Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Κανένας επόσκεψη εδώ? Καμία αλλαγή σε τιμές?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αφίψθηκε νέο αίμα!!!
Σοφάκι : Ψευδό αλλά μουνάκι καλό!!!!
γραψε 2 λογια παραπανω.... μας καβλωσες και μας παρατησες....
τι εστι σοφακι?
τι εστι καλο μουνακι?
τι εστι ψευδο μουνακι?
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
γραψε 2 λογια παραπανω.... μας καβλωσες και μας παρατησες....
τι εστι σοφακι?
τι εστι καλο μουνακι?
τι εστι ψευδο μουνακι?

Ψευδό στη γλώσσα
Κοντοπούτανο με όλες τις περιποιήσεις!!!!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον τις μπαγλάρωσαν χθες οι Μπάτσοι
Φιλαρακι? Η ημερωμηνια που λες, δεν παιζει! Ημουν ΕΚΕΙ, μεχρι τις 8΄και 30, και μαλιστα ημουν νωριτερα και στην θυσεως στον βασιλη! Την ημερα εκεινη ειχα τα γεννελθεια μου, και ημασταν παρεα 4 φιλοι! Οποτε, οταν λετε κατι, καλητερα να το ψαχνεις πρωτα, και να μην γινεσαι ... ρουφ...ς, αλλων ανταγωνηστων! ξερεις τι θελω να πω!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Φιλαρακι? Η ημερωμηνια που λες, δεν παιζει! Ημουν ΕΚΕΙ, μεχρι τις 8΄και 30, και μαλιστα ημουν νωριτερα και στην θυσεως στον βασιλη! Την ημερα εκεινη ειχα τα γεννελθεια μου, και ημασταν παρεα 4 φιλοι! Οποτε, οταν λετε κατι, καλητερα να το ψαχνεις πρωτα, και να μην γινεσαι ... ρουφ...ς, αλλων ανταγωνηστων! ξερεις τι θελω να πω!
ρε παλιοκωστα κουλαρε λιγο, εκανες εγγραφη χθες και μπηκες φουριοζος, το καταλαβε καλα αυτο που θες να μας πεις,τα μασαζερι των βορειων προαστειων choko και θησεως βασιλη ειναι τα καλυτερα μασαζερι παγκοσμιως....
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
ρε παλιοκωστα κουλαρε λιγο, εκανες εγγραφη χθες και μπηκες φουριοζος, το καταλαβε καλα αυτο που θες να μας πεις,τα μασαζερι των βορειων προαστειων choko και θησεως βασιλη ειναι τα καλυτερα μασαζερι παγκοσμιως....
κούλαρε
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ρε παλιοκωστα κουλαρε λιγο, εκανες εγγραφη χθες και μπηκες φουριοζος, το καταλαβε καλα αυτο που θες να μας πεις,τα μασαζερι των βορειων προαστειων choko και θησεως βασιλη ειναι τα καλυτερα μασαζερι παγκοσμιως....
Και το προβλημα σου πιο ειναι? Δεν υπαρχει ... ελευθερια λογου? Απλα, ειπα οτι ειναι αδικο να υπαρχει θεμα για κατι που ειναι ... παραπληροφωριση!
Αν εσυ τα θεωρεις ... σωστα, αυτα τα ... πυγαδακια, ειναι δικο σου θεμα! Λεμε τις αποψεις μας, και πιστευω πως πρεπει να υπαρχει και μια δοση ... αληθειας!
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
ρε παλιοκωστα κουλαρε λιγο, εκανες εγγραφη χθες και μπηκες φουριοζος, το καταλαβε καλα αυτο που θες να μας πεις,τα μασαζερι των βορειων προαστειων choko και θησεως βασιλη ειναι τα καλυτερα μασαζερι παγκοσμιως....
Εχεις παει σε πολλα μαγαζια, που να λες .... { ναι, τα αξιζε τα λεφτα μου}? Αν ... ναι, θα ηθελα να μου πεις μερικα, γιατι δεν ξερω!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Εχεις παει σε πολλα μαγαζια, που να λες .... { ναι, τα αξιζε τα λεφτα μου}? Αν ... ναι, θα ηθελα να μου πεις μερικα, γιατι δεν ξερω!
εχω παει και στο τσοκο και στη σεμιτελου και στης ελενης και στου βασιλη σε ολα υπηρχαν καλες και κακες στιγμες.... ομως με το καλημερα της εγγραφης μου δεν ξεκινησα διθυραμβους για καποιο μαγαζι
 

Palaiokwstas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει και στο τσοκο και στη σεμιτελου και στης ελενης και στου βασιλη σε ολα υπηρχαν καλες και κακες στιγμες.... ομως με το καλημερα της εγγραφης μου δεν ξεκινησα διθυραμβους για καποιο μαγαζι
Πιστευω οτι μπηκαμε ολοι μια παρεα για ψιλο.... κουτσομπολιο, και για τα πιστευω μας!
Δεν ειναι κακο να λεω αυτο που πιστευω καλητερο, αλλα και πιο καθαρο! Γιατι το ξερεις και εσυ μιας που πας, οτι μαγαζια με ποιοτητα, ειναι πολυ λιγα! Ετσι, δεν ειναι κακο να λεω για τα ... καθαρα, και οχι για τα .... μαζεμενα!
 

ermis10

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναδελφοι !!!!

Ειμαι λιγο ασχετος και θελω την βοηθεια σας....

Θελω να επισκεφτω το μεσημερακι το εν λογο μερος .

Υπαρχει καποιο σαιτ για το συγκεκριμενο που να εχει φωτογραφιες , τιμες κ τροπο συναντησης ?
 

ermis10

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ναι φιλε μου αλλα δεν βρηκα ουτε τηλεφωνο επικοινωνιας .... μπορει καποιος να μου στειλει ?
ευχαριστω
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Συγγνώ μη Δημητσάνας λέτε Αιγάλεω δίπλα στα ΤΕΙ Αθήνας;;Γιατί δε νομίζω να παίζει τέτοια μαγαζιά εκεί.Αν ναι είναι απίστευτο αφού λίγο πιο κάτω μένουν συγγενείς μου και ποτέ δεν άκουσα για κωλομάγαζο.Αλλά νομίζω ο δρόμος που λέω λέγεται Δημητσάνης.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Συγγνώ μη Δημητσάνας λέτε Αιγάλεω δίπλα στα ΤΕΙ Αθήνας;;Γιατί δε νομίζω να παίζει τέτοια μαγαζιά εκεί.Αν ναι είναι απίστευτο αφού λίγο πιο κάτω μένουν συγγενείς μου και ποτέ δεν άκουσα για κωλομάγαζο.Αλλά νομίζω ο δρόμος που λέω λέγεται Δημητσάνης.
φιλαρακο δεν λεει εκει λεει για το μαρουσι ο συνγαμητης.... αλλα στο κειμενο σου εχω να κανω τις εξης παρατηρησεις....
1)το θρεντ λεει για μασαζερι πισω απο το ιατρικο, στο αιγαλεω εχει ιατρικο??????
2)μιλας για κωλομαγαζο.... γιατι ενα τετοιο μαγαζι το οποιο προσφερει χαλαρωση και ευεξια το ονομαζεις κωλομαγαζο????
3)και σε αυτο το μαγαζι στο μαρουσι καποιανου δολιου οι συγγενεις θα μενουν διπλα, τι σημαινει οτι πρεπει και του δολιου να του φανει απιστευτο????????
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά έγινε ανανέωση προσωπικού εδώ? Έχω να περάσω πολύ καιρό αλλά μού είπε φίλος ότι θα έφερνε νέο αίμα...
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0

Τελικά έγινε ανανέωση προσωπικού εδώ? Έχω να περάσω πολύ καιρό αλλά μού είπε φίλος ότι θα έφερνε νέο αίμα...
[/quote]

περασα πριν 2 μερες γιατι ειχα ακουσει τα ιδια, προσωπο που δεν ειχα ξαναδει η φλωρα αν θυμαμαι καλα νεαρη σε ηλικια νταρντανοηδες σωμα και συμπαθητικο προσωπο. ακουσα και για μια ακομα νεαρα αλλα δεν την ειδα καθωσ ητο απασχολημενη..
 

danboy78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά έγινε ανανέωση προσωπικού εδώ? Έχω να περάσω πολύ καιρό αλλά μού είπε φίλος ότι θα έφερνε νέο αίμα...


περασα πριν 2 μερες γιατι ειχα ακουσει τα ιδια, προσωπο που δεν ειχα ξαναδει η φλωρα αν θυμαμαι καλα νεαρη σε ηλικια νταρντανοηδες σωμα και συμπαθητικο προσωπο. ακουσα και για μια ακομα νεαρα αλλα δεν την ειδα καθωσ ητο απασχολημενη..

Θα μας δώσει και κάποιος τα φώτα του τi παίζει στο μαγαζί? Σκέφτομαι να περάσω και θα ήθελα να γνωρίζω τι παίζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom