Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Διάσταση απόψεων βλέπω
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τώρα καλύφθηκα πλήρως  :) :)
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
παιδες θα ειθελα την HELP σας , εχω παρει Ναταλια και Ελπιδα , καμια σχεση η μια με την αλλη , αυτο που θελω ειναι κανα maturι που να κανει φουλ προγραμα , owo , cim , anal υπαρχει κανενα εκει μεσα κοντα και θα με ενδιεφερε πολυ η πορτιερισα με το μακρι μαλι που ειναι 40+ αλλα δεν εμαθα ποτε το ονομα της την εχω τρακαρει μια φορα , συνηθος με α νοιγει η Ναταλια η ενα αλλο κοντο μελαχρινο-μελαμψο το οποιο κανει λεει μονο φραπε. PLEASE HELP
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επισκεψη στο μαγαζι 2 νεα τεμαχια... αφροδιτη και τζουλια.... αφροδιτη=πιτσιρικι χαμογελαστο με 4 περιττα κιλα, τζουλια= 30+ ωραιο κορμι, αρκετα ομορφη και χαρουμενη στα ενδωτερα..... και οι 2 μετριο μασαζ
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
επισκεψη στο μαγαζι 2 νεα τεμαχια... αφροδιτη και τζουλια.... αφροδιτη=πιτσιρικι χαμογελαστο με 4 περιττα κιλα, τζουλια= 30+ ωραιο κορμι, αρκετα ομορφη και χαρουμενη στα ενδωτερα..... και οι 2 μετριο μασαζ

Συναγωνιστά, σου βγάζω το καπέλο για την ακρίβεια της περιγραφής!!! :rolleyes: ;)
Καλά με ζυγαριά κυκλοφορείς???!!! :2funny:
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη την Παρασκευή το μεσημέρι. 3 κορασίδες (Νάταλι αν δεν κάνω λάθος, Αφροδίτη και Ελπίδα). Μπήκα με Νάταλι! Ξανθό με πολύ ωραίο σώμα και μικρό στήθος και φόρεμα λευκό μέχρι το γόνατο. Μασάζ αρκετά καλό χωρίς βιασύνη και στο τέλος φραπεδία περιποιημένη για πλήρης χαλάρωση. Για παραπάνω έχω την εντύπωση ότι εξαρτάτε από την κοπέλα.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Επίσκεψη την Παρασκευή το μεσημέρι. 3 κορασίδες (Νάταλι αν δεν κάνω λάθος, Αφροδίτη και Ελπίδα). Μπήκα με Νάταλι! Ξανθό με πολύ ωραίο σώμα και μικρό στήθος και φόρεμα λευκό μέχρι το γόνατο. Μασάζ αρκετά καλό χωρίς βιασύνη και στο τέλος φραπεδία περιποιημένη για πλήρης χαλάρωση. Για παραπάνω έχω την εντύπωση ότι εξαρτάτε από την κοπέλα.
αμα πας και δευτερη φορα εχοντας μαζι σου και το καπελο , αλλα πολυ ακριβο το μαγαζι. Η αφροδιτη ποια ειναι , διοτι Ναταλι και Ελπιδα πιδα πιδα μας οκ i know  , αφροδιτη ????
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αμα πας και δευτερη φορα εχοντας μαζι σου και το καπελο , αλλα πολυ ακριβο το μαγαζι. Η αφροδιτη ποια ειναι , διοτι Ναταλι και Ελπιδα πιδα πιδα μας οκ i know  , αφροδιτη ????
αφροδιτη 20 χρονο ελληνικο προιον με πολυ μικρο βυζι το οποιο διαφαινεται οτι ειναι πολυ μικρο αμα αφαιρεσεις το στηθοδεσμο και κυταριτιδα στα μπουτια.... κριμα για την ηλικια της....
 

gloupis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αφροδιτη 20 χρονο ελληνικο προιον με πολυ μικρο βυζι το οποιο διαφαινεται οτι ειναι πολυ μικρο αμα αφαιρεσεις το στηθοδεσμο και κυταριτιδα στα μπουτια.... κριμα για την ηλικια της....
Σωστός!Δεν την έχω ξαναδεί, οπότε λογικά νέα. Από εμφάνιση δείχνει όντως μικρούλα με ωραίο προσωπάκι αλλά για περισσότερες λεπτομέρειες δεν γνωρίζω καθότι εμφανίστηκε με τζιν (τουρλωτός πισινός).
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επίσκεψη την Παρασκευή το μεσημέρι. 3 κορασίδες (Νάταλι αν δεν κάνω λάθος, Αφροδίτη και Ελπίδα). Μπήκα με Νάταλι! Ξανθό με πολύ ωραίο σώμα και μικρό στήθος και φόρεμα λευκό μέχρι το γόνατο. Μασάζ αρκετά καλό χωρίς βιασύνη και στο τέλος φραπεδία περιποιημένη για πλήρης χαλάρωση. Για παραπάνω έχω την εντύπωση ότι εξαρτάτε από την κοπέλα.

Χρόνος? Κόστος?
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
To εστιατόριο έχει δύο σερίφισες εναλλάξ, την Ανίτα και την Έλενα. Το περιβάλλον είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν στην ενδοχώρα και πολύ φιλικό, αλλά οι τιμές έχουν χάσει επαφή με χωροχρόνο. Αν ταυτοποιηθείς έχει ότι ζητήσεις, 4 χέρια ή μπριζόλα στο δωμάτιο ή στη σάουνα κτλ αλλά θέλει κι αυτό να διαθέσεις χρόνο και όπως λέει και το ρητό χρόνος=χρήμα.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
To εστιατόριο έχει δύο σερίφισες εναλλάξ, την Ανίτα και την Έλενα. Το περιβάλλον είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν στην ενδοχώρα και πολύ φιλικό, αλλά οι τιμές έχουν χάσει επαφή με χωροχρόνο. Αν ταυτοποιηθείς έχει ότι ζητήσεις, 4 χέρια ή μπριζόλα στο δωμάτιο ή στη σάουνα κτλ αλλά θέλει κι αυτό να διαθέσεις χρόνο και όπως λέει και το ρητό χρόνος=χρήμα.
ανιτα και ελενα πρεπει καπια απο τις δυο να ειναι ματουρι κοντα στα 40+ με μακρι μαλι μελαχρινη , ψηλη αδυνατη , ποια ειναι ??? και προσφερει υπηρεσιες αυτη???
 

jipiripo6

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Εχει κανείς συναγωνιοστής τηλ/ απο Δημητσάνας? (τσόκο σπά)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ανιτα και ελενα πρεπει καπια απο τις δυο να ειναι ματουρι κοντα στα 40+ με μακρι μαλι μελαχρινη , ψηλη αδυνατη , ποια ειναι ??? και προσφερει υπηρεσιες αυτη???
και οι 2 ματουρια ειναι 40+... εχω κανει νιξη και με τις 2 για να μου προσφερουν υπηρεσιες αλλα εφαγα πορτα......
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
To εστιατόριο έχει δύο σερίφισες εναλλάξ, την Ανίτα και την Έλενα. Το περιβάλλον είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν στην ενδοχώρα και πολύ φιλικό, αλλά οι τιμές έχουν χάσει επαφή με χωροχρόνο. Αν ταυτοποιηθείς έχει ότι ζητήσεις, 4 χέρια ή μπριζόλα στο δωμάτιο ή στη σάουνα κτλ αλλά θέλει κι αυτό να διαθέσεις χρόνο και όπως λέει και το ρητό χρόνος=χρήμα.

είσαι μέσα.......
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
...Κατάλαβα...100 ευρώ για μαλακία (και αν), ενώ για να γαμήσεις πρέπει ναχεις φέρει καπότα απ το σπίτι...Ρε ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ...ΜΑΥΡΟΟΟΟ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom