Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δημητσάνας 1 (πίσω από το ιατρικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos7004
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κατι ξερω και εγω που οταν παω εκει παω με τη χωριστρουλα μου τα γυαλακια της μυωπιας μου και το υφος του μαλακα, οποτε λενε "τετοιο μαλακοπιτουρα ας τον βαλουμε μεσα να του τα παρουμε" νομιζω οτι η συνεδρια ειχε αυξηθει στα 100 γιουρια εκει + 15 που δινω στο κομμωτηριο για την χωριστρουλα καταλαβαινεται...
αρα φαλακροι δεν το συζηταμε καν να μπουν ετσι; :think:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
αρα φαλακροι δεν το συζηταμε καν να μπουν ετσι; :think:
αν η φαλακρα προεκυψε απο φυσικα αιτια τοτε μαλλον μπαινεις, αν η φαλακρα προεκυψε απο τεχνητα αιτια (ξυρισμα κεφαλιου) τοτε μαλλον βγαινεις... :2funny: :2funny:
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
σημερα πηγα Μαρινα καλο μασαζ και φοβερο φραπε.Καλαμακι οχι γιατι ηταν κρυωμενη και φοβηθηκα για γριπη...
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μπριζόλα παίζει;και με ποια;
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ειναι η μαρινα μας απο ξενοπουλου;
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρεις καλά. Η κοπέλα είναι από την Αλβανία !!!

Kαι δε της φαίνεται. Εμένα μου είπε ότι είναι από Ιωάννινα  :grin: τα οποία ομολογουμένως είναι κοντα
στην Αλβανία άρα δε μου είπε και χοντρό ψέμα  :)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Kαι δε της φαίνεται. Εμένα μου είπε ότι είναι από Ιωάννινα  :grin: τα οποία ομολογουμένως είναι κοντα
στην Αλβανία άρα δε μου είπε και χοντρό ψέμα  :)

Τρίποντο! Γέλασα με την καρδιά μου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είσαι ωραίος φίλε! :cheesy:
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
εχει επισκεφτει κανένας συναγωνιστής πρόσφατα να μας ενημερώσει για το τι παίζει από κορασίδες?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εχει επισκεφτει κανένας συναγωνιστής πρόσφατα να μας ενημερώσει για το τι παίζει από κορασίδες?
μαπα το καρπουζι τρεις κορασιδες πριν τρεις μερες... μια με κοντο ξανθο μαλλι παλια καραβανα στο ιδρυμα...δεν ειναι του γουστου μου.... μετα η αντζυ... μετρια προς καλη υπηρεσιακος... και μετα η ξεπετα η σαρανταρα μου διαφευγει το ονομα...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
μαπα το καρπουζι τρεις κορασιδες πριν τρεις μερες... μια με κοντο ξανθο μαλλι παλια καραβανα στο ιδρυμα...δεν ειναι του γουστου μου.... μετα η αντζυ... μετρια προς καλη υπηρεσιακος... και μετα η ξεπετα η σαρανταρα μου διαφευγει το ονομα...






συναγωνιστη, αυτη η αντζι ειναι μια ξανθια εκφυλη ρωσιδα που παλια δουλευε γαλατσιου 1? και ποσο παει το μαλλι στο ιδρυμα?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
συναγωνιστη, αυτη η αντζι ειναι μια ξανθια εκφυλη ρωσιδα που παλια δουλευε γαλατσιου 1? και ποσο παει το μαλλι στο ιδρυμα?
οχι, η αντζυ δεν ειναι ουτε ξανθια, ουτε εκφυλη, ουτε ρωσιδα... το μαλλι παει 100 γιουροπουλα συν το κατι της στα ενδοτερα...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
χθεσινη επισκεψη στο ιδρυμα... νεο τεμαχιο αφιχθει ονοματης Τζένη λεω ας δοκιμασω... μασαζ κατω απο τη βαση... εμφανιση πανω απο τη βαση .... βυζι κατω απο τη βαση.... υπηρεσιες ξεπετα του κερατα.... συνολο βαθμολογιας μενει ανεξεταστεα... δεν θα ξαναπαρω και να μην παρετε και σεις γιατι θα με θυμηθειτε οταν θα ειναι αργα πλεον και με μειον 100 ευρωπουλα στο παντελονι σας...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Η μαρίνα έφυγε από εκεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom