίγη προσοχή. Αγαπάει πολύ το χρήμα και το δείχνει. Το αποτέλεσμα είναι ότι αγνοεί το βασικό κανόνα. Να προσφέρει πρώτα καλές υπηρεσίες και μετά να τα πάρει. Οπότε η στρατηγική είναι απλή και πρέπει να λειτουργεί από την ανάποδη.  Δείξε μου τι μπορείς να κάνεις για να τα πάρεις. Δε νομίζω ότι θα την αντέξουν για πολύ στο μαγαζί αυτό γιατί έχει και ένα άλλο ελάττωμα.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Φιλε gasako tο αλλο ελαττωμα μαλλον δεν το γνωριζω,αλλα πολυ σωστα τα λες για το πως σκεφτεται.
 

Επισκέπτης
Η Γιάννα ή Ρόξι θέλει λίγη προσοχή. Αγαπάει πολύ το χρήμα και το δείχνει. Το αποτέλεσμα είναι ότι αγνοεί το βασικό κανόνα. Να προσφέρει πρώτα καλές υπηρεσίες και μετά να τα πάρει. Οπότε η στρατηγική είναι απλή και πρέπει να λειτουργεί από την ανάποδη.  Δείξε μου τι μπορείς να κάνεις για να τα πάρεις. Δε νομίζω ότι θα την αντέξουν για πολύ στο μαγαζί αυτό γιατί έχει και ένα άλλο ελάττωμα.

πόσο κοστίζει το μπριζόλιασμα με Γιάννα? σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο, η κοπέλα είναι από τα πιο εμφανίσιμα τεμάχια των μασάζ, αλλά έχει τάσεις ξεπέτας
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ακριβως!Ψησιμο.Κατι που ο καθενας εχει τον δικο του τροπο να κανει.Αν το δικο σου ψησιμο αποτυχει,εκει καποιου αλλου ισως πετυχει,και αυτος παλι ισως τρακαρει καπου αλλου που για σενα θα ηταν τα πραγματα ευκολα.Για αυτο λοιπον να μην το παιρνουμε παντα βαρεως και προσωπικα ενα αρνητικο αποτελεσμα.Ειναι θεμα στυλ του καθενος μας,μερας,ρεντας,και μας αρεσει δεν μας αρεσει...και τσεπης!

Καλησπέρα
κατά κανόνα ψήσιμο εννοώ να ρίξεις χρήμα να πάρει φωτιά ο φούρνος!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom